Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Ja miałam mdłości do 16 tygodnia... do 12 takie straszne i wymioty a póżniej tylko mdłości ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam mdłości do 16 tygodnia tak dzień w dzień a jeszcze do jakiegoś 20 zdarzały się wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to mnie pocieszylyscie ;-P Tak z innej beczki: moj tata mial sie dzisiaj stawic na operacje, planowana 2 miesiace temu, ale dosc powazna, nowotworowa. Wyobrazcie sobie, ze szykowal sie caly weekend do szpitala jak na wczasy, a dzis w szpitalu sie okazalo, ze nie ma miejsc na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu tak właśnie myślałam że to ty :) Lilith-marlie w poradnikach piszą że do 12 tc się utrzymują, lecz każda kobieta jest inna. Mi przeszły właśnie jakoś 13-14tc, teraz męczy mnie straszna zgaga, aż się boję co będzie w późniejszych miesiącach. Zarządzanie w szpitalach jest do d...y. Ostatnio słyszałam że jakaś dziewczynka czekała 3 lata na operacje wycięcia migdałków a 75 letni pan ma czekać ok 8 lat na operacje stawu biodrowego czy czegoś tam. Nie wiadomo czy facet doczeka operacji, ehh. Polecam forum na http://dziecko-info.rodzice.pl. Tam też są zawziętuszki. Bardzo fajną mają atmosferę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam resztę dziewczyn, tam jest fajniej:) 4 z nas już tam są, narazie nieśmiało ale trzeba się tam odnaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith jak wejdziesz na ten link co przesłałam to tam powinnaś mieć opcję dołącz, kliknij a ja Cię zaakceptuję lub podaj mi jaki masz nick to Cię odnajdę i zaproszę do grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dostałam takiego maila od bardzo dobrej znajomej, mam nadzieję że mogę liczyć na wasz głos ;) Witam Was serdecznie, zwracam się do Was z prośbą o zagłosowanie na Marion Hersh. Marion pracuje na Uniwersytecie Glasgow. Mimo poważnej wady wzroku i zespołu Aspergera (zaburzenie ze spektrum autyzmu), jest bardzo aktywna w pracy naukowej i społecznej. Polska była jednym z krajów, w których robiła badania o poruszaniu się osób z dysfunkcją wzroku, bezpieczeństwie na drodze głuchych i wzbogaceniu dla nich napisów w filmach. Wywiady przeprowadzała po polsku. To jeden z trzynastu języków, które zna. Od dwunastu lat jest ewaluatorką Komisji Europejskiej technologii wspierających niepełnosprawnych i starszych. Stworzyła prototyp elektronicznej rękawicy do komunikowania się z głuchoniewidomymi. We Wrocławiu zorganizowała międzynarodową konferencję o technologiach dla niewidomych, głuchoniewidomych i niesłyszących. Dzięki jej staraniom dla niepełnosprawnych Polaków udział w niej był bezpłatny. Stowarzyszeniu Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, w którym pracuję, pomagała w projekcie, którego celem było przygotowanie materiałów dla nauczycieli pracujących z mniejszościami etnicznymi. Wybrała nas jako partnera międzynarodowego projektu Enable, którego celem jest stworzenie bazy technologii informacyjnych i komunikacyjnych wykorzystywanych w edukacji niepełnosprawnych dorosłych. W naszym kraju pani profesor nauczyła się alfabetu Lorma, by porozumiewać się z głuchoniewidomymi i podstaw polskiego języka migowego. Do Polski przyjeżdża co kilka miesięcy. Bierze udział w konferencjach, spotyka się ze studentami, rozmawia ze specjalistami, rodzicami niewidomych osób z autyzmem, niepełnosprawną młodzieżą m.in. niewidomą z Lasek i ze szkół dla niesłyszących w Łodzi oraz Raciborzu. Spotkała się też z grupą nastolatków z zespołem Aspergera, by opowiedzieć jej o swoich doświadczeniach i zachęcić do aktywności. Marion udziela się też w związku zawodowym pracowników naukowych oraz wspiera azylantów. Z pewnością jest więc człowiekiem bez barier. Proszę, zagłosujcie na nią i zachęćcie do tego Waszych znajomych i przyjaciół. To dla mnie ważne, ponieważ po raz pierwszy jest szansa, że tę nagrodę dostanie osoba z zespołem Aspergera, a poza tym Marion jest moją przyjaciółką i bohaterką mojej książki "Tandem w szkocką kratkę". Jeśli chcecie poznać ją bliżej, fragment "Tandemu" znajdziecie na www.hannapasterny.pl Link d o głosowania: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/10478;jsessionid=87E1F364391528535560B27F723 oraz na mojej stronie. Głosować można do 16 października. Pozdrawiam i dziękuję. Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAjpierw tzreba zarejestrować się na stronie a póżniej w tym linku co Gosiak wyysłała wyskoczy taka opcja dołącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Hej :) Mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie :) u nas dużo zmian, jesteśmy po ślubie i po przeprowadzce, teraz dochodzimy ze wszystkim do ładu i składu, niedługo kończmy 25 tc i pytanie mam co do tej glukozy, kiedy ją się wykonuje? bo ja mam następną wizytę za tydzień we wtorek a lekarz nic mi jeszcze o glukozie nie mówił. Mam też jeszcze jedno pytanie, kiedy dzieciątko powinno się odwrócić głowką w dół? Bo moje Maleństwo na usg w 22 tc było jeszcze poprzecznie ale dziś kopie mnie jakoś wysoko, tak zaraz pod żebrami co jeszcze mi się nie zdarzało, zawsze kopało na samym dole brzucha, czyżby to mogło znaczyć, że w końcu jest główką w dół?? Również dołączam na tamto forum, i idę pilnować obiadu ;) aaa i bym zapomniala gratuluję rozpakowanym dziewczynom, i tym nowo zaciążonym ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia wysłałam Ci zaproszenie, na samej górze tam gdzie masz wiadomości powinno Ci wyskoczyć :) Kliknij, zaakceptuj i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań...............@ stenemi...............22.............3................... ......3.08 iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3................. .......? gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 Muna...................33.............21................. ....22.09 Lidka33................33.............21................ ......27.09 taka j..................31............32(4)...................15. 10 Ciężarówki : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca loop87...................25..............3............... . ......... 6 maj 2013 lilith-marlie.............30.................11.......... ..........20maja gosiak666................36................15.......................5 czerwca Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..(07)12 sierpień Doti .....................24..................5................ (19)10 sierpień wełna....................30 .................3..................(7) 1 września roxikct..................22..................3........... ... ...(21) 14 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak gratuluje bardzo bardzo:) już wiem, że jesteś w ciąży z forum, które założyłaś sobie wyczytałam :-P Chyba się tam również zapiszę bo jak mi wszystkie tam ucieknieie to do kogo będę pisać:) tylko nie wiem jeszcze jak to zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Puszku najpierw musisz sobie założyć konto na Baby boom, później przypisać się do naszej grupy :) i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×