Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Tego nie wiem,ale pewnie bedziesz musiala sama wyrobic sobie NIN Niech odpowiedza moze kolezanki,ktore dluzej sa w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia to nie musi byc maz moze byc partner (chlopak) tu slub nie ma znaczenia a partnerstwo jest traktowane jako malzenstwo wiec mozesz sie od razu zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata79-dzieki za odpowiedz dziewczyny a czy ktoras z was wie cos na ten temat co pisalam wyzej?bede wdzieczna za kazda informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik
karolciu tutaj narzeczenstwo ma takie samo prawa jak malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik
karolciu co do porodu nniev musisz miec zadnego zaswiadczenia ze mieszkasz w angli wystarczy podania ostatniego adresu mozesz poprosic o jakiegos tlumacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie!!!!Oświadczam,że ja tez jestem juz mamusią nasza córcia urodziła się 17.06 poprzez cc. Szczerze mówiąc to jestem mile zaskoczona opieką w szpitalu przed operacją jak i po.Jak znajdę trochę czasu to opiszę mój poród teraz to moje dizecko buntuje sie i domaga kąpieli i jedzonka. Czy możecie mi podać numer strony na której elfik opisywała swój poród bo nie mam za bardzo czasu na szukanie.Z góry dziękuję. Pozdrawiam wszystki mamusie i bobaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny przeciez wszyscy tu Polakami jestesmy, wiec nie marzekajcie tak. Chyba nie znam przypadku zeby ludzie nie mieli problemow dzielac mieszkanie. Zazwyczaj z kazdej strony wyglada to inaczej, kazdy ma swoje racje, a prawda jest taka ze lepsze ciasne, ale wlasne. Dorosli ludzie nie potrafia dzielic mieszkania, bo zawsze znajda sie setki powodow do zatargow. Glownie chodzi o kase i sprzatanie. JEsli wiec taka konecznosc zachodzi zeby mieszkac razem to najszybciej jak to mozliewe trzeba to zmienic. Ja przez wile lat mieszkalam w dzielonych mieszkaniach. Przede wszytskich na studiach, ale to co innego, bo kazdy ma te same prawa i placi te same pieniazzki. Tutaj jesli ktos do kogos przyjezdza i jest od niego uzalezniony, to zawsze ten bardziej zasiedzialy :) czuje sie w jakis sposob bosem:classic_cool: takie tam moje refleksje. Ide uspic Ptysia mojego :) bo juz najwyzszy czas. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu tak jak juz ktoras napisala powyzej (przepraszam nie pamietam kto) nie potrzeba zadnego zaswiadczenia; jak bedziesz zapisana do GP to cie skontaktuja z polozna i dostaniesz taki zeszyt ciazy - z tym chodzisz do poloznej i tyle. nic wiecej nie potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia 23 serdeczne gratulacje i niech sie malutka zdrowo chowa jak ma na imie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia - gratulacje! Przede wszystkim spokojnych nocy i usmiechnietego bobaska zycze! malgorzatka - swiete slowa :) 🌼 Agata-super ze sie udalo, na gotowe mleko to rzeczywiscie mozna majatek wydac! A nocy przespanych nieustajaco CI zazdrosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
do anusi serdeczne gratulacje napewno jestes bardzo szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonka79
hej kochane jak tu goraco ja bylam dzisiaj u poloznej i okazalo sie ze moj brzuszek zmalal od ostatniej wizyty 1 cm,zamiast urosnac.Za tydzien ma scan w szpitalu by stwierdzili dlaczego.Wkurza mnie to ze kazda wizyte mam z inna polozna kazda moze miec inna technike mierzenia inny centymetr :-)).i tylko wprowadzaja zamet w glowie.Poza tym wszystkie wyniki sa ok.Nie wiem w gruncie rzeczy bo ostatnio nie ma apetytu i w zasadzie jem na przymus poza tym ciagle spie.Nie chce sie martwic na zapas za tydzien mam kolejna wizyte. Buziaczki gorace papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik27
