Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

mój dzień był nie zbyt miły , właśnie skończyłam prasowanko;) pije herbatke z cytrynką , Robalku masz rybki w akwarium jakie gatunki , w dzieciństwie miałam wielkie akwarium z welonkami , kubiki albo kupiki ;) takie smieszne małe kolorowe rybki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chyba zacznę szukac
Szukam Mazza,zna go ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... ................................. ................................. ................................ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam , ja już w 100% lepszym humorku :D u mnie w domku zapach pieczonych ciast przeplata się z zapachem bigosiku i sałatek. A ja siedzę sobie w kuchni i pichce to wszystko. Małż z dzieckiem poszli na rower. Moge się odstresowywać. Buziaczki dla Kobity i Robalka :) Pozdro dla wszystkich :) p.s. słonko słonko słonko!! można się wyrwać do swoich ulubionych miejsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiitam ludziska, właśnie wróciłam z jajami..... :P....słonko świeci, mąż na spcerku z Kaśką ...a ja mam godzinę świętego spokoju. Idę wyciągnąć kopyta na łóżku, po dzisiejszych zakupach mam ręce do ziemi........ :O, więc odpoczynek mi się należy :D . Destina-cieszę się kobito, że dziś lepiej....tak trzymać...... Pozdrawiam wszystkich i buziaczki dla Destinki i Robaczka...... ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelyyyyyyyyna
hehe ja prawie z Jastrzebia bo z Szerokiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
Życze Wam Wszystkim By te Świeta upłynely każdemu jak sobie tego życzy:) w chwili samotnosci, ciszy ...lub rodzinnym kręgu:) z przemyśleniami...lub bez nich... ... Ale zawsze z radościa i optymizmem w sercach:) 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do No to pieeeknie dzięki za miłe życzenia Tobie też Wesołych Świat i spełnienia marzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Swiat Drogie Panie:)I Co Sucha Nitka Na Was Nie Zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zające i barany pospełniają Wasze plany, Porzućcie wszystkie rozterki, Bo to dni wielkiej wyżerki. Niech to będzie czas uroczy, czas cudownej Wielkanocy Wesołego jajka pięknego, jak bajka, Sprytnego króliczka, który wyskoczy z koszyczka, Kurczaczka złotego i wszystkiego najlepszego Kolorowych jajeczek, lukrowanych owieczek, rozkicanych króliczków i pyszności w koszyczku oraz mokrego ubrania.Cudownych Świąt Wielkiej Nocy życzy Destinka a to mój kurcacek :) : http://www.miastoplusa.pl/i/photoblog/6/673/ph_673635.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destina---alllle zajefajny kurcacek :D A ja właśnie idę na wielką wyżerkę-obiad świąteczny u rodziców.... :P .....kufa, po tych świętach to ja będę super wyglądała....ciekawe co zrobię jak w żadne gacie nie wejdę... :O....najwyżej pójdę do pracy we wtorek nago :P.....i klientów mam z głowy-wszyscy uciekną :P pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Robaczku, zapraszam.....i tak masz karniaka-za niedoszłe odwiedziny, ale jednk bedę ubrana....to mógłby być szok nie do przeżycia :P Jestem obżarta, opita, prawie leżę w fotelu....kufa, ile można żreć..... :O Gingersa bym się napiła....ale se zapomniałam kupić....skleroza-albo altzheimer....i to i to za starości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej cała i zdrowa powracam do moich znajomków chciałam isc dzisiaj na jakieś małe disco jhihi coby se piwka napic :( ale nikt ze mną nie chce iść kuffa może wy się wybierzecie co co? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destina....nie mam siły.....gdybyś patrzyła jak wychodzę zza progu , to wyglądałoby to tak: brzuch....brzuch....brzuch.....cycki....cycki.....nos....i reszta mnie..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie jest tak źle :P bo u mnei zawsez tak jest hehe siostra właśnie ode mnie pojechała przywiozła mi butle malibu i butle rumu z mlecznikiem chyba się upije dziś a wogóle to napisz mi swoje gg na maila destylator@o2.pl hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatki:P Ja sie zaopatrzylem w pifko :) Ps.wszystkie zabki sa otwarte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mozę chociaż na spacer se pójdziemy a zabkę mam obok bloku :P Robal pisze do Ciebei a Ty nie odpowiadasz na GG 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam gg wylaczone :P bo ciagle ktos pisze... a nie mam czasu teraz robie cos bardzo waznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to coś bardzo ważnego brzmi podejrzanie :P nosz kuffa nikt nie chce ze mną pogadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal....co to takiego ważnego, że nie masz dla nas czasu...... to strrrraszne.......czuję się pominięta i odrzucona.... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×