Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

Gość Odśnieżam
Help help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam ................
ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primaverra
to ja też poproszę :) 30-stka ,blondynka, oczy niebieskie, dość dynamiczna ale za razem delikatna i pewna siebie. Lubię zapach morza i egzotycznych kwiatów (taki jak na tropikalnych wyspach) nie lubię zapachów sportowych i cięzkich(cashmir--blee) Czekam z niecierpliwością na propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Lulkaa
Kees a jakie perfumy o nucie róży lub wanilii dla kobiety spokojnej? (niedrogie)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp.
do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś córka przywiozła mi z Anglii perfumy PERFECTION - bardzo odpowiadał mi ten zapach, czy może go znasz i możesz poradzić coś w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozesz mi polecic cos o podobnej nucie zapachowej do Davidoffa Cool Water i Zielonego Wykrzyknika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANECZKA 0007
a ja jestem szatynko zielone oczy długie włosy prawie do pasa zaokroglone kształty raczej jasna karnacja choć lubie być opalona. jestem niepoprawno romantyczko mam tak jakby swoj swiat :) hihih nie moge sobie znależć perfum. lubie zapachy takie uwodzicielskie i romantyczne kuszące. czesto sie uśmiecham. lubie marzyć. bardzo prosze o parade jakie dla mnie perfumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa
Przez okolo 6 lat używałam gabrielli Sabatini DEVOTION - ostatnio ten zapach został wycofany- jestem zrozpaczona. Czy znacie coś o podobnym zapachu?? pliiiiiiiiissss!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, bardzo was przepraszam za długą przerwę, zaraz zabiorę się za nadrabianie zaległości..mialam tyle spraw na głowie...dramat. Ale juz sie biore do roboty, żeby nie było że topic umarł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszelka Light Blue to delikatny kwiatowo owocowy zapach..troszkę podobne są: 1) Armani Acqua di Gio ( słodki groszek, frezja, kwiat jaśminu, biały hiacynt, winogrona, piżmo , nuta leśna) 2)Cacharel Eau d Eden ( zółty irys, nasturcja, nektarynka, dzika róża, białe piżmo,świeże kwiaty wodne, kapryfolium,jaśmin, brzoskwinia) 3)Kenzo L\'Eau Par ( bergamotka, jaśmin, frezja, drzewo cytrusowe, ylang - ylang, cedr, drzewo sandałowe) Moqqa 1) Jil Sander Sensations ( sandałowe drzewo, mech dębu, lawenda, kwiat pokrzywy, cytryna, cynamon, mleczko zbożowe, ambra, piżmo, cedr, paczuli) 2)Paco Rabanne Ultraviolet ( ziele angielskie, świeży pieprz turecki, brzoskwinia, drzewo różane,osmanthus, kwiat kinmokusei, róża, fiołek, jaśmin, ambra, wanilia, bursztyn, paczuli, drzewo sandałowe i cedrowe) 3) Rochas Byzance ( owoce cytrusowe, kardamon, mandarynka, bazylia, jaśmin, tuberoza, turecka róża, konwalia, ylang - ylang, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo, amber) Letizia 1) Salvatore Ferragamo Incanto ( brzoskwinia, śliwka, pieprz, jaśmin, piwonia, czerwona lilia, czarna porzeczka, amber, drzewo sandałowe, piżmo) 2) Dunhil Desire ( włoska bergamotka, brazylijskie