Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość ja to samo
mam tak strasznie spowolniona przemiane materii i mimo tego chudne,w ogole nie cwicząc,zreszta prowadze siedzacy tryb zycia i dzisisj 4 tego dnia mam ponad 3 kg mniej ,nie wspominajac o luzniejszych ubraniach,jakby szczuplejszym brzuchu jak juz pisalam ,ta dieta daje niesamowite efekty ale ma jeden warunek-3 eba jej przestrzesgac rygorystycznie,niestety,jesli chodzi o odczucia glodu,dzis mnie opuscil,zapomnialam co to glod 3 mam kciuki za Was dziewczyny,damy rade;]przemeczymy sie teraz zeby w niedlugim czasie zmienic rozmiar na kilka nr mniejszy,pozdrowka;] Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no będę musiała :( gorzej, że jak jestem cały dzień poza domem to nie ma szans, żeby zupkę ze sobą wziąć :o no i jeszcze mi się skończyła pierwsza partia, może wieczorem ugotuję następną (bo zrobiłam z połowy składników) dam wam znać co z wagą, może jutro sobie kupię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2805
no HAGNEE powinnaś kupić sobie wage, tymbardziej jeżeli chcesz się odchudzić.. waga w domu to jest prawdziwa motywacja! Jak widzisz np. co 3dzien chociaż 1,5 kg mniej to to jest SUPER mobilizacja do dalszego odchudzania:-) tylko dla Twojego dobra, nie kupuj jakiejś takiej zwykłej najtanszej wagi bo takie zbyt często oszukują... sama taką kupiłam w NOMI czy gdzieś i tylko 2tyg mogłam się nią nacieszyć.. bo kupiłam sobie drugą - elektroniczną, która do 0.1 wage wskazuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2805
a co do zupki to już wiem czego smak mi ona przypomina! moja zupka smakuje jak bigos z młodej kapusty czy coś takiego:-) czyli mój przysmak z dzieciństwa:-);-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- hagnee ! nie szalej z waga to niedobrze sie za czesto wazyc . Dobrze ze mozesz skontrolowac wage co jakis czas u rodzicow. Sprawdzic mozna rownie dobrze miara krawiecka (centymetrem) a jezeli nie masz i tego to sprobuj \"wcisnac sie \" jakies dotychczas ciasne spodnie jezeli jest luzniej to znaczy ze \"drgnello\".Odnosnie dnia poza domem - Regine ma swietna rade - zmiksuj i do termosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie miksera też nie mam :( ale postaram się juz wytrzymywać do wieczora z jedzeniem :) (a właściwie z jego brakiem) ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hagnee, a moze po prostu nie chudniesz,bo jesz tej zupki po prostu za malo? Bo jesli faktycznie tak jest,ze im wiecej sie jej je, tym wiecej sie chudnie, a ty jak piszesz,jestes caly dzien poza domem, to moze to jest przyczyna? Ja mysle,ze ja tez jem tej zupki za malo, a za duzo tych innych \"dodatkow\". Np dzis zjadlam tylko jedna miseczke tej zupki i szczerze mowiac nie wiem,czy dam rade zjesc wiecej. Zjadlam ok 300 g szpinaku i zle sie po nim czuje. Dodalam do niego zabek czosnku i to byl chyba blad,bo czosnek jest ciezkostrawny i teraz czuje,ze mi strasznie ciezko na zoladku :( Od jutra obiecuje poprawe- wiecej zupy, mniej dodatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hagnee ! nie rob tego to najgorsze co moze byc bo wtedy spowalnia sie metabolizm. Musisz jesc zeby nakrecac przemiane materii. Natym polega caly \"pic\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urwis
jezu!! ratujecie mi zycie tymi waszymi motywacjami i widze ze nie ja jedna KOCHAM jesc i z tej milosci wygladam jak wygladam :( dolaczam deo was i mam nadzieje ze przygarniecie "urwisa" z wami bedzie mi razniej! Trzymac kciuki bo od dzis koniec z pyszniutkim jedzieniem... Lato sie zbliza ;) Wielka buzka dla was wszystki i serdeczny uklon za wytrwalosc i silna wole tylko pozazdroscic... ale... nie bede wam dluzna :P tez potrafie i czas to sobie wkoncu udowodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urwis
bunia a przed toba chyle sie najserdeczniej wiem ze dasz rade :P juz raz dalas i to z 30 kg. Buzka mordko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagnee jadaj zupe
do woli,ona podkreci twoj metabolizm,zupy nie ograniczaj,najlepej byloby gdybys mogla ja miksowac i zabierac w termosie,jesli tylko bedziesz tego przestrzegac waga musi!!!!! zaczac spadac,jestem tego pewna[tylko bez podjadania:P] Urwisek witaj,milo nam,zapraszamy;] jestem najedzona,napita[wodą Z dodatkiem lyzeczki nieslodzonego soku jablkowego,]nie czuje glodu,czuje sie swietnie-tego i Wam zycze damy rade:D Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem glodna jak cholera!!!! Juz nie zdaze zjesc zupy, bo wychodze. Nie moge jej zabrac ze soba,bo nie mam termosu. Do dupy ta dieta! Czuje sie fatalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2805
URWISKU! na pewno dasz rade! jeżeli nam to jakoś wychodzi to i Tobie wyjdzie! :-) "W KUPIE SIŁA"! (pozdro Regine:-) to się tylko tak wydaje, że jest ciężko żyć o tej zupce ale wizja przyszłości(czyli szczupłej sylwetki) wspomaga nas w działaniu:-) ja od roku chyba próbóje zrzucić z siebie to "coś" co obrosło przedewszystkim mój brzuszek i eramiona.. [bo dupcie mam małą:-)] jestem po 3 dniu i widzę efekty już! może nie tylko jest to spadek wagi, ale i lepsze samopoczucie! A to dlatego że wiem, że nie zjadłam dziś ani batona, ani hamburgera jakiegoś, ani żadnych czipsów:-) nie mam wyrzutów sumienia i chociażby z tego powodu czuję się naprawdę świetnie:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2805
