Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

POstaram się odpisac Wam jutro bo dopiero do domu wróciłam. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc! a ja sie w miedzy czasie dopisze do listy oczekujacych. od dwoch czy trzech lat uzywal Issey Miyake L\'Eau D\'Issey LIGHT /normalny jakos mi nie podszedl az tak/.. zakochalam sie w nich od pierwszego wachniecia i nadal je lubie - ale ilez mozna uzywac tego samego zapachu? zsukam czegos podobnego - tzn moze nie najlzejsze, ale nie jakies okrutnie ciezkie. i oryginalne. nieco kwiatowe, ale nie slodkie... dziekuje slicznie za odpowiedz - jesli znajdziesz czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotty81 \"Kochana nie znam zapachu o którym mówisz... (...) Nie wiem czy mi się uda, to bardziej strzały w ciemno, bo jak powiedziałam nie znam Kookai Qui Non\" Ten zapach dominował na początku lat 90-tych...Tak śmieszna ,kwadratowa o płynnych kształtach buteleczka była...I pół mojego roku pachniało albo tym albo wykrzyknikiem :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam :) Dziewczyny, bardzo proszę dawajcie znać czy moje propozycje są trafione :) Dzięki anaaaa Kwiatowe, w stylu sportowym, hmm może grupa kwiatowo z dominującym jaśminem :) 1 ) Burberry LONDON ( róża, stokrotka, mandarynka, jaśmin, piwonia, drzewo sandałowe, piżmo, paczula) 2) Ralph Lauren Blue ( kwiat lotosu, gardenia, jaśmin, różowa piwonia, róża de Mai, tuberoza, płatki jaśminu, kwiaty pomarańczy, białe piżmo, ambrete, sandałowe drzewo, wetiwer) 3)Versace Jeans Metal ( frezja, jaśmin, róża, bez, ambra, piżmo, wanilia ) taaka ja Amor Amor faktycznie bardzo popularny, i ja swego czasu zwariowałam na jego punkcie, jednak miał w sobie coś co nie pozwoliło mu się rozwinąć na mojej skórze jak należy, przez co zaczął mnie strasznie drażnić i 50ml butelka została darowana przyjaciólce na której pachnie super. Coś podobnego, hmm, Amor Amor należy do klasycznej grupy kwiatowo - owocowej, więc poszukamy czegoś z tego rodzaju. 1 ) Hugo Boss Deep Red ( gruszka, czarna porzeczka, czerwony pomarańcz, kalabryjska klementynka, frezja, lilia imbirowa, nasiona hibiskusa, pittospora, kalifornijski cedr, wanilia, drzewo sandałowe) 2) Guerlain Samsara Shine ( owoce cytrusowe, figa, ylang-ylang, bergamotka, jaśmin, irys, róża, narcyz, drzewo sandałowe, bób tonka, wanilia, ambra) JAK DAL MNIE GENIALNY 3) Carolina Herrera 212 Splash ( bergamotka, grejpfrut, mandarynki, piwonia, róza, lychee, cedr, drzewo sandałowe, piżmo.) megann23 Dla temperamentnej, wysokiej młodej kobiety zaproponowałabym rodzinę kwiatową z przyprawami, z nutką ciepła i orientu, które na początku są świeże i lekkie, a potem rozwijają się na skórze w zapach ciepły i otulający :) 1) Jil Sander Sun Delight ( czerwone owoce, bergamotka, wanilia, czekolada, piżmo, drzewo cedrowe) 2) Naomi Campbell Cat Deluxe ( frezja, kardamon, fiołek, peonia, brzoskwinia, bursztyn, wanilia, piżmo, paczula ) 3) Mont Blanc Individuelle Femme ( różowy pieprz, czerwona porzeczka, róża, kwiat lotosu, głóg, paczuli, piżmo, ambra, wanilia) Lillaanna Grupa orientalna z dominującą wanilią wydaje mi się najlepsza, nie jest ciężka, a intrygująca. Przy okazi życzę powodzenia na nowej drodze :) Ja tez jak dobrze pojdzie za jakieś 2 tygodnie będę mgr Kees :) 1) Armani Emporio ( kardamon, mandarynka, jaśmin, bergamotka, heliotrop, wanilia, cedr, piżmo) 