Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Robal nie chce naszej pomocy, pewnie jest bardzo zajęty swoją dziewczyną....w sumie to go rozumiem....też bym nie chciała pomocy w takiej sytuacji.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ey pominiete i odrzucone:P to co robie nie wymazuje pamieci ,wiec nie jestescie zagrozone zapomnieniem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal a wogóle znasz tę reklamę z TV co chodzi taki Robak i śpiewa - rozprzestrzeniam choroby choroby choroby... tak mnie naszło z tą pioseneczką ale Ty masz coś z tego robala? bo on szkaradny jest temu sie pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szkaradny .bbbbbrrrrr kto mnie ujzy to do konca zycia koszmary miec bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyną??? a kochanki nie chces?? Hahahaha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D p.s. a pisałes mi coś o posuwaniu hmmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie myślę, że przecież ja też do żabki mam kilka kroków, tylko mi się dupy nie chce już teraz ruszyć...ale za godzinę idę z psem, to pewnie zachaczę i kupię coś dobrego do picia.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :P a wogóle muszę coś poderwać :) co się będę tak sama upijała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejdz z pieskiem do zdroju tu tez sa zabki :) skoczymy do parku z pieskami i po drodze wypijemy w parkowej po piwku...ja stawiam :) Ty lepiej nie podrywaj za wielu :)na raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Państwa!!!! :D Jejuuuu ja pierdziele, co za obżarstwo hihi teraz by sie przydało spalić kalorie... ale chłop daleko, o ja biedna :o Destina co ze spacerem hehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ciekawosci >>> narazie postawiłam na malibu poznanie kogoś ;) więc obadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypilem dwa pifka to nie chce jechac wiesz jak jest ...psy nie spia:) a w parku jest to ze pieski sobie biegaja a wlasciciele piwo chlapia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra nie zagaduj..... Zdrój daleko....po drodze ciemno, pusto......jeszcze kto napadnie , okradnie i w błoto rzuci a broń boże nie zgwałci-i co ja wtedy boroka zrobię..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah KObita przecież my wiemy ze Ci by było to na rękę tak samo w srodę sama wracałaś bo twierdziłas ze masz blisko...o północy... a do mnie właśnie zaggaduje psystojny sąsiad :) no no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wtedy musisz jechać na rękę hahhaa wiecie cio udziela mi się ten sam humor jaki własnie był na spotkaniu o mamooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam, pierdzielisz....ja to mam skrajności....albo jestem cholernie wesoła albo cholernie smutna....teraz wesoła mimo obżartego brzuszka ...notabene bez motylków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją stopkę odswieżałam :P jak za oknem deszcz to schować się pod ciepły koc zatanczyć z marzeniami i wypić kolejny kieliszek :P p.s. a ja jutro bede chyba rano w J-biu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ....nici ze spaceru do parku.... :P kufa, pada a ja i tak muszę z Fidusiem na dwórek śmigać... :O...tylko że tu mnie nikt nie napadnie....niestety....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×