Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

Gość born2bwild93
I ja chciałabym uzyskać pomoc w doborze perfum. niewysoka, drobna dziewczyna, długie kręcone włosy, ciemne, zielone oczy, jasna cera. Chciałabym coś kuszącego, a zarazem świeżego. Coś orzeźwiającego, ale kokieteryjnego. I żeby zapach dlugo utrzymywal się na skórze. Lubie niezależność, jestem energiczna, pełna humoru, kokieteryjna. Jestem pewna siebie, śmiała i wygadana. z góry dzięki za pomoc! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotty81
Liczę na Twoją pomoc!!! widzę, że miałaś Kess wspaniały pomysł na topic:) mam równiez nadzieję, że mi pomożesz,bo jestem ZROZPACZONA! ;) Szukam odpowiednika moich ukochanych, zaginionych perfum - wycofanych z produkcji:(( a Mianowicie Kookai Qui Non. Chciałabym znaleźć coś dla siebie o podobnym zapachu, bo nic innego nie kręci mnie jak ten właśnie. Skład tych perfum to: śliwka,słodka brzoskwinia,ananas,róża,jasmin,fiołek,wanilia,cedr,piżmo i bursztyn - może to pomoże ci przypomnieć sobie jakiś znany,podobny zapach...byłabym niezmiernie wdzięczna!! Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję pomysłu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie perfumomaniaczki, po raz kolejny reaktywuje nasz topik. Byly przerwy z powodu mojego pobytu za granica, gdzie dostep do neta mialam wiecej niz ograniczony. Teraz koncentruje sie na pisaniu pracy dyplomowej, jestem na ostatnim wirazu. Jak wszystko dobrze pojdzie to juz za 2, 3 tyg bede mgr Kees :) Ale poki co postaram sie nadrobic moje zapachowe zaległości. Dziewczyny, bardzo prosze o wyrozumialosc i cierpliwość. Jak kogos ominę to upominać się :) Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 123 1) Benetton Be Clean Energy ( agrest, mandarynka, grejpfrut, zielone liście,jaśmin, konwalia, rabarbar,ambra, sandałowe drzewo, piżmo) 2)Sarah Jessica Parker Lovely ( Mandarynka, bergamot, drzewo różane, bursztyn, lawenda, paczula, drzewo cedrowe, piżmo, martini) 3)Paris Hilton Just Me ( maliny, bergamotka, zielony pieprz, fiołek, konwalia, irys, frezja, biała róża, Ylang Ylang, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo) Nayumi 22 1) Roberto Cavalli Oro ( pieprz, magnolia, bergamotka, jabłko, morela, frezja, polne kwiaty, drzewo sandałowe, piżmo, miód) 2)Valentino V Ete ( bambus, fiołek, jaśmin, piwonia, róża, drzewo cedrowe i sandałowe, ambra, piżmo, paczula, gałka muszkatołowa) 3)Cartier So Pretty ( mandarynka, neroli, irys, róża, orchidea, drzewo sandałowe, piżmo) malinowe lato 1) Armani Code ( pomarańcza, imbir,kwiat pomarańczy,miód, drzewo sandałowe) 2)Givenchy Amarige ( neroli, drzewo różane, listki fiołka i mandarynki,mimosa, gardenia, yang-ylang, suszone owoce,kaszmir, piżmo, ambra, wanilia) 3)Jennifer Lopez Still ( sake, biały pieprz, mandarynka, herbata Earl Grey,frezja, róża, irys, jaśmin, kwiat pomarańcza,drzewo sandałowe, piżmo, ambra)\\ waniliowa mandarynka 1)Lolita Lempicka L ( gorzka pomarańcza, cynamon, nuty drzewne, karmel, wanilia, piżmo ) 2)Lancome Miracle Forever ( anyż, czarna porzeczka, migdały, paczula, drzewo cedrowe, ambra, wanilia) 3)Krizia Time ( dzika róża, różowy pieprz, piżmo, drzewo sandałowe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiecie co, mam propozycję. Mam zaległości jeszcze z września, października. Prawdopodobnie dziewczyny, które to napisały pewnie straciły nadzieje na odpowiedz. Odrobie zaległości od maja, do teraz. A jak pokaże się ktoś z okresu dawniejszego, niech się wpisze jeszcze raz, bo przy takich zaległościach łatwo mi się pogubić. Pozdrawiam baaaaaaaardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONI-Q
