Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

Kees: Bardzo fajny temat! :) Moze mi równiez coś doradzisz użuwam DOLCE&GABBANA LIGHT BLUE Czy mozesz mi podpowiedzieć jaki zapach Twoim zdaniem byłby dobry dla mnie w tej samej nucie zapachowej. z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kees, może dla mnie się coś znajdzie :-),lubię zapachy slodkie ale lekkie , nie mam ulubionego zapachu ,choć długo używałam Flower Kenzo ;jestem 30parolatką ,mam krótkie ,ciemne włosy i szaro-zielone oczy .Kocham książki ,dobre filmy ,muzykę ...lubię zmiany ...Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi .
miało być - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ponownie Kees :) nie spodziewalam sie, ze tak dlugo wytrwasz z pisaniem na tym topiku... tym razem szukam czegos dla mojego kochanego brata. brat ma na imie Grzes, ma 38 lat, szare oczy i jasne krecone wlosy. dosc mocno podobny do Artura Andrusa :) z charakteru, poczucia humoru i z wygladu, ale troche szczuplejszy. najchetniej ubiera sie na szaro i niebiesko. sprawia wrazenie bardzo spokojnego. jest nerwowy, ale ukrywa to gleboko w srodku. a w liceum koledzy mowili o nim: porzadny, a nikt sie z niego nie smieje. znajdziesz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrafka_20
Witam! Nareszcie trafiłam na wątek na czasie dla mnie! :) Byłabym wdzięczna gdybyś mi coś doradziła. Mam 20 lat, jetem niska, mam króciutkie brązowe włosy i szare oczy. Jestem osobą raczej nieśmiałą, ale z poczuciem humoru,...hmm co by tu napisac jeszcze :) Aha lubię lekkie, świeże zapachy, cytrusowe, ostattnio bardzo podeszła mi nutka arbuzowa, melon, ogórek itp. Jedyną perfumą jaką znalazłam i podpasowała mi jest MEXX pure life. Masz może dla mnie jeszczze jakieś propozycje? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kees, gdybym wiedziała że odpisujesz dopiero jak się postów uzbiera, nie zagladałabym tu z emocji po kilkanasćie razy dziennie :D Dziękuję bardzo za rady Skoro to \"Twoja działka\", to może doradzisz coś dla mojego mężczyzny (będzie fajny pomysł na prezent) :) Wysoki, ładnie zbudowany, włosy ciemny blon króciuteńko ostrzyżone, błękitne oczy, znak zodiaku Strzelec. Lat 23, studiuje i pracuje. Co nieco o charakterze (ciężki orzech do zgryzienia ;) ): jest z tych co to nie usiedzą na miejscu, lubi sport - jazdę na rowerze, piłkę nożną, piesze wędrówki, chodzi na siłownię (nawet pracuje w sklepie sportowym), w stosunku do mnie - upierdliwy i złośliwy ;) - czasami sprawia warżenie takiego małego chłopca - tu uszczypnąć, tu pociągnąć za warkocza. Z drugiej strony - troszkę materialista, umysł ścisły, uwielbia matematykę, interesuje się gospodarką i polityką. Lubi porywalizować. Styl ubierania się - jak najbarzdiej sportowy, koszlki, bluzy (najczęściej na błekitno, niebiesko - jego oczy mają dziwną tendecję kolorystycznego dostosowywania tonacji do ubioru ;)), spodnie zazwyczaj sztruksy. Z zapachów lubi Adidasa Activ - ale mnie się nie podoba ze względu na taki jakby \"grafitowy\" bez życia zapach, i wydaje mi się że do niego nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy się
doczekamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch-cool