drzewo różane, amber, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo) 3)Jil Sander No.4 ( róża, pelargonia, galbanum, fiołek, jaśmin, ylang-ylang, goździk, piołun,ambra, mech, sandałowe drzewo, paczuli, cedr, piżmo, wanilia) Hej Anusia, męskie, w końcu męskie :D Mój konik :) 1) Davidoff Cool Water Game ( grejpfrut, wodny melon, verbena, czarna porzeczka, fiołek, lawenda, drzewo cedrowe, drzewo guajak, paczula, piżmo) 2)Hugo Boss Boss in Motion ( bergamot, kwiat bazyli, liście fiołka, różowy pieprz, cynamon, kardamon, gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, wetiwer, nuty piżma) 3)Issey Miyake L\'Eau Bleue D\'Issey ( mandarynka, cytrynowa trawa, rozmaryn, anyż, żywica, róża majowa, nasturcja, imbir, pieprz, wodna rzeżucha, kwiat palmowy, paczula, drzewo sandałowe, mech dębu i ambra) Agrafka_20 1) Nino Cerruti Image ( jaśmin, gruszka, grejpfrut, pieprz, piżmo, ambra, liście brzozy) 2)Escada Escada ( morska bryza, bergamotka, czarna porzeczka, ogórek, limonka, frezja, magnolia, jaśmin, róża, kwiat pomarańczy, piwonia, amber, piżmo, nektarynka, wanilia, orris, patchouli, drzewo sandałowe) 3)Davidoff Cool water Game ( jabłko, limonka, morska bryza, lilia wodna, frezja, ciepłe nuty orientalne) Ykola , mam nadzieje że moja porada dla faceta jeszcze sie przyda, mimo że minęlo juz tyle czasu od Twojego posta :) 1) Calvin Klein Escape ( liście brzozy, grejpfrut, bergamot, jałowiec, eukaliptus, szałwia, rozmaryn, cyprys, paczula, wetiwer, mech dębu, drzewo sandałowe) 2)Jesus Del Pozo Quasar Adventure ( ewenda, jałowiec, geranium, figa, palisander, cedrowe drzewo, dębowa kora, len, piżmo) 3)Yves Saint Laurent Jazz Live ( bergamotka, limonka, neroli, lawenda, mandarynka, geranium, róża, goździk, frezja, cynamon, drzewo cedrowe i sandałowe, bób tonka, gałka muszkatołowa, mięta, wanilia) mozetojaaa 1) Bvlgari Omnia Crystalline ( mandarynka, szafran, imbir, japońska gruszka Nashi, kardamon, czarny pieprz, herbata Masala , kwiat lotosu, biała czekolada, indyjskie drzewo,bambus,drewno balsa) 2)Iceberg Twice ( białe lilie, wodne kwiaty, melon, brzoskwinia, gardenia, fiołki, róża, jaśmin, irys,piżmo, sandałowe drzewo, ambra, miód) 3)Arden Green Tea Spiced ( cytryna, pomarańcz, czarna i zielona herbata,anyż, jaśmin, imbir, biały cyklamen, kardamon, paczuli, wanilia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy dalej...ale się was nazbierało, cierpliwości. Z góry przepraszam jak kogoś ominę, wtedy upominać się. Nie robię tego ze złośliwości tylko przez moje roztrzepotanie ;) Poszukująca 1) Celine Dion Belong ( bergamotka,piwonia, czerwony pieprz, ananas, orchidea, drzewo Hinoki) 2)Benetton Colors ( kwiat pomarańczy, hiacynt, nagietek, bazylia, tuberoza, jaśmin, ananas, brzoskwinia, róża, wanilia, patchouli, drzewo cedrowe) 3)Paris Hilton Paris Hilton ( lodowe jabłko, brzoskwiniowy nektar, frezja, jaśmin, drzewo sandałowe, ylang-ylang, kora dębu) Karolciaaaa Dyskretnie sexy, wszystko kwestia gustu, pójdziemy w nuty kwiatowo-drzewne, są świeże ale ciepłe, pełne sprzeczności:) 1) Armani Mania ( liść laurowy, mandarynka, czarna porzeczka, magnolia, konwalia, piwonia, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, amber, piżmo) 2)Carolina Herrera 212 Sexy ( bergamot, gardenia,pelargonia, różowy pieprz,orientalne korzenie, wanilia, białe piżmo,drzewo sandałowe) 3)Lacoste Pour Femme ( jamajski pieprz, purpurowa frezja,biały heliotrop, irański jaśmin, kwiat hibiskusa, róża bułgarska,nasiona Ambrette, himalajski cedr, drzewo sandałowe, kadzidło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczkaaa
