Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

Kees dziękuję Ci bardzo :0 jak tylko będę miala okazję to wpadnę do perfumerii :) Nie mam pojęcia co to za prefumy, ktore mi poleciłaś bo mój ukochany Davidoff do tej pory bezwarunkowo królował wśród moich perfum razem z Wykrzyknikiem, ale spróbowac zawsze można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje skarbie jestes Boska:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To i ja spróbuję...
Mam 23 lata, blon włosy i spokojne usposobienie... Poszukuje eleganckich perfum na pożne popołudnia i wieczory... Przez dłuższy czas używałam C.K. Escape Proszę, Kees doradź mi coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja spróbuję 1) Lanceome O Oui ( mandarynka, bergamotka, limonka, jaśmin, rozmaryn, drzewo sandałowe, wetiwer) 2)Davidoff Cool Water Game ( jabłko, cytrusowe owoce,wodne lilie, frezje , owoce, morska bryza,drzewo sandałowe, drzewo cedrowe , piżmo) 3)Armani Acqua di Gio ( słodki groszek, frezja, kwiat jaśminu,biały hiacynt, winogrona,piżmo , nuta leśna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kees! Dawno mnie nie było..ale troszkę chorowałam...a troszke nie miałam czasu..Co słychać..widzę, że superowsko sobie radzisz z zadaniami,jesteś w tym naprawdę MISTRZYNIĄ...napisz, jakimi perfumkami Ty sama pachniesz...a jakimi pachnie Twój mąż? Może podpowiesz - co doradziłabyś dla blondyna, wysoki, umięśniony,oczy zielone,silny z charkateru, mający swoje zdanie..hmm..ciekawi mnie, bo taki jest własnie mój brat...(może podpowiem, że swego czasu był zafascynowany czarnym adidasem..hihihi)Będę wdzięczna..ale przede wszystkim napisz coś o sobie...Pozdrawiam..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw sugestia dla brata,a potem o mnie :) Grupa aromatyczna, chyba najlpesza dla blondynów:) 1) CK Escape ( iście brzozy, grejpfrut, bergamot, jałowiec, eukaliptus,szałwia, rozmaryn, cyprys,paczula, wetiwer, mech dębu, drzewo sandałowe) 2)Hugo Boss Hugo ( grejpfrut, zielone jabłko, tymianek, bergamot, mięta, bazylia, cedrowe listki,jaśmin, szałwia, geranium, lawenda, drzewo cedrowe, paczula, goździk,odła, drzewo sandałowe, piżmo, mech dębu, wetiwer) 3)Yves saint Laurent Live Jazz ( limonka, neroli, lawenda, mandarynka, geranium, róża, goździk, cynamon, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, fasola tonka, gałka muszkatołowa, wanilia) A ja..kochana...wbrew pozorom to bardzo trudne pytanie. Moją pierwszą perfumową milością był Hugo Boss Deep Red i nadal bardzp go lubię, chętnie do niego wracam, jak do czegoś znajomego, beżpiecznego, jak marynarz to rodzinnego portu ( kurna poetką powinnam zostać ;) ) Pachniałam nim jak zdawałam maturę, jak poznałam mojego męża...kojarzą mi się naprawdę cudownie. I to są własciwie jedyne perfumy z rodziny kwiatowo-owocowej, które lubię. Bo moja ścieżka to orientalno-drzewna, lub orientalno-ostra,nie zwarzam na podziały, na pory roku czy kolor włosów (jestem ruda). Aktualnie mam na swojej pólce oczywiście Deep Reda, ale też Aliena Therry Muglera ( zapach generalnie uznany za nieudany, Angel bije go popularności na głowę, dla mnie za cukierkowy). Mam też słabość do Glorii Cacharela i Hypnose Lancoem ( podczas gdy 99% moich znajomych uważa go za niewypał, ja coś do niego czuję). Mój wielki faworyt to też Jungle Kenzo i Jil Sander Sensations ( ach ten cynamon:) ) Mój mąż jest mało wymagający, nie zastanawia się jakie nuty, która ścieżka, jaka \"firma\". Teraz ma Lacoste Stay in Play ( tę czerwoną, aromatyczna-swieża), wcześniej miał XS Paco Rabanne ( prezent od mamy; drzewny), podoba mu się też L\'Eau par Kenzo ( aromatyczno-wodny) i Davidoff Siver Shadow...Jak widzisz, cała paleta. A teraz vice versa, czym pacniesz Ty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
