Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

integral Delikatny, czysty aromat, podkreślający kobiecość. Woń świeżej trawy, kolendry, białego piżma, a także ziaren kawy sprawia, że może się nim otulić Pani w każdym wieku. Noa - Cacharel lub Wirujące tchnienie miłości, które wprowadza w kolorowy świat marzeń. Zapach delikatny, subtelny, romantyczny, a jednocześnie bardzo uwodzicielski. Pożądanie przeplata się w nim z niewinnością, a seksapil z dziewczęcym urokiem. Nuty zapachowe: mandarynka, gardenia, zielony groszek, waniliowa orchidea, migdał, muszkat, drzewo sandałowe, piżmo. Nina - Nina Ricci. lub Delikatny, kunsztowny wianek mieniący się aromatami lata. Upleciony, by zachwycać i orzeźwiać. Podkreśli Twoje naturalne piękno i sprawi, że poczujesz się jak bogini kwitnących łąk, której natura podarowała w hołdzie najpiękniejszy ze swych zapachów. Nuty zapachowe: czerwony grejpfrut, bergamotka, chińska złota magnolia, białe lilie, mimoza. Happy - Clinique.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellezza może to J.P.Gaultier Classique Wybierz się w ponadczasową podróż, do samego serca starożytnego Egiptu. Poczuj woń egipskiego piżma. Otul się delikatnym aromatem wetiweru. Przekonaj się o swojej wyjątkowości. Nuty zapachowe: miód, piżmo, kwiat pomarańczy, wanilia, wetiwer, amberlyn, drewno. lub Lolita Lempicka Otul się ciepłym zapachem anyżu, piżma, lukrecji i bluszczu. Pozwól, by okryła Cię świeżość fiołków, paczuli i irysów. Czy byłaś kiedyś równie elegancka? Nuty zapachowe: anyż, lukrecja, fiołek, irys, bluszcz, wanilia, tonka, wetiwer, paczula piżmo. lub Narciso Rodriguez For Her Poczuj się jak prawdziwa femme fatale: niezależna, demoniczna i ekstrawagancka. Wyróżnij się niezwykle luksusowym i odważnym zapachem, a świat legnie u Twoich stóp. Nuta zapachowa: kwiat pomarańczy, bułgarska róża, mandarynka, irys, orchidea imbir, ambra, wanilia, ylang-ylang, piżmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allinka
Witam, Ja również potrzebuję pomocy ;-) Szukam czegoś lekkiego, ale nie słodkiego co mnie nie przytłoczy i nie zadusi przy pierwszym użyciu ;p Jestem średniego wzrostu brunetką w tej chwili ufarbowaną w wiśnie (podobno ;-)), zielone oczy, wesoła, optymistka ale skryta. Co możecie mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę pomóż mi dobrać odpowiednie perfumy !! Jestem szatynką z zielono-niebieskimi oczami . Lubie słodkie zapachy jak miss dior cherie . Czy polecisz mi cos podobnego ?? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.a
To moze i ja? :) 20 lat, bardzo wysoka brunetka, ciemna karnacja, brazowe oczy, szczupła. Aktywna zyciowo ;) codzienne poznaje nowych ludzi, zalatwiam cos, dyskutuje. zawsze w towarzystwie mezczyzn ;) duzo mowie, ale mało o sobie. raczej twarda kobieta ;> i moze cos na wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może i mnie ktos pomoże w doborze pięknych perfum-jestem brunetką o piwnych oczach,wzroscie nie zawysokim,bardzo lubie delikatne a zarazem troszke słodkie perfumki-ostatnią jaką miałam to CK contradiction-ale troszke mi sie juz nudzi czy ktos zna jakies podobne-lub delikatne lekko słodkie-pomocyyy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na moją strone tam możecie wybrac sobie perfum, poczytac i nich a nawet zaangażwoac sie w prace i troszkę zarobic na perfumki www.kasiag-kazmierz.perfum-fm.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ciekawy masz temat;) moze sprobujemy dobrac cosik i dla mnie? Jestem wysoka dziewczyna (175 cm), zywiolowa, lubie sie usmiechac, mam dlugie czarne wlosy do pasa, czarne oczy, piekne dlonie, lubie kolorowe torebki, buty, czapki i szaliki, ubieram sie normalnie, w tej chwili ucze sie w szkole medycznej, wczesniej pracowalam jako tlumaczka. Lubie muzyke hiphop i reggae;) Obecnie uzywam ciezkich, orientalnych perfum - Opium YSL, Obsession cK, Burberry Brit, Dalimix Salvador Dali, Poeme Lancome, Pur Blanca Avon. Wiec bardzo czekam na odpowiedz, z gory dziekuje, Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraaaaaaa
jesli mozna tesh prosze o porade. mam 19lat, 168 wzrostu, szczupla. wlosy ciemne blad krecone .ciemno-zielone oczy, z ciemna oprawa, nosze okulary .mam jasna cere .jestm bardzo niesmiala (to chyba przez kompleksy) lecz jak kogos dobrze poznam to jestem otwarta i bezposrednia. jestem pracocholikiem zawsze dokladna i perfekcyjna - taka zosia samosia. zapachy ktorych uzywalam (a nawet uzywam ) to puma rozowa tez czerwona , benetton rozowy , chanell madmasel (czy jakos tak) ale lubie zapachy swieze i jednoczesnie uwodzicielskie i sportowe(taka mieszanka) .na codzien nosze dzinsy golfy i t-shirty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wysoka,przy tuszy,brunetka,niebieskie oczy...uwielbiam zapachy które uwodzą,kuszą...intrygują...mam Gabrielę Sabatini klasyczną, Tomorrow z avonu i Lacoste rózową.Kto mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark.....