witam, tez bardzo prosze o porade;) lubie zapachy korzenne, orientalne latem, na codzien raczej świeże i energiczne. podoba mi sie np Provokative woman elizabeth arden. mam zielone oczy, ciemne włosy, skóre jasną,latem lekko brązową, mam 21 lat,ubieram sie raczej wygodnie,ale czesto chodze w spódnicach:) czasami jestem nieśmiała,w gronie przyjaciół rozgadana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ef
A co doradzisz kapryśnej, ciemnej blondynce, o szarych oczach? Poszukuję zapachu ciekawego, skomplikowanego, orientalnego, ale świeżego, sexy, ale eleganckiego. Niezyt słodkiego. Z ciekawą bazą. Nie lubię zapachu cytryny, jabłka, słodkich owoców południowych, intensywnych zapachów kwiatowych (róża, jaśmin, fiołek). Lubię zapachy przypraw (wanilia - niekoniecznie...), owoców leśnych (zwł. liści), kawy, herbaty. Na mojej skórze z większości perfum zostaje na koniec zapach landrynki (np. Obsession Night) lub obrzydliwego pudru (np. Dolce&Gabana Women, JPG Classique). Dobre wrażenie zrobiły na mnie Bulgari Omnia i Cerruti 1881 Collection, ale czegoś im brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ponownie i dalej pracuję :) madzix170 1) Hermes Eau Des Merveilles ( włoska lemonka, gorzki pomarańcz, różowy pieprz, wetiwer, mech, cedr, balsam Pervian, ambra) 2) Cacharel Gloria ( jantar, hibiskus,bułgarska róża, aromat likieru amaretto, biały pieprz, ambrozja,wanilia, cedrowe drzewo, żywica, bób tonka) 3)Mauboussin Mauboussin Femme ( śliwka, bergamotka, mandarynka, brzoskwinia, jaśmin, ylang - ylang, róża, amber, paczuli, drzewo sandałowe, cedr, wanilia) hopeless 1) Lancome Hypnose ( passiflora, wanilia, wetiwer, drzewo klonowe, jaśmin, białe kwiaty) 2)Guerlain Samsara ( bergamotka, brzoskwinia, cytryna, jaśmin, orris, ylang - ylang, róża, narcyz, santal, amber, wanilia, drzewo sandałowe, fasola tonka, piżmo) 3)Cartier Le Baiser du Dragon ( Amaretto, kwiat neroli, gardenia,cedr, piżmo, bułgarska róża,Wetiwer, paczula, ambra) Kristina 1) Armani Code For Women ( pomarańcza, imbir,kwiat pomarańczy, miód, drzewo sandałowe) 2)Givenchy Organza ( kapryfolium, piwonia, drzewo różane, tuberoza, gardenia, ylang - ylang, amber, gałka muszkatołowa, wanilia, drzewo cedrowe) 3)Prada Prada ( bergamotka, gorzka pomarańcza, mandarynka, mimoza, róża, patchouli, amber, fasola tonka, wanilia, drzewo sandałowe) Monia 2384 1) DKNY Be Delicious ( zielone jabłko, grejpfrut, ogórek, magnolia, tuberoza, różą, konwalia, fiołek, sandałowe drzewo, egzotyczne kwiaty, biała ambra) 2)Clinique Happy ( czerwony grejpfrut, kwiat mandarynki, liść laurowy,orchidea, frezja, limonka, kwiat mimozy, biała lilia, magnolia) 3)Lacoste Touch of Pink ( czerwona pomarańcza, liść kolendry, kardamon,liść