Hmmm to i ja sie skusze na porade perfumeryjna :D Ciemna blondynka, szaro-niebieskie oczy , cera jasna + wakacyjne piegi , typ sportowo - luzny ;) Do tej pory uzywalam MIDSUMMER z Oriflame (taki swiezy zapach) ,ale juz chetnie sprobowalabym czegos nowego. Propozycje zapaszkow z cenami bym prosila 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pachniałam z początku The 5-th Avenue..mój mąż to kochał..potem zmieniłam gusta i przeszłam w kierunku Lacoste pour Femme(mój mąż jest obojętny!),Moschino-Oh! The Moschino(to jest całe moje życie!!) i zawsze odkąd pamiętam, że mam na półeczce Davidoffa- Cool Water..w zasadzie one na mnie wcale nie pachną, wcale ich nie czuć..ale tak się do nich przyzwyczaiłam, że dokupiłam sobie do tego żel do kąpieli...Bratu własnie podpowiedziałam ten zapaszek od YSL i bardzo się ucieszył..nie zna tego..on psika się teraz Chrome -Azzaro i mówi, że nie bardzo mu podchodzi..a własciwie kupiła mu to jego wybranka i chyba nie bardzo do niego pasuje...Po za tym kocham czymś pachnieć..chciałabym mieć tyle pieniędzy, ażeby móc się psikać codziennie czymś innym...tylko..nie wiem, czy znalazłabym az tyle zapszków..w sumie podobaja mi się 3, 4 które chciałabym mieć za wszelką cene..reszta jest mi obojętna..Jest kilka zapaszków, ktore mi się bardzo podobają, np.Extravagance,Coco Mademiselle..ale niestety nie pachną na mnie ładnie..i nigdy ich sobie nie kupię..Wspomniałaś o Glorii-Cacharel..nigdy tego nie wąchałam..ciekawe...No nic kończę moje wywody- życzę miłych snów! Pa-pa i dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor jaśminu
Cześć.Bardzo fajny topik. Może i mi coś polecisz:) Mam 27 lat, jestem szczupłą, wysoką dziewczyną, brunetką o piwnych oczach. na ogół jestem bardzo marudna i nie zdecydowana, dlatego też dobór perfum sprawia mi trudność:) Poza moim marudzeniem jestem też nie cierpliwa i nie moge usiedzieć długo na miejscu. Nie lubie zapachów mdłych. Perfumy, których uzywałam i które mi pasowały to: 1.Clinique "happy heart" (te zdecydowanie uwielbiam" 2. Elzabeth Arden "5'th Avenue" 3.Elzabeth Arden "Ardenbeauty" 4.Christian Dior "J'adore" Aha, chyba lubie jaśmin:) Chciałabym coś nowego, oczywiście Clinique kupię ponownie, ale coś do tego. Aha próbowąłam jeszcze Calvin Klein "truth" i tez mi sie podoba. Co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kees, ja zapytam jeszcze raz - tym razem o mojego mężczyznę... Cienmy blondyn krótko ścięty, niebieskie oczy, średnio-wysoki. Zdecydowany, energiczny, wie czego chce w życiu. Szybko się wkurza lecz jeszcze szybciej mu przechodzi ;) Ma 27 lat. Co mu doradzisz? Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcież
Kees 🌼 Ja szukam perfum o zapachu najlepiej kwiatowym ale w zadnym wypadku jakims ciężkim czy duszącym. Chętnie z jakaś lesna nutą :) Nie znosze świeżo-cytrusowych zapachow, ktore dla mnie pachna jak płyny do okien, albo inne ajaxy ;) No i niecierpie, nienawidze zapachow wanilii i takich tam :) Kwiatowe i lesne to dla mnie najlepsze. Na perfumach sie nie znam, wiec prosze, poradź mi cos z tych i najlepiej niedrogich, bom młoda i biedna jeszcze. Co do ubioru i takich tam, to ubieram sie raczej inaczej niż nakazuje moda...... nosze rozpuszczone dlugie wlosy, lubie kolory natury: zielony (ale ten ciemniejszy) braz itp ;) Taka zwiazana z natura jestem :) Narazie mam taka jedna perfumke (wode toaletowa) tania, ale ladna, nazywa sie 313.