Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

Witaj.Prosze,doradz mi cos dla zielonookiej blondynki,25 lat ,szczupla.usmiechnieta.Kocham perfumy ARMANI MANIA ale teraz chcialabym cos innego-chcialabym aby zapach byl bardzo sexowny,uwodzicielski-najlepiej z aromatem piżma lub wanilii...cos podobneg wlasnie do Armaniego.Z gory bardzo dziekuje.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfdskfjsd
czemu nc nie piszecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mimi
zapomnialam dodac ze mam 22 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta dziewczyna bo karolina
Kees! odpisz mi..blagam, bo ja wyjezdzam na dlugoo.. i mnie nie bedzie..a taka jestem ciekawa...please!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna_ja
A ja mam 25 lat jestem blondynką, mam brązowe oczy i ciemną ich oprawę. Jestem raczej optymistką i romantyczką, choć często szaloną osobą. Lubię zapachy ciepłe i przyjemne. Więc??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeta
Czesc! Szukam zapachu-objawienia, ale jestem bardzo niezdecydowana i moje gusta sa dosc zmienne. Dlatego pomyslalam, ze moze bedziesz mogla mi cos podpowiedziec. Jestem jasna szatynka, mam czarne oczy. Powiem moze, co do tej pory mnie urzeklo (niektorych uzywalam): Hugo Boss Women, Eau par Kenzo, Venezia Pastello Laury Biagiotti, Fifth Avenue Elizabeth Arden (i Sunflowers) i Envy Gucciego. Ostatnio nawet spodobal mi sie Chanel 5 i Miss Dior Cherie, ale tylko od czasu do czasu. Bardzo podoba mi sie Pleasures Exotic. Generalnie chyba lubie zapachy wodne, niby lekkie, ale nie bardzo swieze, raczej z jakas ciepla slodkawa nuta. Lubie konwalie i bez, Czy znasz cos takiego? Fajnie byloby znowu zrobic jakies odkrycie i przywiazac sie do jakiegos olsniewajacego zapachu. Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewny2
chcialem zapytac co sadzicie o zapachu Koh Samui (green) dla mezczyzn? czekam na odpowiedz ;) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem
co to za zapach. Nigdy się z nim nie spotkałam, więc nie mogę pomóc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbolce z was
Kees?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfri
Ja chciałabym się dowiedzieć jaki zapach do mnie pasuje. Jestem blondynką ale to mój naturalny kolor, jestem szczupła, nie lubię eleganckich ciuchów, wolę rockowe klimaty, ale jestem też bardzo romantyczna, nie lubię sportu, podobają mi się oryginalne zapachy, ale nie słodkie i duszące, raczej coś świeżego, ale trochę kwiatowego. Gdybyś mogła to poradż mi coś. Aha i tylko żeby nie były to jakieś przerażająco drogie perfumy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcurrant
Witam Ciekawa jestem, co mi byś doradziła Kees :-) Jestem małą brunetką o ciemnych oczach i włosach, dość jasnej cerze (typowa zima), kobiecej figurze. Moje dotychczas ulubione perfumy to: Na wieczór: nieśmiertelny dla mnie Cashmere Choparda Na dzień: ostatnio Eau de Torride Givenchy, wcześniej Miracle, podobał mi się również Rush2 (ale raczej jako wieczorowy) Generalnie im jestem starsza tym lżejsze zapachy preferuję na dzień. Lubię lekko egotyczne, ostre nuty. Nie cierpię natomiast składnika, który dla mnie pachnie jak ogórek i jest w ogromnej ilości perfum o "świeżej" nucie. Ostatnio bardzo spodobał mi się In bloom Clinique.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina95
Witam mój ulubiony zapach to cerutti 1881 i niestety nie potrachię go zmienic.Jestem w nim poprostu zakochana. Jestem typowym rudzielcem( chociaż teraz farbowanym)oczy piwne itp Czy podpowiesz mi co powinnam spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina95
