Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

Gość Jaga1
A ja, a ja? 34 lata, włosy - ciemny brąz, zielone oczy, 168 wzrostu, szczupła. Styl - klasyczny lub sportowy - w zależności od okazji. Ćwiczę jogę, lubię przebywać na świeżym powietrzu, lubię ludzi. Do tej pory - standardowe J'adore Diora, wcześniej Halloween Del Pozo. Mam ochotę na coś nowego:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandriaa
A ja :-) Pomoz mi w doborze perfum bo juz sama nie wiem.... Mam 19 lat, czarne wloski, brazowe oczy, moj styl to sportowa elegancja.jestem raczej osoba spokojna i niesmiala, malomowna, ale lubie tez imprezy,spedzac czas ze znajomymi,wychodzic do ludzi.Lubie zapachy raczej slodkie cos w stylu Ralpa Laurena- Ralph - ale to nie to..... Jestem bardzo uczuciowa,romantyczna i wrazliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca ciągle
czy dojrzała kobieta też może prosić o poradę? pasuje do mnie idealnie Dune, kocham ten zapach, czuję sie w nim cudownie, ale warto czasem coś zmienić, podoba mi sie też trochę różowa Herrera, ale znacznie słabiej się utrzymuje zapach dostałam niedawno od córki Miss dior Cherie, ale zupełnie nie pasuje do mnie lubię jej Sun/ jill Sander, ale to niezupełnie dla mnie marzy mi się mocny zmysłowy zapach, nie bardzo słodki, ale z domieszką goryczki czy wymyślisz coś dla mnie? :) proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kesss
Kessss - pomóż bo jestem maniaczką perfum, a poza tym za pare dni są moje 40 urodziny. Może najpierw wygląd: 178 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, długie włosy blond. Z natury jestem dynamiczna, ludzie uważają , że przebojowa. Zapachy jakie lubię, to takie które trochę się za mną ciągną. Ostatnio używałam Pure Poison, Tendre Poison, Miracle so Magic a także czasami Coco Chanel. Nie wiem, czy zapachy te do mnie pasują, mogę tylko powiedzieć, że je lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropos
Jil Sander i Sun, czy są jakieś podobne perfumy? Oprócz fajnego zapachu są też bardzo trwałe. Wiesz cos o tym Kees?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może i ja poproszę o poradę:) jestem młoda, ubieram się elegancko,mam brązowe włosy do ramion i brązowe oczy, lubię takie zapchy, które czuć, czyli dość mocne, ale nie przytłaczające używałam Versace women, Clinique happy heart, Aqua di Gio, Lacoste touch of pink, ale swojego ulubionego zapachu nie mam byłabym wdzięczna za pomoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17
Witaj! Ja równiez prosiłabym o dobór zapachu,bo nie znalazłam jeszcze tego,,mojego".:) Mam 17 lat ,170cm wzrostu ,włosy-naturalny blond,ciemna karnacja,niebieskie oczy.Jestem szczupła,i wesoła. Lubie zapachy słodkie ale nie mdłe.Amor amor-odpada.Nie przepadam tez za ulepkami.Lubie w perfumach zapach świerzości,nutka proszku do prania. Szukam czegoś zmysłowego,kobiecego(ale nie za bardzo-mam dopiero 17lat;)z nutą swierzosci.Zapach ktory pociąga facetów. Powinien być trwały i rozwijający sie i z ,,ogonem,,:) Nie lubie:d&G light blue,mania armaniego,lacoste(są mdłe)ani zapachów kwiatowych. Uzywam:gucci envy me,c-thru Emerald, Sarantis - X-Pose Stardust, Dziekuje i pozdrawiam:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kees... jesteś tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kees
potrzebna jeteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumeria85
a perfumy dla faceta , brunet 187 , niezależny , ale i uczuciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kees nie zaglądasz już
jesteś potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy juz
