Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

hej dziewczyny! ja mam juz diete 2 tyg za soba, ale chyba nie pisalam ile schudlam. Ubylo mi 5 kg:)) Ostatnie 2 dni troche oszukalam bo w 5 dzien powinnam jesc warzywa a zjadlam jedno jablko na kolacje i pilam soki owocowe. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na tej zupie 5 lat temu i ubylo mnie 20 kg w ciagu 3 miesiecy.efektu jojo nie bylo.teraz tez wracam do diety bo mam do zrzucenia z 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azusia
Ja od wczoraj na zupce ... troche zmodyfikowałam dla smaku i zrobiłam mieszankę kapusty kiszonej z białą ( podobno kiszona rozbija tłuszcze .. więc zobaczymy ) Na razie drugi dzień na diecie jestem wydenta jak balon ale mam nadzieję że wszyscy przez to przeszli, pomijam fakt że jak zjadam zupe i pije wode to na jedzenie już nie mogę patrzeć :(( Mój cel to 10 kg oby się udało ... o przebiegu będe informować na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy przez to przechodził :) pierwsze 3 dni sa najgorsze bo sie duzo \"puszcza gazu\" ale pozniej satysfakcja bo po 3 dniach mozna stracic nawet 2-3 kg :).Dzisiaj jest moj 2 dzien i daje rade.Ja zupe miksuje bo kapusta w całosci nie przejdzie mi przez gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle bardzo zle. załamałam sie i zjadłam słodkie i kanapke :( dzisiaj od nowa zaczynam diete. teraz sie nie dam pokusom.To wina mojego ukochanego,on mnie tak kusi.Jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co? Cisza? gdzie te dziewczyny z kapuśniaczkiem? jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice411
Ja stosowałam dietę kapuścianą 2 razy. Za pierwszym razem w tydzień spadło mi 4kilo a teraz mam już 5 dzień i z 66,8 spadłam na 63,2. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że mam cel. Nie poprzestanę na tym. Zmieniam styl życia. Jem świadomie i chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustysiaMl
Cześć! Ja również odchudzam się przy pomocy tej zupy... Jak na razie kończe 2gi dzień.... Czuje sie paskudnie chociaż absolutnie nie jestem głodna. Chociaż zwylke nie mam ochoty na coś słodkiego... dzis mogłabym zjeść nawet całą czekoladę. No ale... moja silna wola mi nie pozwala. Życzę wytrwania innym i mam nadzieje ze mi sie uda zrzucić nadmiar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka27
POCZYTAŁAM TROCHĘ I TEŻ ZACZNĘ TĄ DIETKĘ. DUŻO NIE CHCĘ ZRZUCIĆ WYSTARCZY 4-5 KILO...ALE CZY ZNACIE JAKIEŚ INNE PRZEPISY NA TA ZUPĘ? ŻEBY SOBIE ŻYCIE UROZMAICIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika006
Właśnie jem zupę...zgadnijcie jaką. Chce się do was przyłączyć, mam do stracenia 10 kg. Od jutra zaczynam kapuścianą dietę, ale ugotowałam sobie już dziś gar i jem. Jest całkiem dobra, tylko ojciec mi wyjada i czuję, że będę miała z tym problem. Do mieszanki dodałam kurkumy po której kapucha się zrobiła żółta i nieźle smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 15 :) i juz za soba jakies 5 kg .Ja zupe miksuje bo inaczej jej nie zjem .dzisiaj jest moj 1 dzien ,2 tygodnia diety :) jak wy sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaw
witam! właśnie na kuchence pyrka sobie zupka kapuściana. zaczynam od jutra. po raz pierwszy ją próbuję - jestem ciekawa efektów. nie użyłam do jej gotowania soli tylko zioła, sos sojowy i 1 kostkę rosołową (różne zdania są na jej temat). Dla mnie problemem w tej zupce jest cebula a właściwie jej nadmiar. lubię cebulę tylko smażoną ale przy tej zupce to oczywiście odpada. Dałam do zupki jedną - mam nadzieję że nie będzie zbytnio czuć jej smaku i nie popsuję tym efektu "odchudzającego" tej zupki. jakie macie na ten temat zdanie? czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi cebuli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziala zupa :) jest dobra i nie zauwazylam efektu jojo :).Ja nie lubie selera i go nie daje do zupy wiec jak nie dasz cebuli to tez sie nic nie stanie.Najwazniejsza jest klapusta :) dzisiaj tez zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaw
