Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

Gość Limone y sal
Przepraszam za literówki bo jest ich sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 25 brunetką o piwno-szarych oczach, cera brzoskwiniowa. Lubię zapach morza, kolor niebieski. Uwielbiam jak zapach perfum długo utrzymuje się na skórze. Nie przepadam za zapachami owocowymi, piżmowymi, mydlanymi. Zapachowej wody toaletowej też nie lubię, bo słabo pachnie.Jestem z natury spokojną osobą. Bardzo podoba mi się zapach Huggo Boss chyba czerwony. Jeśli możesz mi zaproponować coś podobnego ale w granicach rozsądnej ceny będę wdzięczna. Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aribetaribet
kolor włosów rudy kolor oczu piwny blada kobieca wesoła spontaniczna bardzo prosze o dobór perfum do moiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolesia84
Baaardzo chciałabym sie dowiedziec jakie perfumy sa dla mnie. Mam 23 lata, mam nature mieszczucha, i mam dość ciężki charakter z jednej strony jestem silna, dominująca o cechach przywódczych a z drugiej stony cenie sobie ciszę wewnętrzną, harmonię i spokoj. Kocham otaczać się lukusem i najchętniej nosiłabym same diamenty i perły (jakby mnie było na to stać:) ). Kocham zapachy kobece i zmysłowe ale nie cięzkie. Kocham piżmo, wanilię, frezję... Błagam Cię pomoz mi, bo zawsze mi sie wydawało, że wszyscy mają piękne perfumy tylko nie ja. Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolesia84
Ach i jeszcze zapomniałam. Mam blond włosy, niebieskie oczy i jestem sredniej budowy. Teraz to już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 23
jestem szatynko o długich włosach zielonych oczach. moja figura ma zaokroglone kształty. jestem niepoprawno romantyczko. lubie sie śmiać cieszyć sie życiem pomagac innym. jestem zwariowana roztargniona. szukam dla siebie zapachu ktory by do mnie pasował. lubie kusić zapachem swojego ukochanego :) nie lubie zapachow o zapachu zielonej herbaty Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie_A
a ja bym chcialam jakis ladny kwiatowy zapach... delikatny i kobiecy-ale nie slodki ble i zeby byly tanie ;) moze ktos doradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie_A
jakis taki swieży zapach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga1
No to ja się przypominam, bo pisałam przed majem:) cyt.: "a ja, a ja? 34 lata, włosy - ciemny brąz, zielone oczy, 168 wzrostu, szczupła. Styl - klasyczny lub sportowy - w zależności od okazji. Ćwiczę jogę, lubię przebywać na świeżym powietrzu, lubię ludzi. Do tej pory - standardowe J'adore Diora, wcześniej Halloween Del Pozo. Mam ochotę na coś nowego Pozdrawiam: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro wam poodpisuję, cały weekend ślęczałam nad mgr, jutro randka z promotorką, oddaje jej całość. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może mi też coś poradzisz? Obecnie nie mogę dobrać sobie zapachu... Jestem ciemną szatynką (prawie brunetką), typ urody zima, lekko pulchna, 161 cm wzrostu, 30 lat. Lubię ubierać się kobieco, romantycznie, klasycznie, absolutnie nie noszę spodni i koszulek. Lubię kolor wrzosowy, żółty, oliwkowy. Co do zapachów nie znoszę ciężkich, orientalnych woni, ale również nie lubię tych lekkich \"ogórkowych\". Podobają mi się zapachy \"gorzkie\" - w zasadzie nie wiem jak to nazwać. W każdym bądź razie kochałam zapach Kookai Oui-Non (obecnie prawie nie do zdobycia, a jak już to za niewiarygodną cenę) i Graffiti Naf-Naf (też już go nie ma). Teraz używam na lato Eternity Moment Calvina Kleina i Intimately Beckham, ale choć je lubię, to jest to niezupełnie to, czego oczekuję po perfumach. W razie czego mój mail ania_k28@o2.pl Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en
