Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinezkaaa

Zdradziłam...

Polecane posty

Gość Monisia20
Capo20 weszlas na ta strone zeby umoralnic wszystkie szmaty swiata? Zapewniam cie ze sa tu szmaty ktore czuja sie gorzej jeszcze niz szmaty, ludzie ktorzy nie radza sobie z tym co zrobili. Zdradzilam i brzudze sie soba ale jesli ty tego nie zrobilas to nie wiesz o to tak naprawde oznacza, nie wiesz jak to jest cierpiec po czym takim. jak chcesz to potepiaj zdrade ale nie potepiaj ludzi bo ludzie sie zmieniaja i w roznych sytuacjach roznie sie zachowuja. Swiat nie jest czarno bialy a ja nie dam sie zlinczowac za to ze popelnilam jeden blad. Nie te cczasy capo... Nie masz prawa oceniac ludi o ktorych wiesz tak malo... Pozdrawiam i milego dnia... PS ksywka do ciebie pasuje jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia20
Lunan masz 6 dzien zapominania? ja mam 2 miesiac i dopiero teraz zaczyna dzialac!!! :) Sopko dzasz rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksińskaxxxxx
capo 20 gratuluje podejścia do życia a raczej ciasnoty umysłowej.Masz bardzo ciasny mózg i pojąć że w życiu nic nie jest czarne i białe.Zanim wyzwiesz kogoś od szmat,przeanalizuj dokładnie o czym dziewczyny tutaj piszą.Czy któraś napisała ze daje każdemu?Popierasz dawanie dupy za kase?!!!To jest Twoja moralność?No to chorą masz moralność i podejście do zycia,bo wyobraź sobie że nie na kasie świat polega.Seks powinnien byc przyjemnością a nie narzędziem do zarabiania kasy.Więc nie wytykaj komuś że jest szmatą bo szmatławe to są Twoje poglądy.Wyzywasz tu tylko kobietę od szmat a kim jest jej kochanek dla według Ciebie?Szmatławiec?Szmata to ta co jej się do roboty nie chce wziąść tylko a dupie zarabia kase i nie porównuj do kurew kobiet które szukają w kochankach akceptacji,dobrego słowa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia20
Ja ma capo pomysl!!!! Zostawic same nieskazitelne i kurwy a wszystkie szmaty pod mur i rozstrzelac !!! A co ? nalezy im sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksińskaxxxxx
capo 20 ma pewnie sam sobie dużo do zarzucenia i lepiej mu się robi na duszy jak kogoś pojedzie beznadziejnym tekstem.Ten co ocenia innych,nawet dobrze ich nie znajac zawsze budzi we mnie obrzydzenie bo nie lubię prostaków.Weszłam na ten topik z ciekawości,i do głowy by mi nie przyszło zeby oceniac którąś z piszących tutaj dziewczyn,chociaż mnie ten temat nie dotyczy bo jestem szczęśliwą mężatką i nie przyszło mi do głowy zeby zdradzić męża.Nigdy o nikim nie powiem szmata bo zycie czasem ma dla nas takie niespodzianki że wpakujemy się w coś w co nie powinniśmy.Żadna z was tu nie jest szmatą,nie dołujcie się dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zdradzajcie w ch...re
A zdradajcie ile wam sie podoba!!! kurestwo bylo i bedzie do konca swiata! Wasz tylek wasze zycie!!! To ze macie wiecej miedzy nogami niz w mózgu to tez wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dupie mam tego/ta capo :P:P:P:P dla ciebie moge byc co najwyzej pania szmata :D:P i nie strzepol jezora na marne, bo my sobie same swietnie radzimy :D prawda dziewczyny? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia20
Wlasciwe czemu sie wlasciwie tak bulwersujemy jednym polmozgiem... Racja pinezka.... W sumie mamy wolnosc slowa i kazdy glupi moze publicznie sie wydurnic jak mu sie tak podoba... Hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
capo sie nie wydurnia- publicznie robi z siebie idiote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez zdradze
