Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Jej, juz nawet podpisac sie nie potrafie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobietki:) Ja dzisiejszy dzień zaliczam nawet do udanych,z jednym ,,ale'',że mąż wyjechał do pracy i powraca chyba za 3 tygodnie:(Po jego rannym wyjeździe zrobiłam szybko obiad i poszłam szczęśliwa znowu do łóżka aż na 4 godzinki:) Wizytę miałam w piątek u lekarza,badania na anty ciała wyszły mi bardzo dobrze,teraz kazał mi brać 2 razy po 2 tabletki luteiny dopochwowo i kwas foliowy 2 razy dziennie.Miałam robione usg,mam nawet zdjęcie:)Ciąża jest 4 tygodniowa.Na 1 czerwca mam znowu wizytę i muszę zrobić sobie badania na krew i mocz.Śpiąca chodzę na okrągło nie wychodziłabym w ogóle z łóżka a do siuania nie latam tak często,nawet lekarz się mnie pytał jak z często chodzę. Eve a Ty w którym jesteś tygodniu i jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna, nic nie bylo...dzis juz po owulce i po szansie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, miałam iść do ginekologa w czwartek - 9dc. ale dzisiaj rano chyba wyczułam u siebie jakąś zmianę w piersi, boję się strasznie i najchętniej poszłabym dzisiaj ale jest 6dc. i nie wiem czy w takim dniu już mi porobi cytologie itd., nie wiem czy wytrzymam do czwartku. Boję się czy on w ogóle jest bo przed świętami go nie było, nie wiem czy długi urlop czy tylko chwilowo go nie było. Tak czy siak nie wiem czy wytrzymam te 4 dni, martwię się. Jezu chce mi się płakać :(:(:( A tak po prawdzie to zwykle nie badałam sobie piersi, to mogło tam być zawsze, może taka moja "uroda" ale co jeśli nie? :(:(:(:( Sorry, że z takim tematem od rana ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam mężowi przez telefon, że wyczułam chyba u siebie jakiegoś guzka z piersi to mi powiedział cytuję "weź skończ pieprzyć głupoty", super czuć "wsparcie" :( Brak mi sił poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. no wlasnie tak to juz jest z facetami! Oni zawsze uwazaja, ze wyolbrzymiamy i robimy z igly widly. Z moim mam to samo! A czasami jak cos palnie to chetnie bym mu przylala : / Z tym guzkiem to wcale nie musi byc nic powaznego, ale jesli masz sie zamartwiac to lepiej idz wczesniej, bo szkoda nerwow! 3 dni to czasami wiecznosc : / Natka, ciesze sie, ze wszystko ok ! :) Co masz na obiad? :D Ja zaczelam juz 8 tydzien. Powiedz mi o co chodzi z tymi anty cialami i luteina, bo ja nie mam zielonego pojecia. No i badania krwi i moczu to w jakim celu? Moze glupio pytam, ale ja mialam tylko usg a krew na hemoglobine i zelazo pobrali tylko dlatego, ze sama prosilam, bo zawsze mialam slabe wyniki. Siusianie jeszcze Cie dopadnie, hahaha...zobaczysz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j. Szczerze Ci powiem , ze ja takie zmiany wyczuwam u siebi co miesiac ;-) za kazdym razem jak tylko pomysle, zeby sie zbadac, zawsze wymacam cos nowego i biegne do gina a jest on patronem akcji Avon kontra rak piersi i jest bardzo uwrazliwiony na tym punkcie ale nigdy nic powqaznego u mnie nie znalazl. Bylam niedawno na usg piersi bo guz ktory wyczulam byl duzy ale okazalo sie ze moje piersi tak maja bo sa duze (rozmiar F) wiec mam je badac ale sie tym nie przejmowac i zglaszac przy wizycie. Nie przejmuj sie napewno nie jest to nic powaznego, masz tak myslec! A maz powiedzial ci tak bo sie boi, gdyby uswiadomil sobie co to naprawde moze znaczyc to bylby pewnie bardziej przestraszony od ciebie a tak tp przynajmniej nie bedzie cie nakrecal. Zreszta faceci mysla innymi drogami.... Kobieta jak znajdzie guza od razu mysli RAK a facet mysli: TO NAPEWNO NIC POWAZNEGO, BO NIBY DLACZEGO MIALOBY BYC COS GROZNEGO. Glowa do gory, nic sie nie boj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuję, ciesze się, że u was mam wsparcie :) oprócz męża i was nikomu nie mówiłam a on dzwonił pół godziny później ale nie odebrałam, potem za 10 minut znowu dzwonił ale nie odebrałam, nie cchę się wkurzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do guzka to troche mnie pocieszyłyście ale jednak dalej się martwię, wolałabym iść tego 9 dc. bo to byłoby bardziej przed owulacją, nie wiem czy wystarczy mi cierpliwości. dzisiaj jeszcze do znajomej jedziemy z wizytą bo dzidziusia urodziła