wielkie dzięki Kees jak tylko będę miała kase pędzę do perfumerii. powodzenia na "randce";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dobierzesz mi coś? tylko mam prośbe.. niedrogo;) obecnie mam c-thru ruby za 60zł i więcej za wode nie dam podobają mi się zapachy które mi się kojarzą z proszkiem do prania, takie świeże, jak płyn do płukania tkanin np:P polecisz mi coś? ale TANIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też proszę o pomoc. Już od dawna szukam zapachu i jakoś żaden mi nie odpowiada, ale pewnie dlatego że się nie znam. Oto ja: 23 lata, studentka, bardzo szczupła brunetka o jasnej karnacji i piwnych oczach. Jestem bardzo nieśmiała, zamknięta w sobie, marzycielka, lubie spokojne zabachy i barwy. Nie lubie być w centrum uwagi. Na co dzień w pracy muszę dostosować się do stylu \"dyskretna elegancja\" - więc chciałabym zapach delikatny, świeży, \"nie szokujący\", ale kobiecy. Natomiast na wieczór, spotkania ze znajomymi itp szukam czegoś bardziej orginalnego, romantycznego. Lubie zapachy frezji, konwali - więc może w tym kierunku, ale nie koniecznie. dzieki z góry za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i zabieram się do roboty :) Kwiat Kwiatek 1) Sarah Jessica Parker Lovely ( Mandarynka, bergamot, drzewo różane, bursztyn, lawenda, paczula, drzewo cedrowe, piżmo, martini) 2)Bvlgari BLV ( imbir, wisteria, piżmo, sandałowe drzewo, kwiaty lnu, wanilia, akacja ) 3)Hugo Boss Femme ( tangerynka, czarna porzeczka, frezja, kwiat stefanotis, orientalna lilia, płatki róży bułgarskiej, morela, ambra, drewno satynowe) śmieszna :) Zadziwiające że prawie cała grupa Twoich ulubionych zapachów to szyprowe ( Armani, Chance, DKNY), również magnetism który Cię kusi. Najwyraźniej preferujesz tę grupę, więc pójdziemy w tym samym kierunki, jednak troszkę ją złagodzimy nutami kwiatowymi. 1) Cacharel Noa Fleur ( czarna porzeczka,kolendra,bułgarska róża,egipski Hibiscus,biała piwonia,piżmo,żywica) 2) Trussardi Skin ( fiołek, róża, cytrusy, jabłko, konwalia, jaśmin, paczula, bergamotka, mandarynka, pomarańcz, różowy pieprz, drzewo różane) 3)Clinique Happy Heart ( hiacynt, mandarynka, ogórek, żółte pierwiosnki, kwiat dzikiej marchwi, drzewo sandałowe) Limone y sal Z całą stanowczością doradzam grupę aromatyczną ( hesperydowa ) 1) Cerruti Image ( jaśmin, gruszka, grejpfrut, pieprz, piżmo, ambra, liście brzozy) 2)Guerlain Aqua Alegoria Mentafollia ( marokańska mięta, róża, jaśmin, zielona herbata, drzewo cedrowe) 3)Salvador Dali Dalistyle ( kwiat lotosu, gardenia, frezja, gruszka, róża, pomarańcza,cedr i drzewo sandałowe ) nelka26 1) Escada Into the Blue ( błękitna lilia wodna, soczyste zielone liście, piwonia, arbuz, mokre drewno) 2) David Beckham Intimately ( białe kwiaty, bergamota, kwiat pomarańczy, lilia Casablanca, tuberoza, płatki róży, wanilia, drewno sandałowe, piżmo) 3)Elizabeth Arden Green Tea ( kminek, rabarbar, cytryna, pomarańcza, bergamotka, mięta pieprzowa, zielona herbata, jaśmin, goździk, mech dębowy, ambra, piżmo) aribetarbet 1) Cacharel Amor Amor ( konwalia, czerwona pomarańcza, różowy grejpfrut, mandarynka, melati, różana esencja, białe piżmo, drewno sandałowe, wanilia, szara ambra) 2)Mont Blanc Femme Intense ( liście ananasa, mandarynka, pieprz, kwiat lotosu, orchidea, karmelizowane owoce, sandałowe drzewo, palisandrowe drzewo, kwiat wanilii, paczuli) 3)Jil Sander Sun ( bergamotka, czarna porzeczka, drzewo różane, jaśmin, konwalia, fiołek, sandałowe drzewo, paczuli, wanilia) wiolesia84 mi też ciągle się zdaje że każdy ma lepiej dobrany zapach ode mnie :) Dla