Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Megx, dobrej sesji zycze :) u nas trzy 4ki narazie. Caly zeszly tydzien byl pod haslem \"mam biegunke\" to zabkowanie przeszlo na drugi plan. Ja juz mam stracha jak przyjdzie czas na 3ki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze co do przeziebienia - radze brac wit. C w dawkach 1000mg. Mozna kupic w HOlland and Barett lub sklepach ze zdrowa zywnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) Dzisiaj przyszło nam pismo z HMRC odnośnie Child Benefit. Wyobrazacie sobie, zgubili nasze papiery z wszystkimi danymi. Przeprosili oczywiście, kase będą przysyłać, a jak zniknie nam coś z konta to oni zwrócą 😡. Niedowiary!!! Ale mam piane 😠😠😠 MamaE---> no dokładnie taki powód podali. Dla nich mieszkanko z 2 sypialniami jest zaciasne na 3 dorosłych i jedno dziecko. Mąż jeszcze próbował coś tam załatwić i tłumaczył, że dziecko i tak śpi z nami w pokoju. Nie dali się ubłagać. A o 16stej oglądamy kolejny dom. Mam nadzieje, że tym razem się uda :) Zniakm obiadek pichcić :) Mała pożera właśnie mój kubek po kawie :) Swędzą ją te dziąsełka jak diabli. Wczoraj obgryzała swoje drewniane krzesełko :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jakos doszlam do siebie choc profilaktycznie chyba wezme paracetamol... Wiecie co chyba uda nam sie odzysac depozyt , ta trojeczka weźmie mieszkanie a do tego załatwilismy mieszkanie innej parze jak to wszytko wyjdzie landlord powinien nam doplacic za te transakcje ;) Mała własnie mi zasneła a ja ide robic teraz obiadek ... rosołek musze wstawić.. co do terapii jakos źle przeczytalam i myslalam ze to psychoterapia :) a tak to nic mi nie dolega bym musiala cwikac... Mamo E bedzie dobrze w koncu zabki kiedys wyjśc musza podawaj paracetamol i masc na zabkowanie i jakos zleci... wiem moja mala tez miala czasami ciezkie te wychodzenie teraz wychodza jej 17 i 18 zabek i chodzi i nas gryzie biedulka nie radzi sobie z tymi bólami czasami ale za to strasznie lubi masci na ząbkowania ... Ostatnio kupilismy jej zimowa kurtke i kozaczki i ciagle je zaklada a wczoraj jak bylam u znajomej mowi Pacz ciocia noe buty pacz :) ciesz sie jak cos jej sie kupi i ma tez nowa póleczke do ksiazek i podchodzi do nie i mówi to Tysi :) kajka niewiem co Ci poradzic moja mala od malego miala jakies wysypki suchosci ale w sumie wiem ze byla alergikiem wiec temu to przypisywalismy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
ga ga chetnie sie z toba spotkam w tym domu polskim moze byc w srode daj znac jak juz sie uporacie z tym mieszkaniem zycze powodzenia a ja dzis nerwowa jestem mam interwiev i sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efik, nie boj sie, nie ugryza cie!!! A jak nie wyjdzie to i inna praca sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efik trzymam kciuki :) Mała śpi, więc i ja się bycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik 27
dzieki dziewczyny w sumie macie racje najwaznioejsze to zachowac spokoj ja jeszcze nie bylam na zadnym interwiev stad te nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi2-27
na przeziębienie albo grypę polecam BEHAMS chyba tak sie pisze,mozna go brac i w ciazy i podczas karmienia, ale nie mozna tego brac z paracetamolem poniewaz juz sam lek tez działa przeciwbólowo,sama sprawdziłam. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z tego co wiem to nie zaleca sie brania zadnych takich lekow typu wlasnie Beechams, Benylin czy Lemsip. Na kazdej ulotce pisze wyraznie, ze nalezy skonsultowac sie z lekarzem przed zarzyciem leku jesli jest sie w ciazy lub karmi piersia. I pamietam, ze moj lekarz mi zabronil brania takich lekow. Nawet Strepsils na gardlo bylo zakazanym owocem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONI7900
WITAM. DZIEKI ZA KONTAKT ALE JA CHYBA Z TEGO TO NIE ZBARDZO SKORZYSTAM pewnie same angielki a mój angielski nie jest az tak dobry zebym prowadziła luzne rozmowy przez jakis dłuzszy czas. wiecie mam dzis taki dzien ze jestem zamknieta na wszystko. najchetniej pusty pokój ja sama i butelka martini plus cola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symulantka07