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve66, cyny za 50ml 1) Guerlain L´Instant ( magnolia, irys, cytrusy ,jaśmin, wanilia, ylang-ylang ,ambra) ok 240zł 2)Hugo Boss Boss Woman ( mandarynka, mango, kumquat, ananas, kiwi, mango,ylang-ylang, frezja, irys, passiflora,białe drzewo cedrowe, sandałowe drzewo, wanilia) ok 230zł 3)Cerruti 1881 ( sycylijska mandarynka, liście oliwne Corregiolo,winogrona, irys,paczula, toskański cyprys) też ok 200zł kolor jaśinu 1) Cacharel Noa Fleur ( czarna porzeczka,kolendra,bułgarska róża,egipski Hibiscus,biała piwonia,piżmo,żywica) 2)Chanel Chance ( hiacynt,różowy pieprz,jaśmin,wetiwer,kosatec, ambra, paczula, białe piżmo) 3)Dali Dalimix ( czarna porzeczka, ananas, melon, bergamotka, grap, brzoskwinia, malina, konwalia,jaśim, kardamon, muszkatowa gałka, kwiat lotosu, cedr, ambra, piżmo, drzewo sandałowe) musiq, ach, nareszcie cos z męskich :) 1) Issey Miyake L´Eau D´Issey ( tangerynka, cyprys, ambra, piżmo, szafran, gałka muszkatołowa, cynamon, kolendra, mandarynka, pelargonia, cytryna, szałwia, pelargonia, lilia wodna, wetiwer, sandałowiec, piżmo) 2)Versace Jeans Metal ( tangeryna, grejpfrut, zielone liście, melon, jaśmin, kwiaty wodne, ambra, piżmo, mech dębowy, drzewo gwajakowe) 3)Hugo Boss in Motion ( bergamot, kwiat bazyli, liście fiołka,różowy pieprz, cynamon, kardamon, gałka muszkatołowa,drzewo sandałowe, wetiwer, nuty piżma) POWIEDZCIEż 1)Burberry of London ( brzoskwinia, morela, śliwka, czarna porzeczka,sandałowe drzewo, cedr, jaśmin,wanilia, piżmo) 2)Dior Dune (lilia, różowe drzewo, porzeczka, figa, bergamot, mandarynka, janowiec,wanilia, jaśmin, róża, ylang-ylang, orris, piwonia, biała frezja,piżmo, ambra, paczula, drzewo sandałowe, bób tonka) 3)Ralph Lauren Romance ( róża, żółta frezja, imbir, olejki cytrusowe,kwiat lotosu, biały fiołek, lilie, goździk,paczula, Oakmoss-egzotyczne drzewo, białe piżmo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kees! Brat zdecydował sie na YSL-Live Jazz..odpowiada mu to całkowicie...niestety tamte poszły w odstawkę..Ja ostatnio poczułam na koleżance Cinema...bardzo mnie urzekły, choc na mnie pachną za bardzo dusząco i intensywnie, a ja jednak nie lubię mocno pachnieć...Odezwij się, czekamy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kees Witaj Bardzo bym prosila w doborze jakiegos fajnego perfumiku. Jestem osoba: spokojna, tajemnicza, lubie sie smiac. Moje ulubone zapachy to: cynamon, wanilia, kwiatowe. Z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samali
Witaj Kees! Ja równiez chciałabym dowiedziec się, co moze odpowiadac dla mojego chłopaka: blondyn, wysoki,zielonooki,z charakteru uparty,zawzięty,czuły,delikatny..do tej pory nie ma swojego ulubionego..ale lubi mocniej pachnieć..Dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynka
przesledzilam twoja robote Kees i jestem pod wrazeniem!!prosze wiec o podpowiedz dla siebie.Jestem ciemna bladynka po 30 ,szczupla,troszke szalona ,duzo sie smieje ale jak przestaje to ludzie mowia mi ze mam smutny wyraz twarzy..mam jakis taki wewnetrzny smutek.kiedys pisalam wiersze i malowalam teraz zajmuje sie bardziej przyziemnymi sprawami haha.Zostala mi odrobinka Cinema mysle o Kingdom ale chcialabym cos na lato.pozdrowka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kees ->juz mi doradilas :) I ostatnio mi sie przypomnialo :P i poszlam powachac CK One, ktore mi polecalas. No i... BOSKIE!!!!!!! Tylko dlaczego ma TAKA cene :(:(:(:( To nie na studencka kieszen :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia2121
witaj:) rowniez chcialabym abys doradzil mi jakies zapachy. jestem brunetka (nie za wysoka) zielone oczy, twarz obsypana piegami. raczej niesmiala, spokojna , czasami uwodzicielska i bardzo smiala:)lubiaca czuc sie sexy.za bardzo slodkimi zapachami nie przepadam, ale za zbytnio ciezkimi tez nie, obecnie szukam czegos orzezwiajacego a zarazem zmyslowego.ostatnio zakochalam sie w empirio she armaniego, ale teraz szukam czegos troszke innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia2121