po topiku??? szkoda, bo fajny był :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooodnooooszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doreksik
Błagam pomóżcie !!! Słyszałam, że bardzo ładny jest zapach "białego Kenzo". Czy któraś z Was wie jak konkretnie nazywa sie ten zapach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara_com
bardzo fajny topik :) jesli mozna tesh prosze o porade. mam 18lat, 165 wzrostu, szczupla. wlosy ciemne blad krecone :D .ciemno-zielone oczy, z ciemna oprawa, nosze okulary .mam jasna cere troche tradziku :P.jestm bardzo niesmiala (to chyba przez kompleksy) lecz jak kogos dobrze poznam to jestem otwarta i bezposrednia. jestem pracocholikiem zawsze dokladna i perfekcyjna - taka zosia samosia. zapachy ktorych uzywalam (a nawet uzywam ) to puma rozowa tez czerwona , benetton rozowy , chanell madmasel (czy jakos tak) ale lubie zapachy swieze i jednoczesnie uwodzicielskie i sportowe(taka mieszanka) .na codzien nosze dzinsy golfy i t-shirty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srooczka
na początku chciałam powiedzieć, ze jestem pod wrazeniem tego co przeczytałam :) gratuluje "nosa" :P...tak czytam i czytam i zastanawiam się czy i dla mnie cos się znajdzie :) Mam niebieskie, oczy, włosy pomiędzy jasnym blondem,a platyną (naturalne:P) średniego wzrostu...Główne cechy: Zmysłowość - Uczuciowość - Towarzyskość - Dynamizm ...z góry dziękuje i pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc jestem pod wrazeniem i równiez chciałabym uzyskać rade dla siebie. Jestem zodiakalnym Baranem: uparta, smiała, dążąca do przodu, wesoła, lubiaca imponować i dominować -czasem bywam zamknieta w sobie. Jestem 33 latką, o ciemno brazowych włosach i szarozielonych oczach , jasna cera wzrost1,70 sylwetka szczupła. Uwielbiam zapachy w ogole- wszystkie skojarzenia jekie mam z dzieciństwa to sa najpierw zapachy a potem sytuacje. Prosze poradz mi cos wyjatkowego dla mnie bo w dalszym ciagu jestem poszukiwaczem a w tej gamie zapachowej trudno sie odnalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjjja
Witaj Kees! ja również chciałabym o poradę w doborze perfum. Jestem wysoką, szczupłą szatynką. Mój znak zodiaku to rybki. Mam 27 lat. Chciałabym delikatny zapach, może jakas nutka świezości? Prosze o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki o paskud
MAM patkie pytanko moze to babski temat ale jakos tu trafilem szukajac meskich perfum :P no wiec mam pytanie moze dalo by sie cos doradzic hehe jestem blondynem wysokiem i raczej normalnej postawy bardzo wesolym i szalonym (gosz jak to glupio brzmi jak w randce w ciemno) nio w kazdym razie uwielbiam zapach pumy flow i malizie umo (z tym ze ta druga jest zdaniem mojej dziewczyny zbyt siarczysta- no w koncu pieprz) znacie cos zmeskiego z cedrem a'la puma flow? prosze odpowiedzcie na maila bo obawiam sie ze pozniej tu neui tafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa28
ja uwielbiam AMOR AMOR i NOA Cacharel i też PUR BLANCA i PROWL oraz PERCIEVE z Avonu. podoba mi się tez MIRACLE. mam 28 lat, nie mam męża (nazeczonego), dzieci tez nie mam. prace mam w wiekszosci przy komp. i w domu. 160 cm wzrostu, waga 58 (ale skutecznie dążę do 50 :D ) uwielbiam podróże. uwielbiam luksus (wczasy w ekskluzywnych kurortach za granica ;) ) ale też bardzo lubię wycieczki w gory. spanie po schroniskach, w spiworach na dworze czy na podlodze, mycie sie tam w zimnej wdzie, łazenie od rana do wieczora po gorach... jestem raczej romantyczką. kocham zwierzęta. ludzie mnie lubią, ale większość uważa, że jestem "dziwna". mało się odzywam w towarzystwie. jestem dość wstydliwa. za to na narzeczonego czesto krzycze ;) (jak zasłuży). jestem bardzo nerwowa i zazdrosna. włosy - ciemny blond (taki typowy polski kolor ;) ) za ramiona, lekko kręcone, oczy szaro-niebieskie, ciemna oprawa oczu, cera raczej blada, ale w lecie opalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzebuję porady bo nie mam w ogole pojecia jakiego dokonac wyboru :( Jestem blondynką, delikatną i filigranową, mam niebieskie oczy, jestem romantyczką. Lubie zapachy bardzo delikatne, kwiatowe, moga być troszeczkę słodkie, ale nie bardzo. nie lubie zapachów duszących i mocnych.Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroto
ja sie nie znam za bardzo, ale moze PUR BLANCA z Avonu lub MIRACLE Lancoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiak
Witam. Od lat używam Issey Miyake Le Feu D'Issey Light - to mój ukochany zapach. Niestety stał się obecnie niedostępny zarówno w kraju, jak i za granicą (podobno go wycofali). Czym go zastąpić??? Bardzo proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonisiMotylek
Jesli mozesz i mi pomóc to bede bardzo wdzieczna.BARDZO MI ZALEŻY!!!!!!!!Od długiego czasu szukam odpowiedniego dla mnie zapachu ale nie potrafie sobie dobrac odpowiedniego:(:(:(Jestem drobną brunetka,ciemne oczy,spontaniczna i towarzyska,zawsze usmiechnieta i ciekawa swiata,24 latka...bardzo lubie wode perfumowaną VERY IRRESISTIBLE GIVENCHY...moze cos w tych nutach zapachowych...czekam na propozycje,z góry bardzo dziekuje.....Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatagatagatagatagatagatagatag
lubie zapachy słodkie ale nie mdłe. najchętniej orientalne lub korzenne. mocne i ciężkie. zmysłowe i kobiece. jestem wysoką szczupłą szatynką. nie znalazłam jeszcze swojego idealnego zapachu ale lubie zapach wanilii i drzewa sandałowego, malin... i to chyba wszytko. nie znoszę wprost trawiastych lub moskich zapachów, ogórkowych i świerzych. kocham przyrodę i sztukę - sama dużo tworzęm- szukam czegoś co będzie odpowiadać mojemu gustowi a jednocześnie podkreśli mój charakter. narazie używam coco madmoiselle chanela ale nie do końca mi pasuje. moim ulubionym zapachem jest avon surrender. mam 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia.ka
Od długiego czasu szukam idealnego zapachu dla siebie. Liczę na pomoc z waszej strony :) Lubię zapachy owocowe i słodkie, a zarazem świerze i nie duszące, i co ważne DYSKRETNE! Ideałem dla mnie do tej pory była woda toaletowa Adidas Fruity Rhytm, marzeniem dla mnie zawsze były perfumy Escada Pacific Paradise, niestety były zbyt drogie na moją kieszeń. Ostatnio mój gust uległ zmianie i poszukuję zapachów bardzo dyskretnych, pudrowych, kojarzących się z czystością i mydłem. Podoba mi się zapach dezodorantu Nivea w kulce, z wyciągiem z pereł, oraz dezodorantu w sprayu Fa Pink Paradise. Jestem drobną, szczupłą, radosną, trochę nieśmiałą szatynką o jasnej skórze. Mam 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelene
Proszę o pomoc. Mam 16 lat. Teraz używam Adiddas - Fruit Rythm. Szukam jakiegos fajnego zapachu na codzień. Lubie zapachy owocowe.jestem wysoką, szczupłą brunetką o szarych oczkach. szukam czegoś dzikiego, tajemniczego ale też delikatnego. Po porstu coś dla głośniej i humorzastej dziewczyny. Tylko żeby nie kosztowało zbyt dużo...Z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka.m.
Witam! Cieszę się,że znalazłam miejsce,gdzie można się poradzić. A więc mojemu mężowi bardzo spodobał się zapach open road z Avonu. Niestety już go nie ma. Czy jest coś podobnego? I co jeszcze możesz polecić dla szatyna o niebieskich oczach, koło 30-stki. Z góry dziekuję i pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×