Nie chce zostac zle zrozumiany . Jestem z moją ukochaną od paru lat doś dobrych paru i nagle coś sie stało wydaje mi sie ze przestałem byc dla niej atrakcyjny i w sexie itp ,może jestem kiepski ale nikt nie jest doskonały :p. Od jakiegos czasu czyli od jakiegos roku ona nie ma ochoty na sex ,kiedy bym nie zapytał to zawsze coś słysze ze się nie chce itp . Ile mozna wytrzymać magicznego słowa "nie" Próbowałem rozmawiac czy jestem kiepski czy coś jej nie odpowiada nawet pytałem czy ma kogoś ,bo jak ma to może lepiej przestać się dusić w związku ,życie można sobie jeszcze jakos ułożyć nie jesteśmy jeszcze małużeństwem . Ale dzisiaj postanowiłem wziąść sprawy w swoje ręce jak usłysze nie lub nie mam ochoty czy jakieś inne NIE!!!!!! to to chyba palne sobie w ... Mam dość duszenia .. Ostatnio poznałem fajną dziewczyne rozmawialiśmy o sexie ale nie chce być świnią i zdradzić ukochaną ale już nie moge po prostu usłysze nie i koniec .Przez nią nabawie się jeszcze jakiejś nerwicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty biedny jestes... rok czasu to duzo... ja tez slyszalam, ze nie bo mam cos do roboty, nie bo cos tam. w koncu powiedzialam, ze znajde sobie faceta do lozka :P i znalazlam... ale znalazlam tez przyjaciela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
No kuźwa chyba padnę :P:P:P :O ja też zdradze - skoro Ci tak rbrakuje seksu, skoro Ci tak źle to po prostu jej o tym powiedz i z nią skończ, i szukaj sobie nowej laski , a nie tak... Nie chcesz okazać się świnią, a Z PREMEDYTACJĄ planujesz ją zdradzać?? No to wtedy już nie będziesz świnią, tylko najgorszym skur...lem :O:O:O pinezkaaa a Ty nie podjudzaj tu gościa! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez zdradze
No racja okazal bym się surczybykiem ... Musze se sprawić majty z tytanu jakies dziadkowe reformy to bede odstraszał :p Ale i tak jestem ciekaw jak długo wytrzymam A co ma byc to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia20
A ja mysle ze cos jest nie tak... Ona nie chce z nim sie kochac, on chce ja zdradzic... czy wy aby na pewno powinniscie byc razem? A moze ten zwiazek po prostu umiera i warto go skonczyc zamin nowy zwiazek stanie sie zdrada w starym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia20
A ja mysle ze cos jest nie tak... Ona nie chce z nim sie kochac, on chce ja zdradzic... czy wy aby na pewno powinniscie byc razem? A moze ten zwiazek po prostu umiera i warto go skonczyc zamin nowy zwiazek stanie sie zdrada w starym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez zdradze
Zobacze w telewizji trwam jakiś program i mi przejdzie ,a zdradzić pewnie bym nie zdradził zbyt ją kocham i przezyłem piekne chwile nie warto chyba niszczyć tylu pieknych chwil spędzonych razem . Ale teraz trwam w majtach z tytanu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia20
rozmawiales z nia dlaczego ona nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimaczek
a ja cie rozumiem, nie z doswiadczenia, bo nie ma m takowego w tej materii, ale rozumiem, glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez zdradze
Bo jest zmęczona ma duzo pracy duzo nauki itp ..i pewnie za niedługo silna migrene . Od tego nie będe miał skaze na psychice :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwionaaa nie podjudzam go :P nie sluchacie chlopaka? gada z nia od roku... hmmm... ale co? ona tez ma majtki z tytanu, ze jej sie nie chce? :P dziwne to bardzo... ja bym nie wytrzymala :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam od dechy do dechy to co tu piszecie i na razie tylko tyle-daje do myslenia, zadziwiona-mądra z Ciebie osóbka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez uwazamy, ze zdziwionnaaa jest madra :D spijcie dobrze wredotki :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
she kameleon dziękuję ;) pinezkaaa heh, wyczuwam ironię:P A co do Ciebie "ja też zdradze..." - nie musisz wkładać majtów z tytanu :P Po prostu skoro Ci tak źle z obecną narzeczoną, to powinieneś się z nią rozstać... ale nie zdradzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