Ciebie coś eleganckiego, ciepłego, ale też charakterystycznego:) 1) Cartier Le Baiser du Dragon ( amaretto, neroli, gardenia, irys, drzewo cedrowe, piżmo i róża, wetiwer, paczula, benjoin i ambra) 2)Dior Dolce Vita ( ilia, róża, magnolia, brzoskwinia, morela, bergamotka, cynamon, paczuli, cedr, drzewo sandałowe, wanilia) 3) Guerlain Anisia Bella ( anyż, pomarańcza, bergamot, bazylia, fiołek, jaśmin, lukrecja, drzewo cedrowe) aneczka23 1) Cerruti 1881 ( bergamotka, frezja, jaśmin, kwiat pomarańczy, mimoza, pelargonia, kolendra, rumianek, drzewo różane, drzewo sandałowe, piżmo) 2) Escada sentiment ( zielona mandarynka, magnolia, czerwona porzeczka, irys, majowa róża, tuberoza, biała brzoskwinia, sandałowe drzewo, drzewo różane, ambra, wanilia) 3)Lancome Miracle So Magic( liście fiołka,orzech laskowy, pieprz, dzika róża, narcyz, wiśnia, koniczyna, cedr, piżmo) prawie_A 1) Bruno Banani Women ( cytrusy, lilia wodna ,zielone liście bluszczu, frezja, brzoskwinia, konwalia, piżmo, wanilia) 2)Isabella Rossellini My Manifesto ( bazylia, mandarynka, biały pieprz, liście czarnej porzeczki, bergamotka, biała róża, słodki groszek, jaśmin, pomarańcza, peonia,lilia, drzewo sandałowe i drzewo kasztanowca) 3) Puma Flowing Women ( mandarynka, malina, frezja, fiołek, irys, drzewo cedrowe) jaga1 1) Guerlain Samsara Shine ( owoce cytrusowe, figa, ylang-ylang, bergamotka, jaśmin, irys, róża, narcyz, drzewo sandałowe, bób tonka, wanilia, ambra) 2) Estée Lauder Pleasures Exotic ( mango, zielone liście, grejpfrut, owoc pasji, liczi, kwiat bambusa, kwiat pomarańczy, kwiat hibiskusa, piwonia, róża, ambra, indyjskie drewno sandałowe) 3)Chopard Wish Pink Diamond ( róza, pieprz, frezja, mandarynka, neroli, ambra, sandałowe drzewo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reszta po południu, bo musze wyjść. Dziewczyny i nie gadajcie że zaśmiecacie temat ( pojawiła się taka wypowiedź ). I ja się chętnie na moment wyrwę ze świata zapachów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do popołudnia, ale też chciałabym jakiejś porady :) uwielbiam zapachy hugo boss, ale nie wiem, czy one do mnie pasują, prosze wiec o nowe propozycje. jestem niewysoką, raczej drobnej budowy szatynką jasnej cerze i błękitnych oczach. szukam czegos oryginalnego, raczej świeżego - wiosenno - letniego, choc i lekko romantycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i-cin Jesteś kolejną osobą, która mówi o Kookai Oui-Non, a ja niestety nie znam tego zapachu :( Ciężko mi będzie Ci dobrać zapach, bo gorzkie są zwykle cięzkie, hmm trudne zadanie...ale postaram się, może grupa szyprowo- owocowa... 1) Cacharel Liberté ( pomarańcza, mandarynka, bergamotka, białe kwiaty, wetiwer, paczuli i wanilia ) 2) Dior Miss Dior Chérie ( zielona mandarynka, liście truskawki, fiołek, różowy jaśmin, sorbet truskawkowy, skarmelizowany popcorn, leśne jagody, karmel, paczula, piżmo) 3)Nina Ricci Deci Dela ( brzoskwinia, maliny, melon, morela, róża, frezja, laskowy orzech, sandałowe drzewo, paczuli, mech, kwiat bergamotki) zabezpieczona Trudno mi będzie znaleźć coś za mniej niż 60zł, poszukam Ci perfum w okolicy 100zł, bo za cenę przez Ciebie sugerowaną trudno mi coś poradzić, bo po prostu nie wiem 1) Adidas Pour Femme ( nektarynka, mandarynka, jeżyna, śliwka, mieta, mango, jaśmin, peonia, magnolia, grejpfrut, biały bursztymn, wanilia, paczuli ) 2) Puma Aqua ( zielone jabłko, truskawka, karaibska limonka, hiacynt wodny, biała brzoskwinia, drzewo sandałowe, paczula biała ) 3) Mexx Ice Touch ( akordy wodne, różowy i czarny pieprz, mrożona herbata cytrynowa, jeżyna, liście mięty, tunezyjska gorzka pomarańcza, nasiona kolendry, biały