jesteś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maLinka**
to może coś mi poradzisz:))) mam 15 lat,szczuplutka, malutka [158 cm], włosy długie, koloru ciemnego blondu, oczy zielone, cera troszkę ciemniejsza;D jedni mówią cicha woda... inni..szalona.. jednym słowem.. nieprzewidywalna!:))) mały, kochany uparciuch [tak kiedyś usłyszałam:)] śmieszka;))):D wrażliwa.. lubię pomagać innym.. kocham sztukę..malować, rzeźbić.. w przyszłości chciałabym zdać ASP lub iść na psychologię;)) kocham tańczyć,słuchać klimatycznej muzy i... zakochałam się w słodkich zapachach:))) najsłodsze są najpiękniejsze.. cytrusowe też są ładne.. nienawidze morskich..bleehh.. i coś w stylu jakiegoś ścierwa z avonu co zaraz się ulotni;) szukam czegoś z energią.. i przyciągające uwagę!;) muszą się za mną oglądać na ulicy hihihi;) ale żeby nie było cholernie drogie- tak dużo kasy nie mam, ale zainwestować w coś powyżej 100 to mogę;) kocham coś w stylu muglera- angel... :) dzięki z góry za opinię, pozdrawiam, papa;*** [proszę jak odpowiesz mi to zawiadom mnie przez e-maila ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialoczarna
to może i mi coś poradzisz jak już będziesz miała net;) blondynka, długie włosy, wysoka, oczy szaro-niebieskie, 18 lat, raczej nieśmiała, lubię książki, samotność i zimę lubię zapachy świeże, 'niebieskie', 'zielone', też orientalne, owocowe, pidżmo. nie lubię duszących, słodkich, kwiatowych fajnie gdyby były nie za drogie ;P z góry dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelloKitty
to może dla mnie coś znajdziesz ;) jestem bardzo wesołą, radosną i energiczną 15stolatką ;)) cały czas się śmieję hihi:) mam ciemne włosy, 170 cm wzrostu, piwne oczy, cera normalna, waże 51 kg hehe:P lubię bardzo słodkie, kwiatowe zapachy, ale także świeże i cytrusowe :) bardzo mi się podobaja perfumy np. typu "Angel" Thierriego Muglera, Puma "Flowing", "Ode al'amour".. nie lubię np. "Celebre", "Today" Salmy Hayek.. dla mnie trochę duszne :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moze i ja cos zmienie? :> Moim zapachem jest (tak przynajmniej mi sie wydaje) Eternity Calvina Kleina, ale chcialabym cos zmienic. Lat 30, zielonooka brunetka, niska, \'puszysta\', lubie zapachy klasyczne, ale nie kwiatowe, nie duszace, nienawidze zapachu Dune :> I Light Blue tez minieodpowiadal.. Typ raczej sportowy niz kobiecy... Ale to nie znaczy, ze uprawiam sport :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka**
byłam w perfumerii i dodaje, że bardzo podoba mi się cindy crawford- cindy crawford.. chyba te perfumy nazywaly sie jak ona ;))) piękne... ;) a więc oprocz muglera moj typ to cindy ;D ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj reklamacja
ja nie jestem zadowolona z porady, doradzilas mi jakies smierdziuchy, zupelnie nie w moim stylu popraw sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybredna
Pomoz Kees bo jestem starsznie wybredna i nic mi sie tak naprawde nie podoba. Mialam juz strasznie duzo roznych perfum, ale zadne nie sa tymi moimi :( Caly czas szukam. Jestem szczupla brunetka o latynoskiej karnacji, ciemnobrazowe oczy. Jestem zdecydowaną i pewna siebie indywidualistką, ktora zawsze musi postawic na swoim ;) uwielbiam ryzyko. Lubie czarny i bialy kolor. Szukam zapachu bardzo SPECYFICZNEGO, ale nia narzucajacego sie, nie lubie bardzo slodkich, pudrowych i duszacych, ale takze nie przepadam za typowymi cutrusami. Chyba bedzie Ci trudno, ale wierze w Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam:-) Ja tez poprosze o porade:-) Typ marzycielki,bujającje w obłokach.. Jasna cera,jasne lekko rudawe wlosy,stalowo-błękitne oczy.. Zwiewne sukienki,pląsanie po rosie:-) Lubie zpaachy słodkie,ale nie przesadnie...tajemnicze,nieokreślone-delikatne,lekko pudrowe ale takie \"żywe\"pulsujące...