Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinezkaaa

Zdradziłam...

Polecane posty

Hmmm...może to głupie, ale przyszło mi do głowy, że robi to on sam...może po to aby Ciebie jakoś przestraszyć...może w taki sposób chce dać Tobie jakiś sygnał, że chce to zakończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNA03
ja nawet sobie pomyslałam ,ze to on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNA03
mówił ,że mi o tym powie osobiście,kulturalnie przy kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNA03
mówił ,że mi o tym powie osobiście,kulturalnie przy kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNA03
mówił ,że mi o tym powie osobiście,kulturalnie przy kawie......a może popełniłam bląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powinnaś z nim po prostu szczerze porozmawiać, tak jak obiecał, przy kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNA03
powiedzcie same,przyjmuje każda krytykę.......: otóż na poczatku były plenerki ,potem spotkalismy sie u mnie w domu i tak w sumie zostało ,chciałam w ten sposób nas chronic przed oczami innych,nie mysląc w sumie o sobie,o sąsiadach czy może jakis sie nie znajdzie zyczliwy i pojdzie do mojego męża i powie ze wtedy gdy go nie ma odwiedza mnie jakis gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNA03
pamietałam o jego świetach/imieniny,urodziny ,świeta/zawsze jakis drobiazg ode mnie dostał,oddałam mu sie bez granicznie.....sama nie wiem co tym mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNA03
ale jak to zrobić skoro albo nie odbiera albo ma wyłaczoną komórkę, na maile nie odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNA03
a żeby było ciekawie,to niedawno jedna z jego dam napisała do mnie i na mnie wiele obelg,on pozostawił to bez koment.,potem napisał facet z propozycja i tu zareagował i mnie za to bardzo przeprosił.mało tego pani "I",która po mnie tak jehała chciała iść z dowodami jego nie wierności do jego żony, nie wiem jak ,ale ja od tego odwiodłam,spotkałam się z kobietą TAK DOBRZE CZYTACIE to co zobaczyłam na zdjeciach to był szok,on o tym sie dowiedział ponieważ Pani "I" mu napisała ,jak z resztą i do mnie ta sama tresc ale to pozostało bez echa z jego strony.I co wy na to????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciula
Witam wszystkich. Strasznie pokrecona ta twoja sytuacja. A nie możesz sobie poprostu odpuścic tego dupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciula
Ja też zdradzam męza i uważam że to jego wina...... Kochamy się sporadycznie ( o ile 5 min można nazwac kochaniem ) jest wiecznie zmęczony i rozdrażniony. Zawsze ja muszę inicjowac sex, uwielbiam się kochac i jest to dla mnie wielki problem. Mówiłam mu o tym wiele razy ale on ma to gdzieś. więc czy powinnam miec wyrzuty????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naiwna...naprawdę daj sobie z nim spokój, nie warto, z tego co piszesz wynika, że nie jesteś pierwsza i na pewno nie będziesz ostatnia, pan x szukał przygody, zabawił się i już...nie plącz się w to jeszcze bardziej, tylko Ty na tym cierpisz i będziesz cierpiała jeszcze bardziej, zacznij żyć, z czasem zapomnisz.Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
naiwna ta twoja sytuacja jest zalkiem zagmatwana a ja myslalam ze z moim jest cos nie tak hehe wiesz szczeerze radze odpusc tego goscia ja tak mam nadzieje zrobic nie jest latwo ale chyba sie oplaci szkoda nerwow i tojego bolu radze ci przemysl dobrze i zostaw go w cholere zawsze mozesz sie tu wyplakac jak bedzie ci zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNA03
"HS POL" do Twojej wiadomości nie po dwóch latach małżeństwa lecz po 12 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNA03
Dzięki WAM bardzo jesteście super,,,,,,ale jest małe ja mam poczucie winy ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje :D ale jestem wykonczona... naiwna ja powoli dochodze do tego, ze nie ma co oddawac sie kochankowi bezgranicznie :P olac, olac, olac :P a ten pan X to jakas pierdola chyba... ech dziewczyny... wzloty i upadki, dzis mialam zajebisty humor, a pod wieczor sie zepsul :( dlaczego? z zazdrosci, z kobiecej proznoac etc :P trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc niepokonanym... chyba czas wcielic to w zycie... nie chce, ale musze... wczoraj uslyszalam, ze moj pan kochanek nie czuje sie wydognie, ze gdybym byla sama to bylo ok, ale nie jestem i nie jest ok. na razie sie nie wycofuje, ale ja wiem ze ten dzien nadejdzie... kumpele mi mowia, ze sie zakochal... bo zazdrosny, bo to, bo tamto... jakos w to nie wierze, ale... jak spalam u kolezanki pierwszy raz w zyciu, to przysnilo mi sie, ze powiedzial, ze mnie kocha :P a sny, ktore sie snia jak sie spi po raz pierwszy w nowym miejscu ponoc sie sprawdzaja, hehehe :P:P:P:P:P kicia co ty na to? ;) dobrej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
