Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Isia, u mnie dzialanko w toku, dzis mam 12 dc, wiec przytule sie jeszcze do mojego m., moze sie uda tym razem..ehhh, oby! A Ty nie trac nadzieji, moze sie udalo, ja trzymam kciuki!!!!!!!! Welna, w 10 dc dzialalam intensywnie z m., tk jak obiecalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Witajcie. Pregg faktycznie te cykle masz różne. Mi jeżeli okres spoznilby się 4 czy 5 dni to na bank ciaza. Lidka dzialaj dzialaj... ;-) Mnie trochę pobolewa podbrzusze jak na @. Kurcze jak można raz zajść a drugi raz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Pregg jesteś bardzo młoda a pamiętaj że każda zdrową parą ma rok czasu na zajście w ciążę. Cierpliwości choć wiem że to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz po starankach, teraz oczekiwanie na cud;) A co u Was dziewczyny? Jakies nowosci, zmiany?? Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak narazie brak @ wczoraj mnie pobolewało podbrzusze i myślałam że @ przyjdzie ale bóle przeszły i @ się nie pojawiła, więc jakaś tam mała nadzieja jest że się juz nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj z nudów wrózylam sobie z kart :) i wyszło mi dziecko...powiem wam szczerze ze zmniejszylo to moj stres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka jutro mam 29 dc wiec jeszcze poczekam, jak jutro nie dostanę to testuje we wtorek, jako tkich objawów nie mam, czasami dokuczają mi lekkie zawroty głowy i od 3 dni czuje ze mam podwyzszona temp nawet nie musze mierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Witam :) Chętnie się dołączę do starających. My z mężem działamy drugi cykl, termin @ mam na 4 marca, wiec testować będę jakoś koło tego :) 5 testów w szufladzie kusi... ;) Mam te ultraczułe Acony, które w zeszłym cyklu pokazywały mi ciążę ale było chyba poronienie po 3 dniach spóźnionej @. Ponoć w 50% ciąż tak się dzieje :(((( Bardzo chcę dzidzie obiecałam sobie że w tym cyklu poczekam aż @ spóźni się tydzień ale nie ma takiej opcji za nic tyle nie wytrzymam. Pewnie za-testuję Aconem już we wtorek/środę... Pozdrawiam Was cieplutko i tym co beda 'zaraz' testować życzę II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka a ktory to tydzien?? tak rzadko zagldalam bo w sumie nie mialam kiedy ale obiecuje to nadrobic:) ooo kochane czekamy z wami na pozytywne tesciki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Doti :) brzusia nie widać bo zdjęcia tam brak ;) chyba ze tylko u mnie się nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
chyba jedna to u mnie bo nadal nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
no to czekam :) jestem nowa wiec zapytam który to tc? długo się starałaś? kiedy ujrzałaś te dwie piekniusie kreseczki?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
o ja cieeeeeeee Doti, ale śliczny brzusio! Ja też chcę!! buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacher26-powiem ci tak. ja juz raz w ciazy bylam 2 lata temu poronialam w 6tc. Pozniej sie przestalismy starac bo mialam powazne problemy z kregoslupem. w maju tamtego roku mialam zabiegi i od czerwva zaczeslimy sie starac i w sumie w listpoadzie sie udalo:) teraz jestem w 16tc:) leci szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Gratuluje tak w ogóle :) Mnie przeraża jak czytam że kilka miesięcy kobitki się starają, że niby rok to norma u zdrowych ;O Ja to jestem tak niecierpliwa, że jak już się zdecydowaliśmy to musi być teraz! już! natychmiast! Wiem chore, ale instynkt mi się chyba skumulował i teraz mocno daje znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Doti wypoczywaj to teraz ważne :) ale zdjęcie znów nie trybi :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piekne brzuszki! Zazdroszcze naprawde! Nie powiem myslalam, ze wreszcie do Was dolacze! Caly dzien probuje sie przekonac ze nie jestem zawiedziona ale jestem. Zastanawiam sie jakie to uczucie te pierwsze ruchy dziecka! Na biezaco nas informujcie, dziewczyny czy juz cos czujecie! Magdunia moze okaze sie ze Tobie sie uda! Trzymam kciuki bardzo bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×