Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

Nuila -dziekuje za cierpliwość Dla Ciebie bedzie coś zimnego, eleganckiego... 1) Dior Pure Poison ( bergamot, mandarynka, kwiat pomarańczy, jaśmin, wodne gardenie, sambak, sandałowe drzewo, biała ambra, piżmo) 2)Guerlain L´Instant ( magnolia, irys, cytrusy,jaśmin, wanilia, ylang-ylang,ambra) 3)Ralph Lauren Blue ( kwiat lotosu, gardenia, jaśmin, różowa piwonia,róża de Mai, tuberoza, płatki jaśminu, kwiaty pomarańczy, białe piżmo, ambrete, sandałowe drzewo, wetiwer) Ha ha ale trafilaś:) Dziękuję, kochana jesteś:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dla energicznej i ...
jednocześnie romantycznej blondynku o krótkich włosach. Raczej o pełniejszych kształtach, ubierającej się w stylu street. Wciąż szukam, kiedyś miałam perfumy Soni Rykiel (takie pomarańczowe - ale niegdzie nie mogę ich znaleźć-bardzo mi się podobały) Może coś doradzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! :) Kees kochana, nie wypytuje Cie o osobiste sprawy, tylko sama wlasnie biedze sie nad swoja magisterka, ktora skoncze chyba na Swietego Nigdy. A wydawalo mi sie, ze gdzies wspominalas, ze Ty tez piszesz. Widac sie pomylilam. :) A jak juz piszemy o milych sprawach, to ostatnio odgrzebalam w swojej polce (ostatniej graciarni) buteleczke Emporio Armani, zlota, (czyli pierwsza edycja) i zakochalam sie na nowo w tym zapachu. To sie wszystko zmienia, kiedys strasznie podobal mi sie Angel, teraz wrecz przeciwnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ef
Visit intrygujący... na papierku :( Zaskoczył mnie. Wydawał się leciutki, "zaraz zniknę", a potem? potem pokazał pazurek ;) Mmmm... I trzymał się za ten pazurek skórki długo, niespodziewanie długo... Niestety - na mojej skórze "zlandrynkował się" podobnie jak Obsession Night... Papierkiem narkotyzuję się co chwilę, ale skóry wolę już nie wąchać... Ech, ale mam pH (pecha!) p(ec)H powoduje, że nawet Nu robi się pod koniec słodkawe (i faktycznie, nieco przyciężkawe). Ci, co nie powąchali, nie wierzyli. Nu i Shalimar wydają się dobrym pomysłem na zimę. A teraz? Hmmm... Może trzeba zadziałać przekornie, zażyć Pyralginum i spróbować Angela TM? ;) Raczej się nie zdziwię, jak się zrobi kwaśno-gorzki ;) Pozdrawiam, Kees! Miłych zawirowań Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla energicznej i .... 1) Calvin Klein Euphoria ( owoc granatu, śliwa daktylowa i akord zielony,kwiat lotosu, kwiat champaca, czarna orchidea,bursztyn, ambra, czarny fiołek, akord kremowy, drzewo mahoniowe, piżmo) 2)Jil Sander Sport ( sycylijski pomarańcz, jabłko, czarna porzeczka, pieprz, frezja, piwonia, sandałowe drzewo, cedrowe drzewo, piżmo) 3)Cerruti 1881 ( bergamotka, frezja, jaśmin, kwiat pomarańczy, mimoza, pelargonia, kolendra, rumianek,drzewo różane, drzewo sandałowe, piżmo) Anusia Dobrze pamiętasz Słonko, że piszę magisterkę, ale bronię się jak dobrze pójdzie w przyszłym roku. Jeżeli mówimy o starych miłościach...perfumowych oczywiście to cóż, kiedyś lubowałam się w zapachach owocowych, świeżych, których teraz nie znoszę...na innych- owszem, sama nie mogę na sobie wytrzymać. Jedynym wyjątkiem jest truskawkowa Miss Dior Cherie, ale to chyba potwierdza regułe. Ale kiedyś wcale nie