świetliste...lubie zapachy jak swiezo zerwane roze po deszczu:-) Głębokie,ale dziewczece i niewinne.... Z jednej strony romantyczka,z drugiej strony osoba mocno po ziemi stapająca:-) Nie lubie kwasnych zapachow,cięzkich oreintalnych i takich \"plaskich\"..lubie zaskczoczenie..lekkosc,zwiewnosc niczym lot motyla:-) Pozdrawiam i czekam na propozycje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aha i uwielbiam wiosenna zieleń-0Wiosne i Jesień...jesien dla mnie jest najbardziej romantyczna...taka ciepła,zlocista,pachnąca..dojrzala... Nie lubie zapachow zbyt swiezych,korzennnych,mchowych i takich pod nute meęską:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna_ja
Wybredna--> a znasz zapach Avonu- individual Blue??? Jakoś tak po Twoim opisie samej siebie mi się skojarzyło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Też Tere Fere
ja uwielbiam zapachy takie.. kuszące, zmysłowe nie duszące, albo takie "zywe" świeże , nie kojarzace sie z odswiezaczami powietrza :P jestem szczupła, szatynka , niebieskie oczy, pełna zycia, optymistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, bardzo ciekawy temat:) moze wiec i ja zapytam o prpozycje:) mam 26 lat. zwykle nosze krotko obciete wloski - naturalny jasnobrazowy kolor. oczy zielono-szare. jestem drobna osobka. lubie zpachy lekkie, swieze.. jak bryza, powiedzialabym.. troszke mi sie przez lata gust zmienil. uzywalam do tej pory niebieskiego Ralpha, tommy girl, CK Eternity, Poison Tendre, Davidoff Cool Water i Clinique Happy. sklaniam sie obecnie do ponownego zakupu albo Poison albo Clinique.. co o tym myslisz? moze masz jeszcze jakies pomysly? dzieki serdeczne. I mam nadzieje, ze necik szybko bedzie naprawiony. trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo12
kees!!!!!!!!!!!!! wracaj do nas-please!!!!!!!!!!! choc po krotce kazdej odpowiedz....czekamy !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka**
Kees niecierpliwie czekamy:) Wracaj, wracaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia182
Kees, może mnie też mogłabyś pomóc? Otóz mam 20 lat, włosy czarne, proste, do ramion, brązowe oczy, jestem raczej drobnej budowy cialła i niskiego wzrostu. Lubie ubierać się w kolorowe ubrania, raczej modnie, ale na luzie. Uwielbiam słuchać muzyki (głównie punka, rocka, emo). Jeśli chodzi o perfumy, to lubie słodkie zapachy, do tej pory byłam wierna Lolicie Lempickiej, ale zastanawiam się nad kupnem czegoś drugiego , bo czasami mam ochote zapachnieć inaczej. Mogłabyś mi pomóc? z góry dziękuje za radę . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelle
A moze i ja zmienie w koncu nute? Do tej pory uzywalam kilku stalych zapachow, ale moze czas na zmiane? W moim zestawie od zawsze goscil Issey Miyake, Emporio Armani (ostatnio przerzucilam sie ze zlotego na czerwony), Jean Paul Gaultier, Bvlgari (niebeski), Cool Water Davidoff, Tommy Girl, Chopard. Gama dosc zroznicoawana, od swiezych zapachow do ciezszych, wieczorowych (zaleznie od pory dnia). Co bys polecila nowego? Jestem sredniego wzrostu ciemną blondynką, wesołą, pelna energii zabieganą studentka. Makijaz bardoz delikatny, stroj klasyczny elegancki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdgdgdgdg
A teraz wszyscy razem wołajamy Kees: KKKEEESSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (może zadziała...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×