Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

A Roxi urodziła w piątek, widziałam jej córcię - jest śliczna i ma takie piękne duże usteczka :) Pregg możesz zobaczyć na FB u Roxi męża zdjęcia Kornelci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg tak jest :D połknę go razem z rurką a potem się go nadmucha żeby było łatwiej :D To Roxii jutro powinna do domu wyjść :D chyba że znowu się pozmieniała ilość dni spędzanych w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Preg pięknie wyglądasz :) Ja juz po wizycie z malutka wszystko dobrze, a na ten ból i skurcze mam brac no spe. A i muszę wyeliminować cukry z diety bo mam nietolerancje glukozy. A w rodzinie była cukrzyca więc musze uważać :( A od pszyszłego tygodnia szkoła rodzenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Loco ze u Was wszystko dobrze:) Wiesz ile mała waży? Dziękuję CI :)wstaw Wasze zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lococ super, że z Wami dobrze wszystko :) Pregg a Ty na tym baby shower to sexy wygladałaś w tej kiecce :) Przyjemnie się ogląda takie zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań...............@ stenemi...............22.............3................... ......3.08 iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? loop87.................25..............3................ ... .14-15.08 magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3................. .......? gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 taka j.................31..............31(5)..................21. 09 Muna...................33.............21................. ....22.09 gosiak666 ............26..............9.......................26.09 Lidka33................33.............21................ ......27.09 Ciężarówki : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca lilith-marlie.............30.................11.......... ..........20maja Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..(07)12 sierpień Doti .....................24..................5................ (19)10 sierpień wełna....................30 .................3..................(7) 1 września roxikct..................22..................3.................(21) 14 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz Racuszek a później już Ty Pregg i Loco :) Ale to szybko zleciało :) A co jest z tymi dziewczynami z górnej części tabelki, którym już dawno minął termin @? Gaja co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie Pregg miałam Ci jeszcze napisać, że jestem zachwycona pokojem Olka :) Te malowidła na ścianie są boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg - naprawde superowo wygladasz :-) a u mnie tak: fasol wydrukowany na zdjeciu - wyraznie widoczny, ze nawet na bete mnie lekarz nie wyslal. pobral mi cytologie, zrobil badanie "palczaste", potem usg i piersi zbadal. kazał przyjsc za 4 tygodnie a tuz przed zrobic nastepujace badania: morfologie, czynnik Rh, tsh, hiv, vdrl, b. ogolne moczu, glukoze. karte ciazy powiedzial, ze zalozy na nastepnym badaniu i wpisze mi ta dzisiejsza wtedy. jezdzic na rowerze moge, tylko bez przelajowych harcow. mam nie biegac i nie chodzic na aerobik (wstrząsy). pytal sie mnie czy chce zwolnienie. zdziwilo mnie to, bo czytalam opinie o nim, ze podobno nie chce dawac zwolnien, ale moze ze wzgledu na moj zawod (mam czynnik stresowy - praca decyzyjna i odbior duzej ilosci informacji). i tyle - 20 minut trwala. tatus dumny, dziadkowie tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Gosiak dziekuje!:) Ty w ogole jestes piekna i zawsze podziwiam Twoje zdjecia:) No pokoj Olka Nam się udał:) Już ostatnia komoda została do skręcenia i mogę zacząć układać wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, melduję się po usg. Usg wyszło wspaniale, moje dzieciątko jest idealnie zdrowe:) Badanie trwało długo, dobre 10-15min jeżdżenia po brzuchu. Pan Dr baaardzo dokładnie badał malucha, bo ten się wiercił, zrobił i przepływy, przebadał go/ją wzdłuż i wszerz. Jestem strasznie szczęśliwa, bo wszystko wygląda po prostu bardzo dobrze. Moja dzidzia ma już 6cm i uwaga urosła do rozmiarów jakie powinna mieć wg OM, czyli teraz wychodzi, że wcale nie jest młodsza o 4 dni jak do tej pory wychodziło, tylko idealnie ma tyle co mieć powinna. Czyli dziś mam 12w4d a nie jak do tej pory myślałam 11w6d (patrząc po rozmiarach z poprzednich usg). Pan Doktor tak się skupiał na