Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

Gość
Kess Te perfumki ktore mi zaproponowalas sa nie dla mnie-znam je z probek i wszystkie sa zbyt proste i swieze.. Moze cos jeszcze zaproponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczacza
Witaj kees! Mam pytanko odnosie perfum meskich: maz lubi bardzo Dunhill - Dunhill, uwielbia wrecz - Pleasures -Estee Lauder..moze zaproponujesz cos w tym stylu dla niego...ostatnio patrzylam (bo mialam okazje) na niajakiego Kenneth Cole- Black Keneth Cole for Men...(nie wiem, czy w polsce mozna je dostac)- jesli je znasz to prosze o opinie..(mezowi ich nie pokazywalam...myslisz, ze cos z nuetk , w ktorych sie lubuje..? ;))Z gory bardzo Ci dziekuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunahh
witam Ja 165, dlugie wlosy, zawsze bylam brunetka a teraz jestem taka ruda blondynka (naturalne). Oczy jasne, cera jasna. Jestem raczej pewna siebie, towarzyska, inteligentna:P Zapachy ktore uzywalam ale nie zakochalam sie na zaboj w zadnym: -Gio Armani -Miracle Lancome (po pewnym czasie za slodki) -Noa (przez lata ukochana a teraz jakas nudna -J\'adore -podoba mi sie ale mam wrazenie ze oklepany -Truth Klein -piekny ale za bardzo swierzy, za malo seksowny;) Chcialabym zapach ktory bylby swierzy, delikatny a zamienialby sie w elegancki, seksowny, taki bardziej kobiecy niz dziewczecy. Poradzisz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kees nie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeta
Kees dzieki! Jak wyprobuje napisze, co sadze na temat tych perfum (sama w ogole bym do nich nie zajrzala, wiec dzieki za podpowiedz). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma twarz
Kees! Prosze tylko o jedno- powiedz prosze, co jest zblizone zapachem i skladnikami do Euphorii- CK MAN..otoz bardzo sie podoba to mojemu facetowi...chyba sie na nie zdecyduje...moze cos wiecej o nich powiesz..dziekuje Ci serdecznie..jestem taka na nie napalona! :) :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasia
plis, prosze o ew rade lubie zapachy swieze kwiatowe takie jakby z wiatru;) hmm papierowe szklane nie wiem jak to powiedziec tez lekko ozezwiajace. jasna jestem, zielone oczy, wlosy brazowo ciemonobond. jestem wstydliwa zdystansowana, towarzyska, zdecydowana, wrazliwa(nad), wesola mam nadzieje ze bedzie sie dalo cos wymyslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOTEK184
:)FAJNY POMYSL:) CIKAWA JESTEM CO ZAPROPONOWALA BYS SZATYNCE, KRECONE WLOSY, NIEBIESKIE OCZY, 172 SZCZUPLA. NIE NALEZE DO DZIEWCZYN DELIKATNYCH W ZWIEWNYCH SUKIENKACH ALE JESTEM MARZYCIELKA KOCHAJACA ZWIERZETA, UPARTA 22LATKA. A CO DO ZAPACHOW TO LUBIE ROZNE ZALEZY OD NASTROJU PORY DNIA I ROKU:) Z GORY DZIEKI ZA ODPOWIEDZ POZDRAWAIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jot
Witam, poszukuję pewnego zapachu. Chodzi za mną od dawna, a ja nie wiem co to jest. To jest bardzo intensywny zapach, chyba piżma. Tyle, że to nie są chyba perfumy, ale jakby samo piżmo? Czasem ludzie tak pachną, ale nie wiem czy to jest olejek piżmowy, bo perfumy są dużo delikatniejsze, bo kiedy pytam w perfumeriach to nigdy nie ma tego czego chce. Czy może ktoś wie jak uzyskać, gdzie znaleźć esencję tego zapachu??? Dzieki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka po fachu
Kees- wracaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trala..