witam wszystkich znawców perfum i proszę o pomoc, szukam pewnego zapachu dla kobiet jego dominantą jest arbuz i świeża trawa zapach na rynku jest dostępny na pewno z 10 lat ale nie mogę na niego trafić, bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam mark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabe
witam wszystkich, mam 28 lat, ubrana na co dzień dżinsy, buty na obcasie, obcisłe sweterki, bluzeczki, ale zawsze bardzo sexy - przynajmniej się staram ;) zapachy lubię świeże, troszeczkę cytrusowe - ale bez przesady i przede wszystkim TYLKO męskie :) moje ulubione to Armani Mania, Dunhill Desire Blue - na mnie pachną zupełnie inaczej, bardzie unisex - i czegoś podobnego właśnie szukam :) Proszę o pomoc, pozrawiam wszystkich, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 20 lat i straszny problem w wyborze perfum,chyba jestem potwornie wybredna;),jak tez z facetami...:D...męczą mnie ostre zapachy i bardzo intensywne-najbardziej podoba mi sie zapach zielony C-thru,bo ma to cos w sobie,ostatnio przerzucilam sie na Davidoff Cool Water,ale nei jestem calkiem zadowolona...co do charakteru jestem bardzo zakrecona (niestety czasem roztrzepana) czasem szalona i troszke romantyczna;)...mam jasną cerę i ciemne kasztanowo-rude wlosy i zielone oczy...prosze Kees pomóż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaAtOhewetBi
A ja mam 24 lata i jestem...facetem;-) Mam 178 cm wzrostu, włosy ciemny-kasztan, neibieskie oczy i ciemną karnację. Uwielbiam intensywne zapachy, romantyczne i bardzo tajemnicze. Ostatnio polubiłem Chic Caroliny Herrery, ale lubię zmiany i chciałbym coś innego.Proszę o poradę;-)Za pomoc daję buziaka ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmywacz do paznokci
ja tez poprosze mam 19 lat jestem szczupła brunetka o czarnych oczach i ciemnej karnacji,mam zdecydowany i ciezki charakter,mam duze poczucie humoru,uwielbiam sie smiac,wygłupiac,nie jestem typem samotnika anni nie mam duszy artystki,jestem uparta ale podobno mam duzo wdzieku ;) ;p moje motto :pewnosc siebie to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_pearllll
to milo,ze jestes chetna do pomocy ^^ moze na poczatek opiszę moje oczekiwania wobec perfum;) chcialabym,zeby byly slodkie, ale nie za slodkie, zeby nie robilo się ludziom wkolo niedobrze;) , raczej delikatne, ale zeby mężczyźni je wyczuwali i zachwycali się nimi^^ czyli cos w rodzaju perfumek afrodyzjakow;) o mnie? szaroniebieskie oczy, jasna cera, z rumiencami, szczupla blondynka sredniego wzrostu z niezbyt kobieca figura;)i ostrymi rysami(co chcialabym nadrobic miedzy innymi przez przyjazne i kobiece zapachy;) do tej poory uzywalam: angel - lubię go,uzywac dla siebie,bo poprawia mi humor (czekolada:),ale wiem,ze nie zachwyca ludzi wokolo;) o da lamor coś tam-mala rozowa buteleczka z yves rocher-kocham go,ale czasem wydaje się mdly kylie minogue-darling-zachwyca mnie:) escada mangetism-czasami wydaje mi się piękny, czasami jakis taki zgnily,zalezy od dnia amour amour -to akurat,bo dostalam w prezencie,mysle,ze srednio do mnie pasuje z gory dziekuję za checi przebreniecia przez mojego posta...wiem,ze troszkę dlugi;) zyczę powodzenia w dobieraniu;) jeszcze tu wroce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc w doborze perfum dla mnie.Mam 30 lat,uwielbiam się śmiać,jestem generalnie optymistka,choć zdarzają mi się (jak pewnie każdemu) chwile słabości.Mam wtedy ochote płakać,ale za chwile znów łapie wiatr w żagle.Jestem średniego wzrostu brunetką,mam krótkie włosy,ciemna karnację i kilka kilo nadwagi...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnidło
Interesujacy temat...szczególnie dla kogoś, kto tak jak ja ma bardzo silne powonienie i pamięć do zapachów. Niestety wpływa to na duże przywiąznie do konkretnych perfum - wręcz "perfumowy konserwatyzm". Uwielbiam Giorgio Armani Emporio White, Lanvin Oxygene Femme, Calvin Klein Contradiction a z męskich Carolina Herrera 212. Bardzo dobrze nosi mi sie te zapachy (może prócz ostatniego ...:P) ale najwyższy czas na zmiany i mam nadzieję, że mi pomożesz:) O mnie: wysoka, szczupła brunetka, o piwnych oczach i śniadej, niespokojna dusz, potrzebująca ciagłych zmian, dynamiczna, zdecydowana. Poszukuję zapachu niezbyt ciężkiego, kobiecego, intrygującego.....podsumowując: z lekka nutką dekadencji. Jesli możesz ładnie poproszę o propozycje na co dzień jak również na wieczór i oficjalne spotkania, kiedy odpowiedni zapach stanowi dodatkowy atut. Z góry dziękuje i czekam na niespodzianki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaskórapachniesłońcem
Teraz ja: jedyne zapachy,które mnie dotąd kupiły, to "Champs-Elysees" Guerlain`a i "Hinotic poisson" Diora. Jestem brunetką o jasnej cerze i szaro-niebieskich oczach, sportowa, lecz kobieca sylwetka. Zmysłowa, uwodzicielska ale też bardzo dynamiczna i dominująca. Ciepła, wiecznie uśmiechnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringe
witam:) Bardzo sie ucieszylam kiedy trafilam w to niesamowite miejsce:) gratuluje takiego ogromnego rozeznania i oczywiscie prosze o rade - w wiec myslalam, ze do konca zycia bede uzywac Escada Magnetism, a do tej pory uzbieralam pare innych flakonikow i zastanawiam sie nad kolejna zmiana (cos na kazda pore i na inny humor). Oprocz Escady uzywam tez czasem Moschino I love love, Davidoff Cool water, Armanii Code...teraz zastanawiam sie nad Kenzo Amour, ale jeszcze sama nie wiem....jestem 26 letnia kobitka, czarne proste, prosciutenkie wloski, zielone lekko skosne oczy, kobieca budowa ciala. Ogolnie to preferuje slodkie, delikatne zapachy...ale moze czegos jeszcze nie wachalam a jest warte polecenia. Bardzo prosze o rade:) ..i z gory dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaja
No to pociagne temat w nadziei, ze jeszcze ktos z "dobrych wrozek" tu zaglada. Wysoka, b. szczupla, ale kobieca, mam duze orzechowe oczy i potworna szope polkreconych, jasnobrozowych wlosow (taki troche balagan duzych mozliwosci wrzuconych na zbyt mala przestrzen ;) Jestem: ciekawa wszystkiego, roztrzepana, pozytywnie, zachlanno-rozrzutnie nastawiona do zycia, cierpie na tzw. slomiany zapal, lubie ludzi zwierzeta, pogode w zasadzie kazda, w ogole swiat. Kolory intensywne, nie cierpie pasteli. Mam sklonnosci do cekiniarstwa, wole podroze na wschod. Znajomi twierdza, ze mam niesamowita zdolnosc przechodzenia nad przykrymi zdarzeniami, wiec stanowie dla wielu taki "telefon zaufania". Wech jest dla mnie istotnym zmyslem, zapamietuje ludzi i miejsca po zapachu, lubie pachnace potrawy i napoje, nie lubie gotowych mieszanek przypraw. Pachnialam: Neonatura Cocon, Yves Rocher; wczesniej Coty Positivity z serii Healing Garden. Moj problem polega na tym, ze lubie zapachy orientalno-drzewne, ale nie slodkie (raczej pieprz niz wanilia). Szukajac po mile przeze mnie widzianych skladnikach trafiam na zapachy... meskie. A - mam sklonnosc do dziwnych zapachow, ktore wiele znajomych odrzuca na wstepie. Teraz zastanawiam sie nad Lolita Lempicka, ale drazni mnie jej landrynkowatosc. No desperacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuńcia
Hej, ja też chciała bym poprosić o radę, jestem strasznie niezdecydowana jeżeli chodzi o zapachy... Gdy już jestem w sklepie i próbuję znalezc cos wyjątkowego za każdym razem kończy się tak samo- boli mnie nos i tyle. Wyglądam tak: włosy brązowe lekko falowane, średni wzrost, zielone oczy,szczupła. Z rodzajem zapachów bywa różnie: obecnie posiadam kenzo by flower-lekko mdły, Miss Dior Cherie-za słodki, Paris hilton-za kwaśny - i takim sposobem zastrzeżenia mam do każdego z nich a najlepiej chciałabym taki, który je połączy:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.....
