Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

ale pociesza mnie fakt, że Robal też z wiochy , więc może przybrałby mnie z powrotem ...jak nie będzie chciał to przyczepie się zderzaka i nie puszczę......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka j-bia
nie wiecie czy w j-biu w tym roku jest organizowana majówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobita nie wymyślaj, co to kilka km :P Spacerek dla otrzeźwienia umysłu w środku nocy to chyba nie najgorszy pomysł :P Destinka na miejsce możnaby zaproponować Czarnego Kota, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destinka głowa w górę :D Kobietki muszę zmykać, idę się wyspowiadać z moich grzeszków... do wieczora mi tak zejdzie, także nie spodziewajcie się mnie tutaj już :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się wszyscy pochowali??? Jezdem w domku, zaraz idę oglądać \"morderców\" lub \"lekarzy\"lub \"SOS dla zwierząt\" (w zależności co leci :P ) w sypialni w łóziu.......dobranoc :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destina.......tylko nam tu nie padnij z tej twojej miłości...... mam nadzieję, że to nie do mnie bo ja zajęda jezdem :D...... zresztą miłość to pojęcie względne, nie to co: szacunek, bezpieczeństwo, stabilność, pewność, przywiązanie....a pożądanie-to tylko chemia........ kufa, muszę sobie kupić jakąś wiagrę czy coś bo z tym to u mnie ostatnio nie za dobrze :P . Pogadamy jutro na gadulcu, pozdrawiam wszystkich, buziaczki dla Destinki i Robaczka........dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×