Mam 14 lat. Jestem ciemną blądynką, niewysoką, szczupłą, energiczną. Uwielbiam zapachy owocowe typu adidas Friuty rythm, chciałabym niezbyt drogie perfumki które długo by się trzymały i nie były zbyt ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj! Pare dni temu, z okazji wizyty na uczelni u promotora, przeszlam sie po krolewskim miescie Krakowie, zahaczajac tez o drogerie, tak zeby wyprobowac te zapachy, o ktorych mi pisalas, a ja ich nie znalam. I wiesz co Kees, sklep w ktorym pracujesz musi byc jakis wyjatkowy, bo w zadnej Sephorze (zwiedzilam 3 krakowskie) nie znalazlam Mochino Cheap And Chic ani Fendi Fantasia, ba - nie bylo nawet Niny Ricci Air du Temps, a jak pytalam o Chopard Mira-Bai, to ekspedientki robily taaakie oczy. Zatem - posucha. :o A pare stron dalej pytalam Cie, czy nie wiesz co sie stalo z czarna Organza Givenchy (chyba nazywala sie Indecence) - to byl jeden z moich ulubionych zapachow, a ponadto jedyny, o ktory pytaly kolezanki, czym tak ladnie pachne. A od paru lat nie widzialam go w zadnej perfumerii. :( Moze Ci wiadomo, czy Givenchy zaprzestal produkcji tego zapachu - bylaby wielka szkoda... Moj post chyba trafil wtedy na koniec strony, musialas go przegapic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozetojaaaaa
tez chetnie sie dowiem, gebralnie mam bardzo słaby zmysł powonienia, czuje niwile zapchow:( moze dlatego trudno mi dobrac perfume mam ciemne brazowe wlosy, szrozilne oczy, nie lubie slodkich zapchow, lubie zapach zielonej herbaty i pizma, nie mam ul;ubionych perfummmmm pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca..
zastanawiałam sie ostatnio nad tym jakie perfumy albo wode toaletową sobie kupić..i moze ktoś mi podpowie jakieś fajne..żebym sie nie nawąchała niewiadomo ilu..szukam czegoś delikatnego..nie za bardzo słodkiego taki świeży zapach..ale jednocześnie zeby był taki seksowny..podniecający..no i najlepiej zeby nie kosztowało to za duzo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaaaa
czesc tez prosze o porade:) jestem dlugowlosa ciemna szatynka, szczupla...lubie eleganckie stroje:) co do zapachow to nie lubie takich delikatnych, leciutkich wiosennych, a troche mocniejsze (ale tez nie bardzo ciezkie) najchetniej jakies kwiatowe, zmyslowe, takie sexy zapachy, ale nie chodzi o taka dyskretna sexownosc;) wazne zeby dlugo sie utrzymywal i nie byl bardzo drogi! mam 23 lata i podkreslam, ze zapachy delikatnych wiosennych kwiatkow czy cytrusow to nie dal mnie;) z gory dzieki za rade!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaaaa
* chodzi o dyskretna zmyslowosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca..
zapomniałam dodac ze mam 22 lata..jestem brunetką o niebieskich oczach..jesztem zywiołowa i lubie poszaleć..taki wulkan energi jestem..ale mocne cieżkie zapachy mnie drażnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzix170
Nom to i na mnie przyszla kolej:) Jestem drobna blondynka, jasne wlosy i jasno niebieskie oczy (ludzie twierdza ze blekitne). Mam brzoskwiniowa cere. jetsem niezwykle towarzyska, odrobine ekstrawagancka. Uwielbiam towarzystwo:) Moj kochany zapach to ALIEN:) Ten zapach to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja- jestem kobieta odwazna, uwielbiam uwodzic, flirtowac i byc w centrum zainteresowania. Blondynka, niebieskie oczy. Lubie zapachy raczej bardziej zmyslowe, ewentualnie slodkie i dosc ciezkie i mocne Z gory dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kees pojawisz sie kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristina
A więc szukam perfum które byłyby seksowne,zmysłowe ale nie za bardzo natarczywe. :) Lubię ambrę,sandałowiec,wanilię.Jestem młoda osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2384