hej kochane jaka pogoda u was ??????????? u .mnie w birmingham jak jesienia wieje i pada deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Efik U mnie tez jesien tylko, ze w miare cieplo. Niebo cale zachmurzone, zrobilo sie ciemno i pewnie lada moment bedzie lalo. I znowu nas pozalewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik27
widzicie pod tym wzgledem teskno mi do polski tam chociaz jest jakas fajna pogoda ja mieszkalam w gdyni to zawsze to mozna bylo by wybrac sie z dzieciaczkami nad morze a tutaj nic tylko do sklepu albo starsza zaprowadzic do przedszkloa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wam pochwalic,ze wkoncu przyznali mi ten zasilek dla bezrobotnych w job center :) Jestem taka szczesliwa,bo dali mi NIN chyba tymczasowy bo jeszcze musze jechac na rozmowe. Wkoncu mam pozalatwiane to co chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik27
gratuluje nato ja sie staram o prace codziennie chociazby na 2 godziny nawat sprzatanie ale bnarazie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi daliby prace od razu,ale nie mam z kim zostawic dzieci i w ogole nawet jest mi to na reke. Nie znam jezyka i zapisalam sie na kurs.Mila Pani powiedziala,ze mam sie zaklimatyzowac i szkolic jezyk a jak sie zdecyduje pracowac to ona mi pomoze. Naprawde zaskoczyla mnie jej postawa,ze tak na reke mi poszla. Bo wiadomo z urzednikami to ronie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efik27 Zycze ci kochana pracy,zebys znalazla i to taka dobrze platna :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naty
Jesli sie wczesniej nie pracowalo w Anglii to mozna dostac zasilek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam do Was pytanko chcemy kupic wózek spacerowy do 7-8 kg z ochraniaczem na nózki i folia poleccie mi jakies firmy bylam juz w toyerasie w mothercare i mamas and papas czy gdzies jeszcze moge szukac acha cena do 100 f doradzcie mi cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik27
ja mam woze4 k chicco i jestem zadowolonqa bo nie podobaly mi sie jak tu w tych fotelikach powykrzywianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztefka- moje gratulacje i duzo szczescia na nowej drodze zycia. Zdjecia super, fajnie , ze je pokazalas. 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia 23 gratuluje dzidzi :) Czekam z niecierpliwoscia na fotki i opis porodu. Sztefka wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :* :* :* I witam pozostale Kobitki :* Dawno nie pisalam poniewaz sie rozchorowalam. Mam zapalenie piersi i pozatykane kanaliki mleczne. Pare dni lezalam plackiem z 39 stopniami goraczki, teraz juz na szczescie antybiotyk zaczal dzialac i jest lepiej. Karmie malego tylko jedna piersia, ta zadrowa. Musialam kupic mieszanke gdyby sie nie najadal,ale na razie jest ok. Kupilam Hippo1 co o niej myslicie? Jak sie nazywa to gotowe mleko,bo ja o takim nie slyszalam, ani nie widzialam :( Ktoras chciala moj nr,kto to byl? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
sztefka moje gratulacje ja delektuje sie cisza w domku bo mam w domu dwie rozrabiary i czasem jak dadza popalic to mam dosc ale jeden ich usmiech wynagradza wszystkie trudy na teraz pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chwile mnie nie bylo, a tu slub i porod...! Asiulek, serdeczne zyczenia.Niech Ci sie dzieciaczek zdrowo chowa no i zycze Ci przespanych nocek, bo teraz juz wiem, jak to jest z noworodkami. 🌼 Szanta, STO LAT mlodej parze (oczywiscie w szczesciu i zdrowiu). ❤️ Mam nadzieje, ze uroczystosc sie udala no i teraz uwazaj: ja po slubie bylam nieznosna dla mojego faceta. Nie wiem, co mi sie stalo, chyba mi jakas klepka przeskoczyla. Trwalo to jakies dwa, trzy tygodnie (taka depresja poslubna). Jakby co (jakby ktores z Was to mialo), to pamietaj, ze ten stan przechodzi, a pozniej juz jest cudownie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×