Witaj Kees;)To w takim razie ja się przypomne bo pisałam w marcu..Jestem brunetka,ciemne oczy,spontaniczna i towarzyska..mam 24 lata..bardzo lubie wode perfumowana VERY IRRESISTIBLE GIVENCHY...moze cos w tych nutach zapachowych...nie lubie natomiast perfumów ostrych,drazniacych...pomóż PLEASE..bardzo mi zależy poniewaz juz od długiego czasu nie moge znaleźć nic dla siebie...z góry baaaardzo dziekuje i pozdrawiam serdecznie....SUPER ŻE JUŻ JESTES I O NAS NIE ZAPOMNIAŁAS;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odpisuje od strony 23, jak kogoś ominęłam wpiszcie się jeszcze raz ( przepraszam za klopot) anjjja 1) Cacharel Amor Amor Sunshine ( morela, grejpfrut, mandarynka, bergamotka, piwonia, orchidea, plumeria, piżmo, sandałowiec, wanilia) 2)Escada Pacific Paradise ( sorbet kokosowy, limonka, ananas, physalis,wata cukrowa, kwiat bananowca, hawajski solny kwiat,drzewo sandałowe, ambra, pudrowe piżmo) 3)Lacoste Touch of Sun ( zielone tony, bergamot, grejpfrut, wodne nuty,piwonia, jaśmin, róża,wetiwer, ambra, drzewo sandałowe, piżmo) miaaa28 1) Hermes Caleche ( Róża, gardenia, ylang-ylang, jaśmin, irys, bergamotka,drzewo sandałowe i cedrowe, piżmo, ambra, wetiwer) 2)J.P.Gaultier Classique Summer ( róża, pomarańcz, cytryna, jaśmin, Ylang-Ylang, lilie, irys, wanilia, piżmo) 3)Boucheron Jaipur Saphire ( jaśmin, ambra, wanilia, magnolia, róża, cynamon,brzoskwinia, śliwka, kardamon, heliotrop, yuzu, kaszmir ) Wszystkie trzy barzo eleganckie a zarazem nie cięzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota 3035 1) Cacharel Noa Perle ( biała piwonia, róża, frezja, różowy pieprz, pomarańcza, orzech laskowy, kumquat) 2)Issey Miyake L´Eau D´Issey ( kwiat lotosu, frezja, cyklamen, melon,piwonia, biała lilia, goździk, konwalia, tuberoza, cedr, różowe piżmo, ambra, drzewo sandałowe) 3)Escada Into the Blue ( zielone liście, herbata, aksamitka, karambola, piwonia, lila wodna, arbuz, piżmo, ambra ) Usiak, bardzo słabo kojarzę ten zapach, ale należy chyba do gatunku kwiatowo - drzewnych, ze świeżą górą i cie[płym dnem, więc może: 1) Lanvin Rumeur ( kwiat magnolii,białe róże, jaśmin sambac, kwiat pomarańczy,paczula, piżmo) 2)Jette Joop! ( gruszka, kolendra, pieprz,róża bułgarska, irys,piżmo, tonka, drewno cedrowe) 3)Ralph Lauren Romance ( róża, imbir, kamelia, liczi, nogietek, żółta frezja ,kwiat lotosu, liliowiec, fiołek, paczula, mech dębowy, egzotyczne drewno, piżmo) MonisiMotylek vel MONI-Q ( post marcowy + dzisiejszy ) Very Irresistible jest kompozycją bardzo kwiatową, zgromadzono w niej aż 4 rodzaje róż i dodano odrobinkę anyżu, trudno o drugi taki zapach ( osobiście też go ubustwiam) ,ale może jeśli chcesz zmiany, jednak nie za mocnej, poszukamy czegoś w zapachach kwiatowo- owocowych, jednak z przewagą akordów kwiatowych. Może: 