czesc mateczki. pomozcie mi prosze. kupilam bilet do polski a w pracy nie mam urli=opu i musze zachorowac ;) jak to zalatwic? self certificate wystarczy? czy mam pojsc do lekarza i nasciemniac mu ze mnie cos boli, tylko jakas taka choroba bez objawow zewnetrznych? tylko bol, ktory musze udawac. kregoslup. kolano, korzonki? glupia sprawa ale musze cos wykombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po oglądaniu Jeden dom odpadł, bo zamały. To znaczy są 2 pokoje ale jak na ta cene to nie dla nas. Drugi ładny, ta sama cena co pierwszy ale o jeden pokój wiekszy. Wiec jest możliwość wynajęcia jeszcze komuś. Minus jest taki, że nie ma lodówki ani pralki. Trzeba pogadać z agencją i może Lanlord załatwi. Jutro kolejne domki na nas czekają :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana Gaga a ty chcesz wynajac czy kupic domek ?? Ja jak zwykle jak z zegarkiem w reku budze sie albo o 1.30 albo 2.30 i do 6 nie spie... tragedia ...mala tez nie spala w nocy chyba z godzinke ... moze ma za duzo snu w dzien ze jej sie tak jak i mi budzi... Jutro podisujemy umowe tzn rozwiazujemy na to mieszkanie mam nadzieje ze sie nie rozmysla, a w sobote juz musimy wplacic czynsz i band i mozemy mieszkac w nowym domku z pewnoscia bedzie duzo sprzatania bo to 3 bedroom ale spokojnie mysle ze bedzie ok co do zakupów w Polsce musze kupic jeszcze fride dla malej do noska i chyba to juz bedzie wszytko rodzice 15 przyjexdzaja wiec przywioza nam co potrzebujemy, beda mieli 120 kg bagazu wiec troche nam zwioza... dzis mamy jechac z meżem kupic dla mnie pare ciuszkow m.in. koszulke nocna do karmienia i musze kupic tez pizamke... malej za to czapke szal i rekawiczki....kozaczki i zimowa kurtke juz ma ... ja jeszcze dzis mam do uzupelnienia angielski i chyba dzis zdaze do jutra... jeszcze troche mnie trzyma katar mam mocny i troche bol glowy... wzielam rano paracetamol...przed chwila kichnelam a moja mala powiedziala DO DNA heheheh to wg niej znaczy na zdrowie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) U nas słonko świeci, pranie już od rana wisi na sznurkach. Niech je słonko troche pomuska :) Martynka dzisiaj wcześniej wstała niż zwykle, zaraz po 8smej. Tak to śpi przeważnie do 9tej. Ale to od niedawna tak sypia. Wcześniej kładła sie o 21 a wstawała o 6-7dmej rano. Kochaniutka zaczeła dbać o sn mamusi ;) Asiulek---> my chcemy wynająć dom i musimy już to zrobić do końca tygonia :/ Strasznie teraz mamy nerwowy okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga kochana my mielismy troche inna sytuacje bo mamy juz mieszkanie ale landlord nie chcial oddac nam depozytu na szczesicie znalezlismy kogoS na nasze mieszkanie i odda nam depozyt... my mamy teraz 3 sypialnie mieszkamy z męża kuzynem wiec trzeba nam bylo jeszcze jednej sypialni... bo tak bralibysmy dwie sypialnie roznie to jest jak sie z kims mieszka ale mam nadzieje ze sie wyklaruje ...bo wynikaja jakies niedogodnosci .. ale jak sie razem mieszka to normalne u nas dzis wychodzi sloneczko szkoda ze ja ledwo zywa ... a to tak dla rozweselenia :) http://www.joemonster.org...-urodzi-ta-pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga kochana my mielismy troche inna sytuacje bo mamy juz mieszkanie ale landlord nie chcial oddac nam depozytu na szczesicie znalezlismy kogoS na nasze mieszkanie i odda nam depozyt... my mamy teraz 3 sypialnie mieszkamy z męża kuzynem wiec trzeba nam bylo jeszcze jednej sypialni... bo tak bralibysmy dwie sypialnie roznie to jest jak sie z kims mieszka ale mam nadzieje ze sie wyklaruje ...bo wynikaja jakies niedogodnosci .. ale jak sie razem mieszka to normalne u nas dzis wychodzi sloneczko szkoda ze ja ledwo zywa ... a to tak dla rozweselenia :) http://www.joemonster.org...-urodzi-ta-pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga kochana my mielismy troche inna sytuacje bo mamy juz mieszkanie ale landlord nie chcial oddac nam depozytu na szczesicie znalezlismy kogoS na nasze mieszkanie i odda nam depozyt... my mamy teraz 3 sypialnie mieszkamy z męża kuzynem wiec trzeba nam bylo jeszcze jednej sypialni... bo tak bralibysmy dwie sypialnie roznie to jest jak sie z kims mieszka ale mam nadzieje ze sie wyklaruje ...bo wynikaja jakies niedogodnosci .. ale jak sie razem mieszka to normalne u nas dzis wychodzi sloneczko szkoda ze ja ledwo zywa ... a to tak dla rozweselenia :) http://www.joemonster.org...