Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

teacher, trzymym cie za slowa i trzymam kciukasy!!! tylko mnie nie rozczaruj!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka nieskromnie powiem że masz to jak w banku ;) żartuje sobie, no ale nie ma jak optymizm do kwadratu hehe. tak dla odmiany zamiast sie rozczulać nad sobą musimy być pozytywnie nastawione, zdeterminowane i pewne swego ;D Bedzie git :) Wierze w nas wszystkie bo bardzo tego chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, Misiaczek przykro mi :( My wszystkie tutaj wiemy co teraz czujecie i jesteśmy z Wami :* Dziewczyny odkąd w styczniu Wełna i Roxi ogłosiły, że mają dwie kreseczki to do tej pory nic, żadnych dobrych wieści więc to musi się teraz odmienić! Majeczka_83 a Ty jak tam Kochana się czujesz? Mam nadzieję, że będziesz pierwszą która w tym miesiącu ujrzy dwie kreseczki :) zaraz po Tobie radosną nowinę ogłosi nam Teacher26, no a później my Lidziu, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki... Więc mam małego doła :( Od czterech miesięcy staramy się z mężem o dzidzie,i jakoś nie wychodzi,Już trzy rozczarowania, tyle testów i łez na marne... Byłam u lekarza,robiłam badania wszystkie wyniki w normie i nic. Gin. kazała mi brać folik i przepisała luteinę do pochwowo. Wczoraj powinna dostać @ i nie ma. piersi tak mnie bolą jak nigdy wcześniej. Co jest ze mną nie tak?? czemu nie mogę mieć dzidzię????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka1185 nie powinnaś się załamywać i lekarz powinien Ci powiedzieć, że normalnie zdrowa para może się starać o dziecko nawet rok, bardzo rzadko się zdarza, że ktoś zachodzi w ciążę od razu, natychmiast kiedy tego zapragnie. Nie ukrywam, że byłoby to cudowne ale niestety jest to niemożliwe. Także nie masz co się załamywać i płakać bo naprawdę nie masz jeszcze powodów. Rozumiem, że bardzo chcecie mieć dzidziusia ale nerwy i płacz nie przyspieszą tego. Zostań z nami na forum - razem łatwiej jest to wszystko przetrwać :) i zobaczysz, że niedługo ujrzysz te dwie upragnione kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Tylko zastanawia mnie ta luteina?? po co??? Wiem że powinna zapytać lekarza ale jakoś nie miałam do tego głowy bo wizyta była dzień po pogrzebie mojej mamy,więc wtedy wszystko było mi obojętne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) ja właśnie jestem po wizycie u ginekologa. Wyniki badań mam dobre:) Widziałam maluszka, ma już rączki i nóżki. Ma już 5 cm:) wełna mi już przeszły mdłości i uczucie ciągłego głodu. ale jak robiłam badania 2 tygodnie temu na czczo to myślałam że nie wytrzymam z głodu. po badaniach jadłam jak głupia. brzuch mam ogromny. wełna ja 21 marca idę na to usg co ty, na te wady. I też sie bardzo boję. do ślubu zostały niecałe 2 miesiące:) wełna gdzie dokładnie byłaś w górach? i nie wpadałas w odwiedziny? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna a jeszcze chciałam zapytać czy miałas rozstępy w pierwszej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Fajnie dziewczyny poczytać wasze optymistyczne wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, pewnie, zgadzam sie z Toba w pelni, II kreseczki sobie zyzcymy;), tym bardziej, ze ja jutro mam skromnie urodzinki;), ot taki maly prezencik by sie przydal!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Liteina to progesteron, podnosi jego poziom, wydłuża fazę lutealna, pomaga w zagniezdzeniu jajeczka, utrzymuje ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka Kochana to by był najwspanialszy prezent II :) ja też bym tak chciała ale nie chce tyle czekać bo urodzinki w lipcu ;p ale wiecie co mam znajomych 2 pary , jednym urodziło się dziecko dzień po pierwszej rocznicy ślubu , a drugim przed rocznicą to jest dopiero prezent :) albo moja Siostrzyczka sie urodziła 2 dni przed urodzinami taty , takie prezenty są przecudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale progesteron mam troszkę ponad normę a w ciąży raczej też nie jestem...więc?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Widocznie jej cudowny wpływ ma pomóc ci w zajściu :-) może ktoś jeszcze coś ci mądrego napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dobrze by było :) Kurcze inne nie chcą i za pierwszym razem a tu człowiek pragnie dziecka i tylko rozczarowania :( i bądź tu mądry człowieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaMamaKasia
25 dc - PreTest. Za kazdym razem niezawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jutro będę miała @ bo jakiś taki mam różowawy śluz :( a już miałam malutką nadzieję że zrobię mężusiowi prezencik...ech życie,życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Lidka wszystkiego najlepszego z okazji imienin. @-}-- prezencik może już w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Racuszek, Majeczka czekamy na dobre wiadomości czyli 2 kreski na tescie. Trzmaj mocno kciuki. Dziewczyny dlaczego tak ciężko zajść w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
W tym misiacu wszystkie mają zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chibiusa
Dziewczyny ja wam tylko powiem, że to wszystko działa w dwie strony. Niektóre starają się latami, ja natomiast szybko zachodzę w ciążę ( za pierwszym razem) ale niestety mam problem z jej donoszeniem :( jestem już po poronieniu, a teraz prawdopodobnie w ciąży i mam znów plamienia :( tak więc spokojnie :) życzę wam wytrwałości w dążeniu do celu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi byłam w Zakopcu...ale to był jeszcze czas, że się tak podle czułam, że spałam prawie cały dzień (bo mogłam sobie w końcu na to pozwolić), ale jak będę jechać następnym razem to mogę dać Ci znać, może się spotkamy :) rozstępów w 1 ciąży nie miałam, pomimo że tyłam szybko a potem zrzucałam jeszcze szybciej i jakoś dzięki bogu rozstępy mnie nie polubiły ;) w tej ciąży natomiast pisałam na początku, że mam czerwone kreski na brzuchu i byłam pewna że to rozstępy, bo wyglądały identycznie, nawet gin mi powiedział, że to rozstępy, bo zapytałam, ale zaczęłam się smarować na potęgę kremem i mi to zeszło po 2-3 dniach, więc wg mnie to nie były rozstępy jednak, a Tobie się robią? Anka luteina tak jak napisała Muna podtrzymuje ciążę i pomaga w zagnieżdzeniu, ja też brałam luteinę, ale tak się podle po niej czułam, że z ulgą odstawiłam za przeproszeniem to gówno, w każdym razie jeśli dobrze się po niej czujesz i nie przeszkadza Ci jej branie to bierz, napewno Ci nie zaszkodzi a może pomóc lidka wszystkiego najlepszego!!!! życzę Ci z całego serca fasolinki! :) ja wiem że Ci się tym razem udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki...Wstałam rano i i i czysto,nic nie dzieje się.Brak okresu trzeci dzień :) Tylko jedno zmartwienie, czemu piersi mniej mnie bolą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, a czemu nie zrobisz testu, jeśli Ci się już @ 3 dni spóźnia??? może Ci się jednak udało tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje postanowienie koniec z testami,wydałam na nie już dużo kasy :) Więc teraz po prostu czekam na sygnały biologiczne.Kiedyś kobiety nie używały testów i jakoś wiedziały że są w ciąży,,,więc ja też poczekam...nie wiem jak długo wytrzymam ale spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×