Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinezkaaa

Zdradziłam...

Polecane posty

Gość lunan
capo- ja nikogo nie krzywdze, nie mam nikogo kto mnie kocha i za jego plecami nie sypiam z kim innym moj maz jest jedynym facetem z ktorym spalam ale po co ja ci to mowie skoro i tak zakwalifikowales mnie do "szmat" nie rozumiem po co tu zagladasz, piszesz skoro nie pasuje ci ten temat? jet on po to zeby dziewczyny w podobnej sytuacji mogly sobie pogadac, nik cie nie zmusza to czytania postow "szmat, dziwek..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwionnnaaa
kicia 27 "ciekawe dlaczego Cie zdradzila,myslales nad tym?????napewno kochanek dal jej to COS czego ty nie mogles lub nie chciales dac!!!!!bo w zdradzie wina zawsze lezy po obu stronach jakby miala to czego potrzebuje w domu nie szukalaby rozrywek poza nim" Hmmm... z tym się nie zgodzę. Mój facet mnie zdradził. A wiesz co było niby powodem? To, że był mnie zbyt PEWNY. Wiedział że go kocham, było mu podobno dobrze tylko po prostu... zachciało mu się czegoś nowego. Więc nie pisz w ten sposób, bo to tak jakbyś obwiniała zdradzonych za to, co robią zdradzacze. A prawda jest taka że NIC nie usprawiedliwia zdrady. Bo jeśli czegoś w związku brakuje, to po prostu znak, że czas go zakończyć... capo_20 a co do Ciebie, to trochę przesadzasz :O Wyzwiska nic nie dadzą, te dziewczyny same muszą dojść do tego, że to co robią jest złe... Jeśli chcesz siewypowiedzieć, to to samo można powiedzieć o niebo bardziej spokojnie i kulturalnie... A lunan jest faktycznie z nich najporządniejsza (jak do tej pory ;) ) i cierpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
lunan ni robie z ciebie szmaty i to ty pierwsza napisałaś że robie z siebie idiotę wiec się trochę zastanówcie A pi pierwsze to szanuje wszystkie porządne kobiety i nie macie mi nic do zarzucenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
Po 1. to zdradziła mnie pocałunkiem i do tego była pijana ja tez tam byłem (tańczyła z chłopakiem i to on ją pocałował) ona tego nie chciala! same piszecie nie oceniaj innych i nie mów tego i tego bo nas nie znasz wy mnie też a piszecie takie głupoty ZASTANÓWCIE SIĘ TROSZKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
nie robisz ze mnie szaty hmmm tak to odebralam szczegolnie jak przeczytalam poczatek twojego posta pod moim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
Witam sumienie:) Sory jak cie urazilam i zaczynam rozumiec dlaczego zostalas naszym sumieniem:) Ty zadziwionaaa patrzysz na to z tej drugiej strony, strony osoby zdradzonej..... ja nie szukam winy w zdradzanych tylko w moim przypadku tak jest ze brak juz tego czegos:o zreszta w wiekszosci wypowiedzi zdradzajacych wlasnie o to chodzi ....niewiem moze tylko tak sobie to tlumacze..:P:D Wiem ze nic nie usprawiedliwia zdrady,ale wierz mi ze narazie trudno podjac jakakolwiek decyzje o zakonczeniu malzenstwa:o Choc coraz czesciej juz o tym mysle i nie dlatego ze mam kochanka poprostu mam juz dosc pewnych rzeczy, zachowan mojego meza, zazdrosci.....to wszystko juz baaardzo dlugo trwa ciagle narasta i zaczynam sie buntowac:Pale to nie jest temat na ten topick..... Pozdrowionka zadziwionaa i dzieki ze to wlasnie ty zostalas tym naszym sumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
tO TY PIERWSZA NAPISAŁAŚ ZE ROBIE Z SIEBIE PUBLICZNIE IDIOTĘ ja nic na ciebie nie pisałem ale sama zaczęłaś i nic nie pisałem ze jesteś szmata itp. Wiec sobie wypraszam ale wy kobiety zawsze musicie mieć racje nawet dochodzić do tego po trupach ale to mi się w was podoba I bardzo lubię zawzięte kobiety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
Capo_20 sam sie zastanow bo tu nikt cie nie nie obrazil slowami jakich ty uzywasz..:P Chyba nie rozumiesz slowa zdrada.....:P jak mozna pisac wczesniej ze zostales zdradzony... a teraz ze to byl tylko pocalunek... ona pijana... nie chciala...(to po co sie na to zgodzila???a zreszta co miala ci powiedziec ze chciala:D:P)....tylko on ja pocalowal...tu nie widze zadnej zdrady jak ona nie chciala:P zreszta ty tam byles a ciekawe co by sie stalo jakby ciebie tam nie bylo????:P:P HS POL gratuluje podejscia do zycia:P:P:P jak traktujecie zony dziewczyny w ten sposob to potem nie dziwcie sie ze zostajecie rogaczami:D:P:D:P I potem wychodzi kto tu rzadzi:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
