Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gosiak czy to nie dziwne, że mogłam czytać wasze wpisy a nie byłam zarejestrowana ani nie dołączyłam do grupy? Teraz jak się zarejestrowałam to już nie mogę nic przeczytać ale jak się wylogowałam to nadal mogę czytać ale nie mogę pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań...............@ stenemi...............22.............3................... ......3.08 iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3................. .......? gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 Muna...................33.............21................. ....22.09 Lidka33................33.............21................ ......27.09 taka j..................31............32(4)...................15. 10 Ciężarówki : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca loop87...................25..............3............... . ......... 6 maj 2013 lilith-marlie.............30.................11.......... ..........20maja gosiak666................26................15............ ...........5 czerwca Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..(07)12 sierpień Doti .....................24..................5................ (19)10 sierpień wełna....................30 .................3..................(7) 1 września roxikct..................22..................3........... ... ...(21) 14 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenemi
Ginekolog podejrzewa zaśniad....jutro i w poniedziałek mam robić betę i stawić się za tydzień.....brak słów.brak nut......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stenemi ........ trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku, podejrzenie to jeszcze nie diagnoza, trzymaj się mocno, ja jestem z tobą!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam się zapisać do grupy na baby boom? wczoraj udało mi się wysłać post z gratulacjami dla gosi, a dziś nie mogę nic tam napisać, bo nie należę do grupy. Jestem jako Siluetta.proszę dodajcie mnie albo poinstruujcie, bo albo ślepa jestem albo nie widzę nic w stylu "dodaj się do grupy":( z góry dziękuję......................................... gosia, jestem tak szczęśliwa twoim szczęściem...to jakiś cud.... od razu pierwsza myśl, że będziesz miała synka. Po prostu bardzo do ciebie pasuje mały książę. Nawet nie wiesz jak się cieszę. to po prostu istny cud. Dbaj o siebie, bierz witaminki, odpoczywaj. Jesteś tylko 2 miesiące za mną:) więc 2 miesiące po mnie rodzisz ty:) Ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stenemi daj znać jak będziesz miała wynik bety!!!! zarejestrowałam się w tym forum baby ale nie mogę znaleźć "naszego" tematu, pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenemi
Wynik będę miała dziś koło 15.00. Lekarkę niepokoi to, że endometrium jest już o szer.26 mm a nie widać pęcherzyka nq usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiakkk ogromne gratulacje :) będziesz miała czerwcowego dzidziusia :) Silu jak tam Twój porzedszkolaczek już nie choruje? Ja mojego zabrałam narazie z przedszkola na 2 miesiące, a później zobaczymy... Zarejestrowałam się na babyboomie ale nie wiem co zrobić żeby należeć do grupy :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenemi
No więc mam już wyniki i beta wynosi 266,8 mIU/ml. Dzwoniłam do lekarki, powiedziała, że to lepiej niż 2600 np, ale że nic nie gwarantuje, mam zrobić znów betę w poniedziałek, bo może faktycznie jeszcze nie widać na USG po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenemi
i szczerze mówiąc na prawdę nie wiem jak się na tym baby boomie zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenemi
Nie byla w stanie mi powiedziec, ja obstawiam 2-3 tydzien, bo 5.09 robilam bete i bylo 0,001 a po tym minelo kilka dni i byl seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie bardzo wcześniej i normalne że nic nie widać. Mnie mój gin zapisał na usg dopiero w 6-7 tyg bo nie ma sensu wcześniej właśnie z tego powodu. I beta bardzo ładna, nie jest bardzo wysoka. Będzie dobrze, kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenemi
A to endometrium, moze po prostu mam tak i juz.. moze zmienie lekarza.. Mam nadzieje, czuje sie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Na babyboom.pl w prawym górnym rogu jest napisane zarejestruj sie. zakładamy konto klikamy w link ktory przyjdzie na maila a co do dołączania do grupy to ja nie pamiętam i nie umiem teraz tego znaleźć heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po zalogowaniu weszłam na ten link co podał gosiak i tam było dołącz do grupy. Jeśli dobrze pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak dopiero zauwazylam w tabelce,ze Ci sie udalo.OGROMNE GRATULACJE!KOchana nareszcie,trzymam kciuki za spokojne 9 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenemi
To mnie dołączcie, już się zarejestrowałam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stenemi dołączona, zapraszamy :) Majeczko dziękuję :** Rejestruj się na baby boom :) Racuszku Ciebie zaprosiłam do naszej grupy także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jestem ciekawa co u ROxi nie odzywala sie do Nas od porodu:) takze Roxi jesli czytasz to pisz co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg nie jestem jeszcze wogóle gotowa do porodu, a to już za nieco ponad miesiąc...Muszę poczynić jakieś zakupy i spakować torbę do szpitala, muszę przywieźć ubranka, wózek itp od rodziców. Już coraz ciężej mi się robi z brzuszkiem, a najgorzej jest w nocy, spać nie mogę, wiercę się.. a Ty jesteś już gotowa, bo rodzisz zaraz po mnie? :) w środę jestem umówiona z położna która odbierała mój poród 2 lata temu. Jak narazie nie przeżywam, nie boję się i nie myślę o porodzie, staram się pozytywnie nastawić tak jak za pierwszym razem i mam nadzieję że równie gładko to pójdzie ;) Ps. mój synio ciągle zakatarzony, a ja razem z nim, już chyba miesiąc czasu jesteśmy w kółko przeziębieni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak zarejestrowalam sie na baby boom i dolaczylam do grupy,ale nie wiem co dalej.nie widze zadnych wpisow.prosze o pomoc hehe:) Racuszek pewnie cieszysz sie,ze to jeszcze miesiac i juz bedzie po wszystkim.Super,ze masz pozytywne nastawienie,dasz rade,bedzie bolalo,ale pojdzie szybko:)trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak zarejestrowalam sie na baby boom i dolaczylam do grupy,ale nie wiem co dalej.nie widze zadnych wpisow.prosze o pomoc hehe:) Racuszek pewnie cieszysz sie,ze to jeszcze miesiac i juz bedzie po wszystkim.Super,ze masz pozytywne nastawienie,dasz rade,bedzie bolalo,ale pojdzie szybko:)trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko z jednaj strony się cieszę że to już niedługo, a z drugiej czasem chciałabym ten poród przełożyć o te kilka miesięcy żeby na spokojnie się ze wszystkim ogarnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×