1) Jennifer Lopez Love at First Glow ( bergamotka, neroli ,brzoskwinia, różowy pieprz, dzika róża, osmanthus, frezja, piżmo, nuty drzewne, wanilia) 2)Jesus del Pozo Halloween ( bergamotka, jaśmin, limonka, lipa, banan, magnolia, tuberoza, frezja, fiołek, gardenia, konwalia, pieprz,drzewo sandałowe, wanilia, kadzidło, mirra) 3)Lacroix Bazar ( czerwony pieprz, yuzu, nektaryna, morela,nasturcja, irys, różą, piwonia, jaśmin, drzewo sandałowe, drzewo guaiac, piżmo, ambra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetusineczuneczka1984
witam, wysoka 'ciemna' blondynka uwielbiam zapachy nasycone świeżością wiem że to dziwne, ale lubie np. zapach płynu do płukania tkanin na moich ciuchach:P i taki też zapach chciałabym znaleść dla siebie. bardzo świeży, wręcz nasycony tą świeżością;) lubie też zapachy owocowe ostatnio miałam Fraise Yves Rocher (truskawkowa) mogłabyś mi coś polecić? ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatagatagatagatagatagatagatag Spróbujemy pocelować w kierunku waniliowo - drzewnym. 1) Bvlgari Black ( herbata Lapsang z Cejlonu, czarna herbata, liście Souchong, ambra, drzewo różane, bergamotka, guma, drzewo cedrowe,wanilia, piżmo, drzewo sandałowe) 2)Laura Biagiotti Roma ( różowy grejfrut, czarna porzeczka, mięta, hiacynt, bergamotka, jaśmin, róża, konwalia, drzewo sandałowe, tuberoza,wanilia, ambra, piżmo, cybet, mech) 3)i mój ukochany Cartier Le Baiser du Dragon ( gorzki migdał, kwiat neroli, gardenia, cedr i dzrewo sandałowe otulone irysem, na dnie wetiwer, paczuli, benzoes, ambra) sonia.ka 1) Gabriela Sabatini Elegance ( melon, cytryna, mango, czarna porzeczka, lilia, jaśmin, tuberoza, na dnie kosaciec florencki, piżmo, drzewo sandałowe ) 2)Bruno Banani Woman ( owoce cytrusowe, lila wodna, liście bluszczu, frezja, brzoskwinia, konwalia, na dnie białe piżmo i mleczna wanilia) 3)Mexx Pure Life ( czarna porzeczka, bergamotka, lilia wodna, fiołek, jaśmin, bursztyn, piżmo i heliotrop) Madelene 1)Puma Aqua ( zielone jabłko, karaibska limonka, truskawka, brzoskwinia, hiacynt, na dnie biała paczula i drzewo sandałowe ) 2)Mexx Ice Touch ( akordy wodne, różowy i czarny pieprz, mrożona herbata cytrynowa, jeżyna, liście mięty, tunezyjska gorzka pomarańcza, nasiona kolendry, biały cyklamen, malina, drzewo cedrowe, ambra, piżmo) 3)Elizabeth Arden Sunflowers ( brzoskwinia, bergamotka, melon, osmantus, jaśmin, cyklamen, róża herbaciana, mech, drzewo sandałowe, piżmo.) Milka.m. Niestety nie znam zapachów avonu, wiec nie mam pojęcia co może być podobnego do Open Road. Szatyn, lat 30..troszkę mało informacji, nie wiem jaki jest, czy raczej dynamiczny, czy poważny...To będą strzały w ciemno, to co bym dobrała dla młodego mężczyzny ( nie chłopca ) na lato: 1) Baldessarini Del Mar ( herbata Earl Grey, mandarynka, czarny pieprz, drewno cedrowe, cynamon, kardamon, wetiwer, olibanum, paczula, ambra) 2)Hugo Boss BOSS in Motion (bergamot, kwiat bazyli, liście fiołka, różowy pieprz, cynamon, kardamon, gałka muszkatołowa,drzewo sandałowe, wetiwer, nuty piżma) 3)Calvin Klein Escape ( liście brzozy, grejpfrut, bergamot, jałowiec, eukaliptus, szałwia, rozmaryn, cyprys, paczula, wetiwer, mech dębu, drzewo sandałowe) born2bwild93 1) Arden 5th Avenue ( bez, kwiat lipy, magnolia, mandarynka, bergamotka, bułgarska róża, fiołek, ylang-alyng, jaśmin, tuberoza, brzoskwinia, muszkat, goździk, sandałowe drzewo, wanilia, irys, tybetańskie piżmo) 2)Esteé Lauder Pleasures ( biała lilia, liście fiołka, czarna lilia, biała peonia, biała róża, kwiaty Karo-Karounde, drzewo sandałowe, paczula, cedr, piżmo) 3) Paco Rabanne XS pour Elle ( mandarynka, wodny jaśmin, neroli, frezja, ylang ylang, drewno sandałowe, piżmo) Dotty81 Kochana nie znam zapachu o którym mówisz...przykro mi. Nuty, coż mogą pomóc, ale nie muszą, bo jak wiadomo dodawane są one w różnych proporcjach i te sam akordy mogą tworzyć setki różnych kombinacji...:( Charakterystyczny jest dosyć bursztyn, który w Twoich perfumach tworzy podstawę kompozycji...Nie wiem czy mi się uda, to bardziej strzały w ciemno, bo jak powiedziałam nie znam Kookai Qui Non 1) Ralph Lauren Ralph Rocks ( ananas,brzoskwinia, kokos, granat, owoc kiwi, cytrusy,frezja,liść zielonej palmy, kwiat pomarańczy, hiacynt, mleczko kokosowe, Indonezyjskie drzewo sandałowe, bursztyn) 2) Rochas Poupee ( ananas, pomarańczowe i białe kwiaty, róża, jaśmin, fiołek, tuberoza, gardenia, laskowy orzech, drzewo sandałowe, ambra, bursztyn) 3)Boucheron Trouble ( kwiat pomarańczy, jaśmin,fiołek, bursztyn, niebieski cedr, wanilia, ambra, czarna róża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatowate
no to ja też poproszę o radę, bo zastanawiam się nad wyborem zapachu dla siebie:] moja osoba prezentuje się mniej-więcej tak: 20letnia szatynka z grzywką, oczy szaro-niebieskie, wzrost 175, szczupła sylwetka, cera w dość ciepłym odcieniu (brzoskwiniowawa). latem noszę kolorową odzież, w zimie raczej zgaszone barwy (szarości, brązy, oliwki, grafity). osobowość skomplikowana - małomóna enigma dla ludzi z zewnątrz, ale w towarzystwie znajomych szaleję i tryskam energią jak małe dziecko. szukam czegoś uniwersalnego, kobiecego, niekoniecznie na codzień. chciałabym coś z nutą bergamotki i ylang-ylang. lubię także zapach cedru i drzewa sandałowego. najlepiej żeby woń była konkretna, ale ze słodką nutą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetusineczuneczka1984 Dla Ciebie grupa cytrusowo - aromatyczna 1) Lancome O Oui! ( klementynka, hedion, owocowy sorbet, mrożona wódka, jabłko, gruszka, ananas, płatki białych kwiatów, lilia, zmrożone piżmo) 2)Cerruti Image ( jaśmin, gruszka, grejpfrut, pieprz, piżmo, ambra, liście brzozy) 3)Calvin Klein Eternity Moment ( kwiat granatu,chińska śliwka,owoc guava, piwonia, malina,lilia wodna, piżmo, drzewo różane) gagatowate 1) Jil Sander Sun ( bergamotka, czarna porzeczka, drzewo różane, ylang-ylang, jaśmin, konwalia, fiołek, sandałowe drzewo, paczuli, wanilia) 2)Nina Ricci Nina ( owoce cytrusowe, piwonia, wanilia, maracuja, biały cedr, drzewo jabłoni, piżmo) 3)Laura Biagiotti DUE Donna ( kwiat pomarańczy, mandarynka, żywica elemi, jasmin, magnolia, bułgarska róża, piżmo, ambra, drzewo cedrowe i sandałowe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wow ale fajny topic:) to ja tez sie wporsze:) jestem brunetka o zielonych oczach,długie włosy, szczupla, energiczna, moj ulubiony temat to erotyka:P lubie jak zapach jest podniecajacy:) mam lekko opalona