SERDECZNE POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH SZMAT KTÓRE SIE INE SZANUJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany.... wam odbija z samego rana czy jak??????? capo 20 - dla ciebie pani mgr szmata :P zdziwionaaa to nie bylo ironiczne, jestes madrz babka :) ide zrobic kawe i tu wracam, co za debile, heheheh... zbierac sily :D:D:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
po 1. to ten gostek mi to powiedział ze ja zaskoczył i pocalował bo bardzo tego pragnął a wiedział ze inaczej nie może tego mieć a poza tym pocałunek to tez zdrada! Jak widzę to tyracie każdego kto ma inne zdanie na ten temat niż wy !!!!!!:))))))) jak ja lubię kobiety jesteście takimi dziwnymi istotkami a zarazem delikatnymi i kochanymi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
to wyzej to twoje slowa Capo_20 wiec nie pisz ze nikogo nie obraziles:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
widzicie takie jesteście bez skazy to ty piszesz ze jestem debilem Sama jesteś debilka i do tego szmatą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
Osób które nie mają nic na sumieniu nie obraziłem a te które dają to czuja się winne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
capo 20 my sie nie denerwujemy, ale jak nie jestes w temacie to sie nie wtracaj, bo twoje kiepskie zdanie malo nas interesuje :P za duzo stron ma ten topik, zebym sie denerwowala :) wsciekalam sie na 1szej stronie, a teraz to luzik :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
Ten pocalunek bylby jakas tam zdrada jakby ona tego chciala!!!!ale ty oczywiscie poczules sie juz zdradzony....:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
dla twojej wiadomosci CAPO_20 ja daje i winna sie nie czuje szmata tez nie jestem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
A pinezka A dla ciebie SZANOWNY PAN MGR INŻ. CAPO_20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunan
capo- zobacz sobie na 22 stronie moj post pod nim twoj i wtedy bedziesz mial jasnosc kto zaczol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
Pani magister to moze nauczysz się pisać:)!!!! "rany.... wam odbija z samego rana czy jak??????? capo 20 - dla ciebie pani mgr szmata zdziwionaaa to nie bylo ironiczne, jestes madrz babka ide zrobic kawe i tu wracam, co za debile, heheheh... zbierac sily" dokładnie przeczytaj!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanuj swoich wrogow, hehehhe :P co ci sie nie podoba w wypowiedzi? literowki? brak duzych liter? a moze skladnia nie odpowiada, cio? :P pije kawe z kicia, palimy icy i czytamy jak sie sir capo produkuje, hehehhe :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia27
w obronie pani magister pinezkiii!!:D CAPO_20 to twoje tez poczytaj uwaznie jak juz czepiasz sie bledow :P:P mÓc bo moge :P:P:P magister i do tego sepleni:D:D:D----->SACUNEK :P SACUNEK DO SAMEGO SIEBIE JEST NAJWAŻNIEJSZY! To najważniejsza z wartości które posiadamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! warto się nad tym zastanowić Bo jak tu stanąć Przed samym sobą i muc spojrzeć sobie prosto w oczy z szacunkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog_22
ej dziewczyny sluchajcie zainteresowal mnie wasz spór więc postanowiłem wam pomóc ale myślę że ten capo_20 ma rację co do niektórych z was ponieważ nie możecie zmienić tego kim jesteście przez paer lat w pożądne panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nico
ja też jestem po stronie capo_20 odwalcie sie od niego palanciary wyglądacie jak zużyty kondon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlag mnie trafi zaraz!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrr spieprzac z naszego topiku mongoły jedne!!!!!!!! ale juz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nico
wy jebane głupie kurwy pojebane pojemnik na sperme wyhlądaci jak by wam stary do wanny wskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capo_20
Sama masz pretensje o to że was się obraża a sama to robisz ZASTANÓW SIĘ TROCHE !!!!!!Mongoł to ty jesteś!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog_22
dlaczego bronicie nam być nba tej stronce bo co bo mówimy prawdę i nie możecie się z tym pogodzić wy głópie dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×