moze jeszcze dodam ze mam 21 lat i jasna cere, i uwielbiam sie czuc rozmarzona kiedy wacham jakis zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka23 1)Chanel Allure ( włoskie cytrusy,róża, jaśmin,kapryfolium,magnolia, lilie wodne,mandarynka,mech dębu,wanilia,piwonia) 2)Calvin Klein Contradiction ( kwiat pieprzu, chiński eukaliptus, orchidea,liście jaśminu, róża, piwonia,Tambouti, bób tonka, drzewo sandałowe,drzewo satynowe ) 3)Dior Pure Poison ( bergamot, mandarynka, kwiat pomarańczy ,jaśmin, wodne gardenie, sambak ,sandałowe drzewo, biała ambra, piżmo) Samali, ah, jak cudownie że męskie:) Tak naprawdę prawdziwą specjalistką jestem od męskich, zwykle pracuję z męskimi zapachami i lepiej je \"czuję\". Jeżeli Twój chłopak lubi zapachy dosyć zdecydowane, to polecałabym linię drzewno-kwiatową:) 1)Carolina Herrera 212 ( zielona cytryna, grejpfrut, kwiat dzikiej pomarańczy, zielony pieprz,nuty wodne, gardenia, imbir,drzewo sandałowe, drzewo guaiac, piżmo) 2)Chanel Egoiste Platinum ( lawenda, pelargonia, geranium, drzewo cedrowe, kolendra, bergamotka, drzewo różane, ylang-ylang, jaśmin, wetiwer, ambra, drzewo sandałowe) 3)Ralph Lauren Romance Silver ( bergamotka, winogrona,srebrny cyprys, mandarynka, mięta,gałka muszkatołowa, kwiat tytoniu, fiołek, piżmo, drzewo gwajakowe) krynka Hmm, to musi być coś tajemniczego, a zarazem delikatnego, nie natarczywego:) Pójdziemy w linię orientalno-drzewną:) 1) Givenchy Hot Couture ( nektar z malin, czarny pieprz, magnolia, wetiwer, na dnie szara ambra) 2)rochas Absolu ( pomarańcza, mandarynka, liście figowe, kwiat pomarańczy,lilia, czarny pieprz, na dnie żywica i labdanum) 3)Cacharel Gloria ( jantar, hibiskus,bułgarska róża, aromat likieru amaretto,biały pieprz, ambrozja,wanilia,cedrowe drzewo, żywica, bób tonka) hanuś, bardzo się cieszę, że udało mi się dobrać zapach dla Ciebie. Wiem, że są one drogie:( Ale warto zaglądać (np. do Douglasa, tam czasem przeceniają) Albo metodą odkładania( ja ją stosuję) staram się po prostu odkładac kase do skarbonki, ile sie da, aż uciułam:) jolcia 2121 1) Lancome Poeme ( himalajski niebieski mak, durman,róża, frezja, narcyz, żonkil, mimoza,wanilia, bób tonka, ambra, piżmo) 2)Dior Poison ( śliwka, anyż, drzewo różane, ziele angielskie,tuberoza, jaśmin,kwiat pomarańczy,Ylang-ylang, dzika jagoda, kwiat goździka, miód, cynamon,drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, wetiwer, piżmo, wanilia, heliotrop, Opoponax) 3)Jennifer Lopez Still ( sake, biały pieprz, mandarynka, herbata Earl Grey,frezja, róża, irys, jaśmin, kwiat pomarańcza,drzewo sandałowe, piżmo, ambra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Ja również skorzystam chętnie z Twojej rady Kees :) Jestem 23-letnią mamą, mam długie proste włosy-szatynka. Oczy zielononiebieskie.Jestem osobą spokojną, aczkolwiek bywam szalona .Do tej pory nie znalazłam jeszcze \'swojego\' zapachu. Nie lubię zbyt ciężkich aromatów. Czasami pachniałam zieloną herbatą, innym razem coś słodszego, orientalnego, a czasem coś świeżego...zresztą to wszystko zależy od nastroju. Generalnie coś lekkiego ale wyrazistego bym chciała :) I w niezbyt wygurowanej cenie ;) Powiedzmy w przedziale 100-200zł, ze wskazaniem na dolną granicę ;) Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1)Arden Green Tea Spiced ( cytryna, pomarańcz, czarna i zielona herbata ,anyż, jaśmin, imbir, biały cyklamen, kardamon ,paczuli, wanilia) 2)Bruno Banani Woman ( cytrusy, lilie wodne, liście zielonego bluszczu, frezja, brzoskwinia, konwalia, na dnie mleczna wanilia, białe piżmo) 3)Mexx Waterlove ( brzoskwinia, morela,melon, frezja, konwalia heliotrop, na dnie tonkowiec wonny, wanilia, białe piżmo, drzewo sandałowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ykola
