Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

To nie był wibrator tylko zszywacz, że też Tobie wszystko musi się jednoznacznie kojarzyć... :P Ja już w domku, idę dziś wcześniej lulać.....kiedyś trza się wyspać.....a w ogóle to znowu jest jakiś mecz.....dobrze , że mam drugi teleweizor w sypialni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roooobaczek się pojawił......a ja byłam dziś przed terapią w Jacku bo myślałam , że sobie pooglądam jak na łyso wygladasz....ale niestety Cię nie zastałam.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szelescie🌻 Witaj Kobitko🌻 ja bylem w alibabie wiec nie sposob:) bylo wyslac esa to bym byl:) Dzis polanczone byly dziadkowe i moje jutrzejsze urodzinki:) łał co bede gadal jest ok i z tego sie ciesze:)szkoda ze nie mam mozliwosci zaprosic Was wszystkich na impre :) a bedzie jutro ostro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystkiego najlepszego, to ile kończysz? 18 ??? 19 ??? Niech Ci się spełni wszystko co sobie tylko zamarzysz..... 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko masz fajnie będziesz na impezce z Dastinką u Robalka;) tylko dobrze wypijcie za zdrowie , najlepszego Robalku😘;) a Robalek ma oczywiście 18-te urodzinki:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mam 24 wiec juz stary jestem:) ale czuje sie na 18... dzieki za zyczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Co tak pustawo dzisiaj tutaj.A od wczoraj mamy nowego Jastrzębianina,siostrzenica męża urodziła syna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzinki Robalka dopiero jutro,ale już dziś wszystkiego naj dla ciebie.😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co ? jutro impra? hehe no to ja już idę spać żeby jutro byz ześka i sprawna :P a tak apropo - nikt mnie nei zapraszał :P więc wpraszać się nie będę :P Kobita śpisz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee, no ...ja już mam niestety plany na jutro, więc odpada...nawet jeśli....... Destina-babo jago....nie , nie śpię jeszcze.....rozpaczam , że twój synek nie może wyjść z szoku po zobaczeniu mnie....alle boroczek będzie miał koszmary w nocy....chyba się nie wyśpisz do roboty.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti była dziś u mnie z mężem i synkiem...mały boroczek był w niezłym szoku.....jak mnie zobaczył to się do taty przykleił i puścić nie chciał....gapił się na mnie jak na ufo, nawet płakał .....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyśpij się smacznie Kobitko , milutkich snuffffffff;) ej górale to fajni ludzie i b.pogodni ehhh...te nasze kochane góry....dobreynocki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały przeżył spotkanie z wstrętną ropuchą Vel Dagmarą :P Vel Kobitą i teraz smacznie śpi. Kobieto nawet się nie pochwaliłas ze cie odwiedziliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo spóźniłam się Robal żyjesz? kwiatki na GG mam od Ciebie a tu Cie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko ale przesadzasz małe dzieci zwykle boją sie obcych ludzi;) to wszystko , pewnie Jesteś miła osobą a mały Dastinki jak Ciebie pozna to pewnie polubi;) witajMalwinko;) ja też mam sobie taki humorek , chyba komuś doładowałam. ehhh i to osóbce którą bardzo lubie i taka moja delikatność hehhh...zołaz ze mnie i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież się pochwaliła.Szelest Jedwabiu skąd ten pomysł że jesteśmy góralami,normalnie kopara mi opadła:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku 😘 a ja tu cole za Twoje zdrówko popijam i ciągle myśle... ej ja to lubie....wybacz ...taka jestem delikatna że szok dla organizmu i przyjaciół ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×