Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość teacher26
A czytałam i słyszałam od znajomych ze @ to jeszcze nie w 100% brak ciąży! Kolezanka meza miala 3 m-ce okres a w ciazy byla i wszystko u niej i dzidzi oki :) wiec tak czy siak zrób jutro rano test! Bede trzymac kciuki zebys zobaczyla II :) Koniecznie napisz co zobaczylas na tescie choc ja szczerze wierze ze dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jutro zrobie test i napewno dam znac co mi wyszlo, mam cicha nadzieje ze beda II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jutro zrobie test i napewno dam znac co mi wyszlo, mam cicha nadzieje ze beda II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Cześć dziewczyny , nie pisałam ostatnio bo dużo się działo , a od przed wczoraj wieczora mam brązowy śluz , ale miesiączka to na pewno nie jest bo jest tego mało bardzo , a taka wydzielina jest przy zagnieżdżaniu prawda ? czy sie myle ? i delikatnie na podbrzusze mnie pobolewa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przegladam kafe, a tu mój topik, który założyłam dawnoooo temu. Dzieci już duże, mineło prawie 6 lat. Pozdrawiam Was i życzę wszystkiego naj.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
prosze o odpowiedz czy to zagnieżdżanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek, to zalezy kiedy oszlo do ewentualnego zaplodnienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to miedzy 7 a 10 dniem od zplodnienia, moze dojsc do zagniezdzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok ale ja nie mam pojecia kiedy dokładnie doszło czy 12 , czy 14 czy tez 16 , ale jeśli są te upławy brązowe a nie przezroczyste to chyba cos w tym jest bo pierwszy raz mam takie cos ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiecool
Welna- gratulacje- piękny brzuszek... Ja mam taki podczas każdej miesiączki he, he Dzisiaj zdycham...mam owulacje... A mąż sie na mnie wściekł i nie chce sie kochać!!! I jak ja mam być nie zestresowana... W niedziele pracowałam a moj mąż wstał troszkę pózniej.. Zatem sie wykąpał po południu i juz wieczorem mówił, ze robi sobie dzień dziecka i nie będzie sie kąpał wieczorem... Ale jak zaczął robić podchody powiedziałam prosto z mostu, ze nie będziemy sie zabawiać dopóki sie nie wykąpie.... Wiem ze to wszystko brzmi banalnie... No więc mąż sie obraził i jak w poniedziałek ja chciałam go podejść... On nie chciał... wymigał sie zmęczeniem... Dzis podczas śniadania poprosiłam o rozmowę...zapytałam męża dlaczego w najważniejszym czasie nie chce sie kochać... Wiem jak bardzo chce mieć dzieci ale przeciez dzieciątko sie samo nie zrobi!!!! Nie uwierzycie- powiedział, ze czuje sie traktowany jak byk rozpłodowy!!!! A jak ja sie czuje gdy kolejny raz proszę o miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Drogie dziewczyny! prosze o porade! otoz... bralam tabletki antykoncepcyjne. W 3 tygodniu ich brania zapomnialam 2 tabletek ( dokladnie 17 i 20 tabletki ). Nie zastosowalam sie do ulotki i zrobilam przerwe. w 2 dniu przerwy bardzooo rozbolal mnie jajnik . Podejrzewalam owulacje , byla by ona 7 i 4 dni po zapomnianych tabletkach. lecz pytanie ... czy owulacja bylaby mozliwa? dodam , ze krwawienie z odstawienia wystapilio , lecz bylo troszke skapsze niz zawsze. Przerwalam tabletki akutalnie , poniewaz doszlam do wniosku , ze jesli mozliwa by byla ciaza , to nie chcialabym dziecku zaszkodzic stosujac nadal hormony. Teraz ciagle bola mnie jajniki , czesto jest bol intensywny , miewam zawroty glowy , bole glowy. Od domniemanej owulacji mineloby 9 dni. dziewczyny , co o tym sadzicie? czy ciaza jest mozliwa???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
misiaczek2507 Jak mamy rozumieć tą kropkę? Jesteś w kropce? Czy Kropka jako koniec starań bo ciąża już jest?? ;) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teacher26
Już "tylko" 4 dni do testowania :):):) Dziewczyny powiedzcie mi czy stres w pracy może negatwnie wpłynąć na zagnieżdżanie zarodka tzn. Czy przez stres może do niego nie dochodzić?? :( Staram się nie denerwować ale to nierealne w moim zawodzie :( Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki u mnie marzenia i nadzieja prysła jak bańka mydlana, wczoraj wieczorem miałam tylko brązowe plamienia za to teraz to mnie krew zalewa , a z bólu to chyba umrę ale dziękuje ze bylyscie caly czas ze mna buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia...................28...............8................ ............01.03 Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 gosiak1986..........26...............5................... ..........09.03 Lidka32..............32................12;(.............. ...........10.03 magduniaa..........25...............2.................... ....... 25.03 preggers ............23...............4...........................06. 04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, magdunia przykro mi :( nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za kolejny cykl... muna robiłaś test? co tam słychać u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie poddajemy się walczymy dalej :) :) trzymam kciuki za reszte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszytskim! Isia 28 dzis, dostalas@?? Muna testowalas?? Jak u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×