2) Lacoste Pour Femme ( jamajski pieprz, purpurowa frezja, biały heliotrop, irański jaśmin, kwiat hibiskusa, róża bułgarska,nasiona Ambrette, himalajski cedr, drzewo sandałowe, kadzidło) 3) Lancome Miracle Forever ( anyż, czarna porzeczka, migdały, paczula, drzewo cedrowe, ambra, wanilia) sysia 1986 Kochana z zapachami i ich trwałością , owszem, bywa róznie, ale tak naprawdę w wiekszości jest to kwesti abardzo indywidualna, coś co na skórze przyjaciólki pachnie caly dzień na Twojej może pachnieć godzinę...nie ma na to reguły. Poza tym wiadomo, że na każdym zapach rozwija się inaczej. Dlatego warto iść do perfumerii i spróbować zapach, jak ja mówię przymierzyć :) 1) Chopard Wish (gruszka, chiński agrest, czarna porzeczka, kwiat akacji, kwiat poczuli, jaśmin, magnolia, osmantus, zapach kadzidełek, toffi, bursztyn, wanilia, tonkowiec wonny ) 2) Joop Rococo ( imbir, bergamotka, ananas, peonia, magnolia, róża, jaśmin, ylang-ylang, heliotrop, magnolia, paczuli, wanilia, karmel) 3)Jil Sander Sensations ( sandałowe drzewo, mech dębu, lawenda, kwiat pokrzywy, cytryna, cynamon, mleczko zbożowe, ambra, piżmo, cedr, paczuli) en Też lubię jeździć konno :) 1) Davidoff Cool Water Game (jabłko, cytrusowe owoce, wodne lilie, frezje , owoce, morska bryza, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe , piżmo) 2)Escada Into The Blue ( błękitna lilia wodna, zielone liście, piwonia, arbuz, mokre drewno) 3) Calvin Klein Escape ( rumianek, jabłko, kolendra, Koriandr, hiacynt, czarna porzeczka, mandarynka, aśmin, róża, śliwka, brzoskwinia, goździk, piżmo, bób tonka, wetiver, sandałowe drzewo, piżmo) nu nej Light jest piękny, ja osobiście też nie przepadam za tradycyjnym. Jeśli lubisz Light to może polubisz też 1) Calvin Klein Ck Be ( piżmo, mandarynka, magnolia, brzoskwinia,drzewo sandałowe,bergamotka,jagoda jałowca,mięta,bób tonka) 2) Armani Emporio Night ( czarna porzeczka,bergamotka,żurawin,amber,głóg, piwonia,konwalia,magnolia,frezja,fiołek,heliotrop,irys, drzewo sandałowe,mirra,paczula,białe piżmo,drzewo tekowe ) 3) Jil Sander Style ( frezja, mango, frezja, jaśmin, żywica, piżmo ) szara_ambra dziękuję za podpowiedź, jednak na początku lat 90-tych moim najwspanialszym zapachem był dezedorant FA a o perfumach nie wiedziałam nic, bo byłam jeszcze w podstawówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gora gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki! sprawdze - ja po prostu \'trace wech\' po ok 5-7 zapachach...a tyle jest do wachania - wiec szukam skrotu :P dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillaanna
Dziękuję bardzoe,przyzanm szczerze że nie znam tych zapachów ale na pewno przy najbliższej okazji wpadnę do perfumerii.Powodzenia na obronie,papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję za życzenia powodzenia bo to ponoć pecha przynosi. Dajcie znac jak się perfumy spodobały, o ile się spodobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiki23
kees no muszę powiedzieć że trafiłaś w mój gust, jesteś niuesamowita, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megann23
ta wypowiedx wyzej to odemnie, ,pomyliłam nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze teraz ja sie dowiem
