Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Ale dziś pięknie,aż nie chce się siedzieć w domu!Kto się wybiera dziś na wycieczkę?Jagodo kiedy ta komunia?Oby pogoda wam dopisała. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ----> ja próbuję żyć bez mojego ukochanego komputerka, bo informatyk mi go zabrał w środę i powiedział, że przywiezie na następny dzień, a jeszcze nie ma :( i szlag mnie trafia, jak muszę sprawdzać pocztę na tym starym gracie :( A poza tym uczę się pilnie (no, przynajmniej udaję,że się uczę :P ), bo za 3 tygodnie wybywam znowu do Londynu. Mam przy tym wszystkim w głowie mnóstwo słów, które jakby chciały się ułożyć w wiersze, ale nie potrafią :D fajne to nawet. A jak tam komunia? Dużo gości? Dobra zabawa? Pozdrawiam słonecznie, ale bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - impreza sie udała .Pogoda też nie była zła .Następna czeka mnie za trzy lata :) Ty znów do Londynu ? Mam nadzieje ,że nie na zawsze :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda :) cieszę się, że ci się udała Komunia, takie imprezy są dla rodziców z reguły bardzo stresogenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> no to super, że impreza się udałą. I coda ma tu pewnie rację, dzieciaki się bawią, a rodzice stresują... No ale, na trzy lata spokój :) Tak, tak, znowu Londyn :) Nie na zawsze, tylko na 4 miesiące, może trochę dłużej, jak wszystko pójdzie dobrze (max. do grudnia-stycznia, bo muszę się obronić na studiach :) ) Nie wyobrażam sobie życia na stałe w tym mieście. W Polsce zresztą też, ale to już inna bajka ... Ale Londyn jest dobry na jakiś czas, na chwilę, żeby się oderwać. A mnie właśnie to jest teraz potrzebne, więc... Londyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy da sie tak żyć...
Czy da sie tak żyć?nie wiadomo jak? kto powiedział ze uda się nam? kocham a wciąż coś nie tak! która wybrać z dróg,by dobrze szło sie nam myślisz o starości? bo ja tak widzę nas...dlaczego jest tam mgła? czy sa ludzie bez wad? czy zaakceptuje ci e tak!! dziś myślę że tak! a jutro co przyniesie los? dziś mówię tak! co powiem gdy upłynie czas ? nie wiesz ty i nie wiem ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc jutro wybywam do Londynu. Chciałam się pożegnać, jeśli jeszcze ktoś tu zagląda :P Mam nadzieję, że tam uda mi się pisać więcej i może będę miała coś, co będzie się nadawało, aby tu zamieścić. Do zobaczenia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, Maleńka Kobietko :) długo mnie tu nie było :( nie wpadam z wierszem, bo pustka :( zabieganie i zmęczenie - to właśnie teraz czuję może jakieś wakacje by się przydały:) Pozdrawiam bardzo serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) O , Maleńka już Cię nie ma :( Mam nadzieję ,że dasz znac z Londynu :) Coda- ja też nic juz nie piszę .Życie tak jakoś przecieka przez palce .Dzień za dniem .Może wakacje ożywią trochę umysł :) Ja lecę do Grecji :) Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> no i jestem w Londynie. Już od tygodnia. Na razie też nie mam czasu na nic, zobaczymy, jak będzie później. Pewnie to się zmieni, jak już poukładamy sobie tu wszystko. Za parę dni się przeprowadzamy na nowe miejsce :) A jak tam Grecja? Tu w Londynie w sumie to tak chłodnawo, a tam pewnie upały ... Hmm chętnie bym się powylegiwała nad jakimś morzem czy basenem, a tu pracować trzeba :( No ale trudno, takie życie. W sumie to mam średni dostęp do internetu, więc to jest pewien problem. Mój komputerek nie chce tu działać niestety, buntuje się, więc korzystamy we trzy z komputera koleżanki, który też nie działa najlepiej, a po przeprowadzce będziemy zdane tylko na kafejki internetowe. Ale za każdym razem zaglądam tutaj :) Coda ----> 🌻 miłych wakacji życzę i dużo słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - ja jeszcze w Polsce .Na urlop jadę na początku lipca . Trzymaj się w tej mglistej i deszczowej Anglii i szybko do nas wracaj i zaglądaj tutaj :) Pozdrawiam Cię ciepło i serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda 🌼 Maleńka 🌼 bezczynność ręce do tej pory niecierpliwe już nie szukają nauczyły się równo przylegać do ciała straciły kontakt z niesfornymi myślami które tylko od czasu do czasu przypominają im ten dotyk powodując mimowolny dreszcz w czubkach palców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy moje są zmysłem dotyku twej duszy usta moje są siłą, co twój opór kruszy dotyk każdy mój ciało twe rozpala więc strzeż się, bom kobieta, co kusi, nęci, zniewala... nie jesteś dla mnie ważny ty, lecz twój majatek uważaj na mnie skarbie, bo widzę twej klęski początek! nie jesteś dla mnie ważny ty, lecz twe bogactwo uważaj na mnie miły, by osiągnąć cel zrobie każde matactwo! to mówię ja, kobieta współczesna femme fatale i zamierzonej intrygi wypełniam każdy detal a kiedy w końcu będziesz mój, gdy zechcę powiem: teraz, tu! a ty wszystko, co osiagnąłeś rzucisz do moich stóp... bo dla mnie liczą się pieniądze tak zaspokajam swoje żądze bo dla mnie liczy się kariera wszystko dlań zrobię choćby teraz... ty o tym nie wiesz, bo i po co? wierzysz we wszystko zwłaszcza nocą... wierzysz mym oczom wierzysz ustom masz mnie za lalkę, cóż, że pustą? a ja się tylko śmieję z tego wkrótce zostaniesz bez niczego a ja sie tylko śmieję z tego niedługo będę lalką innego... jak pomyślałam tak wytrwałam dalej twą lalkę udawałam nie przewidziałam tylko jednego: to ja odejdę bez niczego... bo kiedy plan swój wypełniałam nagle od ciebie usłyszałam: "oczy moje są zmysłem dotyku twej duszy usta moje są siłą, co twój opór kruszy dotyk każdy mój sprawia, że jestem ciała twego panem, więc strzeż się mnie dziewczyno, bo nazywają mnie don Juanem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Coda - dzięki za wiersz :) Już Ci mówiłam ,że lubię to Twoje pisanie 🌻 Witaj PragnieMnie Twój Mąż :) Super nick :D Poemacik też niczego sobie , tylko puenta mało dośc przykra dla podmiotu lirycznego :) Ślę Wam upalne pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda :) a ja cię lubię za to że ty lubisz ;) pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×