nie mam wogole pojcia o perfumach jakos sobie nie moge dobrac i prosilabym o pomoc;]mam 22 lata jestem wesola pelna zycia i jakos zawsze odpoiadaly mi perfumy owocowe moze dlatego ze za dozo nie znam zapachow ale mam ochote teraz zeby cos wyprobowac...lubie swiezosc ,z nutka slodkosci(podobaly mi sie malinowe) ale nie koniecznie...jestem szczupla szatynka o zielono-niebieskich oczach i rumianej karnacji...z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma Roma
Ok, więc ja.... Lubię zapachy specyficzne - Opium YSL, Angel Muglera. Zupelnie nie podobają mi się przeciętne kwiatowe lub świeże. Wolę ciężkie, odcinające się od reszty, z charakterkiem. Często z tego powodu używam męskim (ale jestem hetero, do tego bardzo kobieca). Jestem szatynką, jasna cera, jestem osobą dominującą, silną psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak: złotowłosa blondynka, ciemna opalenizna, szaro zielono niebieskie oczy...:), średni wzrost, dość szczupła. Lubie zapachy hmm... jakby to określić, lekkie ale ostre, bardziej owocowe i ziołowe. Znajdą się jakieś??:) 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wysoką blondynką.. mam zielone oczy. Uwielbiam delikante zapachy.., troszkę kwiatowe.. mogą być z nutką owocową.. Ale nie z dominującym jednym zapachem. Uwielbiam perfumy które dopasowywują sie do człowieka:D.. znaczy na każdym pchną inaczej. Jestem wrażliwą, ale pewną siebie i uczuciową kobietką proszę o pomoc. ps. moje środki finanoswe są ograniczone także jakibyś mogła poolecić mi niedorgie ale ..... trwałe bardzo trwałe perfumy.. Bo prowadzę życie w biegu i potrzbuję czegoś na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madda
dla jakich kobiet jest przeznaczony Naomagic Naomi Campbell? Uwielbiam go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhi...
Droga Kees! :)a ja sie zakochalam ostatnio w Cat Deluxe- Naomi Campbell..po prostu je uwielbiam!!! ;) Jestem blondynką, brązowe oczka, wesoła i opanowana..Pozdrawiam..🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja też............
Widzę, Kees, że masz strasznie duzo chetnych:) W wolnym czasie moze i dla mnie znajdziesz troche ;) No wiec tak: młoda brunetka, ciemne włosy, oczy, brwi. Uroda trochę hiszpańska :D, a oczy japońsko-chińskie :D. Lubie zapachy orientalne, raczej słodkie niz świeże, takie "wieczorowe". Moim faworytem jest "Indian Summer" P. Presley. Chociaż ostatnio spodobała mi sie najnowsza Puma. Chodzi mi o jakis kobiecy, zmysłowy, zagadkowy zapach. Z góry dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
Kees znikła jak kamfora, ale co tam. Może kiedyś wróci. Szukam czegoś kwiatowego, ale lekkiego, jak zapach jaśminu. Duszącym zapachom mówimy stop. Dobrze jeśli takie perfumy potrafiły by ustawić się do mojego rytmu dnia tzn z rana pachnieć świeżo, a wieczorem oryginalnie. Jestem brunetką, mam szare oczy, śnieżnobiałą skórą, długie rzęsy, ubieram się na ciemno. Jestem chłodna, opanowana, zrównoważona, zachowuję spokój w każdej sytuacji. Raczej niezorganizowana, leniwa. No to czekamy cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
Aha i nie znalazłam jeszcze perfum, które by mi się spodobały. Fajne były Chanel, ale za mało oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuilo, Kees nam zaginela, ale ja wiem, ze jasminowy jest Splendor Elisabeth Arden. Poza tym Jardins de Bagatelle Guerlain, ale ten ciezko dostac w Polsce. Wyprobuj, zanim Kees sie odezwie, wtedy pewnie dostaniesz bardziej trafione typy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuila
Anusia wielkie dzięki. Muszę spróbować. Jaśmin... Mmm... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×