dzięki! dzisiaj już się nią zajadam od rana ale mnie ssie!!! o rany!!! a najgorzej jak muszę mojej Rodzince przygotować jakiś posiłek. wtedy przeżywam katusze. ale mówię sobie: jeszcze tylko 6 dni i pozbędę się tych nadprogramowych kg. życze wszystkim wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylalaa
Ja teeeż chcę z Wami ;) mam takie pytanie, czy można ją stosować gdy ma się okres? Czy wtedy działa tak samo?? Jets jakaś różnica?? xD pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mozna ja jesc w czasie okresu.Ja ja jadłam i u mnie wszystko bylo ok :) Jak wam idzie odchudzanie moi drodzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylalaa
Ja zakupiłam właśnie składniki ;d jutro gotuje :P:P zaczynam od wagi: 63 kg przy wzroscie 172 cm. Mój cel 52 kg;) Trzymajcie kciuki :P Dodoa m ze wykupilam tez karnet na silownie i zaczynam realizowac swoje marzenia !!! Piszcie co u was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta zakonczona :) podjadałam duzo wiec słabe efekty.Ja jestem troche wieksza w pasie:D:D:D:D 164 cm i 70kg :) cel 55kg. Od srody dietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylalaa
uFF pierwszy talerz za mną... cięzko wszedł.. popiłam j ą coca-colą zero, tylko zastanawiam się czy tak można?? Bo o wiele szybciej mi wchodzi, co sądzicie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgdn
wodą, herbatą.. ale nie coca-colą. Takie napoje odpadają, nawet jak są 'light' - wody smakowe też odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napije gazowane rozychajna zoładek... Wody smakowe maja cukier . Polecam kawe z cykorii ,po niej nie chce sie jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylalaa
Dzięki za radę :P już się pozbyłam resztki Coli więc teraz tylko herbata bez cukru i woda :D już 2 dzień, mam nadzieje ze mi sie uda :P pozdrawiam weteranów diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termit
Hej, ugotowalam dzis zupke i mam nadzieje, ze pobede na niej minimum tydzien, bede pisala jak mi idzie.powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj zaczelam diete kapusciana.. i o ile owoce super (truskawki - 150g, czeresnie - ok 400g, jablko) to ta zupa..... nie wiem czy ona taka jest... czy po prostu ja cos spieprz****... taka niedobra! lubie wszystkie jej skladniki, wiec nie wiem czemu mi nie gra.. zaluje, ze zamiast koncentratu nie dalam pomidorkow ale nie pomyslalam... mam 170cm i waze jakies 54-55kg. myslicie, ze ta dieta moze dac mi jakies efekty po tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylalaa
ja po 3 dniach schudłam 1,5 kg :D i dzisiaj ugotowalam kolejna porcje zupy, tylko.... wyszła mi bardzo kwaśna... nie wiem dlaczego, bo dodawalam tych samych skladnikow co ostatnio, a teraz nie da jej sie po prostu jeśc.. sam kwas. Wam też się tak działo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ugotowalam wczoraj... i jest bleee.... pachnie zachecajaco... ale smak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termit
ja dodalam duzo koperku i oregano i juz smakuje inaczej,troche lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tez zupy nie jadłam i jeszcze czeka mnie impreza wiec zaczne od jutra.Sylalaa Gratulacje ze zrzuciłaś 1,5 kg i 3mam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×