Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość termit
czy wy tez jestescie tak czesto w ubikacji?wczoraj prawie z niej nie wychodzilam Aby zupa mi sie nie znudzila,zobilam po 3 dniach zupke z kiszonej kapustki, dzialanie ma takie same,a smak calkiem inny.chce byc na tej zupie 2 tygodnie, wiec co 3 dni bede zamieniala kapuste i powinno byc dobrze.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie siku srednio co godzine po tej zupie glupiej:P i na dodatek wczoraj sfrajerzylam.. wiec musze dzisiaj zaczac od nowa! myslisz, ze serio kapusta kiszona nie zrobi roznicy? wydaje mi sie, ze z nia zupa bylaby serio o niebo lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termit
co do kiszonej kapusty, to jestem pewna, ze jest odpowiednia do tego,tylko ostrzegam,bedziecie czesto robily kupke(bardzo czesto), ale przez to nie czujecie sie takie napompowane po tej zupie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termit
pietruchowa,czekamy na ciebie,im nas wiecej, tym lepiej-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi jakos dzisiaj ta zupa nie idzie.Ciesze sie ze nas jest tyle:) Hmmm zupa z kapusty kiszonej?nigdy nie jadłam.Dobra jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termit
nigdy nie jadlas kwaśnicy?jesli lubisz kwsne zupy typu ogorkowa to ta tez powinna ci smakowac,jesli nie chcesz miec kwasnej wtedy zrob pol napol, trochej bialej kapusty i troche kiszonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termit
no i jak wam idzie?ja jem tylko ta zupke ,arbuzy i troche czeresni, nie bede jadla bananow ani miesa tak jak jest w przepisie,u mnie jest to 4 dzien , ale chce wytrzymac do 2 tygodni.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaa
ja dopiero pierwszy dzień więc dołączam się do was, mam nadzieje że mnie przyjmiecie:) ugotowałam właśnie zupkę i przygotowałam sobie czereśnie oraz arbuzy no i jeszcze mam brzoskwinie. myśle że dam rade 7 dni. a ile można schudnąć? tak mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termit
ponoc od 2,5 do 8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzis pierwszy dzien na kapuscianej zupce :) narazie jest ok .mysle ze dzisiejszy dzien był najtrudniejszy bo nie przepadam za owocami zdecydowanie bardziej wole warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tremit
jetem bardzo zadowolona z tej dietki,dzis 6dzien,ale mam zamiar jeszcze pociagnac to 8dni.wstalam z takim plaskim brzuchem(no prawie plaskim),ale bez porownania co bylo przed dieta.juz nie moge sie doczekac spadku dalzej wagi.jem ta zupe caly czas,ale ja dodalam tam 2kostki rosolowe i kucharka ,lepiej smakuje i o wiele wiecej jej jem, a efekty tez widze,moze bez przypraw bylyby wieksze,ale teraz tez jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaa
k****! ta zupa jest ochydna! jedyne co to te ziemniaki dziś były spoko. matko jak wy to wytrzymujecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam dzisiaj od nowa. Zmielilam zupke,dodałam mleka i zielona piatruszke i bylo pyszne.Mam zamiar tak z 2 tyg wytrzymac. Jak wam idzie.Poszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatannnnnn
dołączam do WAS -> zaczęłam od dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dres
witam wszystkie KAPUSNIAKOWE DZIEWCZYNY :) od wczoraj jestem na tej zupie,z tym ze do 2 litrow zupy dodaje 3 kostki rosolowe... czy to w czyms przeszkadza? I co wlasciwie ta kapusta -czy ta zupa ma w sobie,ze dziala tak a nie inaczej? Pewnie juz wczesniej byl ten temat poruszany,ale nie mialam do tej pory czasu zeby to wszystko poczytac... moze komus akurat sie nudzi i mi odpisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dres
tak wlasciwie,to jako tako nie mam problemu z nadwaga,chcialabym zgubic jakies 4 kg,niedawno przyjechalam z Niemiec-bylam tam w pracy i przywiozlam ze soba niestety 6 kg wiecej...pomyslalby kto,ze na wczasach bylam a nie w pracy,hehe. Zgubilam 2 kg i waga niestety stanela w miejscu :( Poczytalam troche o tej WASZEJ ZUPCE i jestem pelna optymizmu :) Nawet mi smakuje :) :) Mam nadzieje ze wkoncu wcisne sie w moje stare spodnie:) ,bo nie mam zamiaru kupowac nowej garderoby :) Trzymam kcuki za wszystkie I za siebie tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku forum jest wszystko wyjasnione odnosnie zupki:) Powodzenia zycze :) Dziwczyny jak wam idzie?ja mam 1 dzien za soba i jest mi ciezko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dres
dzieki:) glodna jestem strasznie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im wiecej zupy tym lepiej:) wiem wiem łatwo mowic bo zupy sie nie da wiecej niz 3 talerze zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dres
wczoraj zjadlam caly gar tej zupy 4 litrowy.... :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termit
hej,dzis to juz 9dzien na zupie ,zoladek mi sie skurczyl.brzuch i boczki zmalaly,wiec warto dziewczyny,nie poddawajcie sie,aha po 7 dniu to waga jakby szybciej spadala.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaa
pytanie!!! czy kaszę gryczaną też mam ugotować bez soli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termit
co do kaaszy gryczanej to jestem zdania, ze to zmienia przepis i nie jest juz to ta sama zupa.bylam mnostwo razy na tej zupie i uwazam, ze najlepiej jesli trzymamy sie zalozenia ,ze tylko warzywa sa w hgarze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaa
nic nie napisałam że gotuje zupe z kaszą. matko dziwni jestescie. nawet się zapytać nie można. ja jestem pierwszy raz na diecie, może wy nie pierwszy i wszystko wiecie i uważacie się za ekspertki. więc gratulacje i dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×