Do zielono-czerwonej! to najwyżej postaraj się już nic dziś nie jeść... :-) a jutro zjedz duuużo zupki, NIE PODDAWAJ SIĘ TAK ŁATWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zielonej
kazda dieta wymaga jakis wyrzeczen,musisz postanowic ze konczysz z podjadaniem albo kazda dieta skonczy sie fiaskiem,dieta odchudza,ale trzeba jej przestrzegac,nie mobilizują Cie zblizajace sie wakacje? tu jest problem-brak slily wytrwania ,zaczynanie,konczenie jedenj diety ,drugiej,trzeciej i tak w kolko..bez efektow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zielonej
najpierw zmotywuj siebie bo inaczej zarzucisz kazda diete,nie jestes sama,przezyj na zupce 2 dni a 3 go w ogole nie odczujesz glodu,Zielona zaczynaj od nowa,jestesmy z Tobą i dasz rade Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! JESTEŚMY Z TOBĄ! nie zawiedz nas.. :-) powiem szczerze, że ja nie jestem wcale głodna ale wsune zaraz ostatnią miskę zupki:-) żeby mnie czasem głodzik późnym wieczorkiem nie dopadł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno nie zaglądałam na kafe a tu tyle nowych zwolenniczek zupki :) U mnie dziś 3 dzień na kapuśniaczku. Początkowo nawet mi smakował ale z każdą kolejną miseczką nie lubię go coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jesli zje sie jej na zapas ,nawet gdy nie jest sie glodnym i tym samym nie dopusci do glodu to da rade na niej wytrzymac:) czesc Margolcia,u mnie 4 ty dzien,zero glodu,samopoczucie ok;] ja zupe miksuje bo wtedy latwiej mi przelknac to swinstwo,blee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o wagą to będę wiedziała jutro rano czy są jakieś efekty ale czyję się na pewno lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Regine 🌼 Ja nie miksowałam zupy, taka mi odpowiada. Dziś zrobiłam sobie malutkie odstępstwo od diety i rano zjadłam gotowane jajko ale taką miałam ochotę, że wcale nie żałuję że się skusiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis oprocz 5 misek zupy zjadlam 2pomarancze i z 5 mandarynek.. mam nadzieje ze to nie popsulo mi planow:-) ale jutro cale szczescie kefirek bedzie grany:-) juz nie moge sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 25
Wczoraj przeczytałam a dziś ugotowałm sobie tą zupkę,tyle że zapomniałm dodać przecieru pomidorowego,ale to chyba nic nie szkodzi. Mam pytanie jak nie można jeśc pieczywa to czy można np:zjeść wase z pomidorkiemi ogórkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu niestety nie można... jeżeli chcesz uzyskać jak najlepsze rezultaty powninnaś stosować się do zasad diety dzień pierwszy Możesz jeść zupę z kapusty i owoce z wyjątkiem bananów. Najlepsze są melon i arbuz. Pij tez dużo niegazowanej wody mineralnej i niesłodzonej herbaty. dzień drugi Jedz zupę w dowolnych ilościach i warzywa, unikaj groszku, kukurydzy i fasoli oraz owoców. Na kolację przygotuj 2 ziemniaki średniej wielkości, gotowane lub pieczone z masłem. dzień trzeci Bez ograniczeń jedz zupę, owoce i warzywa (z wyjątkiem bananów i ziemniaków). dzień czwarty Dziś możesz jeść - oprócz zupy - banany (4-6 sztuk) i pić odtłuszczone mleko oraz dużo niegazowanej wody mineralnej. dzień piąty Wreszcie przyszedł czas na mięso. Możesz zjeść ok. 200 g wołowiny, do tego pomidory - 6 świeżych przez cały dzień. Wypij też ok. 6-8 szklanek wody. Zupę zjedz przynajmniej 1 raz w ciągu dnia. dzień szósty Wołowina lub ryba i jarzyny - tyle, ile potrzebujesz, żeby nie czuć głodu. Przynajmniej 1 raz zjedz zupę. dzień siódmy Ciemny ryż lub kasza gryczana, niesłodzony sok owocowy oraz warzywa - jedz tyle, ile chcesz. A do tego przynajmniej 1 raz kapuśniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Margolci
gdzies czytalam ze jajko na twardo wskazane jak najbardziej-w diecie odchudzajacej,ponoc lepiej zrezygnowac z owocow bo maja sporo cukrui moga spowalniac chudniecie Regine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 25
Dzieki aga,mam nadzieje że mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ja też chcę
ja nie mogłam tego przełknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ja też chcę
ale jest dieta składająca się z jaj i grejfrutów podobno można zjechać 10 kilo w dwa tygodnie...........tylko na jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie koleżanki! właśnie rozpoczął się 4dzień mojej dietki:-) siedze sobie przd komputerkiem i popojam herbatke. Zaraz musze iść do sklepu bo zupka mi sie konczy... :-) i trzeba ugotować drugą:-) przed chwilą stawałam na wagę -54,8kg:-) hurrrrrrra!!!!! takiej wagi to ja od wakacji na oczy nie widziała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga2805 ja też dziś 4 dzień na zupie. W prawdzie jeszcze dziś nie jadłam ale zaraz biegnę podgrzać :) Ja się dziś rano ważyłam i po 3 dniach - 1kg. bardzo się cieszę bo to właśnie ubywająca waga motywuje mnie do trzymania diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×