Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka123

HALO BRADFORD JEST TU KTO

Polecane posty

Gość Brad_Pit
Kilka porad dotyczących poszukiwania pracy już dostaliście :) Jeśli chodzi o konkretne agencje to osobiście mogę polecić PICADILLY WORKFORCE (tutaj prawie zawsze mają pracę), oraz kilka innych bardzo popularnych, takich jak: HORIZONT, WORK4STAFF, MAJOR. Ale tak jak pisali już moi poprzednicy, najlepiej będąc na miejscu, zadręczać wszystkie znalezione agencje swoją obecnością, aż do skutku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all sunrise
Polecam rowniez te stronke : http://bradford.gumtree.com/ czasami mozna znalezc cos ciekawego w temacie zakwaterowania jak i pracy ...pozdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenula
Ciekawska Ania napisz co tam u Ciebie, zastanawiam sie czy metrix wkoncu calkowicie wywiazal sie z umowy. Wyjazd coraz blizej i coraz wiecej wątpliwosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska Ania
Nie mam stalego dostepu do netu.Siedze w Bradford juz od 12 stycznia i jeszcze nie mam pracy.Wiec Metrix duzo obiecuje a malo robi,mialam pracowac po przyjezdzie w przeciagu 2, 3 dni,pieniadze sie koncze i calkiem mozliwe ze trzeba bedzie wrocic do kraju.W kazdym razie nigdy bym nie wyjechala przez Metrixa wiedza ze bede musiala na miejscu tak dlugo czekac na prace.Pozatym wszystko zalatwiam sama tylko do agencji jestem zawozona,a rejstrowctrzeba sie samemu,wiec kto nie zna jezyka albo zna go slabo jest ciezko.A przeciez w umowie jest napisane ze wszystko masz zagwarantowane,szkoda kasy na wyjazd przez Metrix!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
Ludzie, przecież pobieranie pieniędzy za załatwienie pracy jest nielegalne i karane nawet w naszym kraju! Przeczytajcie uważnie regulaminy pośredników... Wszędzie zastrzegają, że oni dowożą do agencji, a dalej radź sobie samemu! W przeciwnym wypadku gdyby oni załatwiali tą pracę i brali za to pieniądze byli by przestępcami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROSPACZONA1
Kochani moze to nie najlepej z mojej strony ze pisze w ten sposob ale kochani ja mieszkalam w bradford 2.5 roku ,a wlasciwie tam gdzie niektorzy w shipli i musze powiedziec ze jak sobie czytam co sie tam u was wyrabia to mnie krew zalewa :) jaka wojna o robote ja odz roku jestem w POLSCE i jak ja wracalam to juz bylo bardzo cieszko wiec wyobrazam sobie jak jest teraz :( zastanawim sie czemu tylu was chce jechac tam w ciemno skoro pisza wam osoby ze pracy NIEMA !!!!! ja pracowalam w biurze ni w fabryce ale mialam z narzeczonym ( obecnie mezem ) wielu znajomych ktozy pracowali w fabrykach ,przy ciastkach ,kartkach,miesie ,ciuchach i ludzie to wcale tak kolorowo nie wyglada jak wynajmuje sie z kims pokuj ( 6 osob w 1 domu to sa wczesniej czy pozniej zgrzyty i awantury ,ja akurat mialamcaly dom dla siebie pensje nam na to pozwalaly i moglismy odlozyc kaske ,ale niejest wcale łatwo wyzyc za 300 funtow tygodniowo + rachunki + podatek tak na prawde to gowno mozna odlozyc i nikt mi nie wmówi ze jest inaczej !!! ludzie nie wieżcie we wszystko co pisza no moze BRAT PIT SZACUNEK :) daje dobre informacje jego sluchajcie pozdrawiam :) będe tu zagladac mozecie pytac o firmy znam ich bardzo duzo to co nieco moge wam napisac jak tam jest POZDRAWIAM I trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was bardzo serdecznie jestem 30-ka mieszkam i pracuje w leeds razem z cala rodzinka,mam corke wiki ma 5 lat chodzi do szkoly.jestem tu poltora roku.pierwsze miesiace byly okropne-bez pracy,bez jezyka-okropnosc.teraz jest juz ok poukladane.dajcie znac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlizniM
Witam, Pozdrowienia od Blizniaków (Marcin i Rafał) dla ludzki z Bradford których znamy!!!. Mieszkaliśmy w Bradford parę miesięcy i ten okres wspominamy bardzo fajowo. Życzymy wszystkim powodzonia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
Dzięki wielkie za szacuneczek "ZROZPACZONA1"! No przyznaję tobie szczerze, że jak pierwszy raz tu zajrzałem to też byłem "ZROZPACZONY" czytając tą przeważającą ilość bzdur, nie mającą nic wspólnego z królującą prawdą :-( No ale na to, że ludzie nie zawsze innym dobrze życzą już nic nie poradzisz - takie jest życie! No przynajmniej ja staram się jak mogę oczyścić to forum i prostuję wszelkie sprawy o których wiem... Jak będzie dalej - zobaczymy, póki co forum ma niewielu stróżów porządku i prawdy :-( Może z czasem to się zmieni...?! Pożyjemy - zobaczymy ;-) Pozdrawiam wszystkich, Pit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyn 55
Pisałam już tu kiedyś i pytałam o fryzjera Może ktoś wie coś na jego temat ,wiem że ma na imię Mirek i że jest bardzo dobrym fryzjerem może ktoś ma jakieś namiary na niego , czekam też na opinie ..ponieważ bardzo pilnie potrzebuję się z nim skontaktować Wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KXKXA
DO BLIŻNIAKOW HALO CZY TO WY MIESZKALISCIE U TOMKA WYSOCKIEGO NA 9 DAJCIE JAKIS ZNAK Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_***
potrzebuje kontaku z Bradem Pitem jesli mozesz zglos sie do mnie na GG 473929 bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
Halo kasia_*** Co się stało? Możesz o tym pisać na forum? Ja prawie nigdy nie jestem dostępny on-line (zwłaszcza GG). Jeśli zasiadam przed komputerem to bardzo późno, czyli tak jak teraz 2:15 w nocy (w Polsce jest teraz 3:15) :-) Czasami jestem rano, ale to sporadycznie... Więc jeśli to nic poufnego, to śmiało zadawaj pytania tutaj, a jeśli coś poważnego to pomyślimy o kontakcie przez GG lub TLEN. Pozdrawiam, Pit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renja72
Hej juest tu kto, poszukuje pracy w Bradford macie jakies informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 19
ludzie pomozcie;(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chce wyjechac za granice wyslalem chyba juz ze 100cv na oferty i nic:( jak znajde jakiegos posredniaka z polski to zaraz ktos pisze ze on waluje i oszukuje ludzi;( jak wy jechaliscie i jedziecie ??:( pomozcie prosze gdzie mam szukac?? mysle o tesco z krakowa wysylaja do wielkiej brytanii ktos moze slyszal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunka-s
Hej! Pozdrawiam wszystkich i dzięki za tą stronkę. Ja wraz ze swoim chłopakiem miałam zamiar wyjechać do pracy za pośrednictwem firmy Metrix ale po przeczytaniu wypowiedzi ciekawskiej Ani chyba zrezygnujemy. Już sama nie wiem gdzie mamy szukać uczciwych pośredników, komu wierzyć. Czy w tym kraju jest ktoś kto nie chce zrobić innych w "balona". Jak ktoś wie coś na ten temat, gdzie szukać, komu zaufać i jak znaleźć prace na Wyspach prosze piszcie. Dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hase
Witam Przebywam razem ze znajomym w Bradford juz 3 tydzien i nie ma zadnej pracy czy ktos ma moze jakis namiar wszystkie agencje mowia ze nie ma nic na ten moment choc jestresmy tam codziennie moze kto pracuje w farmersach i wie czy sa tam przyjecia albo w ciastkach u stobbarta lub gdzie kolwiek indziej kasa powoli sie konczy jak by co to dajcie znac na maila bede wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlizniM
Do KXKXA . TAK to my mieszkaliśmy u wpsaniałego WYSPY !!! Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renja72
