Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszyczek

CZAS GOI RANY ......CZYZBY????

Polecane posty

Gość anula2706
w sumie w kazdej sferze zycia układa mu sie , spełnia sie zawodowo i w ogole tylko w tej jednej nie moze sobie jakos poradzic....ale moze to wynika tez z tego ze on sz gory załozył ze moze byc dobrze....tylko po co pisze mi te miłe słowa....martwi sie czy jest wszystko ok, prosi o spotkania, planuje jakies wycieczki rowerowe,,....dzieki za nr gg...skorzystam....On Cierpi ale ja razem z nima czasmi prze niego.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
tylko czy akurat ta sfera zycia nie jest najwazniejsza....bo człowiek bez rodziny i miłosci drzy z zimna,......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
ale dlaczego cierpisz??? z tego co mowisz nie daje ci powodow do tego pisze mowi miłe słowa planuje ...gdzie w tym jest cos nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
anula nic nie zastpi zywego człowieka zadna praca ani pieniadze przyjaciele tez tego nie dadza co ta kochana osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
wiesz ja mam wrazenie ze cos z tamtej znajomosci cały czas w nim siedzi.., był czas ze tarktowalismy sie tak oschle, ..tak tylko....ostanio były dwie sytuacje po ktorych sie bardzo na nim zaiodłam.....i postanowiłamz e nie koniec nie bedzie mnie tak tarktował.....postanowiła nie utrzymywac z nim kontaktu w ogole...i ion nagle zaczał znowu pisac miłe smsy, martwic , sie cały czas mowi o spotkaniu......ale słowwa przepraszam ani wyjasnienia zadnego.....jakby nic sie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
przepraszam ze tak Cie obarczam swoimi problemami, wiem ze ludzie maja wikesze problemu i dla jedno moj mogłby wydawac sie smieszny....ale kazdy ma swoje zmartwienia i problemy.....powiedz teraz jak tam u Coebie...nie znam dokładnie Twojej historii ale napisz jak masz ochote co tam u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
anula powiem tak to nie takie łatwe powiedziec tak albo nie bo nie weim co ty do niego włsciwie czujesz jak bardzo sie zaangazowałas w ten zwiazek jesli tak moge powiedziec... nie podoba mi sie jedno ze nic ci nie wyjasniłi uznał ze nigdy nic nie było..to jakby uciekanie od powaznej rozmowy.... jak poczuł ze cie moze stracic to spowrotem miłe smski ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
kazdy jak ma problem to mu sie wydaje najwiekszy normalne a ja cie rozumiem :) i wcale nie jest smieszny ten twoj problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
tak tez mi sie wydaje ze on po prostu ucieka od powznej rozmowy a z drugiej nie chce mnie całkiem starcic.....wiesz co ja mam wrazenie ze naprawde mnie rozumiesz....ciesze sie ze mozemy tu pogadac.....naprawde....jest mi lzej troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
fajnie ze ci jest lzej jak sie wygadasz mi pomogło to i tobie tez a przy okazji bedziesz miała inne spojrzenie na swoja sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
anula a w jakim wy jestescie wieku???jesli moge wiedziec... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
ja ma 25 a on 27.....on miał zawsze kompleksy....obawiał sie w ogole naszego spotkania i czesto niby w zartach mowił ze jak go zobacze to sie wystrasze itd...a ja zawsze powtarzałam z e dla mnie nie jest wazne jak wyglada, bo cudownie nam sie rozmwaiało i to było najwazniejsze...okazało sie ze był niewysokim chłopakiem przy tuszy ale to jest mało wazne dla mnie....i do przystojniaków nie nalzey ale to co.....moze tez tu jakis problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
anula przepraszam ale teraz musze leciec :( ale jak bedziesz chciala kliknij pozniej na gg :) bedzie dobrze postaram sie ci doradzic cos :) a teraz zycze miłego popołudnia głowka do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
dzieki za wszystko, tez musze uciekac...na pewno sie odezwe...miłego dnia...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
Nie ma nikogo ...szkoda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
no własnie czy czas rzeczywiscie goi rany.moze i tak ale ile musi tego czasu upłynac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
czesc anulka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula2706
czesc koszyczek......jutro tu wpadne to moze sobie wymienimy pare zdan:)))pozdrawiam papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
Witam:) Co u was słychac moze jakies swiateczne satroje juz??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
przepraszam miało byc NASTROJE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
WSZYSTKIM ODWIEDZAJACYM TEN TOPIK ŻYCZE WESOŁYCH ŚWIĄT SMACZNEGO JAJECZKA I ZEBY TE ŚWIETA PODZIAŁAŁY POZYTYWNIE NA NASZE POŁÓWKI I POUKŁADAŁY NASZE RELACJE.... 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek
🌼🌼🌼🌼🌼🌼 tak miało byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m7
Dołączam sie do zyczen koszyczka :) wszystkiego dobrego! Zebysmy nie mysleli o przykrych sprawach i zeby cieplo zagoscilo w naszych serach..i spokoj moze w koncu tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
Spokojnych i Wesołych Świąt wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke mnie tu nie bylo ale mialam urwanie glowy w pracy i do tego jeszcze sie rozchorowalam... Po swietach do was zajze!!!! Wszystkiego najlepszego WAM zycze abyscie w te swiateczne dni sie postarali sie wyciszyc i uspokoic chociaz troszke zranione serduszka.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×