więc mam troche zajęty dzień, zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka wiesz co ja i moja mama mamy takie zgrubienia w piersiach obie i wielokrotnie bylo to badane, u mojej mamy to w ogole bardzo duzo razy i to nic groznego taka struktora piersi takze moze u ciebei tak po prostu jest:) ale oczywiscie warto to zbadac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam, podeszlam za rana mezulka i sie naturalnie nie oparl...hihihihi, do srodeczka;), choc nie wiem czy nie za pozno, dzis 14 dc, owulke mialam chyba w sobote, choc wczoraj rowniez czulam lekkie klucie jeszcze jajnika...no zobaczymy. A swoja droga to chyba bym zwariowala, jakby sie okazalo, ze przez to podchodzenie mojego m. zrodzila sie dzidzia i jednoczesnie dostalabym oferte owej pracy...;)blaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Natka u mnie wszystko ok :) Biorę wiesiołka ale i tak nici z tego cyklu, bo nie ma mojego M. Zakupiłam już sobie CLO na przyszły cykl i się okazalo, że nie ma już refundacji na to tylko jest pełnopłatne i za jedno opakowanie zapłaciłam 30 zł a mam dwa no ale cóż zrobić, mam nadzieję, że pomoże i się uda, bo mam kurację na 4 cykle więc zaczynam od czerwca. I cieszę się, że u Ciebie też wszystko ok i że dobrze się czujesz :) Majeczka jak u Ciebie? Coś się zmieniło? Taka j ja u siebie też kilka razy kiedyś wyczułam takie guzki, ale one później się wchłonęły i czytałam na necie, że czasami tak jest że się robią takie guzki w czasie cyklu, związane jest to z hormonami. Jeśli Cię to nie boli to bądź spokojna, a do lekarza idź tak jak miałaś iść tego 9dc, to tylko 3 dni. I głowa do góry, na pewno jest ok :) Lidka kłucie jajnika nie zawsze musi oznaczać, że owulka już jest, czasami kłuje przed owulką, także wszystko jest możliwe :) Trzymam kciuki kochana :* Silu co u Ciebie? Gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Dzisiaj na obiad mam ogórkową,coś ją ostatnio lubię:) Badania na anty ciała miałam robione dlatego,że jestem po poronieniach które są między 8 a 9 tygodniem.Mam nadzieję,że teraz będzie wszystko ok,zresztą lekarz mi powiedział,że donoszę tą ciążę.Mam nadzieję,bo nie wyobrażam sobie iść teraz na zabieg tylko na porodówkę:)Ogólne badania jakie mi zlecił to są na krew i na mocz,krew to glukoza,kreatynina,białko.A mocz to białko,barwniki żółciowe,własności fizyczne. Gosiak będzie wszystko dobrze:)Ja wydałam też już sporo kasy a ciąża jest dopiero 4 tygodniowa.Mąż nie może uwierzyć,że wszystko jest tak drogie i,że wizyty lekarze liczą sobie jak za zboże ,ale co mam zrobić jak chcę aby wszystko było dobrze:) zapomniałam Wam napisać,że mam zakaz współżycia mąż jak przyjechał po trzech tygodniach do domu,to podrażnił mi szyjkę macicy i poleciało mi trochę krwi,lekarz zobaczył,że jest lekko podrażniona i zakazał współżycia.Mąż się wkurzył,ale czy to moja wina?Dobrze,że Go nie ma teraz to nie będzie mi głowy zawracał.Wraca też gdzieś za 3 tygodnie a 1 czerwca mam wizytę i z lekarzem jeszcze porozmawiam czy mam to robić czy nie,a jak nie to na jak długo??Zawsze jak wracał po długiej nieobecności to zawsze mi szyjkę podrażniał.Dziewczyny jak myślicie na ile zakaże współżycia??Mieliście tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A luteinę biorę teraz po 2 tabletki 2 razy dziennie,jest to progesteron.Kwas foliowy jaki brałam z firmy Folik to mi zakazał Go brać bo jedna tabletka zawiera 0,4mg.a On przepisał mi 0,5 mg.dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki Gosiak nic sie u mnie nie zmienia,@ juz nie mam 5 dni,ale robilam wczoraj test i negatyw.Jestem pewna,ze to nie ciaza,tylko zaburzenia hormonalne. Gosiak jestem troche nie w temacie,co to jest to CLO o ktorym piszesz,bo nie kumam:):):) Lidka trzymam kciuki za sianie w tym cyklu:) Oby sie udalo,badz wyluzowana i nie mysl za duzo o ciazy:) wiem wiem,latwo sie mowi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się dzieje z Szarą Burą???Nic się nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko to jest Clostilbegyt - lek stosowany w przypadku braku owulacji. Ja mam owulację ale lekarz mi go przepisał żeby pobudzić produkcję jajeczek, dzięki niemu jest więcej pęcherzyków i więcej dojrzewa więc jest większa szansa na zajście w ciążę. Przy