Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Witam ...jeszcze sie nie opalam i raczej opalac nie bede:) bo pogoda jakas taka pazdziernikowa:) ale po lekkim sniadanku wybieram sie nad wode...zlapie wam rybke! Do Sklikania🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja nie piję.Ale pustki dzisiaj.A ja po dluzszej nieobecności dopiero teraz mam czas na kafeterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SelestJedwabiu
witajcie Dastina to TY i twój mały mężczyzna , słodki przystojniaczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szelest a dlugo juz go znasz???????? ja myslalam ze od niedawna i ze poznalas go na \"szumie morza\';) i teraz wiem skad jest Robal:) [pozdrawiam nieobecnego Robaczka:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzelestJedwabiu ale włazisz
Robalowi w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to bez wazeliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to bez wazeliny...
o! ty wiesz a teraz i twój idol Robal wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) widzę że jeszcze wczoraj się pojawiliscie :) idę pałaszować śniadanko i do pracy siooooooo a co do Robalka to fajny jest i to chyba każda z nas zauważa :P :) Kobitooo wstawaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop nie chcę sama do siebie pisać troszkę mnie suszy :) popijam sobie wodę mineralną i dzis zapewne obedzie sie bez klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem.....zaś spóźniłam sie do pracy....:O Kufa, ale mam zadanie.....mam dziś znaleźć dziewczynę która nadaje się na modelkę do ciuchów...najlepiej rozmiar 36 albo 38...kufa, gdzie ja taką szczapę znajdę....wśród moich znajomych mogę zapomnieć...porażka.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kufffa, ale mam zadanie....mam wybrać 10 modelek ze strony internetowej i umówić je na sesję fotograficzną (ciuszki)....allle numer...przeca ja jezdem pracownikiem biurowym.... :P....ale jak szef każe, to nie ma co.... :D zabieram się do roboty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Kobita a ile ona ma mieć lat? bo ja jak widać nie mam takiego rozmiaru ale takei znajomości mam - wkońcu to ten sam zawód :classic_cool: hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, skończyła ogladać figurzaste cycate lale :P....jeśli szef chciał dac mi do zrozumienia ile musiałabym zrobić żeby wygladać chociaż podobnie-to mu się udało. Zakompleksiłam się totalnie.... :O Wracam do papierków....to jednak bardziej wolę :D .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łepetynka mnie boli :O, idę po pyralginę do apteki...niestety apapy czy inne ibupromy mi nie pomagają.....żebym jeszcze coś wczoraj wypiła to wiedziałabym chociaż z czego mnie boli-a tak-zgaduj człowieku :O....może z obżarstwa-to jedyne co robiłam w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja właśnie łykam ketonal dowiedziałam się paru okropnych rzeczy i nie wiem jak będzie wyglądała moja przyszłość bynajmniej ta w paru miesiącach musze podjąc bardzo ważne decyzje i.. sama nie wiem jak postąpić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko🌻nareszcie moge wypic w spokoju [naprawde to co wazne]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×