Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Hej Jagódko!🌻 Wiosna na całego:) Wczoraj wróciłam z sympozjum i nie mogłam uwierzyć,jak wylatywałam to śnieg sypał a teraz regularna wiosna:) Czyli czas na relaks w ogrodzie....jeśli czas pozwoli! No to gratulacje Jagódko za te 3 lata....tak tu miło u Ciebie:)To rozumiem,że 5 będzie jakaś bibka;)bez szampana się nie obejdzie:D Ps. zmieniłam nick,tamten przestał mi się podobać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ! Tamtem nick też był ładny :)Nie będziemy czekać aż minie 5 lat ;) 5 kwietnia zapraszam Cię na imprezę - szampan i truskawki zapewniam :) Ps.Dzięki za miłe slowa .Pozdrawiam wiosennie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam się
pyszny szampan ! Sto lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Najlepszego i wiele jeszcze kolejnych latek w tak miłym i ciepłym nastroju.... Niestety z bąbelków nie skorzystam(chyba,że bezalkocholowe)bo mam dyżur,ale truskawki...pycha! Jagódko dla Ciebie🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba coś przegapiłam :( pozdrawiam i życzę udanych Świąt w rodzinnym gronie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama93
nie umiem pisać wierszy...ale próbuje ;) Z daleka patrze na Ciebie z daleka mój wzrok do Ciebie ucieka obserwuje Twój uśmiech, Twoje ruchy zapamiętuje każdy Twój gest odtwarzam go w myślach chce być jak najdłuzej przy Tobie chciażby z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go...
Łza Mała, smutna, samotna. płynie, choć nikt jej nie chce jest, choć nikt jej nie prosi ścieka po policzkach skóre wilgocią swą moczy toczy się coraz dalej spływa po brodzie uderza o blat i znika a wraz z nią smutek i żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda :) wybacz proszę mam teraz bardzo mało czasu o pisaniu nawet nie myślę mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wpadnę tu z jakimś małym bazgrołkiem ;) bardzo serdecznie pozdrawiam a szampana wypiłam jednym duszkiem - ledwo się trzymam na nogach - tego mi było trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coda ---------fajnie ,że chociaż się pojawiłaś:) Cieszę sie ,że szampan Ci smakował :) Niech te Święta przyniosą Ci nową nadzieję i wiarę w to ,że każdy dzień można przeżyć w radości i szczęściu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama93
życzę wszystkim wesołych świąt, mokrego dyngusa i smacznego jajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama93
Myśli Siedzę tutaj sobie I myślę wciąż o Tobie o chwilach, które minęły z czasem odpłynęły Ciągle jesteś w mojej głowie Lecz nikt się o tym nie dowie czy mi Ciebie tak brakuje? wciąż nad tym główkuje Chciałabym, żebyś przy mnie znowu był żebyś ze mną śmiał się, żartował, śnił bym mogła Cię przytulić, złapać za rękę a jestem teraz skazana na tę udrękę. ciągle marze, śnie, wspominam o wszystkim co się dzieje wokół zapominam to Ciebie pragnę, to z Tobą być chcę I to przez Ciebie do życia nie nadaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jest,jest.....ale na chwileczkę tylko;) Co tam u Ciebie Jagódko?Ależ pięknie na świecie...wiosna w pełnej krasie:)Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też wiosna w pełnej krasie :) Wiesz , że tu i na topiku mamy to ja ? ;) Ciepło Cię pozdrwiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły_poeta-JP
jade sobie na rowerze w tem wyskakuje wielkie zwierze ni to hipopotam ni gorylica to byla borsucza rozwścieczona samica piana na pysku zębiska duże a ze zapowiadali dzisiaj wielkie burze to ja w pospiechu na swym spawanym quadra-tandemie jak mlody rebarbar przy chryzantemie dodalem gazu dwoma pedalami borsuk przewracac zaczal oczyma gdy juz zrozumial, ze mnie nie zlapie skryl sie do rowu i po łbie się drapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jagoda 🌼 pewnie sobie myślisz, że o tobie zapomniałam to nie tak, jestem tu często, nie zostawiam tylko śladów, za co przepraszam, pozdrawiam ciepło, napisz, co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze parę słów, choć nie moich, to bliskch moim myślom Niby wszystko takie jasne, a tak ciemno, Że powtarzać sobie muszę - nie jest źle A ty, duszo na ramieniu, trzymaj ze mną Gdy się gubię, kiedy wątpię - pilnuj mnie. Kiedy dygot serca budzi mnie o świcie Kiedy marzeń sieć na strzępy życie rwie Kiedy, mimo jasnych prognoz, czarno widzę Bądź jak światło w tym tunelu - prowadź mnie. Jak cię pocieszyć, czym cię rozśmieszyć Skąd brać odwagę na dalszy ciąg I co się stanie z nami, kochanie Gdy ktoś nam nagle wyłączy prąd. Jeśli życie jest czekaniem - będę czekać Chociaż czasu na czekanie ciągle mniej Choć zmęczenia pył pokrywa twarze wokół A do duszy tak się lepi smutku klej. Czasem lubię z nią pogadać, żeby sprawdzić Czy tam jeszcze coś ważnego dzieje się Wtedy ona albo skomli, albo warczy Albo milczy, by nie martwić bardziej mnie. Jak cię pocieszyć, czym cię rozśmieszyć Skąd brać odwagę na dalszy ciąg Gdy tak się gmatwa to, co najprostsze Gdy tak się wszystko wymyka z rąk. Niby wszystko takie jasne, a tak ciemno Że powtarzać sobie muszę - nie jest źle A ty, duszo na ramieniu, wytrwaj ze mną Gdy się gubię, kiedy wątpię, trzymaj się Trzymaj się. Trzymaj mnie! M. Czapińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×