interesowałam się perfumami i Adidas, którego dostałam od chrezsnej na gwiazdkę a miałam chyba z 14 czy 15 lat był szczytem wyrafinowania. A pierwszą powiedzmy, prawdziwie perfumową miłością był Boss Deep Red ( pisałam już z resztą o tym w którymś poście) Do Armaniego nigdy sie nie przekonałam, chociaż bardzo cenię go za styl i jakość. Ale no coż, inne planety, jego perfumy nie są dla mnie...Angel...chyba każdą z nas kiedyś zaczarował chociaż na moment...ja miałam z nim swoje 5 minut, chociaż teraz mnie odrzuca, dużo ciekawszą propozycją dla mnie jest Alien. Ale jak już kiedys wspomnialam rozpływam się nad zapachami męskimi, damskie są moim zdaniem mniej zaskakujące...mniej ciekawe... Ef Jestem w szoku, Visit się zlandrynił??!! Mało kozła nie wywinęłam przed monitorem..ale dobranie Ci perfum stało sie dla mnie tym większym wyzwaniem...I nagle mnie olśniło, czy znasz DKNY Black Cashmere?? Nuty korzenne, egzotyczne zioła i przyprawy, nie ma tam chyba nic co mogłoby zesłodzieć...chociaż w Visit też nic takiego nie ma... Ale zobacz ten Cashmere zakładając, że go nie znasz. Mój kolejny pomysł to J.del Pozo In Black, ale on jest bardziej podejrzany o słodkość, ze względu na lukrecje, która jest na dnie, ale przyglądając się Twojemu PH kto wie... I może jeszcze stary, zapomniany Madness Chopard...leśno-kwiatowy...który jednak też może się zlandrynkować:( Ale bedziemy myśleć i szukać dlaej...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka 18
hejka mi sie podobaja perfumy w stylu pur blanca;) to moje foto moze cos dobierzesz? www.xxxmartitaxxx.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Hmmm a ja... Lubie zapachy świeże, cytrusowe, niezbyt intensywne. Nie lubie ciezkich, wieczorowych, duszących. Jestem brunetka, ciemna oprawa oczu, ciemna karnacja, mam 16 lat. Jestem towarzyska i uwielbiam ludzi, jednka czasme potzreabuje wieczoru w samotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzukajacaNowegoZapachu
Hellou :) Czy mi rowniez doradzisz cos odpowiedniego, Kees? Jestem jasna szatynka, dlugie wlosy, 170 cm wzrostu, budowa ciala w normie, czarne oczy, raczej ciemna karnacja. Uwielbiam kontakt z ludzmi. Raczej pogodna, choc czasem dopada mnie melancholia. Pragnaca stabilizacji. Sentymentalna. Wrazliwa. Uczuciowa. Bezposrednia. W kontaktach z partnerem - goraca, namietna, bezpruderyjna, znajaca sztuke kompromisu. Moje ulubione zapachy damskie: 1) Coco Chanel Mademoiselle - niestety strasznie musze go reglamentowac, cena jest "nie dla ludzi" :( 2) Lacoste Pour Femme 3) Issey Miyake 4) Swego czasu Piąta Alejka E. Arden Nie przepadam za zapachami duszacymi - np. typu Opium. Z meskich, ktore przypadly mi do gustu: 1) Fahrenheit, 2) Azzaro Pour Homme Bede wdzieczna, jesli doradzisz mi cos nowego, pasujacego do mnie :) Pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha. A dla mnie, jesli patrzyc pod katem projektantow, Armani ma chyba najbardziej udane zapachy. Ukochany od dawna to Acqua do Gio, teraz psikam sie zlotym Emporio, na studniowce pachnialam Mania (ale nie ta, ktora jest teraz w sprzedazy, kiedys wczesniej byla taka w wysokiej czarnej butelce z matowego szkla. Byla troche podobna do meskich zapachow, pewnie dlatego sie nie sprzedawal i ja zdjeli ze