Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yottka

Chciałabym otworzyć KOMIS DZIECIĘCY - czy to się opłaca?

Polecane posty

Gość Agnes_84
hehehe dobre bo ja wchodziłam w ten kontakt wysłałam do nich wiadomość ale już niżej nie zeszłam i nie widziałam tego sliweczka.... jakie dokumenty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik dotyczył jakiś dokumentów potrzebnych do otworzenia komisu.Pewnie o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak nawiążesz z nimi wspólpracę to daj znać co i JAK.... Wolałabym mieć kontakt z nowym sprawdzonym przez kogoś dostawcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
jak sprawdzam specyfikację palet to nawet super pewnie sie na nich zdecyduję i pojadę do nich tylko to ok 160 km ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes 160 km to 400 albo wiecej :) Radzę ci pojechać i zobaczyć na własne oczy co kupujesz :) to nie są aż takie koszty a możesz dużo zyskać tak mi się wydaje. Ja brałam dwa razy w ciemno tzn sprawdzałam tylko specyfikacje i nie jestem w pełni zadowolona ... Sporo było rzeczy zużytuch delikatnie mówiąc ...(tylko ja brałam nie od tego sprzedawcy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
no tak myślę by na początku października pojechać szukam też namiarów na dobre ubranka angielskie nie macie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana @@@
Czy je też mogłabym prosić o informacje na temat założenia komisu dziecięcego??? Byłabym bardzo wdzięczna!!!!!!!!!! Oddaję ubramka po swoim dziecku do komisu w sąsiednim mieście i mają tam taki "młym", że ludzie niemal wyrywają sobie z rąk rzeczy. Wszystko tam można kupić; łóżeczka, wózki, ubranka, bujaczki, ciuszki... Mój mail ewasumorek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana @@@
Mam pytanie; czy ktoś już założył taki komis korzystając z dofinansowania z UP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana @@@
Mam pytanie; czy ktoś już założył taki komis korzystając z dofinansowanie z UP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
ja nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a byłaś zainteresowana tematem??? Starałaś się?? Wydaje mie się że czytałam twój post na biznes forum :) w związku o dotacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana @@@
Agnes_84 A czy mogę zapytać ile zainwestowałaś na początek w ten interes? Tzn. ile tzreba mieć, by myśleć poważnie o tym biznesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
tak byłam i jeszcze nie mają u nas pieniędzy jeszcze nie dostali myślą że teraz we wrześniu przed wyborami chodzę co tydzień się dowiadywać ale jak na razie nic :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
myślę że tak ok 6 tysięcy choć i 4 na początek starczy ale jak już pisałam mam własny lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana @@@
Dzięki Myślałam, że więcej :) Po niedzieli wybiorę się do UP i dopytam o to dofinansowanie. Byłoby wspaniale, gdyby była taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy jesteś zarejstrowana na pośredniaku?? Ja zamierzam się zarejstrować w przyszłym tyg :) is tarać się o dot. myślałam że od stycznia :) Składałaś już jakieś dokumenty i wnioski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana @@@
ZUZKA001 Czy pytanie było skierowane do mnie? Jeśli tak to odpowiadam; nie jestem zarejestrowana w UP, jestem na urlopie wychowawczym i od jakiegoś czasu myślę o własnej działalności. Ale jesli byłaby możliwość skorzystania z dofinansowania, to warto to wykorzystać. Muszę zorientować się teraz, jak to wygląda od strony "papierów" , lokalu, opłat itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
u nas w up to nawet tydzień przed złożeniem wniosku można sie zarejestrować nie wydadzą wniosków jeśli nie bedą mieli pieniędzy no i 2 poręczycieli musi być z pensją brutto 1500zł najmniej i nie może być mąż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odp. Temat dotacji ruszę w przyszłym tyg.Fajnie jakby coś było jeszcze w tym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
to chyb nie temat na to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
No u nas się coś ruszyło w UP więc może się załapię na dotację super by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyjdzie wam ten byznes
Jak czytam o tym waszym pomyśle to mi sie słabo robi. Ten biznes to talny niewypał, u mnie w mieście zamkneło sie już chyba z 3 takie komisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes_84
To jak Ci się słabo robi to nie zaglądaj tu bo i po co !!!! Każdy może mieć swoje zdanie ale ja się z Twoim nie zgadzam Jak ktoś ma dobry pomysł i chęci to jak najbardziej mu to wypali !!! A kto ma dzieci to wie ile nowe rzeczy kosztują !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×