Hej :) Kees, pomożesz?? Jestem 22 letnią studentką - ale wszyscy dają mi zawsze nie więcej niż 18 latek ;) Niska (160 cm), raczej drobna, ciemna karnacja, oczy brązowe, włosy długie proste też brązowe. Jestem osobą raczej spokojną, ale zapachy wolę wręcz przeciwnie - świeże, radosne i spontaniczne. Przepadam za zapachami owocowymi - bergamotka, mandarynka, grejfrut, limonka i trawą :) Męczą mnie natomiast zapachy słodkie, ciężkie, orientalne (np. po spryskaniu sie Kenzo Flower musiałam kilka razy myć ręke ;) ) Może żeby było łatwiej - Z perfum (wód toaletowych) które do tej pory używałam) najbardziej zadowolona byłam z Pumy Women (ta standardowa jasna - ujęła mnie w niej nuta konwalii) oraz dwóch zapachów Yves Rochere z serii Fraicheur vegetale - bambus i zielona herbata (wszystko jak widać - "na studencką kieszeń" :( ). Mam nadzieję że nie namotałam za bardzo. Bardzo ładnie proszę o radę :) PS Wiem że na 100% spodoba mi się Dolce & Gabbana "Light Blue" - już go wyczaiłam! A może coś jeszcze tą drogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samali
dziekuję Ci bardzoooooooooooooooooooooooooooooooooooo- jesteś WIELKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynka
Witaj Kees!Dziekuje ci za odpowiedz jestes SWIETNA psycholozka bo ujelas w jednym pierwszym zdaniu jaka jestem i o co mi chodzi!!!ze mna porazka bo nie znam ani jednego z 3 zapaszkow ale zarazem to wyzwanie!!intryguje mnie Hot Couture,mialam wieki temu Extravagance ale nie pamietam nawet zapaszku pamietam tylko ze w tym samym czasie miala to samo kolezana ogniscie ruda i pachnialysmy zupelnie inaczej.A-ha do Gloria sie przymierzalam od jakiegos czasu bo slyszalam o jej uwodzicielskiej wanilii..a ja kocham wanilie..ale bylo jakos nie po drodze,niuchnelam kiedys Noa i mysle ze jest ok.Ach a Rochas to jeszcze wieksza tajemnica!!Kees jeszcze raz dzieki,napisze co i jak.uff strasznie marudze ale to przecie kafeteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka_____
hi kees!!! pomozesz mi? farbowana blondynka,cera raczej jasna,ok.165 cm wzrostu,60 kg,oczy niebieskie,usta pelne,znak zodiaku bliznieta,jestem niecierpliwa,wybuchowa ale tez potrafie byc kochana :-) kupilam ostatnio s.oliver i nie wiem czy on do mnie pasuje.pomoz mi buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi .
Hejka Kees! Ja również prosiłabym o poradę: do tej pory używałam Extrawagance- Givenchy,Romance- Ralph Lauren oraz Lacoste pour Femme..wszystkie kocham! Chciałabym coś innegospróbować, ale nie wiem zupełnie co mam wąchać..wszystko inne mi nie odpowiada..jestem blondynką,brązowe oczy,wesoła,kochliwa ;)Odrazu prosiłabym coś dla mojego narzeczonego:również blondyn,ostatnio używał:Crave- Calvin Klein oraz Bulgari- Aqua..z góry dziękuję za profesjonalną radę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amirah
Witam, je tez poproszę o pomoc w doborze. Jestem blondynka, niebieskie oczy, raczej jasna karnacja. Jestem Koziorożcem, generalnie lubię klasykę, ale jednocześnie aktywność i wyzwania, trenuję kick-boxing. Jestem raczej introwertyczką i trzymam otoczenie na dystans. Uwielbiam zapach bzu, goździków, z męskich zapachów bardzo podoba mi się Le Male Gaultiera. Znajdzie się cos dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amirah
PS. Ten zapach Gaultiera to Homme nie Le Male, sorry. Poza tym lubię Pleasures Lauder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kees, zaglądasz tu jeszcze?? A ja dostałam wczoraj od cioci perfumy - Sunflowers z Elizabeth Arden. Prezent kompletnie nietrafiony! Drażni mnie :/ Wiesz może do jakich osób pasowałby ten zapach?? Może mam kogoś takiego wśród swoich znajomych, i mogłabym je komuś podarować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×