Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Tylko co da mi dzisiaj czy jutro lekarz, skoro na USG i tak jeszcze nic nie będzie widać... :/ jestem w połowie 5 tygodnia, żadnego bólu czy krwawienia nie ma, ani jednej plamki... czuję się bardzo dobrze, tylko ta beta... Na USG jest i tak za wcześnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira idź do ginekologa jak najszybciej - zarodka na tym etapie nie widać ale przecież jest pęcherzyk, no i może być krwiak o ile ciąża się nie utrzymała. Ja jak miałam puste jajo to od razu dostałam skierowanie do szpitala - żeby nie zacząć krwawić na ulicy bo krwiak był duży (a nawet plamień nie miałam i się świetnie czułam). Oczywiście trzymam kciuki żeby ta beta to była pomyłka laboratorium ale do gina idź - nie ma co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Nemira leć do gina, nie ma na co czekać ! i trzymam kciuki żeby jednak wszystko było ok. Lidka szkoda bardzo że ta małpa jedna przyszła;/ a wiesz może jak tam testowanie u Silu ? Bo pojechała odpoczywać zostawiając nas w niepewności. Niegrzeczna :P Słowiki dbaj o siebie, jak trzeba to leż i dużo spokoju Ci życzę ;* Puszku a puszczają ci już chociaż troszkę te mdłości? Wełna jak przygotowania do przyjęcia nowego członka rodziny ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira nie wiem na co czekasz???Idż do lekarza,kurcze masz nerwy aby spokojnie iść powtórnie na betę,ja już dawno bym była u lekarza.Dziewczyno pędź do Niego,On ma USG i nie jest powiedziane,że nic nie zauważy,ale zawsze to jest usg.Trzymam kciuki:) Słowiki Kto powiedział,że jest kiepsko???Chyba nie lekarz?? Krwiaki jak się leży i odpoczywa wchłaniają się,ja tam miałam z moim synem,krwiak był większy niż On a jednak się wchłonął i urodził się:) Nie myśl inaczej,że może być inaczej,ja leżałam 2 tygodnie i po 2 tygodniach na kontrolnym usg krwiak się wchłonął a dzidzia rosła:) Słowiku myśl pozytywnie i nie myśl,że może być inaczej:) Lidzia głowa do góry:) Będzie dobrze,myślę o Was dziewczynki i tylko mam czasami myśli,czemu k....a(za przeproszeniem)musi tak być z Nami???Nie widzę i nie słyszę odpowiedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzieki za slowa pocieszenia, jestem szczesliwa, ze mam juz moja corcie kochana, ona wypelnia mi zycie i potrzeby macierzynskie, wiec nie jest tak zle...skupie sie teraz wylacznie na niej i bede ja rozpieszczac do maksimum:) Fajnie, ze Was mam!!!! Natka, k...a, nie wiem dlaczego tak jest!!?? Ot, poprostu zycia chyba...;) Nemira do lekarza!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira koniecznie idz do gin!! Ja trafiłam w zeszłym tygodniu za poźno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 Ann8912...............23..............2.................. ......01.07 Muna....................33.............20............... . .....06.07 Misiaczek2507........20..............5................... ....06.07 magduniaa............25...............6.................. ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... .........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ....... ? taka j..................31..............29(7)................... 29.07 gosiak666 .............26..............9........................30.07 gaja_86................26..............3................. ........07.08 loop87..................25..............2................ ... ....14-15.08 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmieniłam cyklu starań nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 Ann8912...............23..............2.................. ......01.07 Muna....................33.............20............... . .....06.07 Misiaczek2507........20..............5................... ....06.07 magduniaa............25...............6.................. ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... .........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ....... ? taka j..................31..............29(7)................... 29.07 gosiak666 .............26..............9........................30.07< br /> gaja_86................26..............3................. ........07.08 loop87..................25..............3................ ... ....14-15.08 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira, leć na konsultacje do ginekologa. Moja koleżanka miała podobnie jak Ty, trzymali ja w szpitalu dopóki się coś nie wyjaśniło. Lidka, przykro mi. Nie poddawaj się, w końcu się uda. Ja już coraz gorzej znoszę te ostatnie dni. Ciężko mi jest i niewygodnie. W nocy słabo śpię. Zmiana pozycji to jest dramat, łapią skurcze nóg, wstaję siku, 2-3 razy. Bóle jak na okres częściej się nasilają, Mała już nie ma miejsca, szuka go na siłę rozpychając się maksymalnie, co sprawia mi ból. Mam nadzieję, że już niedługo. Czy któraś z mam może mi coś powiedzieć na temat czopu śluzowego? Czy można go nie zauważyć? Co się dzieje, jak wypadnie? Ja go u siebie (jeszcze) nie zauważyłam, brzuch mi nie opadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka... na pewno zauważysz czop. Jest wielkości śliwki węgierskiej, wygląda jak śluz z domieszką krwi tyle, że o zwartej konsystencji. W moim przypadku wypadł dobę przed porodem. U mojej szwagierki najpierw 3 tyg. przed porodem wypadł kawałek czopu, reszta około 12h przed porodem. loop87...co się stało? Współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka u mnie było trochę śluzu jak byłam w domu i miałam pierwsze skurcze co 10 minut - pewna byłam że to ten czop i zebrałam się do szpitala a tam przed przejściem na porodówkę poszłam do toalety - wtedy dopiero wyleciał - nigdy nie widziałam tyle śluzu naraz :P moim zdaniem nie da się go pomylić z niczym innym i przegabić - chyba że najpierw Ci wody odejdą bo mi odeszły dopiero w trakcie porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpisujcie się do tabelki. Dzięki niej mamy ogólny pogląd na sytuację, czekamy na testy, na szczęśliwe rozwiązania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka, i co się okazało u Twojej koleżanki? co się działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawił się zarodek i czekali na akcję serca. Niestety to nie nastąpiło. Też nie miała żadnych krwawień ani bóli, ale była cały czas pod opieką lekarza. Nie mówię, że u Ciebie jest tak samo, sugeruję, że nie jest za wcześnie na wizytę. Ja bym tej niepewności nie wytrzymała... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja, mialam test poztywny, niestety w sobote spadla temp ( 5tc) i plamienie,szybko do szpitala, ale niestety pechęrzyka już nie było. Beta dwa razy zrobiona,tendencja spadkowa, więc sama się 'oczyszczam' :( a lekarz powiedzial mi, że nastepnym nie będę potrzebowala luteiny, nie wiem czy mu wierzyć:( a jak znowu stracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!:) Słowiki a dostalas duphaston albo luteine na niski progesteron? Leż leż kochana i wypoczywaj:) Na pewno wszystko będzie dobrze!!!:) Kurcze Lidka przykro mi, ale następny cykl jest Twój!:) Puszek kochana a Ty dalej tak źle się czujesz? Biedna pocieszę Cię, że mnie też długo mdłości trzymały, ale i to przechodzi!:) A jak przejdzie to dopiero jest cudownie!:) Memka gratulacje! Zyczę zdrowej ciąży!:) Nemira nie chcę Cie martwić ale ja np. miałam poronienie i zero plamienia krwawienia nic co by wskazywalo na obumarcie ciąży. Tylko beta. Moim zdaniem każe Ci powtórzyć betę aż bedzie pewny że ciaża obumarła. A poza tym może przekaże Ci dobre wieści a beta faktycznie znowu zacznie rosnąć! Trzymam kciuki Ja wczoraj zaczęłam już 21 tydzień:) Bylam u mojego lekarza na wizycie. Wszystko jest super szyjka stoi w miejscu, dzidzia jest ruchliwa biega skacze po maminym brzuszku:) Teraz idę na połówkowe w 3d 6.08. Niestety moj lekarz nie byl w stanie stwierdzic płci tym razem. W ogole nie chciał nic mówić bo wydawało mu się że przez sekundę widział siusiaka, ale póxniej szukał przez 10 min i nie mógł znaleźć;p Mamy chłopców co o tym sądzicie siusiaki się czasem tak chowają? Już sama nie wiem co o tym myśleć, osttanio mówił, że będzie dziołcha. Hehe ale okaże się przy porodzie:) Tak czy siak jestem przeszczęśliwa, że wszystko jest z malcem dobrze!:) Także teraz wizyta 6.08 i 13.08:) I już się nie mogę doczekać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia skoro Ty masz córkę ja mam syna czy to znaczy,że mamy się poddać?? Ja uważam,że nie możemy tym bardziej:)Mamy po jednym szczęściu to dlaczego nie możemy mieć jeszcze jednego??Tak samo jak słuchałam mojej mamy,że mam już K.to powinnam dać sobie spokój,a ja właśnie nie dam spokoju,chcę wiedzieć od lekarza a nie od kogoś,że nie ma już szans. Lidzia...będzie dobrze:)Nie poddajemy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, nie pojjajemy sie, oto nasze motto!;) Kiedys w koncu sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers...wniosłaś promyk słońca na forum:) Miło słyszeć dobre wieści. Mam synka i powiem Ci, że siusiaka lekarz i my widzieliśmy w 20tc. Widać było wyraźnie. Lekarz zrobił zdjęcie i gdy pokazywaliśmy rodzinie, znajomym wszyscy go bez problemu dostrzegli. Na wcześniejszej wizycie w 17tc lekarz powiedział, że chyba zna już płeć i czy my chcemy ją poznać. Powidziałam, że nie chcę "chyba" znać płci i chcemy poczekać do kolejnej wizyty z tą informacją. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka przykro mi, szkoda, że przyszła bo stawiałam na ciebię i silu. silu to właściwie jestem pewna, że jest w ciąży, tylko czekam na wieści i mam nadzieję, że nas nie zostawi przez pomarańczowe. nemira trzymam kciuki za ciebie, żeby wszystko było ok! słowiki jak lekarz każe leżeć to niestety ale trzeba, moja znajoma miała też i musiała leżeć, w sumie chyba tylko 2 tygodnie leżała, potem kolejne 3 miała L4 ale już sobie chodziła itd. a potem szalała jak wariatka i urodziła zdrowe dziecko i wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi a ktory ty masz tydzien ze tyle dzidzia wazy?? chyba nie jest za malo skoro lekarz ci nie powiedzial ze masz sie martwic cio? my dzis wchodzimy w 9 miesiac:) ale wszytsko mnie boli ciekawe czy donosze w czwartek wizyta bede wiedziec co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Memka
Nie wiem czemu ale mam jakies złe przeczucia co do mnie. Może sobie wkrecam, bo już raz sie sparzyłam. Nie wiem. Dziekuje za gratulacje, oby bylo wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Memka myśl pozytywnie i nie słuchaj złych myśli:) Wiem co czujesz ja tak miałam nie raz Kochana:( Ale grunt to u mnie z Lidzią to się nie poddawać także głowa do góry i myślenie pozytywnie:) Jak coś to pisz My Cię wesprzemy:) Będzie dobrze,zresztą musi BYĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemira trzymaj się dzielnie i nie myśl o najgorszym! jutro koło południa już wszystko będzie wiadomo i mam nadzieję, że będziesz nam tutaj opowiadać jaka to ulga i jak się cieszysz, że wszystko jest ok! memka nie wkręcaj sobie, wiem, łatwo mi się mówi ale postaraj się myśleć pozytywnie albo nie myśleć o tym teraz, zajmij się czymś ale nie przemęczaj się, będzie dobrze, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki:) lekarz powiedzial ze bedzie ok jak bede lezec ale ja panikuje bo juz 1 strracilam... ale panikowalam rano teraz leze sobie z mezusiem on o mnie dba gotuje zajmuje sie domem jest cudowny!!! tak dostałam luteine 2x dziennie i duphastan 3x byla dzis pielegtgniarka krew pobrac i mowila ze czesto tak na pocz jest i ze sie wchlania. jak was czytam mamuski to chce mi sie zyc... :):) trzymam kciuki za wasze porody:) a moze ktosas mi poodpowie jak z krwiakiem lezala w jakiej pozycji ;po ja sie boje na bok przewrocic nawet noga ruszyc.... nie plamie nie krwawie ale mqam taki ciezar w dole brzucha i krzyz boli... LAidka i inne staraczki mi sie udało to kazdemu sie uda!!!! trzymam kciuki za was całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers mnie pierwszy raz chłopaka wypatrzyli na początku 18 tc ale był to bardzo dobry sprzęt -właściwie powtórka badań prenatalnych z 11 tc kiedy to nie było widać kości nosowej malucha i przezierność była za duża - lekarze chcieli robić amniopunkcję ale ja się nie zgodziłam więc powtórzyliśmy usg genetyczne w 18 tc. Drugie miałam na początku 21 tc i też nie było wątpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Zmieniam cykl nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 Ann8912...............23..............2.................. ......01.07 Misiaczek2507........20..............5................... ....06.07 magduniaa............25...............6.................. ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... .........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ....... ? taka j..................31..............29(7)................... 29.07 gosiak666 .............26..............9........................30.07< br /> Muna....................33.............21............... . .....03.08 gaja_86................26..............3................. ........07.08 loop87..................25..............3................ ... ....14-15.08 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się dopiszę :D nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 Ann8912...............23..............2.................. ......01.07 Misiaczek2507........20..............5................... ....06.07 magduniaa............25...............6.................. ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... .........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ....... ? taka j..................31..............29(7)................... 29.07 gosiak666 .............26..............9........................30.07< br /> Muna....................33.............21............... . .....03.08 gaja_86................26..............3................. ........07.08 loop87..................25..............3................ ... ....14-15.08 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×