karnacje, ubieram sie hmmm roznie rzadko na sportowo, czesciej szpilki i obcisle rzeczy uwielbiam zapach jil sander sun, klasyczne naomi campbel, armani code tez mi ladnie pod nosem pachnie , przede wszystkim lubie slodke i orientalne zapachy ale dkny be delicious tez mi sie podobaja:) pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oreli, twój ulubiony Jil Sander Sun to kompozycja kwiatowo - owocowa, wiec postaram się dobrać dla Ciebie coś z tej samej grupy, jednak z ciut mocniejszą, zmysłową bazą. Może: 1) Guerlain Insolence ( fiołek, malina, kwiat pomarańczy, róża, irys, na dnie tanka i żywica ) 2) Armani Emporio Remix ( gruszka, żurawina, anyż, frezja, magnolia, drzewo sandałowe i cedrowe, piżmo) 3)Ralph Lauren Safari ( indyjski pomarańcz, czarna porzeczka, hiacynt, narcyz, mandarynka, galbanum, włoski jaśmin, kwiaty pomarańcza, irys, majowa róża, sandałowe drzewo, cedrowe drzewo, wetiwer, paczula, ambra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Dominika*
hej. 19 lat,mam niebieskie oczy, ciemno blond wlosy, szybko opalam sie na brązowo. nie lubie skrajnie slodkich zapachów- np escada rockin rio jest dla mnie paskudny. jestem pewna siebie, lubie być w centrum zainteresowania. podobaja mi sie zapachy zarowno te mocne i odwazne, jak i te delikatniejsze i lzejsze. uzywalam Hugo Boss woman (czerwony kartonik) i Coco Chanel Mademoiselle, a z tych mniej markowych z Oriflame Elvie a teraz Giordani White Gold. juz od dawna chce kupic cos z wyzszej polki ale nei moge sie zdecydowac co. Podoba mi sie takze Sensi-white notes.Pomozesz??:) czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Dominika*
aa a takze podoba mi sie zapach Avonu- Tommorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjulka
hej mam 20 lat lubie słodkie ale pociagajce zapachy chciała bym zeby faceci waryjowali na punkcie tego zapachu jestem wysoka chuda niebieskie oczy i włosy farbowane na odcien czerwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika Widzę, że gustujeszw różnych zapachach, Sensi White Note, gdzie dominuje lilia wodna i konwalia, a Coco Mademoiselle to kompozycja kwiatowo- szyprowa, więc poszukamy czegoś z rodziny kwiatowej: 1) Clinique Aromatics Elixir ( pomarańcza, róża, jaśmin, rumianek, paczuli, ylang-ylang, wetiwer, mech dębu, sandałowe drzewo, piżmo, ambra) 2) DKNY Be Delicious ( zielone jabłko, grejpfrut, ogórek, magnolia, tuberoza, różą, konwalia, fiołek, sandałowe drzewo, egzotyczne kwiaty, biała ambra) 3) Joop Muse ( biała lilia, aromat szampana, heliotrop,białe piżmo, gorzka skórka pomarańcza) Zjulka Grupa orientalno waniliowa, z dominującym piżmem, działa :) 1) Lolita Lempicka L ( bergamota, gorzka pomarańcza, cynamon, piżmo, nieśmiertelnik, wanilia, drewno sandałowe Mysore, tonka) 2) Armani Emporio ( kardamon, mandarynka, jaśmin, bergamotka, heliotrop, wanilia, cedr, piżmo) 3)Calvin Klein Obsession ( mandarynka, bergamot, wanilia, brzoskwinia, cytryna, jaśmin, kwiat pomarańczy,róża,koriandr, bazylia, jantar, mech dębu, piżmo,amber,drzewo cedrowe,drzewo sandałowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **dziubdziub**
