Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

preggers dziękuje bardzo jak jutro nie dostane @ to zatestuje we wtorek i dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Ja póki co marzę o... II ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansk21
Cześć wszystkim jestem tu pierwszy raz. Jakieś dwa tygodnie temu kochałam się z mężem dokładnie w walentynki od tamtej pory jakoś dziwnie się czuje bolą mnie piersi (przed okresem też mnie bolą), jest mi zimno, temperaturę dzisiaj miałam 36,8 - 37,3 cały czas się czuje zmęczona czy powinnam zrobić test? dodam, że staramy się od dzidziusia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona199002
Witam:) powiedzcie mi, czy myslicie ze jest mozliwa ciaza jesli @ mialam od 11.02 do 15.02 i od razu po @ sluz wygladal mi na plodny (przezroczysty). Do stosunku doszlo 20.02 a owulacje mialam prawdopodobnie wczoraj, gdyz dzis mam sluz bialy. Dodam ze mialam ostatnio cykle 31dni. Kiedy najwczesniej moge zrobic test? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w 10.01 dostalam miesiaczke nastepna mialam 21.02 przyszla z wielkim opuznieniem i jest bardzo skapa prawie nie odczuwalna okres mam 7 dni ,robilam test ale wyszedl negatywnie,boli mnie strasznie brzuch .co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona199002
odpowie mi ktos?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona199002
czyli 6 dni po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona niewiem dokladnie na testach pisze ze wykrywaja ciaze 6 dni po zaplodnieniu,czyli jak stosunek mialas 20.02 a dzisiaj jest 26 to mysle ze jutro juz powinno wykazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Teoretycznie 6 dni po zapłodnieniu można ale wtedy raczej zobaczysz cień drugiej kreski lepiej zaczekać min do 10 dpo. Teraz może beta wykazać ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Oczywiście jeśli 6 dpo test z moczu to tylko o czułości 10.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona sprobuj poczekac do dnia @. Wtedy jest test jest najpewniejszy. Baranek masz jakies objawy na ciaze? Moze mialas plamienei w dniu @ anie normalny @. Byl taki jak zawsze czy bardziej skapy itd? Lidka musialo sie juz teraz udac! Jak bylo staranko w pt i sb! Trzymam kciuki! Magdunia jak u Ciebei? Misiaczek co słychać? Ja oficjalnie mam 1dc! :( Cos tam dostalam. Nie licze w tym cyklu zadnej sredniej cyklu tylko 40 dni. I bede sie przytulala z narzeczonym caly cykl jak wlezie! Mam gdzies wszystkie co dwa dni celowanie w owulacje bo u mnie to jest po prostu niemozliwe. I wiecie co musze czekac do nastepnego @ do 6.04!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem jak ja zniose taki dlugi cykl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe staraczki!!!;) Preggers, grunt to sie nie poddawac i do przodu gnac, az w koncu sie uda!!!!!!!!! Musi, nie ma bata!!!!!! Piekne brzuszki mamuski, poprostu cudne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Pregg gin nie daje ci nic na skrócenie cykli ? Nie chcę nic mówić ale narzeczonego wykończysz ;-) do kwietnia. Lidka teraz wystarczy czekać na efekty przytulanek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Muna chyba masz racje ale jak mu zalezy da rade! facet to nie powinien narzekac. Mam sie umowic do gina przed polowa cyklu i chyba cos da, ale nie wiem czy juz w tym cyklu beda efekty. :) ale w zeszlym roku w kwietniu zaszlam, moze i w tym bede miala szczescie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie jak narazie cisza, @ jeszcze nie przylazła, pobolewało mnie troche podbrzusze ale już przestało, nie wiem czy zatestować jutro w 30 dc czy poczekać do środy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Ona poczekaj jeszcze. Następną @ u ciebie ok 13. 03 prawda ? Przytulanko w 10 dc to wcześnie jak na cykl 31 dniowy a plemniczki w sprzyjających warunkach mogą przeżyć do 7 dni ale wiesz to już musiałyby być kamikadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa..........25...............1.................... .......25/26.02 Isia...................28...............8................ ............01.03 Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 gosiak1986..........26...............5................... ..........09.03 Lidka32..............32................12;(.............. ...........10.03 preggers ............23...............4...........................06.04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień Nowa tabelka! jeeeny jestem daleko za Wami! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Magdunia jutro możesz testować jeśli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, tak, masz racje, teraz czekam na cud,,, A jak u Ciebie??? tez jestes juz chyba po plodniakach, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Lidka twoje podejscie dodaje otuchy. Gnac do przodu i się uda !!! No pewnie!!!! Pręgg jak N pełen zapału to super;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Idzie wiosna, organizm lepiej funkcjonuje. Lidka u mnie3 dni niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, dziekuje ;) i trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!! W koncu sie uda!!! ja w pierwsza ciaze zaszlam wlasnie na wiosenke, 3 lata temu...;) Bedzie gut, czuje to tak jak nadchodzaca wiosne, tym razem wszytskim nam sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Pójdę dzisiaj kupić test, czy go użyje to nie wiem. Nie wiem co gorsze zobaczenia 1 kreski czy @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Ją zaszlam w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
W kwietniu wyszłam za mąż a w lipcu już ciążą, tak mnie M wziął w obroty ;-) Oby twoje słowa się sprawdziły, razem razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
W kwietniu wyszłam za mąż a w lipcu już ciążą, tak mnie M wziął w obroty ;-) Oby twoje słowa się sprawdziły, razem razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
W kwietniu wyszłam za mąż a w lipcu już ciążą, tak mnie M wziął w obroty ;-) Oby twoje słowa się sprawdziły, razem razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×