Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Muna
W kwietniu wyszłam za mąż a w lipcu już ciążą, tak mnie M wziął w obroty ;-) Oby twoje słowa się sprawdziły, razem razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mowie, toc to juz ponad 4 lata temu...ehhhhhhhhh, czas na rodzenstwo dla mojej corci;)!!! Muna, jak zatestujesz daj znac, ja mam w domu 18 testow.....hihhi, a co byla promocja na 20 st ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mowie, toc to juz ponad 4 lata temu...ehhhhhhhhh, czas na rodzenstwo dla mojej corci;)!!! Muna, jak zatestujesz daj znac, ja mam w domu 18 testow.....hihhi, a co byla promocja na 20 st ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Coś tu kopi powstawialam. Tak leci czas. Oby te testy nie były ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Ją też chce rodzeństwo dla córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, my wzielismy slub w grudniu, pod koniec, a w ciaze zaszlam po 4 miesiacach ;)....wiec tez nie czekalismy dlugo, podobnie jak Wy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansk
czy ktoś mi odpiesze??? "Cześć wszystkim jestem tu pierwszy raz. Jakieś dwa tygodnie temu kochałam się z mężem dokładnie w walentynki od tamtej pory jakoś dziwnie się czuje bolą mnie piersi (przed okresem też mnie bolą), jest mi zimno, temperaturę dzisiaj miałam 36,8 - 37,3 cały czas się czuje zmęczona czy powinnam zrobić test? dodam, że staramy się od dzidziusia. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansk a kiedy masz dostać @, najlepiej zrób test w dniu spodziewanej @ bedzie już wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja jestem już w domu, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :) preggers przykro mi bardzo :( kurcze trzymam kciuki za następny cykl i mam nadzieję, że zrobisz tak jak napisałaś :) tym razem musi się udać! lidka cieszę się, że Ty już po staraniach, czekam razem z Tobą niecierpliwie :) masz jakieś podejrzenia, przeczucia?? witam nowe staraczki, jest Was tak dużo że zaczynam nie nadążać :) ja jutro kończę 12 tydzień, więc to chyba będzie początek czwartego miesiąca?? czy coś źle liczę? odstawiłam luteinę, czuję gigantyczną poprawę samopoczucia, nie mdli mnie, nawet ten smak w ustach jest już znikomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansk, zrob test i bedziesz wiedziala!!! naturalnie zaley kiedy masz dostac okres, dzien przed spodziewanym mozesz juz zatestowac, wczesniej nie radzilabym poniewaz moze wyjsc niewiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, nareszcie jestes, tesknilam za Toba;), fajnie ze dobrze sie czujesz i wzsytsko cacy, dawaj foto brzuchola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, niczego jeszcze nie odczowam bo to za wczesnie, poza tym nie zastanawiam sie nad tym, nie chce na sile wyszukiwac w sobie ojbawow, bez sensu, na razei jest ok i czekam sobie cierpliwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Ask za mało danych. Jak długie masz cykle i kiedy msz dostać@. Czy może już po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka ja też za Wami tęskniłam :) ehh nie dadzą żyć wstrętne baby, zaraz Wam wkleję mój sagan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy :)) Wełna, cieszę się, że samopoczucie już dobre, pewnie męczyłaś się przez tą luteinę... U mnie super, tylko ten smaczek-niesmaczek dalej mnie nie chce opuścić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, ot cie wysadzilo, hehehehe, a tak serio fajny brzusia, ja mialam taki w pierwszej ciazy dopiero po skonczeniu 23 tc;) ale fajny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) margotka w tamtej ciąży miałam tak samo, też mi wywaliło szybko, a w drugiej podobno jeszcze szybciej to idzie ;) jestem troszku przerażona, bo nie wiem co to dalej będzie ;) ja dodatkowo tyję na potęgę, bo mam już 3,5 do przodu :( a Ty przytyłaś coś? zazdroszczę wszystkim, którym wolno rośnie brzucho!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, eeee tam wazne aby baby prawidlowo sie rozwijalo;), dasz rade kochana, nawet jak brzusio bedzie znaaaaaaaaacznie wiekszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna, ja chyba przytyłam cos ok 1-1,5 kg, nie dużo, bo nie mam większego apetytu tylko bardziej zróżnicowany jest teraz. Mnie poratowała wczoraj szwagierka, bo dostałam masę ubrań ciążowych, więc mam już w czym chodzić. Druga sprawa, że przez to, że brzuszek mi rośnie, to boli niestety.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna piekny jest! Az milo sie patrzy na te Wasze brzuszki! Welna tez sie ciesze ze juz wrocilas do Nas ! Dziewczyny któejś musiało się udać przynajmniej jedna na miesiąc musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Fajnie , też myślę że którejś musi się udać wreszcie. Powialoby optymizmem, przed wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, w kolejnosci jestes Ty pierwsza;), kiedy chcesz tetsowac?? Moglabys juz w srode, na dzien przed @;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Jak zajde w tym cyklu to będzie cud. Test może zrobię jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, na ten sam cud czekam i ja, w koncu dosc dlugo sie juz obie staramy, weteranki z nas ;), chyba wystarczy co?;) Koniecznie daj znac jutro!!! Trzymam kciukole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Natura mogłaby już nas oszczędzić :-( jeszcze ten jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×