Hej :) mam 20 lat, jestem wysoką, szczupla szatynką. raczej aspoleczna i skryta, chociaz tez spontaniczna, gadatliwa i bezczelna :DD chciałabym jakieś delikatne perfumki na lato. najlepiej swieze, niezbyt slodkie, nie duszace i nie pudrowe. i zeby mi moj facet nie wypominal zapachu tylko byl nim zachwycony ;] wiec cos co podoba sie facetom. z gory dziekuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kees mam 21 lat,172 wzrostu,niebieskie oczy i naturalöne blond wlosy,mam romantyczna dusze ale potrafie takze mocno stapac po ziemi,lubie sie ubierac kobieco,mam juz swoje zapachy a jeden ulubiony w szczegolnosci,ciekawi mnie czy trafisz chociaz w jeden z nich,pozdrawiam,to milo ze zalozylas taki topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny topik:) Ja bardzo lubie kupowac sobie perfumy,ale jakos nie mogę trafi na \"swoj zapach,tak żebym go od`razu pokochała i chciala do niego wrócic.Uzywałam wielu-m.in Lacoste Touch of Pink, Armani Aqua di Gio, Davidoff Cool Water,Clinique Happy Heart,Versace Women... Bardzo podobaja mi się zapachy Lancome, a ostatnio jestem zachwycona amor amor Cacharel. Lubię raczej lekkie zapachy, ale takie odrobinkę zmysłowe;) i żeby było je długo czuc.Jestem osoba młodą,ubieram się raczej elegancko, mam brązowe włosy i oczy. Należe do ludzi niesmiałych, ale lubię tez się posmiac w groie znajomych. Mam nadzieję,ze coś mi doradzisz (cena nie gra wiekszej roli)- gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Świeże zapachy, morskie, lekkie i mocne zarazem... -----> Zdecydowana, konkretna czasem wulgarna... Na ogół otwarta bywa że sympatyczna.. :) poniżej 20-stki; brązowe krótkie włosy, blada, średniego wzrostu, szczupła... zielone oczy... Hmmm... Proszę o diagnozę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieubdziub, grupa szyprowo - owocowa 1) Chanel Coco Mademoiselle ( kwiat pomarańczy, bergamot, jaśmin, róża, paczula, wetiwer) 2) Gucci Rush ( gardenia, frezja, róża, wanilia, jaśmin, paczuli, wetiwer, koriandr, drzewo sandałowe, korzeń kuskusu) 3) Y.S. Laurent Cinema Festival D Ete ( nuty cytryny, mandarynki, kwiat migdału, amaryllis, jaśmin, białe piżmo, bursztyn, wanilia) NatiK, zobaczymy czy trafię w Twoje zapachy, ale to co mi proponujesz to jak traf na loterii, wiadomo ile jest zapachów :) Dla wysokiej, kobiecej blondynki spróbowałabym pójść w linię kwiatowo drzewną, z delikatną górą, ale ciepłym i wibrującym dnem:) 1) Joop Jette ( bułgarska róża,lilia wodna, biała piwonia, gruszka, pieprz, kolendra, bób tonka) 2)Lanvin Rumeur ( kwiat magnolii, białe róże, jaśmin sambac, kwiat pomarańczy, paczula, piżmo) 3)Kenzo Amour ( kwiat wiśni, biała herbata, kwiat Camelii, kadzidło, drzewo Tanaka, wywar z ryżu, wanilia) Trafiłam? Bo myślałam jeszcze o kwiatowo - owocowych klasykach typu Light Blue lub Amor Amor, ale te cieplejsze jakoś mi bardziej pasują. Leanne Widzę, że preferujesz grupę aromatyczną lub kwiatowo - owocową, lekką i delikatną. Myślę, że może znalzałabyś coś dla siebie w grupie trochę zbliżonej, jednak z wyraźną nutą tuberozy. To słodki meksykański kwiat , który dodaje zapachom intensywności. 