cyklamen, malina, drzewo cedrowe, ambra, piżmo) kachna84 Zdecydowanie grupa kwiatowo - szyprowa 1) Chanel Chance ( hiacynt,różowy pieprz, jaśmin,wetiwer, kosatec, ambra, paczula, białe piżmo) 2 Givenchy Amarige Mariage ( magnolie, jaśmin, kwiat pomarańczy, bergamotka,benzoes, drzewo sandałowe, paczula) 3) Clinique Aromatics Elixir ( pomarańcza, róża, jaśmin, rumianek, paczuli, ylang-ylang, wetiwer, mech dębu, sandałowe drzewo, piżmo, ambra) ó 1) Jil Sander Sport ( sycylijski pomarańcz, jabłko, czarna porzeczka, pieprz, frezja, piwonia, sandałowe drzewo, cedrowe drzewo, piżmo) 2) DKNY ( orchidea, narcyz, pomarańcza, lawenda, liście pomidorów, mech, cedrowe drzewo, tabakowe drzewo, jantar, biała brzoza) 3) Carolina Herrera 212 Splash ( bergamota, grejpfrut, mandarynka, piwonia, róza, lychee, cedar, drzewo sandałowe, piżmo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotttka92
Hej!Mogłąbyś mi doradzić jakieś trawiaste perfumy dla ciepłej i spontanicznej osoby? Jakieś w stylu "Grass by Gap".?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotttka92
Tylko oczywiście tańsze niż te z gapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blastula morula
aja ja ? lekkie, świeże i niedrogie! moze cos w stulu cytrusów , bo ja wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ini
Witam :) bardzo mnie zaciekawiła Twoja propozycja i chętnie skorzystam z porady :) jestem indywidualistką i wysokiej ambicji. Wymagam dużo od siebie i innych. Jestem brunetką o śniadej karnacji oczy raz niebieskie a raz zielone :D interesuje mnie raczej szalone życie niż nudne i monotonne. Lubię zapachy mające to coś wyjątkowego co "przyciąga twój nos", raczej lekkie nie cierpię ciężkich zapachów ani zbyt słodkich. Bardzo mi się podoba Chanel Coco Mademoiselle którego akurat uzywam ale jednak brakuje mi w nich czegoś. Ale się rozpisałam hehe :) w takim razie czekam na poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra_
Jasna cera, jasne rude włosy, piegi, oryginalna, uwodzicielka, 20 lat, studentka asp :) Zapachy które lubię to burberry london, trussardi inside, jednak szukam "tego mojego"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga1
Kess, muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem:) Na razie pochodziłam troszkę w Estée Lauder Pleasures Exotic - zapach przyjemny, ale dość szybko się ulatnia z mojej skóry. Wypróbowałam (ale tylko króciótko) Chopard Wish Pink Diamond - może musiałabym dłużej w nim pochodzić - bardzo ładny zapach róży - ale troszkę zbyt dosłowny jak dla mnie. Podobał mi się też turkusowy Chopard Wish Diamond, który sobie powąchałam przy okazji, choć też nie jest to to :) Guerlaina Samsary Shine jeszcze nie udało mi się dopaść. A pod wrażeniem jestem, bo żaden z wypróbowanych zapachów mnie nie odrzucił - co u mnie się nagminnie zdarza, najczęściej próbowane zapachy rozwijają się jak dla mnie stanowczo zbyt słodko lub ciężko. Przy okazji przypomniałam też sobie Armani Acqua di Gio - kiedyś mój ulubiony, teraz też mi się bardzo podoba, tylko troszkę wydaje mi się zbyt znany. No i jeszcze biała puma women - której używam często, gdy nie mam ochoty na perfumy, które wydają mi się zbyt ciężkie. No i co zrobić z takim przypadkiem jak ja? Wydaje mi się, że do tej pory tego jednego swojego zapachu jeszcze nie znalazłam:) Ale nic straconego - została mi jeszcze do przetestowania Samsara Shine, a jak to też nie będzie to - to jest przecież Kees, która NA PEWNO coś doradzi:) A tak btw - a co dla 34 letniego mężczyzny, wysportowanego, towarzyskiego, przedsiębiorczego, włosy ciemny blond, niebieskie oczy, typ raczej sportowy, emocjonalny:) Też nie możemy znaleźć jakiegoś zapachu, który nie rozwijał by się na nim zbyt słodko. Na razie ewentualnie spełnia te wymagania zielony Hugo Boss. Pozdrawiam bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kees, dziękuję Ci bardzo. Z zapachów, które mi podałaś znam na razie tylko Miss Dior Cherie. Co prawda tylko z \"powąchania\", nie wiem jak będzie się ze mną komponował, ale z chęcią wypróbuję ten i inne. Dam znać, jak z efektami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dluga