-urodzi-ta-pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Wczoraj przez ganianie po domach Martyna wciągu dnia wogóle nie spała. Na wieczór, to znaczy koło 18stej kompletnie ją ścieło. Do godziny 21 zdąrzyła się przebudzić 3 razy. Ale spała potem do 7 rano. A domu dalej nie mamy :( Wczoraj może i jeden by był tylko znowu bez pralki i lodówki, a i szafki kuchenne wiele zostawiały do życzenia :( Ech może dzisiaj nam się uda.... Asiulek my bierzemy dom z siostrą męża tylko ze względów finansowych. Jak dostaniemy WTC to będziemy szukać jakiegoś mieszkanaka 2- pokojowego. Ale narazie musimy sobie tak radzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ale pusytki :( Wszystkie jesteście aż tak zajęte ? :) Mężulek właśnie poszedł oglądać domy z siostrą. Ciekawe jakie wieści przyniesie. A Martynka sobie właśnie skacze przy muzyczce :) Roztańczone mam to dziecie . Wasze też tak muzyke uwielbiają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak w skrocie co u mnie bo jestem w ciaglym biegu zapalenie piersi pewnie przez wlasne zaniedbanie!!!biore antybiotyk mialam 40 st.goraczki karmie z jednej piersi.juz lepiej przechodzi.dzidzia juz 3 dni kupki nie robi poradzcie co moge zrobic i dlaczego tak jest?czy to przez antybiotyk a moze ze podawalam mu 2 razy mleko sma white abo w piersi jednej juz malo mialam.wiecie coś ???????/pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole nic nie dali mu na ochrone zoladeczka i mi zreszta tez nic dopiero dzis poszlam i sie wyprosilam infacol probiotic drops na ochrone zoladeczka i na kupke lactulose solution zaraz mu podam moze pomoze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, mozliwe ze i anybiotyk ma taki efect na \"kupkowaniu\" twojego dziecka, ale z doswiadczenia wiem ze dzieci karmione piersia moga byc bardzo nieregularne, tzn oprozniac sie kilka razy dziennie a na przez nastepne dni wogole. Jesli nie zrobi kupki przez ponad tydzien to zacznij sie martwic. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi2-27
do karina 82- nic sie nie martw , moja połozna mowi ze dziecko karmione piersiąpowinno robic jedna lub dwie kupki dziennie -to co nie przyswoi- a jak wiesz twoje mleko jest najlepsze dla dzidzi,ja tez biore antybiotyk, lekarz mowi ze dzidzi nic nie bedzie najwyzej bedziemiała gazy-głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane musze sie z Wami pozegnac do 7 grudnia bo wtedy bede miala na nowo internet ... juz jestesmy spakowani jutro przeprowadzka ... Trzymajcie sie cieplutko i pamietajcie ze ja o Was pamietam 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa zaraz sie wsciekne ... nabazgralam tyle i wystapiul blad na stronie :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sproboje jeszcze raz... Kalinko... 1. Co do kupy to tak jak juz dziewczyny pisaly wiec sie nie bede powtarzac ;) 2. wybacz ale nie kumam o co ci chodzi z ta oslonka na zoladek dla dziecka bo przeciez antybiotyk sie rozklada w twoim zoladku i jelitach a nie dziecka :o a te krople o ktorych piszesz to nie zadna oslonka tylko zwyczajny suplement zywieniowy z \"dobrymi bakteriami\" i ja osobiscie nie widze sensu podawania dziecku takiego sztucznego produktu szczegolnie jesli karmisz piersia, bo w twoim mleku jest zawarte wszystko co jest maluchowi w tej chwili do szczescia potrzebne... 3. Dlaczego karmisz tylko z jednej piersi? ja rozumiem, ze to jest bardzo bolesne itd no ale nikt ci nie powiedzial,z e nie karmiac pogarszasz tylko swoj stan bo nastepoje zastoj mleka i blokuja sie kanaliki. Mozesz naprawde sobie niezlego bigosu narobic :o Jesli dostalas taka ksiazke z NHS From birth to five. Tam powinnas znalesc informacje na temat Mastitis i jakie pozycje mozezs przyjac podczas karmienia zeby ci bylo lzej. Jak nie to dzwon do Health Visitor niech kogos przysla zeby ci pomogl w koncu od tego oni miedzy innymi sa. Zycze powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia :) Asiulek udanej przeprowadzki i wracaj do nas szybko :) i tylko sie nie przemeczaj za bardzo, bo przyjade i ci wleje na gola d*** :P GaGa sorki, ze ja tak jak filip z konopi wyskakuje... A jak szukacie tego mieszkania? Przez agencje czy prywatnie? Jesli moge cos zasugerowac to pogrzeb w Internecie oszczedzicie troche na chodzeniu... Powodzenia :) Dobranoc wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megx---> szukaliśmy i przez internet i przez agencje :) Mamy wkońcu dom. Od poniedziałku możemy się wprowadzić. I jest bardzo sympatyczna- jak się mówi na panią - Lanlordczyni :))) Asiulek---> powodznia w przeprowadzce. Ja graty pewnie zacznę przenosić koło wtorku, środy. Ale mam ten plus, podłączenie do internetu juz tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzinia :D - miało być powodzenia, hehe zmęczona chyba już jestem Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×