wszystkich badaniach, że totalnie mnie olał...tzn. nie powiedział mi nic takiego miłego, co na pewno chciałabym usłyszeć, np. tutaj dzidzia macha rączką, tu ma brzuszek...itp... po prostu badał. Sprzęt był jednak genialny, więc wszystko widziałam, buziunię, rączki ściśnięte w piąstki i nóżki, ruszał się malec bardzo. Co do płci, nawet nie zdążyłam zapytać, bo czekałam do samego końca, aż zbada dokładnie, a on jak zbadał, to natychmiast skończył usg. Ja na to: "już, tak szybko"...miałam ochotę powiedzieć mu, że chciałam jeszcze popatrzeć na dzieciątko. Na co on: "i tak za długo trwało". W czasie usg pokazał mi raz nóżki, które były rozkraczone. To był dosłownie jeden rzut oka. Na moje laickie oko nic nie widziałam między nóżkami, było tak płasko i nóżki, czyli może dziewczynka, ale lekarz w ogóle nie skomentował, a potem był już szybki koniec. Więc niestety, płci nie poznałam. Jestem ogólnie zadowolona z usg, dlatego, że było niezwykle dokładne, a ten lekarz ma certyfikaty z usg i jest znany bardzo w tej dziedzinie, więc ufam mu i cieszę się po prostu, że moje dziecko jest zdrowe. I to jest najważniejsze. Trochę mógłby być milszy jako człowiek...pokazać stęsknionej mamie (czekałam na to usg jak na zbawienie) trochę maleństwa, przecież to cud takie małe ruszające się bobo, ale miał to że tak powiem daleko w d... Ale jak mówię, nie narzekam, bo najważniejsze, że wyszło że jest wszystko cacy. Termin porodu wychodzi mi teraz idealnie na 30 marca. Kość nosowa widoczna, NT = 1,44mm. Maleństwo jest prześliczne. Leżało sobie i machało rączkami. Kocham je ponad wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, prześlicznie wyglądasz, ja nazywam takie ciężarówki "laska w ciąży":) widać, że mało przytyłaś, a masz tylko brzuszek, uroczo wyglądasz! lilith gratuluję. taka j, współczuję. Mam nadzieję, że jak mąż wpadnie do domu po ogien, to zdąży może właśnie z zaskoczenia cię zapłodnić. Życzę ci tego bardzo! lidka, cieszę się, że wakacje sie udaly. Ja też uwielbiam morze. Mój synek był wniebowzięty dosłownie. Roxi, jeśli to czytasz, wielkie gratulacje! nareszcie już się nie martwisz małowodziem, bo Kornelia jest już cała i zdrowa na świecie. Witamy ją! dużo zdrówka Mi przeszły mdłości:) to jest super wiadomość. Druga wiadomość, to taka, że przeziębienie też już mi przeszło. A trzecia to taka, że mój synek ma kolejny katar :( zaczęły się choroby z pójściem do żłobka, a w związku z tym zarażanie mnie tymi zarazkami, bo ja łapię wszystko jak gąbka:( I zastanawiam się, czy to był dobry pomysł z tym żłobkiem na czas ciąży:( bo jeśli on będzie mnie tak zarażał, to nie chcę powodować zagrożenia dla ciąży poprzez ciągłe infekcje. Dam mu jeszcze szansę, jak wyzdrowieje, pójdzie jeszcze raz/dwa, ale jak znowu złapie jakieś badziewie, to się zastanowię nad rezygnacją ze żłobka...tym bardziej, że mogę to zrobić spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mogę być na zwolnieniu już do końca ciąży i być z synkiem w domu. w domu on prawie w ogóle nie chorował, zdrowy był cały czas. a teraz jęczy, stęka, bidulek, ciągle sie do mnie tuli, sprzedając mi wszystkie bakterie...a ja nie potrafię go nie przytulać, to jest moje ukochane dziecko. Muszę być dla niego najlepszą mamą na świecie.. ale myślę też o drugim maluszku w brzuszku i jestem rozbita co robić, aby bylo dobrze, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kolejne usg niestety dopiero za bite 2 miesiące - około 20 listopada połówkowe. Niestety w medicover usg jest jak na zbawienie. ja jestem niecierpliwcem płciowym jak pregg, więc dla mnie to wiecznosć tyle czekać, no ale jak trzeba to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu ja bym chyba też się grubo zastanowiła czy posyłać w tym przypadku do tego żłobka, właśnie ze względu na choroby, które teraz nie są ci zupełnie potrzebne. dziewczyny ja to pewnie przeboleję bo co mam zrobić, teraz mam dostać za 5 dni i już mi się jakieś brązowe plamienie zrobiło dzisiaj więc zbliża się nieuchronnie niestety to co zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jestem siostrą roxikct. Kornelka przyszła na świat 14.09. 55cm. 3355g. 10 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostro Roxi :) przekaż jej nasze gratulacje, dzielna z niej dziewczyna :) a mała jest śliczniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j ale Ty masz piękny wykres i piękną temperaturę, nie byłabym taka pewna, że @ Cię nawiedzi :) Silu super, że z dzidziolkiem w brzuchu wszystko w porządku, szybko zleci i zaraz będziesz na porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j. a może to właśnie niespodzianka chce Cię zmylić? W każdym razie ja trzymam bardzo mocno kciuki żeby to była fasolka a nie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenemi
Pregg..wciąż nic nie wiem, zrobiłam dziś kolejny test i już sama nie wiem. Mąż mówi, że nic nie ma, a ja pewnie popadam w obłęd. Mam napięty tydzień w pracy i nie dam rady się urwać, bo roboty pełno, ale w piątek na pewno wyskoczę do lekarza, bo zwariuję..... Zaczynam się denerwować z innego powodu..4 lata temu zmarła moja Mama, chorowała na nowotwór, także jajników i macicy, a mnie ostatnio bolą jajniki i nie czuję się najlepiej....czas iść się zbadać..tym bardziej, że to wszystko bardzo źle na mnie wpływa. Bardzo Wam zazdroszczę dziewczyny, mam nadzieję, że któregoś dnia i ja ogłoszę Wam radosną nowinę. Póki co pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla roxi i małej dzidzi :) dziewczyny byłabym wniebowzięta ale nie wierzę, zresztą tak czy owak jutro, pojutrze, popojutrze lub popopojutrze wszystko się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, cieszę się, że moja faza lutealna wydłużyła się bo wcześniej miałam ją tylko ok. 5-7 dni a teraz już 10 więc jest poprawa i to na samym magnezie! chciałam tylko dodać, że jeszcze pamiętam jak roxi była w połowie ciąży a tu już dzidzia na świecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stenemi ja kiedyś nie miałam okresu przez niecałe 60 dni! poszłam do lekarza i dał mi luteinę na wywołanie, podziałało, coś się po prostu pomieszało w moim organizmie, zablokowało. Nie martw się jeszcze ale do lekarza warto się wybrać, żeby pomógł jakoś wyjść z tej sytuacji, mam nadzieję, że szybko wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Przede wszystkim wielkie gratulacje ROXI ;-) Silu ciesze sie ze u ciebie wszystko w porzadeczku. lidka nigdy nic nie wiadomo, wiec nie przekreslaj tago cyklu jeszcze ;-) NOOO a ja wrocilam wlasnie po usg polowkowym, bylo super, dziecie zdrowe jak ryba, pan doktor przemily, wszystko mi pokazal, kazdego paluszka wyliczyl, wszystkie kosteczki pokazal i wogole wszystko wszystko:-) No i znam juz na 100% plec.... Moje przeczucia sie potwierdzily i bedzie CHLOPIEC ;-) Plec dziecka byla mi calkowicie obojetna, wiec cieszylabym sie tak samo z dziewczynki jak i z chlopca ale teraz ciesze sie ze wkoncu juz wiem;-) maly pokazal siusiaka dwukrotnie i bardzo dokladnie sobie go obejrzalam:-D POMOZCIE MI WYBRAC IMIE, BO MAM KOMPLETNA PUSTKE! Ach chyba dzisiaj nie usne z wrazenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ouszku to świetnie, że już teraz wiesz na pewno ale co do imienia to niestety nie pomogę, mnie podobają się klasyczne imiona, ani nowoczesne steveny ani staromodne bronisławy, tylko tyle mogę powiedzieć. no a ja na 100% nie jestem jednak w ciąży, temperatura spadła mi z 37,2 do 36,8 czyli dzisiaj albo jutro dostanę :( szkoda, zaczęłam się już nakręcać tą temperaturą bo faktycznie takiego wykresu nie miałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j. - ciesze sie z Toba!!! Moze jeszcze jakis castagnus czy cos? To pomaga na owulacje, jest bez recepty, ziolowe, jest osobny watek o tym na forum Puszku - z meskimi imionami jest problem!!! Dla panienki mamy, bedzie laura zofia, a dlacchlopcacmamy czarna dziure. Drugie mamy , bo podsidkach, ale pierwszego niet, a cos czuje, ze bedzie chlop. Filip, kuba, mateusz, adam sa od paru lat w warszawskiej czolowce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ja. - prawidlowa lutealna to min. 10 dni, a niektorzy lekarze twierdza, ze nawet 12, wiec pilnie mierz temperature, nie stresuj sie i jesli dasz radecto odstaw calkowicie kawe z kofeina. Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze anegdoTka z moja babcia wczoraj. :-) Tata do mnie: idz babci pokaz, tylko niech okulary wezmie. Ide do babci, ta w kuchni cos kroila i mowie:babcia,chodz ci pokaże prawnuczka albo prawnuczke. A babcia na to:pozniej, pozniej, teraz musze zoladki dla psa przygotowac, bo zaraz glodny ze spaceru przyjdzie To s'e poszlam. Za 5 minut babcia wychodzi z kuchni i drze sie na pol domu: zaraz, zaraz, to ty w ciazy jestes???? Dlaczego mI sie w tym domu nic nie mowi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×