braniu CLO jest "ryzyko" ciąży mnogiej właśnie przez to, że nie dojrzewa jeden pęcherzyk a kilka, ale dla mnie to nie ryzyko :) Ja tam mogę mieć bliźniaki :D Kurcze co z tymi Twoimi cyklami, strasznie długo Ci się spóźnia @. Kiedy się wybierasz kochana do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Gosiak blizniaki powiadasz przez to Clo,no to super,to ja tez sie chetnie dopisze do tych tabletek.Pogadam z moim gin jak bede na wizycie czy jest taka szansa hehe.A wizyte mam za ponad 2 tyg,jak juz bede w Pl. Ale bym sie cieszyla gdybym mialam ciaze blizniacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj wstawie zdjecia ze ślubu na fb. wstawie też kilka na fotosik dla tych co nie mają fb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Natka widze ze idziemy prawie leb w leb ja tez mam cos kolo 4 tygodnia i 1 czerwca mam wizyte:) tylko ze mi lekarz jeszcze nic nie przepisal ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka kup sobie kwas foliowy bierze się przed jak i w pierwszych trzech tygodniach ciąży:)Jest bez recepty.Wedle miesiączki powinien być 5 tydzień,ale jest 4:)Cieszę się bardzo,że będziemy rodziły w tym samym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam napisać,że w pierwszych trzech miesiącach kwas foliowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka trzymam kciuki i życzę aby tym razem było wszystko w jak najlepszym porządku!!! dziewczyny dzisiaj nie poszłam do tego lekarza, z mężem jestem w sumie pokłócona, lub jak kto woli, nie gadamy ze sobą. ja się nie odzywam a on nie rozumie o co mi chodzi i stwierdził, że jak chcę to mam się obrażać bo on nic nie zrobił. Aha, rozmawiałam z nim koło południa i zapytał się mnie "co ci strzeliło do głowy, żeby mi o takich głupotach gadać" i coś na zasadzie, że przecież na pewno nic mi nie jest. Stwierdziłam, że faktycznie to był bardzo głupi pomysł, żeby mu cokolwiek gadać. A pare dni temu dowiedziałam się, że znajoma, rok młodsza ode mnie, ma raka, wycięła coś tam ale zrobiły się przeżuty na organy wewnętrzne, dziewczyna cierpi, brak mi słów :( On wie o tym bo mu mówiłam więc tym bardziej mógł domyśleć się, że jest to dla mnie trudne i boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi kurcze nie otwiera mi się ten album :( teraz jestem wymęczona ale jutro jeszcze popróbuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki po długiej przerwie :)))) jakoś nie miałam ostatnio czasu by sie odezwać , dużo się działo :)) @@ przyszła jak w zegarku wiec zmieniłam się w tabelce , ale nie liczę już płodnych choć i tak wiem kiedy są ale co ma być to będzie :) Gratuluje wszystkim które w ostatnim czasie zaszły w ciążę i cieszę sie bardzo że juz tak wzrosła tabelka mamusiek :) nick..................wiek..........cykl starań..................@ agnieszzka..........27...............1................... .......28.04 Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 teacher26...........26...............5................... ... .. 24. 05. lidka33 ..............33...............16........................28. 05 Misiaczek2507.....20...............5..................... .....04.06 gosiak666 ..........26...............7...........................05.06 Muna..................33..............19................. .......06.06 taka j. ..............31..............26(9).......................08 .06. Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......3 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia ze ślubu śliczne a ten tren na tle powiewający coś wspaniałego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi sliczne zdjecia;-) dziewczyny pisac cos! Zadna nie testuje? U mnie dzisisj 11 dc ale mam problem bo musze poszukac sobie nowej pracy, bo szefowe zamykaja zaklad, w ktorym pracowalam do tej pory... wiec narazie nie moge byc w ciazy bo nie ma szans zebysmy wyzyli z pensji mojego meza, wiec musze znalezc prace, zeby miec chociaz kilka groszy z macierzynskiego. Oczywiscie nie bedziemy sie zqabezpieczac w zaden sposob jesli bede w ciazy to cudownie, wtedy bedziemy musieli sobie jakos poradzic ale nie bede czekac na te dwie kreseczki z takim utesknieniem jak do tej pory:-( a mialo bys tak pieknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×