a mojemu mezczyznie podoba sie Opium -YSL..jeste blondynem..nie wiem, czy do niego to pasuje..ale przyznam szczerze,m ze to intrygujacy zapach! 🌻 Kees- co Ty o nim myslisz..? I pasuje dla Blondi Man?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh Kees, ze tobie sie chce... podziwiam podziwiam szanuje i uwielbiam! :) czy slyszalas o zapachach pudrowych? jesli tak to napisz cos o nich i podaj jakies przyklady, jakbys mogla...(dla kobiety dojrzalej, eleganckiej, wyrafinowej indywidualistki, ktora uwaza ze jej ulubionym zapachem sa zapachy pudrowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivaa, póki nie wróciła Kees Profesjonalistka :) (w sensie nieironicznym!) to sprawdź Chanel Allure, wydaje mi się najbardziej pudrowy ze wszystkich, które znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna blondynka
Kees jakie osobie polecialbys perfumy Jim Sander, Sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna blondynka
Jil, przepraszam za literowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co zaproponujesz dla mnie?, lubię świeże, nie ostre zapachy, nie przepadam za mocno kwaitowymi, jestem szatynka, z ciemnymi lekko skosnymi oczyma :) z gory dzieki za propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja tez moge prosic o porade? mam 23 latka, jestem drobnej budowy ciala:) wlosy mam dosc ciemny braz, oczy w zaleznosci od pogody (niebieskie, szare, zielone ale najczesciej mix), jestem osoba wesola, raczej optymistka, podobaja mi sie: ck truth, biala lacosta, salvador dalissime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacostelacoste
a słyszeliscie o nowym zapaszku Dolce &Gabbana- The One..? Jaki on jest..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingasek
Jestem brunetką o dość ciemnej karnacji, ciemne, prawie czarne oczy, dość długie włosy. Jestem zakręconą, młodą dziewczyną i nie mam swojego ulubionego zapachu, ciągle czegoś szukam, ważne jest dla mnie to aby zapach długo się utrzymywał :) Ciekawe co mi doradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam perfum, których zapach kiedsyś mnie urzekł, jednak nie mogę ich nigdzie dostać. Chodzi o Le jardine d`amore - kolor czarny .Czy ktoś mógłby mi w tym pomóc. Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaneBlond
Szukam pomocy! zapachów jest tyle a ja nawet nie wiem które wąchać... zresztą tak naprawdę to podoba mi się lacoste czerwona-MĘSKI:( chciałabym coś co będzie robić takie samo wrażenie na facetach.. coś intrygującego i bardzo pociągającego, ale nie moze to być zapach ciężki ani duszący. mam 21 lat i raczej swobodny styl(mało elegancki ale nie sportowy). Proszę poradź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezodoranty wysokopółkowe
dziewczyny, miałyście kiedyś dezodoranty w atomizerze Dior czy Lancome, chodzi mi o to czy są trwałe, czy warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccccccccc
cccccccccccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koyotka
szukam perfum podobnych do starej wersji BU Fuchsia (takie rozowe). Blagam pomozcie, Kees prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiamo23
Witaj Kess :) Podziwiam Cię! jesteś niesamowita... ja niestety nie mam takiego noska.. Jestem filigranową, drobniutką i szczupłą kobietką o młodziutkim wyglądzie. Jasna blondynka o mocno niebieskich oczach. Delikatnej urody. Szukam zapachu który by uwodził mężczyzn.. Na codzień używam Amor Amor Cacharela - dla mnie jest niesamowity... Szukam czegoś na zmianę, co kręciło by mężczyzn, było delikatne ale dodawało mi kobiecości - bo raczej taka lolitka ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kees ! Niedawno bylam w perfumerii - poprosilam o delikatny zapach dla siebie - prezent gwiazdkowy ;) Niestety chyba Pani nie trafila z wyborem, chociaz na poczatku wydawalo mi sie, ze zapach jest ok - wybrala Hugo Boss Women, proponowala tez Echo Women. Jakos nie przemawiaja do mnie te zapachy sa zbyt \"cukierkowe\" jak dla mnie ;( Moze teraz napisze troche o sobie ;)) Mam 21 lat (no prawie 22 ;)), niebieskie oczy, 168 cm wzrostu, szczupla, wloski ciemny braz - naturalne ;) Jestem osoba troszke niesmiala, ale jestem dusza towarzystwa w gronie dobrych znajomych, czuje, ze w srodku mnie tkwi temperament rodem z upalnej Hiszpanii :D. Uwielbiam muzyke rockowa i poetycka, gory, filmy w stylu Angielskiego pacjenta ;)) Moją pasją jest taniec! Lubie oryginalne zapachy, najlepiej takie, ktore zadziaja na facetow ;) Musza byc one swieze, delikatne, chociaz dlugo utrzymujace sie i wyjatkowe, specyficzne. Do tej pory uzywalam jeszcze Naomi Campbell, Kenzo Jungle, Elizabeth Arden Green Tea - niestety zaden z nich do konca mnie do siebie nie przekonal :( Wiem - wymagajaca jestem...;)) W perfumach szukam glownie jasminu, walnilii, pizma, ale jestem otwarta na nowe, delikatne nuty ;) OOO ! Moze mala podpowiedz, ostatnio urzekla mnie zwyczajnie Mimosa w Yves Rocher :) Ale moze to chwilowe zauroczenie ?? Cały czas szukam swojego zapachu... Kees pomozesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina222
a ja bym chciala dowiedziec sie co do mnie pasuje. jestem ciemna blondynka, mam 166, brazowe oczy. dosc jasna karnacje. jestem szczupla. moj styl to sportowa elegancja. jestem wrazliwa, wesola. ineteresuje sie zjawiskami niewyjasnionymi, kosmosem. lubie zapachy slodkie ale nieprzeslodzone. lubie kiedy nie umiem rozpoznac czy zapach jest kwiatowy czy owocowy. uwielbiam zapachy z glebia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieewczyny, nie umarlam, zyje. Bylam na stypendium za granica, i nie mialam tam swobodnego dostepu do neta, poza tym prawde mowiac nie mialam czasu zeby wam doradzac:( Wybaczycie?? Poza tym wyrzucili mnie z roboty, ale nos mi zostal ten sam...musze znalezc nowa prace. Nie wiem czy uda mi sie znowu zaczepic w perfumerii, moze...Ale poki co postaram sie ponadrabiac zaleglosci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
ja lubie mgiełke z avonu ta różowa:P:P no a wyglądam hmmm dlugie blond włosy błekitne oczy jasna cera...;ppp mam nadzieje ze mi cos doradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×