fiołka, jaśmin, nasiona marchwi,andałowiec, piżmo, wanilia) Roma Roma 1) Jean Paul Gaultier Fragile ( tuberoza, malina, słodka pomarańcza, pieprz, ziele angielskie, piżmo, drzewo cedrowe) 2)Azzaro Visit ( cedr,ambra, róża, palona papryka,liść gorzkiej pomarańczy) 3)DKNY Black Cashmere ( czerwona róża (Red Marechai Rose), korzeń Masala, biały pieprz, szafran, paczuli (Patchouli Singapour), muskat, goździk,kwiat janowca, afrykańskie drzewo Wengue, kadzidło) Kamfora Spróbujemy nute szyprowo owocową :) 1) Guerlain Mitsouko ( brzoskwinia, bergamotka, bez, róża, jaśmin, ylang - ylang, vetiver, cynamon, przyprawy, mech dębu, amber) 2) Nina Ricci Deci Dela ( brzoskwinia, maliny, melon, morela,róża, frezja, laskowy orzech,sandałowe drzewo, paczuli, mech, kwiat bergamotki) 3)Valentino Gold ( mandarynka, kardamon, limonka, borówka, imbir, lilia wodna,drzewo sandałowe, cynamon, niebieski irys) esencja życia 1) Cindy Crawford Cindy Crawford ( cyklamen, frezja, pieprz,arbuz, czarna porzeczka, jaśin, gardenia, mimoza, cedr,sandałowiec, piżmo, wanilia, ambra) 2)Mexx Waterlove ( biała brzoskwinia, melon, morela, frezja, konwalia, heliotrop, wanilia, tonkowiec wonny, sandałowiec, białe piżmo) 3)Isabella Rossellini Storia ( aksamitka, mandarynka, kwiat janowca, melia, bialy pieprz, pigwa,paczuli, wanilia, pizmo) Madda niestety trudniej mi działac w drugą stronę...każda z nas jest inna i nie umiem powiedziec powiedziec co dla kogo jest przeznaczone, coby nie popadac w stereotypy że np cięzkie dla brunetek, owocowe dla blondynek itp... hihhi Cat Deluxe to kompozycja kwiatowo-szyprowo-owocowa. \"Ciało kobiety może być jej najpotężniejszym narzędziem uwodzenia. Nic tak nie działa na zmysły jak dotyk jedwabiście gładkiej skóry otulony pachnacą słodyczą\" Naomi Campbell 1) Armani Sensi ( kawa, Limette,akacja,cytryna,jaśmin,syrop z owsa i migdałów,kwiat Cassia,palisander,kadzidło,żywica,wanilia) 2)MaxMara Maxmara ( biała lilia, orchidea, sycylijska cytryna,magnolia, irys, imbir, piżmo, egzotyczne drzewa, trzcina cukrowa) 3)Burberry of London ( brzoskwinia, morela, śliwka, czarna porzeczka, sandałowe drzewo, cedr, jaśmin,wanilia, piżmo) To może ja też.... Przyznam szczerze, że niezbyt dobrze teraz kojarze Indian Summer, ale postaram się coś dobrać według własnej intuicji:) 1)Calvin Klein Contradiction ( kwiat pieprzu, chiński eukaliptus, orchidea, liście jaśminu, róża, piwonia,Tambouti, bób tonka, drzewo sandałowe,drzewo satynowe) 2)Chanel Allure ( włoskie cytrusy,róża, jaśmin, kapryfolium,magnolia, lilie wodne,mandarynka, mech dębu,wanilia,piwonia) 3) Laura Biagiotti Roma ( ycylijska bergamotka, czarna porzeczka, mięta, róża, jaśmin, konwalia, goździk, singapurska patchouli, jugosłowiański mech, północnoafrykańska mirra, wanilia) Nuila -dziekuje za cierpliwość :) Dla Ciebie bedzie coś zimnego, eleganckiego... 