sklepow. :( A moja kolezanka ma Sensi, ktore ostatnio tez bardzo mi sie spodobalo. Aha i ja tez kiedys bardzo lubilam owocowe zapachy, jak chyba kazda nastolatka, moja mama miala wtedy perfumy Salvadora Dali w takiej wysokiej pomaranczowej buteleczce z motywem ust, nosa i brody, dostala je od mojego brata przywiezione z zagranicy (w Polsce jeszcze nie bylo takich rzeczy w sklepach, przynajmniej w moim miescie) trzymala na polce w lazience pod lustrem i czasem jej podbieralam, az do dnia kiedy moja kotka spacerowala po tej polce i zrzucila flakonik na ziemie. Mama nie bardzo sie przejela, bo zapach srednio jej sie podobal... za to kot pachnial co najmniej przez miesiac. :) To musialo byc jakies niecale 12 lat temu, bo tyle lat ma moja kocica, a byla wtedy nieduza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPACH_DLA_FACETA
Witam serdecznie, piękna Pani pomoże? :) Mam 21 lat, 184 wzrostu, blondyn, niebieskie oczy. Dość intensywny tryb życia :) Potrzebuje jakiegoś zapachu, takiego, że jak moja kobieta wróci z wyjazdu to się miło zdziwi :) Przedewszystkim ma sie jej podobać (niech ma, a co tam) :) Zazwyczaj używałem produktów avonu typu fullspeed, surrender. Teraz chce kupić coś lepszego, człowiek siedzi całe dnie pod krawatem, zapach ulatnia sie po kilku godzinach... Coś za rozsądne pieniądze, co Pani poleca (zależy mi na trwałości zapachu)? Ostanio w perfumerii proponowano mi Lacoste Essential (ciekawy, ciekawy), ale w sumie może znajdzie sie coś tanszego pasującego :-) Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec i ja sie tu dolacze i moze i mnie tu doradza :P W swiecie perfum nie kjest lawtwo.kiedy wchodze do perfumerii o malo nie dostaje zawrotow glowy i nosa :) Obecnie uzywam Gucci Rush II i nawet mi pasuje. Ale wiem ze to nie jest moj zapach na stale. Jestem mloda 20 latka o zwiewnym ,wolnym stylu dusza artystyczna, lubie pomarzyc ale bez przesady :P poldlugie ciemne wlosy jesli to ma znaczenie w doborze perfum. Lubie ciagle zmiany w swoim zyciu nuda mnie zabija.Podroze moja pasja. Nie znalazlam dotychczas nic co by mi zaimponowalo z wyjatkiem jak mowie RushII.Podobaja mi sie te z nuta cytrusowa i zielona herbata a takze kwiatowo ozonowe oraz czasami wanilia. Nawet niezly byl od Lanvin Oxygene pour femme. Ale dopiero po rozwinieciu nuty serca perfum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia sałata
Witam serdecznie. Mam nadzieję że i mnie uda się skożystać z porady fachowca :-) Jestem brunetką, niewysoką o piwnych oczach. Jestem wesola, towarzyska, stanowcza, lubię przestrzeń. Złośliwa, często ironiczna, realistka. Nie znoszę zapachów typu Kenzo. Lubię piżmo, drzewo sandałowe. Slodkie i duszne zapachy odpadają. Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Clochette dla Ciebie perfumy to koniecznie fhrancuskie. :D Do zobaczenia gdzies na forum po meczu finalowym! Zabojady do przoduuu! Po puchar Swiata! (sorrki, nie moglam sie powstrzymac :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia dzieki za mile porownanie nas do zab :) No skads sie to wzielo. od jedzenie nie calych zabus ale udek tylko :D Dobrze ze do zab a nie slimakow :P A pafrumy francuskie najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachniec krzykiem...
