Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

Gość Ini
Dziękuję prześlicznie i przy najbliższej okazji dam znać jak mi się podobają bo nie znam tych zapachów więc lecę się wwąchiwać :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia zielonooka
Jestem ciemną blondynką, wysoka, szczupla, styl ubierania sportowa egelancja. Obecnie uzywam cerruti 1881 colletion (czerwone), odpowiadaja mi tego typu zapachy, bardzo podoba mi sie rowniez wish choparda, 2 lata temu mialam Mira Bai, jest cudowne, ale niestety nietrwale...Odrzuca mnie od wiekszosci zapachów chanel... Czy moglabys mi cos polecic? Zauwazylazm ze w moich zapachach musi byc bergamotka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga1
Kees, Samsara Shine - nie do zdobycia!:) W żadnej Sephorze, w żadnym Douglasie nie ma, znalazłam ją tylko w jednej mniejszej perfumerii, ale niestety nie było testera... Będę szukać dalej, a tymczasem - może jeszcze jakieś typy? W Chopard Wish Pink Diamond i Estée Lauder Pleasures Exotic pochodziłam dłużej - jednak stanowczo za słodkie, choć przyjemne. Mężczyzna swoje zapachy będzie dopiero testował, damy znać, jak wrażenia:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kees, zamówiłam sobie próbki zapachów, które mi poleciłaś. A w międzyczasie odkrylam (i zaraz kupiłam) zapach, ktory niesamowicie na mnie dziala: Cat Deluxe Naomi Campbell. Jak myślisz - pasuje do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just-ice
Od paru już lat szukam swojego zapachu (i chociaż istnieją takie które mi sie podobają) jednak nie mogę znaleźć takiego, którego mogłabym nazwać swoim. Ogólnie lubię słodkie zapachy (przez długi czas używałam podróbki (niestety tylko podróbki) Escada Sentiment, chociaż od pewnego czasu nudzi mnie już. Lubię też w zapachach nutki orientalne. A ostatnio zaczęła mnie kusić wizja zakupu jakiegoś świeższego zapachu, ale nie wiem co by to miało być, bo z reguły nie lubię typowo świeżych zapachów, nie lubię zapachów C-Thru, ani żadnych z wyraźną nuta kwiatową. A teraz charakter. No właśnie, tu wychodzi dlaczego takie niezdecydowanie co do tego czy lepsze perfumy słodkie-orientalne czy lepszy jakiś świeży zapach. Z jednej strony jestem romantyczką o bardzo sentymentalnym podejściu do życia. Lubiąca żyć w świecie marzeń. Nieśmiała, trochę tajemnicza, skryta, dziecinna nawet czasami. A z drugiej potrafiąca być duszą towarzystwa, wygadana, kreatywna, przedsiębiorcza, odważna kiedy trzeba. Ogólnie dwie natury. 22 lata chociaż wyglądam na zdecydowanie mniej (ciągle pytają o dowód, więc można sie domyślić), niewysoka, drobnej budowy, ciemna blondynka (chwilowo brunetka), o brzoskwiniowej cerze. Troszkę sie rozpisałam. Byłabym bardzo wdzięczna za poradę. Fajnie poznać osobę, która wykonuje swoja pracę z zamiłowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaklalalala
Strasznie mi trudno wybrać dla siebie pefrumy, mam bardzo wrażliwy nos i zawsze w bukiecie zapachu (jak to się określa fachowo?) wyczuję coś, co mi nie odpowiada. Może mi coś doradzisz. Powiem ci, co mi się podobało. Moją miłością jest ROMANCE Raulpha Laurena (chyba tak); ostatnio miałam Be Delicious DKNY. Ostatni mój zakup to Bambus Yves Rocher, jest śliczny, cudowny!!!! ale nietrwały. Podobał mi się przez pewien czas RUSH. Nie wiem, czy te zapachy mają coś ze sobą wspólnego. Powiedziałabym, że lubię zapachy świeże, nie-słodkie, tylko takie bardziej korzenne (chyba), tak ciut w męską paletę. Mam 40 lat, jestem blondynką, ubieram się sportowo, młodzieżowo i z jajem, jestem otwarta, kontaktowa i pewna siebie (chociaż w środku nadwrażliwa:)) Cena: mają być markowe, ale może nie naj naj droższe (Romance na przykład straszliwie podrożał od czasu jak miałam go ostatnio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaklalalala
Aha, i jeszcze jestem bardzo niezależna, trochę inna i niekonwencjonalna. Chodzę własnymi ścieżkami. Kocham biżuterię i dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajetka
Hej :) Przeglądałam z zaciekawieniem forum. Kees jestem "pod wrażeniem" ;) i też proszę o radę... Jestem 27 latką o niebieskich oczach; niska; średniej budowy (opis prawie jak w dowodzie ;)). Ogólnie szatynka, ale obecnie dziewczę o włosach w kolorze jesiennych liści... Na pierwszy rzut oka skryta, nieśmiała i nierzucająca się w oczy osoba. Kiedy zaufam: przylepiec, gaduła i zawsze podająca pomocną dłoń. Mój faworyt to Issey Miyake L'Eau D'Issey, choć czasem zależy to od nastroju, pory dnia czy stroju. Czasem sięgam też po Cool Water Woman Davidoff czy Tommy Girl Tommy Hilfiger. Z góry dzięki :) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez prosze o rade: jestem wysoka, rudo-blondynka, z duza iloscia piegów na bladej cerze. lubie zapachy swieze, nie kwiatowe. ostatnioużywam incandasence avonu na dzien i armani mania giorgio armaniego na wieczór. co proponujesz dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a im dodam jeszce ze moją pasja jest taniec tancze juz 16 lat. jestem osoba towarzyska ale bardzo zapracowana przez ciagłe treningi i doskonalenie swoich umiejetnosci tanecznych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tup-tup
Witaj Kees!:) I ja poproszę o Twoją pomoc. Jestem szczupła, wysportowana (ale charakter nie-sportowca), średniego wzrostu, jasno brązowe włosy (z delikatnym rudym odcieniem), proste, sięgają brody (tzw. bob , czy jakoś tak). Oczy brązowo-zielone, bardzo jasna cera,piegi i mocne brwi. Szafa prawie czarna. Ciemne zdecydowane kolory plus biały. Trzymam się raczej na dystans. Bardzo lubię przebywać z ludźmi, ale sama ze sobą czuje się świetnie. Raczej nieśmiała. Wrażliwiec, ale staram się to ukrywać. Mam swoje zdanie, zasady i ścieżki. Jestem dość uparta. Nie znoszę komercji i pozerstwa. Nie lubię zapachów bardzo słodkich, ani zbyt świeżych. Kiedyś bardzo podobały mi się ciężkie i drzewne, ale teraz użwywam na zmianę Eau de Dali (jedyny, którego nie wyrzuciłam od lat, choć czuję, że potrzebuję czegoś innego), Mademoiselle Coco (lubię, ale to też jeszcze nie "to"). Mój nochal ostatnio kiepsko się spisuje. Badzo proszę o Twoje sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petitenoire
hej kees. dołączam do licznego już grona osób proszących cie o radę. nie znalazłam jeszcze swojego zapachu. lat 21. włosy ciemny blond, kolor miodowy czasem z połyskiem rudego. oczy dzikie naprawdę. tzw. piwne choć z przewagą żółtego. ciemne brwi, cera jasna ale nie typ rumieniący się. wolę jednak aby perfumy pasowały do mojego charakteru. myślę, że zrozumiałabym sie nieźle z tup - tup, bo widze wiele podobieństwa. a konkretnie o mnie: przede wszystkm silna potrzeba niezależności oryginalnosci i wolności, uwielbiam ludzi ale i samotność, za to nie lubię siebie, raczej pesymistka bo wolę miłe zaskoczenie niż rozczarowanie. bardzo wrażliwa ale uczę się dystansu. permanentny brak równowagi wewnetrznej. wieczny niepokój egzystencjalny. pociąga mnie to co niepokojące intrygujące tajemnicze. ponoc bardzo kobieca. femoinistka garderoba czarna. bez ideologii ot takie zabawy róznymi materiałami fakturami w kolorze czarnym. zawsze spódnice i sukienki. koronki tiule ażury miekie linie. uwielbiam epokę modernizmu. kiedyś kręciły mnie bardzo zapachy cięzkie orintalne b. lubiłąm opium YSL. teraz gdy otwieram sie na świat i wychodzę z mojej skorupy wolę cos lżejszego bardziej kwiatowego ale nadal ze skrętem w stronę orientu zamęczam cie tym opisem choć wiem że tego wszystkiego nie da sie skroplić i mieścić we flakoniku. ale może jakoś ułatwi ci to sprawę z góry dzięki za pomoc an

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana romantyczka
jestem szatynko z długimi włosami zielone oczka. o kobiecych kształtach. cera jasna. lubie sie smiac bawic tańczyc choc czasem jestem niesmiała lecz w sowim towarzystwie szaleje. lubie uwodzic mezczyzn. jestem romantyczko a zarazem lubie adrenalinke. dotychcasz uzywałam amor amor ale znudził mi sie szukam czegos nowego lub podobnego do amor amor. co mi poradzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalalalalalalalalalalalalala
Kees Kiss!! 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘😘 😘 we love ya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana romantyczka
up up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kees pomocy;] testowalam juz prawie wszystkie zapachy;] ale mam wrazenei ze nei czuje nic na sobie oto te ktorych wracam najczesciej; DKNY WOMAN CK ETERNITY GUERLAIN INSOLENCE GUERLAIN L\'INSTANT dlugowolosa brunetka, uroda włoszki, mega olbrzymie poczucie humoru, pracuje w branzy finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kees chce kupic mojemu chlopakowi perfumy ale nie wiem jakie on jest skatem dobrze zbudowany i taki meski:)dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platek_sniadaniowy
Hej Kees! Jesteś boska, że podjęłaś się takiego wyzwania :). Może coś dla mnie? Mam 19 lat (i właśnie na tyle wyglądam), piwno-zielone oczy, jasną karnację, kolor włosów bywa ciemnym blondem, ale bywa też średnim brązem... jednak zawsze wpadającym w rudy. Uśmiechnięta, raczej drobna, z męskimi zainteresowaniami ale duszą romantyczki... lubię nienachalne zapachy ale z wyraźnie rozpoznawalną nutą przewodnią. Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati22
Witaj Kees!! Mam nadzieje że mi pomożesz,gdyż od dłuższego czasu niestety bez skutecznie szukam swojego zapachu. Mam 22 lata, jestem zielonooką brunetka o jasnej cerze, 160cm wzrostu, drobna o kobiecych kształtach. Uwielbiam zwiewne sukienki, koronki, i szpilki. Całą duszą romantyczka. Uwielbiam sie uśmiechać, tańczyc do upadłego i przebywać w towarzystwie znajomych.Jesli chodzi o zapachy lubie woń wanilii. Szukam trwałego zapachu który stanie sie częścią mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczek blond
jesli mozna tesh prosze o porade. mam 18lat, 165 wzrostu, szczupla. wlosy ciemne blad krecone .ciemno-zielone oczy, z ciemna oprawa, nosze okulary .mam jasna cere troche tradziku .jestm bardzo niesmiala (to chyba przez kompleksy) lecz jak kogos dobrze poznam to jestem otwarta i bezposrednia. jestem pracocholikiem zawsze dokladna i perfekcyjna - taka zosia samosia. zapachy ktorych uzywalam (a nawet uzywam ) to puma rozowa tez czerwona , benetton rozowy , chanell madmasel (czy jakos tak) ale lubie zapachy swieze i jednoczesnie uwodzicielskie i sportowe(taka mieszanka) .na codzien nosze dzinsy golfy i t-shirty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala31
Młoda,prawie 160cm wzrostu,ciemne wlosy,zielone oczy.introwertyczka.jesli chodzi o zapachy lubie cos slodkiego,np zapach migdalowy.Ale co do perfum zawsze lubilam np. zóltą Pumę Jamaica,szarą i czerwoną też dosyć. Lubię niebieskiego Davidoffa, a perfum Esprit LIfe jest wprost cudowny. Wszystkie juz mi sie znudzily Jaki moglabym uzywac teraz?? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbuntowana romaqntyczka
kees czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli topik nadal aktualny, to ja też poproszę. Mam 166 cm wzrostu, bladą cerę, zielone oczy, ciemnobrązowe, krótki włosy. Jestem konkretnej budowy- nie otyła, po prostu nie należę do kategorii smukłych nimf:D Jestem osobą impulsywną, nerwową, porywczą i bardzo wrażliwą. Moje ulubione zpachy to m.in. Gloria Cacharela, Joop Femme, Addict Diora, klasyczny zapach Jean Paul Gaultier, ale też Eclat d\'Arpege Lanvina i męski Eternity C. Kleina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastic is fantastic
a mi pomożesz? Mam 164 cm wzrosty, ważę 47 kg. Jestem drobna, mam brązowe włosy i piwne oczy. Studiuję architekturę. Wydaje mi się ze jestem wrażliwa ale wiem czego chce...Lubię spiewać, tanczyć, jezdze na rowerze. Lubię eleganckie przedmioty jak i oryginalne, a nawet orientalne. Pomożesz mi coś dobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odpowiem za czas jakiś!! W sobotę mój własny ślub! Trzymajcie kciuki :) Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajetka
Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tup-tup
szczęścia i radości!:) gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×