A co dla mnie? Mam ciemne włosy, oczy, karnację -29 lat, wysoka .... romantyczka, wrażliwa .... :) Lubię zmysłowe, ciepłe - ale nie przesadnie duszące, uwodzicielskie zapachy ... Dotąd miałam coco mademoiselle, dolce vita, dune... a obecnie amore amore ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broownish
Hm... To ja tez :) 18-letnia brunetka, ciemne oczy, lubię zapachy piżmowe, ciepłe, raczej słodkie, korzenne, ale nie za bardzo przytłaczające. Moje ulubione perfumy (do tej pory) - Indian Summer, lubię też Musk Oil Gosha. Aha, no i Euphoria Kleina też jest świetna. Pozdrawiam :) I z góry dziękuję za jakieś propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulba123
To i ja:) Nic nie mogę znaleźć, Chciałabym coś świeżek, może z frezją. Nic duszącego. Mam 33 lata, włosy kasztanowe, oczy szare, ubieram się sportowo, uwielbiam brąz i beż. Chciałabym zachwycić Męża, ale pomysłu bra. Mam bergamotkę-zaczęła mnie dusić i Naomi Cambel-kupione przez Męża- nie do przebrnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody
Witam i uprzejmie proszę o radę. Jestem 38-letnią kobietą o czarnych, krótkich włosach, brązowych oczach, łatwo opalającej się cerze, zdecydowanym charakterze z poczuciem humoru. Lubię kino akcji, dramaty psychologiczne, teatr, muzykę prawie każdą (zależy od sytuacji i klimatu). Proszę o radę co do zapachów, mam co prawda kilka typów, które juz wypróbowałam, ale będę wdzięczna za sugestie profesjonalistek w tym zakresie. Dziekuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallory82
Witaj, Przypadkim trafiłam na to forum, i bardzo się z tego cieszę, może z Twoją pomocą uda mi się odnaleźć zapach dla siebie... Mam 26, jest blondynką (typ urody wiosna), przez długi czas moją fascynacją był Deep Red Hugo, ale od jakiegoś czasu nie pachnie tak jak kiedyś... Lubię Chanel Allure Sensuelle, Estee Lauder Beautiful (długo pachnie na mnie), Tressor, Kenzo Jungel (z kolei nie odpowiadają mi Cerutti, Pani Walewska, a najbardziej nie znoszę Flower by Kenzo), miałam kiedyś Gucci Rush, zapach bardzo ładny ale nie utrzymywał się na mnie dłuzej niż 2h. Niestety żaden z tych zapachów nie urzekł mnie tak jak kiedyś Deep Red... Szukam czegoś zmysłowego, intrygującego, energetyzyjącego i zdecydowanego (lubię kiedy perfumy pachną z daleka:)), lubię cięższą nutę zwierzęcą i zapach pożeczki. Będę widzęczna za sugestie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia1993
jestem nastolatka(mam 15 lat) szukam perfum(a raczej wody toaletowej) ! Chcialabym zby byla niedroga Lubię zapachy, owoców, kwiatów, świeżości;) Nie chcialabym aby w perfumach bylo 90%alkocholu ponieważ taki zapach nie jest przyjemny;) co jest dla mnie odpowiednie? czekam na rade i pozdrawiam ;* mile widziane linki z adresami stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×