Kiedys byla taka reklama - pachniec krzykiem z wykrzyknikiem, byla to chyba woda firmy coty, nie wiem czy to jeszcze produkuja, albo cos podobnego ale trwaleo :) :) uwielbiam pachniec dlugo i intensywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalal
Kees jestes tam ja lubie wieczorowe delikatne zapach: np cacharel lub Jil Sander albo Giorgio Armani -emporio co byś mi jeszcze polecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalal
a i jestem drobna blondynka, zielone oczy itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość follow _ me
Hejka, moze i mi cos doradzisz? Jestem wysoka szatynka, ciemne oczy, regularne rysy. Indywidualistka. Czasem potrzebuje spokoju, wyciszenia, samotnosci - czasem mam ogromna potrzebe konaktu z ludzmi, ktorych bardzo lubie - zwlaszcza tych konkretnych - i sama tez taka jestmem. Czasem ekshibicjonistka emocjonalna, czasem bardzo zamknieta w sobie. Lubie wolnosc, choc czasem brakuje mi wlasnego portu. Dobiegajaca trzydziestki :) Lubie zapachy swieze, ale nie mdle. Co proponujesz? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim...ależ upały straszne, stwierdzam że w poprzednim wcieleniu byłam chyba mieszkanką Skandynawi, bo upałów nienawidze!! martitka 18 1) Cacharel Noa ( biała piwonia, Benzoin, cedrowy mech,świeża trawa, Koriandr, drzewo sandałowe, kosatec, kawa, kolendra, białe piżmo) 2)Hugo Boss Pure Purple ( białe kwiaty, morela,czarny fiołek, bukiet świeżych kwiatów, marcepan, ambra) 3)Valentino V ( mandarynka, czerwony grejpfrut, zielone figi, frezja,kwiat czarnej porzeczki, płatki róży, heliotrop,ambra, wanilia, drzewo sandałowe i cedrowe) laura_90 1) Moschino Cheap And Chic I Love Love ( pomarańcz, grejpfrut, czerwona porzeczka, wodna lilia, herbaciana róża, konwalia, cynamon, piżmo, drzewo cedrowe, drzewo tanaka) 2)Puma Jamaica Woman ( bergamotka, czarna porzeczka, mandarynka, gruszka, róża, koks, heliotrop, sandał, piżo) 3) Esprit Life ( lychee, śliwka, cząber,różowy pieprz,róza, gardenia, lotos, na dnie ambra, kaszmir, piżmo) SzukającaNowegoZapachu 1) Jesus del Pozo Halloween ( bergamotka, jaśmin, limonka, lipa, banan, magnolia, tuberoza, frezja, fiołek, gardenia, konwalia, pieprz,drzewo sandałowe, wanilia, kadzidło, mirra) 2)Nina Ricci Premier Jour ( mandarynka, gardenia,zielony groszek, waniliowa orchidea, migdał, muszkat,drzewo sandałowe, piżmo) 3)Ralph Lauren Romance ( róża, żółta frezja, imbir, olejki cytrusowe, kwiat lotosu, biały fiołek, lilie, goździk, paczula, Oakmoss-egzotyczne drzewo, białe piżmo) ZAPACH_DLA-FACETA Po pierwsze jaka tam ze mnie Pani :) Ale mimo wszystko bardzo dziękuję :) Przyznam szczerze, że nie jestem znawcą zapachów Avonu. Poza tym nie błysne tu skromnością, ale w męskich perfumach się lubuję. To ma być cos trwałego, działającego na kobiety, ale za rozsądną cenę,( bo gdybym miała polecić coś za mniej przyzwoite pieniążki to byłby to dla Ciebie Hugo Boss Baldessarini- moim zdaniem jeden z zapachów wybitnych, genialnych w swej prostocie), mpoje typy to: 1) Bruno Banani About Man ( grejpfrut, jabłko, różowy pieprz, jaśmin, drzewo cedrowe, drzewo tekowe, paczui, wetiwer, sandałowiec, wanilia, bursztyn, piżmo, tonkowiec wonny) 2)Mexx Ice Touch ( Sorbet z różowego grejpfruta, zielone jabłko, liście brzozy, mandarynka, liście cedru, jaśmin, zieleń róż, drzewo cedrowe i sandałowe, bursztyn, poczula, tonkowiec wonny, piżmo) 3)Pierre Cardin Revelation ( morska bylica, anyż, mieta, cedr, jaśmin, bazylia, szałwia, drzewo różane, piżmo, drzewo sandałowe, syntetyczny solar) Clochette Coś chłodnego, dla artystki... 