witam autorke;) juz mowie co mi sie mniej wiecej podoba..nie przepadam za typowymi slodkimi zapachami, takimi duszacymi..lube albo jakies zeskie, albo tez takie nastrojowe, cieple ale nie duszace, zreszta trudno mi powiedziec, bo czasem zapachy, ktore teoretycznie mi sie nie podobaja po powachaniu wtafiaja w moj gust.ne lubie jeszcze takich mydlanych, ze czuc zapach mydla, czy jakies pefumowanego detergentu. jestem wysoka(175), szcupla bruneka, brazowe oczy, szybko sie opalalm.. jestem na poczatku znajomosci dosc zamknieta, troche niesmiala, czasem sarkastyczna, a prosilabym o jakies tansze perfumy nie za 100 zl, albo jakies odpowiedniki tych drozszych ;) bo na takie drogie to niestety mnie nie stac. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze teraz ja się dowiem 1) Celine Dion Belong ( bergamotka,piwonia, czerwony pieprz, ananas, orchidea, drzewo Hinoki) 2) Maria Sharapova Maria Sharapova( mandarynka, granatowe jabłko, bergamotka, czarna porzeczka, Cassis, cytryna, gardenia, jaśmin, magnolia) 3)C-THRU Topaz ( włoska mandarynka, galbanum, kwiat pomarańczy, gardenia, goździk, tuberoza, ambra, piżmo, drzewo sandałowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze teraz ja sie dowiem
dziekuje bardzo, spisze, zobacze i powiem jak mi sie podobaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,tych 2 pierwszych zapchów nie znam,ale Lancome Poeme bardzo mi się podoba!!! A czy zapchy Oscara de la Renta można dostać w Polsce? Nie widziałam ich nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze teraz ja sie dowiem
Leanne -->ale masz swietnego kroliczka ja ptole..myslalam, ze moj jets sliczniutki(bo jest)ale twoj jets bombowy :) ona jeszcze mloda jest? bo taka malutka strasznie.piekna.a co to za raa, bo chyba nie zwykla miniaturka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat kwiatek
To ja tez poprosze: mam 30 lat, ciemno blond wlosy wpadajece w taki mysi kolor, zielone oczy, jasna cere. jestem szczupla. charakter: czasami otwarta i szalona, zmyslowa, i lubiaca flirtowac, a czasami bardzo skryta, zamyslona. Mam sklonnosci do umartwiania sie na zapas. to jaki zapach do mnie pasuje twoim zdaniem? A swoja droga to twoja wiedza na temat zapachow jest imponujaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję,bardzo mi miło:) Moja Lola nie jest już taka młoda, ma 3,5 roku. Kupiłam ją w zwykłym sklepie zoologicznym jako normalna miniaturkę, miała wtedy 9 tygodni i była naprawdę malutka, a teraz to niezłe krówsko się z niej zrobiło:D Naprawdę, strasznie duża jest, tylko na zdjęciu tego nie widać,ale kochana strasznie.Taka słodziutka przylepa, ciągle tylko by chciała być noszona i głaskana. Juz wiele osób, w tym weterynarz, mówiło mi,że ona na pewno jest rasowa, pewna nie jestem, bo żadnego rodowodu nie am, ale to chyba rasa Jersey Wooly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiat kwiatek
Acha zapomialam okreslic zapachy jakie lubie: no coz tak jak charakter (skrajny), takie zapachy: od swiezych po slodkie (ale nie duszace, takich nie toleruje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki uroczy temat :) Mam 23 lata, mam blond włosy i zielone oczy, stawiam na ładną biżuterię i oryginalne buty, lubię gotować i tańczyć... Ostatnimi laty przeszłam transformację z imprezowego, dzikiego dziewczęcia (używałam wtedy Rush I,Rush II, Emporio Armani She -te czerwone, Chance - wszystkie ponoć bardzo do mnie pasowały, najbardziej lubię z nich EA She), w wyciszoną kobietę (spróbowałam DKNY Be delicious - te zielone, ale nie podeszły mi, aktualnie od dłuższego czasu Ultraviolet PR, w wakacje czasem kusi mnie Escada Hippi, Rock, Magnetic itd...)