Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinezkaaa

Zdradziłam...

Polecane posty

Gość nico
odwalci sie od nas chodzicie po ulicy i tylko dajecie dupy niema z was zadnego porzydku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog_22
a mongoły to wy jesteści skoro tak mówicie i nie kłóćcie się z nami bo dobrze wiecie że mamy prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupie jak juz :P nie, bo i tak niczego sensownego tu nie wnosicie :P:P::P a moja dupa to moja sprawa i nic ci do tego... wiec nie strzep jezyka na marne, lepiej strzel swojej kobiecie minetke, hehehe :P jesli istnieje ofkors... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
Takiej idiotki jeszcze nie widziałem ale jesteś śmieszna buzmuzgowcu ( dla ciebie inteligencja jest czymś obcym tak jak samo szacunek) I jak chcesz sobie jechać to nie przeginaj bo dopiero mogę zacząć ale takim szmatą jak ty to się chyba podoba wy to lubicie tak jak pieprzenie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
Takiej idiotki jeszcze nie widziałem ale jesteś śmieszna buzmuzgowcu ( dla ciebie inteligencja jest czymś obcym tak jak samo szacunek) I jak chcesz sobie jechać to nie przeginaj bo dopiero mogę zacząć ale takim szmatą jak ty to się chyba podoba wy to lubicie tak jak pieprzenie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nico
wy tylko dajecie dupy ja bym was ruchał i patrzył cz rzyjecie gardłem by wam wychodziło-pineska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog_22
jeżeli wyzywaszcapo od bezmózgowców to pomyśl jaka ty musisz być tępa skoro nawet nie umiesz się przyznać do błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym takie fajne dziewczyny jak my nie chodza do lozka z frajerami :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
POZYTEK:P:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyzywam capo, poprawilam... bezmózgowcu pisze sie przez \"ó\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nico
bierzecie z połykiem czy bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
„Twoja dupa twoja sprawa” kłócił bym się bo w końcu dajesz dupy wszystkim i to może być sprawa każdego a pyzatym dupa To widzę ze anala też preferujesz! Minetka czemu nie ale tobie nie Brzydził bym się jeszcze coś bym załapał czuć smak spermy wszystkich facetów którzy cię pieprzą!!!! A od mojej dziewczyny się odwal bo jak chcesz to ja mogę się przyczepić do kogoś od ciebie. Nie masz się czym bronić więc najeżdżasz na inne osoby nie związane z tym tematem i których tu nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
capo_20 a kto tu mowi ze ze wszystkimi???:P jak narazie to mam y tylko po jednym kochanku ciagle tym samym:D:P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj kolesiu.... jest takie powiedzenie \"moja dupa, moja sprawa\" i nie chodzi tu doslownie o dupe :P ty taki glupi jestes czy udajesz? ja sie nie puszczam, odroznij pojecie zdrady od puszczania sie i wtedy pogadamy, bo jak na razie widze, ze egzystujesz w brodziku intelektualnym :P \"a pyzatym dupa To widzę ze anala też preferujesz!\" jesli daje dupy wszystkim to powinienes wiedziec co lubie badz koledzy powinni cie o tym poinformowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
Nie chodzisz z frajerami do łóżka- a myślałem że dziwką takim jak ty jest to obojętne pierdolą się z kim popadnie!!!! W końcu dziwka sama nazwa mówi za siebie!!! Nie musisz chodzić z frajerami do łóżka to oni znaleźli sobie frajerkę do pieprzenia i to za totalną darmochę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj capo... amoze twoja dziewczyna tez cie zdradza??? moze tez jest na tym forum? moze ty tez jestes frajerem? hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
Pinezkaaa nie moze jest frajerem tylko napewno przeciez go zdradzila..................pocalunkiem:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
capo_20 :O:O:O:O nie no, mimo że nie popieram tego, co one robią, to Ty przekraczasz wszelkie granice :O:O:O Eh, no bez przesady.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
halo czy jest tu jakis moderator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
Moja dziewczyna właśnie siedzi koło mnie i śmieje się z takich idiotek jak ty. Frajera To sobie znajdź w domu ups!!! Przepraszam właśnie go tam masz i nie tylko bo frajerzy cię ruchają!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze twoja dziewczyna sie pieknie kamufluje, co? a moze twoja dziewczyan to facet capo i stad w tobie tyle zlosci? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
Jest moderator a co zaraz się popłaczesz ty możesz jeździć innym a inni tobie nie bo zaraz chcesz się poskarżyć moderatorowi. To siądźcie na dupy i się tez uspokójcie to będzie spokój ale chyba nie umiecie Az tak was swędzą że nie możecie dać sobie z tym rady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwionnaaa witam cieplutko :D cos nas ostatnio zaniedbujesz... a my tu tesknimy za toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia20
Hello, Pozdrowienia dla twojej nieskazitelnej dziewczyny capo!!!! Co ty tu wlasciwie jeszcze robisz, widzisz ze nikt cie nie lubi ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, zazdroscisz? :P tobie juz pewnie nie staje i dlatgo sie tak denerwujesz... biedny capo.... przykro mi ze o seksie mozesz sobie tylko pomarzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
A może sama jesteś facetem i do tego lubiącym małe dzieci takie do lat 5. lubisz oglądać ich małe ptaszki i wkładać sobie do buzi! Bo dorośli faceci cię już nie kręcą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×