1) Lancome Oui ( owoce cytrusowe, akordy wodne, bergamotka, jabłko, gruszka, ananas, jaśmin, lilia wodna, drzewo sandałowe, wetiwer) 2)Escada Escada ( bergamotka, cytryna, czarna porzeczka, melon, ogórek, frezja, morskie nuty, zielone listki,kwiat pomarańczy, jaśmin, magnolia, konwalia, peonia, róża, irys, nektaryna, patchouli, ambra, wanilia, piżmo, drzewo sandałowe) 3)Nino Cerruti Cerruti 1881 Collection ( sycylijska mandarynka, liście oliwne Corregiolo,winogrona, irys, paczula, toskański cyprys) lalalalalalalalala 1) Dior Miss Dior Chérie ( zielona mandarynka, liście truskawki, fiołek, różowy jaśmin, sorbet truskawkowy, skarmelizowany popcorn, leśne jagody, karmel, paczula, piżmo) 2)Gucci Envy Me 2 ( pomarańcz, fiołek, liście magnoli, zielone jabłko, róże, heliotrop, paczula, wanilia, drzewo sandałowe) 3)Hugo Boss Boss Woman ( mandarynka, mango, kumquat, ananas, kiwi, mango, ylang-ylang, frezja, irys, passiflora,białe drzewo cedrowe, sandałowe drzewo, wanilia) follow_me 1) Guerlain L´Instant ( magnolia, irys, cytrusy, jaśmin, wanilia, ylang-ylang,ambra) 2)Lancome Miracle ( chińska śliwka, frezja,magnolia, mandarynka, pieprz, imbir,jaśmin, ambra, piżmo) 3)Valentino Women ( tuberoza, gardenia, róża, jaśmin, wodny melon, brzoskwinia, irys, drzewo sandałowe, wetiwer) Andzia salata 1) Kenneth Cole Black ( czarny fiołek, biały hiacynt, cytryna, tuberoza, magnolia, kwiat lotosu, irys, białe piżmo, drzewo sandałowe, ambra) 2)Paco Rabanne Ultraviolet ( ziele angielskie, świeży pieprz turecki, brzoskwinia, drzewo różane, osmanthus, kwiat kinmokusei, róża, fiołek, jaśmin,ambra, wanilia, bursztyn, paczuli, drzewo sandałowe i cedrowe) 3)Jesus del Pozo In Black ( czarna wiśnia, grejprut, róza, czarna lilia, brzoskwinia, jaśmin, fiołek, piżmo, paczuli, marokański cedr, wanilia z Madagaskaru, lukrecja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie odnośnie perfum z firmy Yves Rocher - Nature Millenaire. to taki korzenny zapach w sam raz na lato..uwielbiałam go, ale niestety już go nie produkują :(:( moglabyś polecić coś podobnego? z tego co wiem Yves Rocher wprowadził zamiast nature millenaire perfumy Cocoon czy jakoś tak...ale moze jest cos jeszcze podobnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kees:) Zaintrygowałaś mnie tą pomocą... właśnie jestem na etapie szukania nowego zapachu. Odeszłam od Indian Summer, bo raz, że już mi się lekko znudziły, a dwa, że chyba skończyli produkcję:( miotam się, wącham, ale nic z tego... Mam 30 lat, jestem wysoką, ciemną szatynką o kręconych włosach i piwnych oczach, karnacja ciemna... charakterek wesoły z nutą sarkazmu;) Co proponujesz? Cena nie gra roli o tyle, ze na dobre perfumy opłaca się wydać, bo na długo:) Z góry dzięki i pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneeeczka
no to ja tez poprosze :) 20 lat, niewysoka, oczy niebieskie, dlugie, jasnobrazowe włosy, grzywka troche opadajaca na oczy ;) jestem bardzo zmienna i niezdecydowana ale w sumie to spokojna, kocham lato, słodkie lenistwo i cieple kraje, lubie sie podobac i flirtowac, uwielbiam perfumy i zmieniam je dosc czesto ale jestem od wielu lat wierna hypnotic poison i pierwszym perfumom Naomi Campbell, lubie cieple, otulajace zapachy-teraz zastanawiam sie nad pure purple ale moze masz dla mnie jakies inne propozycje? Nie podoba mi sie z nowosci: hypnose, amor amor, code. Nie lubie ostrych albo kwiatowych zapachow (touch of sun-bleee!) bede wdzieczna za Twoje pomysly! Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zatem proszę pomóc wybrać cos dla 28-letniej kobiety.Włosy kasztanowe,nawet bardziej rudo-złociste,długie.Oczy zielone,średni wzrost,romantyczka,zawsze w spódnicach i butach na obcasie.Raczej introwertyczka,ale ciekawa świata.Czasem zanadto emocjonalnie reagująca na świat.Kocha książki..No cos dla takiej pani... Bardzo,bardzo dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->chat noir,wiesz ja też kochałam ten zapach,ale źle zrobiłam bo nie kupiłam na zapas,choć wiedziałam przecież,ze Nature MIllenaire wycofują.Jeśli chodzi o Cocon...Mocna sie rozczarowałam,to dziwna mieszanka czekoladowa...gorzkawa,poproś o próbke,nie jest drogi,ale specyficzny i nie warto ryzykować.Wiem,ze ten zapach ma fanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPACH_DLA_FACETA
Kees zamówiłem Pierre Cardin Revelation, zobaczymy co to będzie :-) Dziekuję i pozdrawiam, zdam relacje jak się podoba. Buźka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Anka_
Cześć! Właśnie niedawno znalazłam Kafeterię. Jestem zachwycona. A teraz jeszcze gdyby mógłby ktoś pomóc dobrać mi perfumy, byłabym bardzo wdzięczna. Zaznaczam że nie stać mnie na te droższe.Jeśli znalazłoby się coś do 100 zł - byłabym szczęśliwa. Może też być woda toaletowa - jeśli trwały zapach. Nie lubię mocnych i duszących zapachów. Mam włosy krótkie ciemny blond-rozjaśniony (pasemka jasne, białe),oczy niebieskie, szczupła, wiek-34 lata. Lubię słońce, ludzi ,przyrodę, uwielbiam swój ogród. Od dawna nie używam żadnych perfum, gdyż nie mogę znaleźć dla siebie zapachu. jakiś czas temu mąż przywiózł ze Słowacji Cheap and Chic MOSCHINO i trafił w mój gust. Ale w Polsce nie mogłam tego kupić. Czasami coś kupię ale po 1 spryskaniu oddaję dla siostry. Nie wiem co mogłabym jeszcze napisać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaltowana idiotko, fajny nick :D Kees, pisalas gdzies tutaj ze lubisz Givenchy. Moze wiec wiesz, co sie stalo z zapachem Organza Indecence, czyli czarna Organza? Flakonik byl jak na moj gust kiczowaty, ale zapach niesamowity, piekny... i bardzo trwaly. Wszystkie kolezanki pytaly, czym tak ladnie pachne. Od paru lat nie moge go znalezc w drogeriach w poludniowej Polsce, na allegro czasem bywa, ale tylko u sprzedawcow nie budzacych wiekszego zaufania. To byl jeden z moich ulubionych zapachow, co sie z nim stalo??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×