Hmm...poprosze cos dla mnie.Kocham sie w mocnych zapachach ale przyznam szczerze ze moje dotychczasowe fundusze nie pozwalaly mi na zakup markowych perfum.Lepsza praca otwiera dla mnie orientalne krainy rozkosznych zapachow.Fascynuje sie bliskim wschodem troche podrozuje itd.mam 30lat jasna karnacje,fryzure jak Ann Wintour z Vogua,jestem szczupla i wysoka i lubie to podkreslac w stylu ubierania-raczej spodnica i sukienka dyskrecja.Poprosze o cos mocnego ale zdecydowanie na dzien do biura.Okularnica ale stylowa.Swietny topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to teraz ja:) Wysoka, wlosy ciemna śliwka-oberżyna:)Niebieskie i duże oczy. Duże, pełne usta. \"Kawał baby\"-nie chuda ale tez nie gruba:DPoprostu zdrowa baba:Dmam ogromne poczucie humoru, jestem leniwa ale potrafie tez ostro zapierniczać, jak trzeba. Potrafie dogadac sie nawet z koniem i nie ma takiej sprawy, której bym nie załatwiła:D Mam gadane, poprostu. Kocham cytrusy, zapach świeżego ogórka, arbuza, limonki, cytryny, świeżej trawy-nieznosze zapachów typu Opium czy Cool Water-Davidoff pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra_
i co dla mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!! Fajny topik , mam nadzieję że mi doradzisz :) A więc: mam duże błękitne oczy, bladą cere, czekoladowe włosy, jestem wysoka i mam figure klepsydry :D Uwielbiam świeże zapachy,np. konwalie, bez, magnolie,itp. Jestem roztargniona i energiczna. Perfumy nie powinny być zbyt drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny kochane, mam nadzieje że u was lepiej niż u mnie. Ostatnio jestem mega przemęczona...odeśpię chyba dopiero jak się obronię. Ale poki co wracamy do świata zapachów :) Dotttka 92 Strasznie mi przykro, w ogóle nie kojarzę tego gapa...OKreśl mi chociaż w przybliżeniu nuty i rodzaj zapachu, to poszukamy :) blastula morula 1) C-THRU Aqua Marine ( bergamotka, gruszka, brzoskwinia., biała peonia, róża, słodka oliwka, paczula, ambra, drzewo sandałowe) 2) Puma Woman ( czerwony grejpfrut, kwiat jabłoni, zielona herbata, biały fiołek, świeże konwalie, jaśmin, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, dębowy mech) 3) Cindy Crawford Summer Day ( arbuz, kiwi, papaja, liście bambusa, yuzu, konwalia, hibiskus, złota orchidea, wanilia, cedr i ambra ) Ini 1) Clinique Aromatics Elixir ( pomarańcza, róża, jaśmin, rumianek, paczuli, ylang-ylang, wetiwer, mech dębu, sandałowe drzewo, piżmo, ambra) 2) Armani Emporio City Glam ( czarna porzeczka, śliwka, kolendra, bułgarska róża, frezja, paczula, piżmo, mech, nuty drzewne) 3) Jean Patou ENJoy ( czarna porzeczka, mandarynka, gruszka, zielony banan, bergamotka, pomarańcz, bukiet świeżych róży i jaśmin, ambra, paczuli, wanilia, piżmo) Rudra_ Burberry London to zapach typowo kwiatowy, z dominującym jasminem. Bardziej mi do Ciebie pasuje ta nuta niż słodki Inside. Dlatego może zerknij na: 1) Dior Pure Poison ( bergamot, mandarynka, kwiat pomarańczy, jaśmin, wodne gardenie, sambak, sandałowe drzewo, biała ambra, piżmo) 2) Jesus del Pozo Halloween ( bergamotka, jaśmin, limonka, lipa, banan, magnolia, tuberoza, frezja, fiołek, gardenia, konwalia, pieprz, drzewo