1) Cacharel Eden ( wodne lilie, kwiat lotosu, tuberoza, melon, ananas, fiołek, mimoza, liść paczuli, drewno sandałowe) 2) Oscar de la Renta So de la Renta ( hiacynt, wodny melon, kwiat pomarańczy, mandarynka, frezja, gardenia, tuberoza, piwonia, irys, narcyz, wanilia, piżmo, paczula, bób tonka) 3) Lancome Poeme ( himalajski niebieski mak, durman, tuberoza, róża, frezja, narcyz, żonkil, mimoza, wanilia, bób tonka, ambra, piżmo) club_AA Trudno mi znaleźć coś mocnego i lekkiego...:) Grupa kwiatowo - zielona chyba bedzie najlpesza 1) Calvin Klein Eternity Moment ( kwiat granatu,chińska śliwka,owoc guava, piwonia, malina,lilia wodna, piżmo, drzewo różane) 2) Fendi Fantasia ( bergamotka, morela, hiacynt, róża, konwalia, jaśmin, orchidea, mech, drzewo sandałowe, wanilia, bób tonka, kwiaty pomarańcza, lilie, piżmo) 3) Krizia Fiori ( bergamot, mandarynka, pieprz, drzewo różane, goździk, jaśmin, drzewo sandałowe i cedrowe, styrax)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa
może mi coś doradzisz,mam 23 latka i na swoim koncie mnustwo nieudanych zakupów w perfumerii. lubię zapachy swięże, bardzo kwiatowe ale nie słodkie (coś w stylu sportowym?).mam brązowe włosy i dziwny kolor oczu taki zielono niebieski,cera racze opalona,169 cm wzrostu jastem szczupła a raczej chuda-smukła sylwetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaka ja
hej, ja mam 18latek, jestem brunetka o ciemnych oczach.... jaki zapaszek bys mi polecila? lubie bardzo slodkie zapachy, slodko owocowe, hmm... bardzo podoba mi sie amor amor czerwony ale bardzo duzo osob nim pachnie;) wiec moze jakies inne podobne sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megannn23
jA TEŻ PROSZĘ O RADĘ mam czarnne włosy, czarne oczy, pełne usta, mam 169cm wzrostu, szczuplutka bardzo (51kg), często noszę jeansy i bluzeczki w kolorach : żółtym, czerwonym, białym,czarnym , lubie oryginalne bluzki seksowne, jestem zawsze uśmiechnieta, trooche roztargniona, mówią że jestem zakręcona, mam duży temperament. i co mi zaproponujesz? z góry dziękuje i jestem ciekawa. (jeśli możesz to poproszę o perfumy o różnych cenach, takie żeby były tansze i drozsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillaanna
Ja również poproszę o jakiś ciekawy zapach... Mam 24 lata.właśnie skończyłam studia i szukam jakiegoś kobiecego zapachu na nową drogę.Jestem niewysoką,szczupłą szatynką o niebieskich oczach.Czasem entuzjastyczna,casem poważna,zawsze dążę do realizacji swoich celów,mówię to co myślę,ponoć bywam wredna ;-) Lubię słodkie zapachy z nutką orientu ale niezbyt ciężkie,przynajmniej w dzień. Dzięki z góry za poradę,pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia1986
jak miło znaleźć takie forum...cudowny świat perfum..Jestem uśmiechniętą 21-letnią brunetką o ciemnych brązowych włosach i piwnych oczętach..jak narazie moimi strzałami w 10-tkę były zapachy: miracle, amor amor, burberry london, contradiction ck...lubię zapach wanili i kwiatu pomarańczy...ostatnio zastanawiałam sie nad maxmarami(choć mówią że nietrwałe??) oraz hypntotic poison diora....Bardzo będę wdzięczna za poradę..Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en
ja też proszę o pomoc! jestem chuda,170cm wzrostu,włosy ciemne ,oczy zielone,opalona cera, mam 25 lat moje hobby to jazda konna i góry uwielbiam podróżować. fascynują mnie świerze,lekkie zapachy kwiatowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×