1) Dior Pure Poison ( bergamot, mandarynka, kwiat pomarańczy, jaśmin, wodne gardenie, sambak, sandałowe drzewo, biała ambra, piżmo) 2)Guerlain L´Instant ( magnolia, irys, cytrusy,jaśmin, wanilia, ylang-ylang,ambra) 3)Ralph Lauren Blue ( kwiat lotosu, gardenia, jaśmin, różowa piwonia,róża de Mai, tuberoza, płatki jaśminu, kwiaty pomarańczy, białe piżmo, ambrete, sandałowe drzewo, wetiwer) Primaverra 1) Hugo Boss Boss Woman ( mandarynka, mango, kumquat, ananas, kiwi, mango,ylang-ylang, frezja, irys, passiflora,białe drzewo cedrowe, sandałowe drzewo, wanilia) 2)Carolina Herrera 212 H2O ( bergamotka, pomarańcza, różowy grejpfrut, sycylijska mandarynka, gardenia, kwiat lotosu, lilia wodna, piżmo, drzewo sandałowe) 3)Dolce & Gabbana Light Blue ( sycylijska cytryna, zielone jabłko, kwiat dzwonka, jaśmin, bambus, biała róża, cedrowe drzewo, piżmo, ambra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 123
ja też chce prosze o porade. jestem szatynko zielone oczy długie włosy prawie do pasa zaokroglone kształty raczej jasna karnacja choć lubie być opalona. jestem niepoprawno romantyczko mam tak jakby swoj swiat hihih nie moge sobie znależć perfum. lubie zapachy takie uwodzicielskie i romantyczne kuszące. czesto sie uśmiecham. lubie marzyć. bardzo prosze o parade jakie dla mnie perfumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalszy ciąg primaverry ( bo nie wiem czemu ucięło ;/ ) 3) Dolce&Gabbana Light Blue ( sycylijska cytryna, zielone jabłko, kwiat dzwonka,jaśmin, bambus, biała róża, cedrowe drzewo, piżmo, ambra) Krystynka, niestety nie mam pojęcia co to za zapach. A kojarzysz może projektanta? Persymonia Cool Water to typowo wodno-kwiatowa kompozycja, jeśli gustujesz w takich to zobacz jeszcze 1) Lancome Oui ( owoce cytrusowe, akordy wodne, bergamotka, jabłko, gruszka, ananas, jaśmin, lilia wodna, drzewo sandałowe, wetiwer) 2)Issey Miyake L´Eau D´Issey ( kwiat lotosu, frezja, cyklamen, melon,piwonia, biała lilia, goździk, konwalia, tuberoza, cedr, różowe piżmo, ambra, drzewo sandałowe) 3)Iceberg Twice ( białe lilie, wodne kwiaty, melon, brzoskwinia,gardenia, fiołki, róża, jaśmin, irys, piżmo, sandałowe drzewo, ambra, miód) Aneczka 0007 1) Cacharel Amor Amor ( mandarynka,pomarańcza,różowy grejpfrut,lilie,róże,kwiat Melati, konwalia, jaśmin, bergamotka,czarna porzeczka, wanilia, drzewo sandałowe, białe piżmo,ambra) 2) Escada Magnetism ( ananas, czarna porzeczka, frezja, bazylia, tymianek, zielone liście, róża, magnolia, jaśmin, heliotrop,drzewo sandałowe, paczuli, piżmo, wanilia, ambra, wetiwer, irys, karmel, kokos) 3) Joop Muse ( biała lilia, aromat champagne, heliotrop, White Musk, gorzka skórka pomarańcza) Spa Kochanie, poszukaj Devotion np na allegro, jest ich tam sporo:) W Devotion są z tego co kojarze aldehydy więc może 1) Dolce & Gabbana Femme ( mandarynka, bazylia, bluszcz, pomarańcza, konwalia, jaśmin, wanilia, piżmo , drzewo sandałowe, mandarynka, gorzka pomarańcza, frezja, aldehyd)- jest sporo nut podobnych oprócz w/w aldehydu, np róża, pomarancza, jaśmin, konwalia, brzoskwina... 