sandałowe, wanilia, kadzidło, mirra) 3) Ralph Lauren Blue ( kwiat lotosu, gardenia, jaśmin, różowa piwonia, róża de Mai, tuberoza, płatki jaśminu, kwiaty pomarańczy, białe piżmo, ambrete, sandałowe drzewo, wetiwer) jaga1 Bardzo się cieszę że jesteś zadowolona. Ja sama mam dziwną słabość do Choparda. Diamenty są miłością marki Chopard. Żaden inny kamień nie dorównuje im blaskiem, żaden nie jest równie kobiecy. Wśród diamentów najpiękniejszy i najrzadszy jest diament różowy. Z inspiracji jego delikatną, kruchą urodą powstał własnie WISH PINK DIAMOND. Jak dla mnie zpaachem genialnym, którego uzywam od lat jest MIra Bai też Choparda. Jak dla mnie Chpard jest dla wyjątkowych ludzi... o wyjątkowych osobowaściach, bardzo mocno naznaczonych. Aqua di Gio...zapach stworzony na poczatku lat 90-tych, typowo kwiatowo - wodna kompozycja. Opakowane w kanciaste flakoniki, nawiązujące kształtem do charakterystycznych dla tamtego okresu żakietów o szerokich ramionach, do dziś są jednymi z lepiej sprzedających się zapachów marki.Jednak dla mnie jest to zapach dośc oklepany, owszem rozwija się ślicznie, a słodki groszek będący w sercu zapachu nadaje mu charakteru. Jeśli nie spodoba Ci się Samsara Shine, będziemy szukać dalej :) Męskie zapachy to mój konik, uwielbiam, są jak la mnie o wiele ciekawsze niż damskie. Nie jestem tylko pewna o którego zielonego Bossa Ci chodzi, czy o kulę ( Boss in Motion czy o zapach Hugo Boss Hugo ). Nie lubicie słodkich, może w takim razie sprawdzcie grupę aromatyczną 1) Calvin Klein Escape ( liście brzozy, grejpfrut, bergamot, jałowiec, eukaliptus, szałwia, rozmaryn, cyprys, paczula, wetiwer, mech dębu, drzewo sandałowe) 2) Ermenegildo Zegna Z ( bergamotka, rozmaryn, casoar, śliwka mirabelka, orzech laskowy, irys, gałka muszkatołowa, biały pieprz, kaszmir, paczula, mech dębowy) 3) Versace Versus V/S ( mandarynka, limonka, mięta, fiołek, kardamon, kolendra, róża, jaśmin, konwalia, gałka muszkatołowa, szałwia, wetiwer, drzewo cedrowe i sandałowe, bób tonka, piżmo, amber, drzewo kaszmirowe) dluga 1) Trussardi Inside ( neroli, pasiflora, bergamotka, liście wawrzynu, krokus, heliotrop, włoska kawa, drzewo tekowe, piżmo) 2) DKNY Mist Cashmere ( bergamot, ylang-ylang, jaśmin, lilie, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, wanilia, piżmo) 3) Dolce & Gabbana The One ( bergamotka, mandarynka, brzoskwinia, lechee, lilia, konwalia, jaśmin, śliwka, wetiwer, wanilia, ambra, piżmo ) kawka++ 1) Escada Magnetism ( ananas, czarna porzeczka, frezja, bazylia, tymianek, zielone liści, róża, magnolia, jaśmin, heliotrop, drzewo sandałowe, paczuli, piżmo, wanilia, ambra, wetiwer, irys, karmel, kokos) 2) Paco Rabanne Ultraviolet ( ziele angielskie, świeży pieprz turecki, brzoskwinia, drzewo różane, osmanthus, kwiat kinmokusei, róża, fiołek, jaśmin, ambra, wanilia, bursztyn, paczuli, drzewo sandałowe i cedrowe) 3) GF Ferre Lei ( bergamotka, czarna porzeczka, brzoskwinia, lychee, magnolia, czarny fiołek, konwalia, róża petalska, drzewo cedrowe, ambra i kryształki piżma ) AnGeLeCzka 1) Esteé Lauder Beautiful ( róża, mandarynka, lilie, tuberoza, nagietek, czarna porzeczka, kwiat pomarańcza, jaśmin, ylang-ylang, goździk, tymianek, szałwia, sandałowe drzewo, wetiwer, irys, mech dębu, ambra, bób tonka, wanilia) 2) Ralph Lauren Lauren Style ( kwiat mandarynki, limonka, fiołek, kwiat pomarańczy, gardenia, magnolia, tuberoza, jaśmin, bułgarska róża, wanilia, paczula, piżmo) 3) Lacroix Bazar ( czerwony pieprz, yuzu, nektaryna, morela, nasturcja, irys, różą, piwonia, jaśmin, drzewo sandałowe, drzewo guaiac, piżmo, ambra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×