Powiedzcie czy naprawde jest tak trudno znaleźć prace w Bradford, wybieram sie tam w marcu i jestem przerazona, naprawde!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska Ania
Mnie sie udalo po 2 tygodniach czekania mam prace i jest oki.Ale mamjeszzce pelnopa sparaw urzedowych do zalatwienia.Chcialam chodzic na angielski ale nie wiem gdzie.Chodze do pracki na 8 i roznie koncze,a ta szkola co pisal brat pit to zadaleko,moze ktos zna inne namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tutaj nowa. Pozdrawiam. Mieszkm w Shipley od 2 lat i od 8 tygodni jestem oczekującą na Aniołka mamą. Dla wszystkich, którzy chca wyjechać polecam sprawdzoną agencje: http://www.pracawanglii.com/ wyjechałam z nimi 2 lata temu, dodatkowo 5 osób ze mną. Mieliśmy załatwioną prace, mieszkanie, przelot itd.Na początek to bardzo dobrze.Pracodawca załatwił nam dokumenty, opłacił za miesiąc za mieszkanie.Oczywiście musieliśmy oddać- zbierał po 100 funtów miesięcznie z wypłaty. Nie pobierają żadnych opłat.Polecam ich. Potem jak już się zdomowicie w jakimś miejscu możecie sobie szukać innej pracy, mieszkania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hase
Witam wszystkich Mam pytanie czy ktos wie jak tu znalezsc prace w tym miescie. Siedze tutaj juz miesiac robilemprzez 2 tygodnie w Keighley i teraz dreptam po agencjach dzieD na dzieD i nic zadnych ofert czy kto[ co[ poradzi da jaki[ namiar gdzie by jeszcze uderzy Za pomoc z góry podziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hase
Witam wszystkich Mam pytanie czy ktos wie jak tu znalezsc prace w tym miescie. Siedze tutaj juz miesiac robilemprzez 2 tygodnie w Keighley i teraz dreptam po agencjach dzien na dzien i nic zadnych ofert czy ktos cos poradzi da jakis namiar gdzie by jeszcze uderzyc Za pomoc z góry podziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasucha
Witam wszystkich! Mam pytnie troche z innej beczki bo nie szukam pracy ani mieszkania ale malutkiej kotki :) Pod koniec marca jade w odwiedziny do mojego chłopaka i znajomych mieszkajacych w Bradford i chciałabym im zrobic prezent własnie w postaci małej kotki. Wiem, że u nich w domku grasuja myszki i oni bezskutecznie z nimi walczą, dlatego pomyślałam, że taka kotka to bardzo fajny prezent. Najchętniej przywiozłabym ją z Polski ale z tym jest bardzo dużo problemów bo należy zrobić szereg badań, szczepień no i wyrobić paszport, a też nie wiem czy mogłabym ją zabrać do samolotu. Dlatego z tą trochę nietypową sprawą zwracam się do Was. Gdyby ktoś słyszał o małej kotce poszukującej rodziny to proszę o kontakt. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewa1
Halo BLIZINIAKI pamietam was byliscie u nas w shipley na helowen razem z Dominikiem ,i wysockim(oblechem) mamwas na zdjeciach jestescie chyba z lodzi o ile dobrze pamietam ? jesli to wy dajcie znak to odezwiemy sie z mezem na wp.I przeslemy wam fotki :) wysocki mial siostre Kaske pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek245
czesc ja jestem z bradford.I jestem juz tu prawie rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irekb
jestem w bradford od kilku dni zaczynam szukac pracy mam taka prosbe jesli ktos ma namiary na imme agencje pracy niz major to prosilbym o kontakt bo nie mam pojecia gdzie uderzyc moze byc tez leeds bo tam tez jest kilka agencji tylko potrzebuje adresu moj meil irekb@onet.eu lub gg 5154560 prosze o jakies informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlizniM
Halo Marchewa1 !!!. Tak to MY byliśmy u Was na Helowen. Pamiętam to dobrze. Odezwijcie sie na wp i proszę o zdjecichy. Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×