2) Estee Lauder Dazzling Silver ( dziki kwiat lotosu, słonecznik, lilia, orchidea, róża, imbir,aldehyd, mahoń, amber) 3)Chanel No. 5 ( ylang-ylang z wyspy Comoro, róża majowa, lilia, jaśmin z Grasse, neroli, wanilia, sandałowe drzewo, olejek z kwiatów greckiej pomarańczy,aldehydy, wetiwer)- tu duże ryzyko, bo jak każda z nas chyba wiec no. 5 wywołuje bardzo różne opinie... porzeczkaaa 1)Gucci Eau de Parfum ( heliotrop, wanilia, irys, kwiat pomarańczy,kminek, tymianek, piżmo) 2)Jesus del Pozo In Black ( czarna wiśnia, czarna lilia, brzoskwinia, fiołek, egipski jaśmin, wanilia, piżmo, paczuli, marokański cedr) 3)Kenzo Jungle ( mandarynka, kardamon,ylang-ylang, mango, kminek, goździk korzenny, heliotrop,wanilia, paczuli, piżmo, lukrecja) Ef Oj, cięzka sprawa tu bedzie, ale się postaram.... 1)Yves Saint Laurent Nu ( bergamotka, kardamon, dzika orchidea, czarny pieprz, kadzidło, piżmo, sandałowe drzewo, wetiwer) 2)Guerlain Shalimar ( bergamotka, irys, cytryna, cedr, wanilia, jaśmin, róża, bób tonka, żywica, paczuli,ambra, kadzidło, balsam peru) 3)Azzaro Visit ( cedr,ambra, róża, palona papryka,liść gorzkiej pomarańczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...wymagająca...
szukam czegoś z rodziny kwiatowo-piżmowej z frezji, czerwonej porzeczki i cytryny , z nutami konwalii i magnolii oraz akcentami białego piżma, ambry, drzewa sandałowego i wanilii Co bys poleciła ?? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam... szukam....
Szukam perfum o delikatnym zapachu, a zarazem dobrze wyczuwalnym. Najlepiej tańszych. Zapach- róża lub wanilia. Kees pomóż! Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ef
Bardzo dziękuję :) Jestem pod wrażeniem: od pewnego czasu "obwąchuję" właśnie Nu i Shalimar. Dwie pierwsze nuty Nu spowodowały, że pomyślałam "mój ci on!" ;) Ech, ten pieprz ;) Shalimar też jest zapachem, do którego podchodzę z szacunkiem. Nuta głębi w obu tych zapachach nie ma u mnie nic wspólnego ani z przeterminowanym pudrem ani (tym bardziej) z landrynką, ale stawia mi przed oczami pikantną brunetkę z cygaretką ;) Cóż: jutro pobiegnę sprawdzić Visit, a jak nie to pozostaje mi opcja delikatnej, acz pikantnej blondynki ;) Jeszcze raz dziękuję. I gratuluję: intuicja do pozazdroszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jau. Juz powoli tracilam nadzieje. A tu prosze. To byla magisterka+obrona, prawda? ;) Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burberrylondon
Kees mam pytanko o perfumkę Burberry london tą nową w butelce w kratkę. Dla jakich kobiet byś ją poleciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Kees, mnie tez to zastanawia od jakiegos czasu, moze dalabys rade sporzadzac psychoanalizy na podstawie naszych ulubionych zapachow? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka 123 1) Burberry Touch ( czarna porzeczka, borówka, tuberoza, jaśmin, lilie,brzoskwinia, maliny, wanilia, cedr, pieprz, pomarańcza) 2)Salvador Dali Eau De Dali ( konwalia, róża, jaśmin, ylang-ylang, irys, ambra, sandałowe drzewo, wanilia, bergamotka, cytryna, grejpfrut) 3)Elizabeth Arden Beauty ( kwiat ryżu, włoska bergamotka, kwiat niebieskiego lotosu, biała lilia imbirowa, orchidea, sandałowe drzewo, piżmo) wymagająca Kochana, nie wiem czy są perfumy ze wszystkim nutami jakie wymieniłas..Może sprawdź 1) Gucci Rush ( gardenia, frezja, róża, wanilia, jaśmin, paczuli, wetiwer, koriandr, drzewo sandałowe, korzeń kuskusu) 2)Dali Dalimix ( czarna porzeczka, ananas, melon, bergamotka, grap, brzoskwinia, malina, konwalia, kardamon, muszkatowa