hwj pinezka uwazaj o czym marzysz bo ci sie spelni hehe ja jak poznalam swojego a miedzy na mi jeszcze nic nie bylo mialam sen ze mnie pocalowal, san byl taki realistyczny ze jak sie obudzilam "czulam" ten pocalunek i cala w skowraonkach marzylam jak to by bylo fajnie jakby kiedys do mnie wszedl i mnie pocalowal i jakies 4 miesace pozniej tak bylo , przyjechal i pocalowal na dziendobry tak znienacka a pocalunek byl dokladnie taki jak we snie... a teraz po prawie 3 latach takiego "niewiadomo czego" musisz mi przypominac ze nie powionnam dzwonic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no musze :P ja w to nie wierze lunan... wczesniej mowilam, ze ten uklad nie ma racji bytu i mimo, ze sa jest jakies tam zaangazowanie emocjonalne, o milosci nie ma mowy :P ja mu powiedzialam, ze na zakochanie sie w nim jestem zbyt wyrachowana :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no musze :P ja w to nie wierze lunan... wczesniej mowilam, ze ten uklad nie ma racji bytu i mimo, ze sa jest jakies tam zaangazowanie emocjonalne, o milosci nie ma mowy :P ja mu powiedzialam, ze na zakochanie sie w nim jestem zbyt wyrachowana :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
Pinezkaaa tak Ty zejdziesz ze sceny nie pokonana ale napewno jeszcze nie teraz:D:P wiem ze jeszcze nie dasz rady tego skonczyc tak jak ja :P:D To za bardzo wciaga :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
że niby co wciąga?? To, że się oszukuje, kłamie, zdradza, krzywdzi drugą osobę....??? Uważajcie zeby Was nie wciągnęło... do piekła :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, zdziwionnaaa nas tak wciagnelo, ze prawie codziennie rano pijemy z kicia kawe z mlekiem, palily westy icy i sie rozplywamy ;) hahahahaha :P:P:P:P:P no nie zejde, odezwalam sie :P a jaki byl milusi... ojojoj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
co tam u was?:) mi dzionke mija calkiem calkie a to za sprawa udanych zakupow hehe nie ma to jak w taki mily spodob odwrocic uwage od innych spraw:) pozdrawiam wszystkie panie co maja cos na sumieniu i oczywiscie nasze forumowe sumienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.. padam ze zmeczenia ;/ i facet mnie wkurzyl :( dobrze, ze moj lover jest, chociaz sie usmiechnelam :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia20
Czesc wszystkim, dzieki Kicia dawno tu nie zagladalam ale juz mi troche lepiej :p Zaczynam sobie z tym radzic w kazdym razie czasu juz przeciez nie cofne... Jedno doswiadczenie w zyciu wiecej, zakladajac ze juz nigdy nie zdradze to nawet sie przyda wiedziec jak to moze byc z innym facetem... Niedlugo pewnie o tym zapomne ;P A tek swoja droga to sie wkrecilam w temat... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
hej jak sobie radzisz zeby zapmniec ja mam 6 dzien zapomibana hehe ale narazie wszystko przeciw mnie-widze go nagle czesciej niz zwykle, nagle ktos sie o niego pyta ... tak ze ciezko niemyslec o nim:( a tu jeszcze 3 tugodnie i znowu go spodkam w parcy... pinezka- nie dzwonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
Jesteś zwykła szmata ale są tego dobre strony jak chce ktoś poru...ać to może iść do ciebie za darmo dajesz dupy. dziewczyno zastanów się nad sobą. Jak ty byś się poczuła gdybyś kochała kogoś nad życie a ta osoba puszczała by się na prawo i lewo. Płakała byś cale noce i czuła się jak szmata jak nic. Poco mu to robisz jak jesteś taka Odważna to powiec to swojemu facetowi zobaczysz jak on to zrozumie i po tym będziesz mogła się juz puszczać dowoli (bo będziesz sama). Nie nawiedze zdrad i kurestwa. jak chcesz zostać dziwką to idź na ulice!!!! Będziesz miała z tego przynajmniej Kase!!!! Nie nazwę cię kurwą bo nią nie jesteś JESTES ZWYKŁA SZMATA A to jest gorsze. Bo kurwy robią to dla pieniędzy i niekiedy po to by przeżyć a szmaty lubią się puszczać i same się nie szanują lubią jak się je traktuje jak szmaty !SERDECZNE POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH SZMAT KTÓRE SIE INE SZANUJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
POWIEM TAK "ŻYCIE TO NIE JEBAJKA TO JE WOJNA" trzeba przeżyć życie tak żeby nikt przez ciebie nie płakał. Nawet jak własnym kosztem bo tak naprawdę liczymy się tylko my sami i nasze sumienie. Trzeba być porządku wobec siebie. Nie ważne co zrobił facet tobie Jak zdradził to nie jest ciebie wart. Ale Jak się z nim rozstajesz to możesz mu spojrzeć prosto w oczy i się uśmiechnąć bo wiesz że jesteś bez skazy!!!!! Nawet jak się tym nie przejmuje to jest to pewna wartość która się liczy tylko dla ciebie i to ty masz czyste sumienie!!! Jesteś lepsza od niego!!!! A jak też zdradzasz to stajesz się taka jak on (NICZYM) i nie możesz mu nic powiedzieć bo robiłaś to samo co on!!! SACUNEK DO SAMEGO SIEBIE JEST NAJWAŻNIEJSZY! To najważniejsza z wartości które posiadamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! warto się nad tym zastanowić Bo jak tu stanąć Przed samym sobą i muc spojrzeć sobie prosto w oczy z szacunkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×