... Jestem twarda i harda w pierwszym kontakcie, a czuła i delikatna dla bliskich... czasem się izoluję... lubię \"kojarzyć się\" z zapachem - używać jednych perfum. Wspomnienia mam dźwiękowo-zapachowe, wydarzenia wracają do mnei jaskrawo wywołane zapachem, piosenką czy nawet dzwonkiem w telefonie. Teraz chcę coś zmienić - bo rozpoczyna się nowy etap w moim życiu... Bardzo jestem ciekawa Pani pomysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że pracuję jako tłumacz ... ale tak naprawde interesuje mnie sztuka kreacji, stylizacji ... dziewczyna w moich rękach to pole do popisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze teraz ja sie dowiem
śmieszna, moze chcialabys sie mna zajac?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze teraz ja sie dowiem
Leanne --> no mi tez sie wydaje, ze to raczej rasowa ta twoja lola;) bo moj kooliczek, tez jets miniatura ale w ogole ma jakies inne futerko, milukie ale nie az tak dlugie.a dla odmiany moj krolik nie lubi byc noszony, wyrywa sie, lubi tylko jak go sie glaszcze i rozpieszcza:) taki egoista z niego maly..mialam miec samiczke a po paru miesiacach okazalo sie, ze to samiec i strasznie mi obsikuje wszystko i gwalci moje nogi..co jest naprawde wkurzajace..myslalam nad kastracja ale szczerze mowiac troche sie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam w agencji modelek jako stylistka (niestety zdroworozsądkowe powody: zarobki, stabilność, itd. - spowodowały, że robię teraz co innego) pomóc mogę chętnie, tylko musisz powiedzieć czego oczekujesz i koniecznie jakieś foto :) ... hmmm i może by nie zaśmiecać autorce tematu - gdzieś trzeba się przenieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze teraz ja sie dowiem
smieszna, napisze do ciebie meila wraz z fotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam więc na maila ;) odpiszę pewnie wieczorkiem ... jeżeli uda się takie mailowe doradztwo :) założę temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze teraz ja sie dowiem
:) ja wysle dopiero wieczorem cos mi se stalo i nie mam polaczenia kompa z aparatem i zaraz do pracy zmykam. wiec do uslyszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limone y sal
hej! Mogłąbyś dobrać mi perfumy? No więc ,jestem energiczną i temeperamentną,ale jednocześnie romantyczną dziewczyna.Jestem impulsywna,spontaniczna, i nie znoszę bezczynności.Lubię zapachy trawiaste tętniące żciem iradością,ale mocne i duszne...Mam 19 lat.Lubię latynoskie klimaty i interesuję się krajami ameryki południowej... To co dobierzesz mi perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limone y sal
A i jeszcze mój wygląd: Jestem wysoką szatynką z kręconymi długimi włosami , mam niebiesko-szare oczy i dosyć jasną(a w zasadzie to normalną) karnację...Z wyglądu przypominam natalię oreiro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limone y sal
Poprawka: W moim pierwszym poście napisałam ,że lubię zapachy mocne i duszne ,a miało być ,że NIE lubię mocnych i dusznych zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limone y sal
Lubię ubierać się kobieco i kolorową....Nie cierpię szaroburych ubrań, i u ważąm ,żeby na świecie mogłoby być kolorowiej... Lubię nosić szpilki i koturny...Jestem szczupła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×