Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość blondynka8
Podarunek Jak kołdrą z puchu, szeptem otulona czuję się przy tobie bezpiecznie leżąc rozmarzona w twych ramionach błagam, by chwila trwała wiecznie. Daruję Ci kochanie jasny promyk słońca zapach lasu, powiew wiatru na twarzy daruję ci miłość, niech trwa bez końca i wszystko, o czym skrycie marzysz. Podaruję w prezencie czułość i radość Jeśli zechcesz, dodam moje piękne sny Odbiorę od ciebie smutki i złe chwile największym szczęściem będziesz Ty... Szampańskiej zabawy dla wszystkich forumowiczów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Blondynka :D Też Ci życzę szampańskiej zabawy :) Ja po tych wczorajszych nartach ,jestem posiniaczona , obolała i mam zakwasy :) Ale co tam ,następnym razem będzie lepiej ;) Mam taką nadzieję :)MIłego dnia i zwariowanej zabawy wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jedern miłośnik
Ewuniu więcej trenuj nie będie zakwasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry niedzielne-31.12.2006:-) *JagodaLee* -dziekuje za mile slowa - za 20 lat zanuci sie \"40-stolatka\";-) - jak to bedzie za 20 lat? - w naszych rekach niewiele- wola Boska i skrzypce;-) ale niechaj optymizm dominuje-amen:-) Pojezdzilam po polskich \"Alpach\" i dzis pewnie skutki jeszcze \"czujesz\"- ale to minie za male ciut - narciarstwo jest pikne-niechaj te przejsciowe \"dolegliwosci\" nie zniechecaja Ciebie wcale! Moi Mili! Super koncowki *2006* zycze ! A ten NOWY 2007 ROK niechaj obfituje : zdrowiem - szczesciem - sukcesami - radosnymi chwilami i spelnionymi marzeniami-amen:-) pozdrowionka Rodacy! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIALO BYC------------pojezdzilas !--*Jagoda Lee*...no tak..szybko sie pisze i bywaja byki z ameryki;-) a tak na marginesie--gdzie jezdzilas *JagodaLee*? i ile tam sniegu prawdziwego a ile z armat posypanego??? v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosny -dzięki za słowa otuchy .Myślę ,że przeżyję :D Jeździłam w Białce Tatrzańskiej .Dzikie tłumy ludzi , trochę śniegu prawdziwego ,ale na okrągło pracowaly armatki ,stąd pod koniec dnia byłam też cała mokra :)Ale ja się nie zniechęcam , bo twarda ze mnie sztuka ;) Baw się dobrze w tę Sylwestrową Noc ( ja zostaję w domu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam tu życzę radości, uśmiechów i miłości czułej jak puszek śniegu :) miękkiej poduchy ciepłej kołderki gorących uścisków kąpieli w szampanie i miłości na sianie :) budźcie się rankiem z uśmiechem na buziach słońce, szczęście i ciepłe uczucia : o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOSNY - TOBIE I WSZYSTKIM , KTóRZY TU ZAGLĄDAJĄ TEŻ ŻYCZĘ ZABAWY DO BIAłEGO RANA I NOWEGO ROKU BEZ KACA :D ( DUŻEGO ;) SOBIE ŻYCZĘ , KOLEJNYCH SPOTKAŃ Z WAMI ,JUŻ W NOWYM ROKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alcolumb
przeszukałam całe 93 strony w poszukiwaniu twoich wierszy, sa poprostu niesamowite i mam takie głupie pytanko heheh czy nie udało by ci sie napisac czegos o księżniczce, miłosci aniołkach i takich tam ?? tak tylko pytam hehe, czekam na twe kolejne dzieła\ Cleoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-):-):-)dzien dobry *JagodaLee* i Poeci:-):-):-) wielu wierszy tutaj sobie zycze :-) od WAS ! pozdrowionka i niech Nowy Rok 2007 wspanialym nam bedzie amen;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka8
Witam w Nowym Roku i zdówka życzę wszystkim i szczęscia, a poniższy wierszyk nie ma nic wspólnego z tym co przeżyłam w noc sylwestrową. Ot, troszkę do śmiechu... Sylwester ach sylwester Godzina osiemnasta.Idziemy na bal. Żonka jak laleczka, z cekinów szal, ja mucha./w windzie golnąłem malucha/ Coś piłeś? pyta. Milczę.To podpucha. Wbijamy na salę, muzyka głośno rżnie żonka się cieszy jak głupia, ja nie. Wychodzę do szatni, że niby po faje, to pic.Dla kurażu z piersiówki se daję. No, już pełen werwy w tango ruszam. I dwa na jeden, potem jeden na dwa tańczę jak Banderas,a niech żonka ma. Wiruję jak Swayze,z podłogi lecą wióry jestem macho, niech podskoczy który. Przerwa w wywijaniu, coś mocnego trza wchłaniam jak gąbeczka, a zabawa trwa. Wprawdzie nie zakąszam, taka ma uroda nie popijam wodą, procencików szkoda. Minęła już godzinka, no może ze dwie czuję, że wyjść muszę, bo cosik mi źle. W toalecie słabym, jak niemowlę w kojcu. Coś mi się nie wiedzie. Mam to po ojcu. Jemu też wszystko szkodziło. Psiakość! W głowie kołowrotek.Ogarnia mnie złość. Wiszę nad umywalką. Czy wy rozumiecie? Całego sylwestra spędzam w toalecie. Zbieżność '' atrakcji sylwestrowych'' wielce przypadkowa. Pozdramiam ciepło, bo i na dworze ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Blondynko i dzięki za zabawny wierszyk :D,choć szkoda całego Sylwestra spędzić w toalecie-czasem tak może wypaść ;) Wszak - ludzie "popełniają " czasami o jeden kieliszek za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowiuśkim roczku 🖐️ stary już za nami zapomniany a my znowu jesteśmy czyściutcy i niewinni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda-----> Bo nie ma co opowiadać. Nie narzekam, nie było źle, ale nie byłam na żadnej szampańskiej zabawie. Tylko u koleżanki w bardzo skromnym gronie. Ale ostatnio imprezuję więcej niż kiedyś, więc nie narzekam, że ten wieczór spędziłam tak ... spokojnie. W sumie było całkiem fajnie :) Przynajmniej nie mam kaca :p A jak tam twoje pożegnanie roku? Szaleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomniałam się pochwalić, że kupiłam sobie mojego własnego, osobistego, cudownego i nowiutkiego komputerka, który chodzi jak marzenie w porówaniu z poprzednim gratem. :) A na nowy rok po 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w Nowym Roku :) Życzę Wam wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, planów i wszelkiej pomyślności :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a ja stwierdziłam, że do kompletu do wczorajszego \"Pretty Woman\" lepiej będzie pasowało \"Dirty Dancing\" Też się o mało co nie popłakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byl \"pretty woman\"?-tak czulam, ze cos mnie ominelo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani ! Koli , fajnie ,że tu wpadłaś .Dla Ciebie 🌻 Maleńka - ja bawiłam się przed telewizorem :( Tak wypadło ,ale za rok nie nie dam się zamknać w domu :D Super ,że masz nowy komputer :) Onja- też lubię Forresta , a płaczę na wszystkim ( nawet reklamie :) ) MOI DRODZY - JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO , CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU I MAM NADZIEJĘ, ŻE O MNIE NIE ZAPOMNICIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×