po 1. pani Monisia20 pani pinezkaaa nie czuje się winna i jest zadowolona z tego co zrobiła jak sama pisze nie ma wyrzutów sumienia i dobrze jej z tym. Zakładając ten temat chciała chyba się pochwalić swoją nową działalnością ( dawanie dupy za darmochę ). Wiem że SA tu osoby które czują się winne i żałują tego co zrobiły ale nie ona!!! Nie chce umoralniać całego świata szmat tylko ją po coś zakładała temat prawda wiec każdy może się wypowiedzieć nawet umoralniająco chyba oto chodzi( pomoc!).POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
Monisia20 To widze ze nie masz pojęcia co to znaczy "capo" pisane przez "C" to skrót od CAPOEIRA taki taniec z walka Który ćwicze Pochodzi on z brazyli a po 2. to nie wiesz czy mi to pasuje czy nie bo mnie nie znasz !!!! pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
Iksińskaxxxxx iksińskaxxxxx -Nie popieram dawania dupy za kase ale bardziej rozumiem inż. Dawanie dupy za darmo bez powodu. Szuka akceptacji (CAŁY CZAS MÓWIE O PINEZCEEE!!!!!!!!!!)to niech zostawi swojego faceta. A jaką ty masz moralność Jeżeli „Seks powinien być przyjemnością a nie…….” Właśnie a miłość BEZPIECZEŃSTWEM, szacunkiem, zrozumieniem, pomocą itp. Nie wiem czy czuła byś się bezpiecznie jak byś była zdradzona przez kogoś kogo bardzo kochasz. I nie widzę świata na czarno biało. Bo wiesz mi piękna Już kiedyś zostałem zdradzony i wybaczyłem zrozumiałem i takie tam więc nie mów mi że mam bardzo ciasny mózg bo to wy(co niektórzy, pieprzycie głupoty a nie pomagacie ludziom) i masz ciasny mózg i bardzo niską skale inteligencji bo ktoś kto tak robi jest bardzo płytki i świadomy swych czynów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
lunan jak widzę to na razie ty robisz z siebie idiotkę A może tak popierasz dawanie dupy innym ze chcesz się do niej przyłączyć. Wiecie po co zakładać taki temat jak każdy może się wypowiedzieć a jak wam nie pasuje czyjeś zdanie to zaraz mówicie że jest płytki itp. Kobiety są bardzo śmiesznym narodem. I PRZEPRASZAM jeśli kogoś obraziłem za to co napisałem chciałem uświadomić pinezceee że to co robi jest złe niemoralne i nieetyczne! I nie chciałem nikogo obrazić drogie panie. Na 2,3 pod stronie ktoś napisał Jesteś kurwą czemu żadna z was tego tak nie skomentowała jak mojej wypowiedzi. Boli was ze mam racje i chcecie słyszeć już tylko dobre strony tego co zrobiłyście. Rozumiem że się już wystarczająco wycierpiałyście i rozumiecie swój błąd. Ale ty ma prawo Wypowiedzieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
capo_20 Ja tez nie mam wyrzutow sumienia :P:P:P i daj spokoj pinezceee kazdy ma prawo wypowiedziec sie na tym forum:P:P:P A tak nawiasem mowiac to najpierw pomysl dlaczego to robimy a potem osadzaj. Zostales zdradzony??? biedactwo:D:P ciekawe dlaczego Cie zdradzila,myslales nad tym?????napewno kochanek dal jej to COS czego ty nie mogles lub nie chciales dac!!!!!bo w zdradzie wina zawsze lezy po obu stronach jakby miala to czego potrzebuje w domu nie szukalaby rozrywek poza nim:P:P:P I nie pisz mi tu o inteligencji bo nas nie znasz a mierzysz ludzi swoja miara:P:o Pan umoralniajacy sie znalazl:P:P:P Pinezkaaa nie spij bo nam tu jada:D:D:o nooo i kawa juz czeka :D:D:D:D:D Pozdro dla lunan i wszystkich innych zdradzajacych wredotek:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessssa
capo ->> tak robią źle no i co? Ty nigdy nie byles zauroczony w innej kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
Capo_20 najpierw zjechales pinezke potem lunan :o wiec teraz ja czekam :D:D:D I nie rob mi tu z lunan idiotki bo tez jej nie znasz a narazie to ona jedna jest z nas najporzadniejsza i g.....o Cie obchodzi czy chce sie do nas przylaczyc czy nie :P:P:P:P Lunan pozdrowionka dla ciebie :D:D:D PINEZKAAA wstawaj spiaca krolewno bo zaraz tu nie wytrzymam!!! posilki potrzebne:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×