Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

No to życzę wszystkim wesołych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych..... 🌻 🌻 🌻 Ucieknę dziś wcześniej chyba do domku bo nie chce mi sie siedzieć w pracy :P......pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę dziewczyny gonicie z tym topikiem, co wchodze tutaj to ciągle musze się cofac w tył, żeby zaległości nadrabiać :) Witam nowa Pania - kolejną wielbicielke Robala i nowego Pana z okolic, który był tak miły i podobno przeczytał wszystko ;)) Korzystając z okazji to i ja chciałabym Wam złożyć życzenia, wesołych, pogodnych, radosnych i zdrowych! świąt :)) Ja za hucznym obchodzeniem świąt nie przepadam, ale no cóż jak mus to mus, muszę się dostosować do większości... Bywa ;)) Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Z ciekawości ;) dla mnie świeta to rodzinne przyjecia , jedzonko i dużo lenistwa:) a czy miłe to zależy od atmosfery;) zwykle mam dobry humor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykada 🖐️ To fakt... lenistwo, mase jedzenia... spotkania rodzinne... wszystko fajnie tylko ja bardzo nie lubię takiego \"nic nie robienia\", takiej bierności. A jak do tego dochodzą pytania wścibskich ciotek... to jak dla mnie już dużo za dużo :)) Wolę spotkania w kameralnym gronie, gdzie każdy może się czuć sobą, bez zbędnego sztywniactwa - jakiego ja doświadczam przy kazdym rodzinnym zjeździe :P Koszmar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawości >>> nareszcie do nas zajrzałaś! I co? spotkanie nadal aktualne? Ja właśnie wróciłam z zakupów z pudłem rzeczy które niestety są bardzo potrzebne :O nie lubię takiej przedświątecznej gorączki, a zwłaszcza wydawania pieniędzy :( Jutro swięcenie jaj, niedziela siedzenie w domku, w II swięto odwiedzenie rodzinki. Śmingus Dyngus to dzień polewania więc jak?? Idziemy?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spać nic tu po mnie :( kobita Ty pewnie domyślasz się co się stało :( dupiato się czuję papa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destinka, tak jestem chętna na poniedziałek! Jak lany to trzeba polać. Ehh a tak szczerze to dziś najlepszym wyjściem byłoby dla mnie sie spić i nie myśleć... sytuacje jakie mnie w życiu spotykają... - wygląda na to, że mnie przerastają. Niedojrzała gówniara ze mnie, która sobie życia nie umie poukładać....:( Ku**a!! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robal podpadłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
sama nie wiem od czego zaczac...sorki ze nie przyszlam,ale nie moglam... pokomplikowalam sobie zycie...i dalej chyba komplikuje... >>>>Z ciekawości -chyba czujemy sie podobnie...:O :( rany...sama nie wiem czego chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
chcialabym stad wyjechac....nad morze... i zaczac jakos tak wszystko od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podpadlem?? heh niby czemu,cały dzien w pracy ,wchodze na topik pelen oczekiwan na cieple slowo w przededniu swiat a tu zimne -podpadles:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nad morze? Wyjeżdżam w lipcu, albo sierpniu, na dość długi okres... w kilku celach - poniekąd też żeby się troszkę ustabilizować psychicznie, to co się dzieję ze mną, emocje jakie mną miotają są mi zupełnie obce i nie wiem jak sobie z tym radzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
beznadziejne jest uczucie ze co by sie nie zrobilo bedzie źle...:( najchetniej nic bym nie robiła...ale nie da sie tak... a i cięzko byłoby tak w zawieszeniu:( 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, poczucie beznadziejności... No to pieeeknie... nie ma co się łamać, zawsze może być gorzej :) Zawsze jak mi jest źle, włacza się u mnie głupi, sztuczny optymizm. Chociaż na codzień jestem bardzo pogodną, radosną dziewczyną ;)) Ehh... dziś to moja chwila słabości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
a wiesz ze moja tez :) nie uklada sie poprostu...ale wkoncu całe zycie czeka...kiedys sie ulozy co...? ja tez nie mam natury pesymistki...:) ale jakos tak czasem czlowieka nachodzi ze nic tylko siasc i plakac ... no nic...Spij dobrze...jutro bedzie lepiej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
jak nie jutro... to pojutrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta to fajny czas, jak sobie pomyślę, że mam 3 dni wolnego to aż mi norrrrmalnie..... ❤️ :P Obejrzałam film, był trochę , hmmmmm-nawet bardzo przekombinowany, ale co tam....każdy lubi bajki :D. A teraz już naprawdę zmykam spać, bo rano trza wstać jaja malować :P .Pozdrawiam wszystkich, buziaczki dla Destinki i Robalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly dzien prawie za granica:) troche sobie pojezdzilem samochodami... w sumie uplynal mi dzien w miare spokojnie bez wiekszych zaklucen... teraz sobie pije cole z cytrynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×