Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Robalku ehhh Robalku ale Jesteś ludzi nie poznajesz ;) na dobranoc😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh chory ...tak własnie mam jakies skurcze ...moze to jajniki:P Jasne dziewczyny do pracy trzeba to zaszczytny obowiazek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie wygląda na to że będę dzis sama do siebie pisała no cóż też można :) to ja zapytam - są jeszcze jakieś jajka do malowania?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragne to zobaczyc:Pkiedy i gdzie?? mykam na zakupy trzeba jakies jaja kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem w pracy, jak zwykle się spóźniłam.....:O jezdem po śniadanku, zeżarłam tyle że zaraz się chyba będę toczyć albo kulać.... :P teraz kawusia..... i do roboty...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobita>> proponuję się pokulać na Mazowiecką na I piętro nuuudy dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mow ze wierzysz
hej ja tez jestem z Jastrzębia aktualnie w domku bo dzis nie pracuje :P lece nadrobic topik i zaraz cos napisze :) miłego dnia! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pójdę po ptysia....coś mnie ostatnio na słodkie.....niedługo sama będę wygladała jak ptyś....a jeszcze święta-obżarstwo...ło matko........ na szczęście mój T. kocha moje wymiary....dla niego dwa kilo w obojętnie którą stronę są niezauważalne.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tam nie narzekam :) choć rzeczywiscie mogło być u mnie lepiej ale nie wyobrażam sobie mieć koscistej pupy, i wystających łopatek :) i sama osobiście gustuję w większych ciałkach :P :] mrrrr Ciii Dasti bo siem wygadasz hahaha :) Kobita ptyś x 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballbinka
miłego piątku Robalku;) ehhh dziewczyny ale fajnie , spotkałyście się z Robalkiem:) miłego dnia Kobitko....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki , dzieki....ja jeszcze dziś do 17 w pracy kwitnę.....:O alllle, od jutra wolneeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co< ten Robaczek to taki sławny jest??? że wszystkie marzą o sportkaniu z nim???? kuna , to my z Destiną to nomalnie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę dodawała że mnie odwiedza czasem w pracy, kradnie mi szczepki kwiatków - więc uważajcie - bo to amator ogrodnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze chciałam być napadnięta przez takiego groźnego przystojnego faceta ;) ciekawe czy tym też się zajmuje :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym czy Ty wiesz coś więcej?? Hmmm no tak, siedziałaś koło niego koło barku hahaha :P i już wiem czemu wyrzuciłaś z rąk parasolkę przyznaj się co robiłas rączkami :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedziałam na nich....nie mogłam się opanowac i wolałam trzymać je pod kontrolą-zazdrośnico :P.....to był oczywiście żart......moje rączki dotykają tylko jednego faceta i nie jest nim Robaczek.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tja tja tja ja już Ci uwierzę po Twoich opowiastkach o zyciu :P następnym razem posadzimy go po srodku zeby było po równo heheh tylko jak on się tym jednym podzieli hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mow ze wierzysz
no to doczytałem widzę że wy się już widzieliście co niektórzy ja też chce poznać ludzików z mojego miasta i ta panią spoza miasta też fotki :classic_cool: Ja pracuje w terenie, jestem przedstawicielem handlowym na teren śląska i nie za często odwiedzam te knajpki miejscowe. Mieszkam na Katowickiej :) jak mija piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×