gałka, kwiat lotosu, cedr, ambra, piżmo, drzewo sandałowe) 3)Escada Escada ( bergamotka, cytryna, czarna porzeczka, melon, ogórek, frezja, morskie nuty, zielone listki, kwiat pomarańczy, jaśmin, magnolia, konwalia, peonia, róża,irys, nektaryna, patchouli, ambra, wanilia, piżmo, drzewo sandałowe) szukam...szukam 1)Gabriela Sabatini Temperamento ( bergamotka, melon, kasja, peonia, jaśmin, róża, sandał, bursztyn,wanilia, piżmo) 2)Mexx Pure Life ( bergamotka, czarna porzeczka, fiołek, lilia, jaśmin, bursztyn, piżmo, heliotrop) 3)Pierre Cardin Emotion ( mandarynka, czarna porzeczka lytchee, lilia wodna, magnolia, orchidea, paczuli, bursztyn, piżmo) Ef Nie powiem że nie jest mi bardzo miło:) Z tych trzech mi najbardziej odpowiada Visit, Nu i Shalimar też są piękne,ale jest w nich dla mnie, osobiście, coś przyciężkawego:) Zdaj mi relację jak tam Visit Ci sie podoba:) Anusia Nie, nie magisterka, sprawy osobiste...maksymalne zawirowania, o których nie chce m sie tutaj pisać, wszak piszemy tu o sprawach miłych, bo perfumy to bardzo miły i kojący temat:) Dziewczyny, z tymi psychoanalizami byłoby cięzko, już tyle razy byłam zaskakiwana...przy dopasowaniu typu co do kogo pasuje, wiele razy sie nacięlam..bo ulegamy niechcący stereotypom i nie chciałabym nikogo urazić. Poza tym jestem filologiem slawistą a nie psychologiem :) Co do tego Burberry London, Burberry tworząc ten zapach chciał złapać w nim ducha tego czarującego miasta, promowała go brytyjska aktorka Rachel Weisz. Wydaje mi sie, że pasuje do kobiety eleganckiej, nowoczesnej, jej styl jest odpowiedni na każdą okazję, zawsze stonowany, klasyczny ale nie nudny. Kobiety zdecydowanej, pewnej siebie...dumnej, ale nie zarozumialej...szatynki, o jasnej cerze ewentualnie z piegami, oczy szare lub piwne. Może być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kees.. :) Jeśli mogłabyś mi pomóc.. ja wiem jakie zapachy uwielbiam.. i był taki jeden - obecnie już go nie produkują a żaden inny do tej pory mi nie pasuje.. Jestem cholernie wyczulona na zapachy.. No więc ten który używam to ASPEN z firmy Coty. Niebieska buteleczka a zapach nieziemski.. Czy znasz może podobny zapach z innych firm? Dzięki za pomoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulik, bardzo mi przykro ale nie mam pojęcia co to za zapach :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam
blondynka o srednio dlugich kreconych wlosach, niebieskie oczy, na co dzien ubieram sie w stylu street; zapracowana, duzo zajec, wiecznie gdzies biegam ;) dotychczas uzywalam Kenzo , Cacharel, DKNY i na zime narciso rodriguez - for her [uwielbiam, ale za ciezki na letnia pore]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam 1) GF Ferre Lei - Her ( bergamotka, czarna porzeczka, sorbet jabłkowy, lychee, magnolia, fiołek, róza petalska, konwalia, cedr, amarys, biała ambra, piżmo) 2)Versace Jeans Couture Glam ( liście manadrynki, różowy pieprz, róza,fuksja, orchidea, ambra, cedr, czarne piżmo) 3)Paco Rabanne Pour Elle ( włoska mandarynka, frezja, biały pieprz, róza, kwiat Karo Karounde, brzoskwinia, drzewo Massoja, ambra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×