Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

spoko, spoko, tak tylko glosno mysle z tym testem ;=, naturalnnie to teraz bez sensu, znacznie za wczesnie, poza tym, Gosiak robimy to razem ;) a ja jestem wierna, wiec czekamy cierpliwie ;), oj baby baby nakrzyczaly na mnie no hehhe, fajnie, ze jestescie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę w końcu zmienić że to drugi cykl starań :) nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................2................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 teacher26............26...............2.................. ..........04.03 gosiak666 ..........26...............5................... ..........09.03 Lidka32..............32................12;(.............. ...........10.03 magduniaa..........25...............2.................... ....... 25.03 preggers ............23...............4...........................06. 04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek, masz racje, ja tu zagladam non stop!!! Nie umiem inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek to kiedy tetsujesz, jutro? Czy tez czekasz to piatku ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacher26, jak sie czujesz, masz jakies objawy? Przeczowasz cos moze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiecool
To kiedy dziewczyny bedzie najlepszy czas na testowanie. Wczoraj kilka razy dziennie robiłam test owulacyjny- super czerwone dwie kreski, zatem wczoraj były przytulanki a na 15tego mam przewidywany kolejny cykl miesiączkowy( by go coś wzięło) Czy za dziesięć dni powinnam zrobić test...czy uzbierać sie w cierpliwosc( której mam juz tylko resztki) i poczekac do 15...i pewnie znowu sie rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiecool
Misiaczek 2507 - co ty pisałaś o śluzie? Bo ja w tym miesiącu mam taki jakiś mega obfity, jeszcze nigdy nie przchodzilam tak bolaącej owulacji, a prawy jajnik dawał niezłe do wiwatu, szczególnie przez ostatnie kilka dni. Brzuch mnie tez kilka razy nieźle zabolał... Tylko ze przez to ze przeszłam juz poronienie( pod koniec listopada) bardzo obawiam sie( co miesiąc) ze wszelkie bóle podobne są do tych przy poronieniu... Wiem, ze bardzo sie wkrecam ale próbujemy juz ponad dwa lata... Czytałyscie o naprotechnologii? To do tych które próbują juz jakiś dobry czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze wierzę w te II naprawdę :) I cieszę się, że możemy tu sobie pomarudzić nawzajem, jakoś tak raźniej mi z wami :) Właśnie przeczytałam że którejś (nie na tym forum) dzień przed @ wyszła I a 2 dni później II :)))) wiec i tak jestem w komfortowej sytuacji ;P A jaki powinnam mieć teraz śluz? Taki mleczny wodnisty?? Taki właśnie mam teraz... (3 dni przed spodziewana @)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka32 Objawy nadeszły ale one moga oznaczać również @ :( tzn: wrażliwość piersi lekkie kłucie jajnika i ten dziwny bardzo wodnisty, mleczny śluz który nie wiem co oznacza Może Wy wiecie???? P.S. Ja chyba tez jestem juz forumoholiczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka32 Objawy nadeszły ale one moga oznaczać również @ :( tzn: wrażliwość piersi lekkie kłucie jajnika i ten dziwny bardzo wodnisty, mleczny śluz który nie wiem co oznacza Może Wy wiecie???? P.S. Ja chyba tez jestem juz forumoholiczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiecool : co do śluzu to ja miałam kilka dni temu taki jakby różowy ,brązowy , wczoraj już nie miałam , a dziś znów po przytulankach był tzn takie jakby resztki czy cos i ból w podbrzuszu , wiec już nie wiem co o tym myśleć, bo jak dostaje @ to jest obfita już pierwszego dnia cieknie ze mnie jak z kranu a z tym na odwrót bardzo mało . Teacher trzymam kciuki zeby to oznaczało ciąże :) natomiast ja w ostatnim cyklu miałam też taki śluz cały czas aż do @ która się spóźniła kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Dziewczyny ją też zaglądam często bo mam neta w telefonie. Nie da się bez was wytrzymać. Lidka u mnie @ powinna być dzisiaj, a dzionek długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, oby nie nadszedl ;). Katie, trzymam kciuki moze tym razem sie udalo!!! Misiaczek a moze to na zagniezdzenie, ten zabarwiony sluz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek2507 Dzieki ja tez wciąż mam nadzieję :) I również trzymam za wszystkie z was kciuki :):):) Uda sie nam wszystkim przeciez posiadanie dziecka jest czyms naturalnym, do czego organizm kobiety jest stworzony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babencje ;) muna oby ten wstrętny @ nie przylazł! lidka jak się dziś czujesz? ja w weekend muszę iść zrobić w końcu badania krwi, nie wiem za bardzo jak tego dokonam, bo przecież muszę iść głodna, a mnie ssie 5 minut po obudzeniu tak, że ledwo do kuchni dochodzę...ja chyba zejdę zanim tam dotrę :( a w poniedziałek idę na usg to na wady genetyczne, nie wiem jak ono fachowo się nazywa...trochę się już oczywiście zaczynam bać... roxi co się nic nie odzywasz??? co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 teacher26............26...............2.................. ..........04.03 gosiak666 ..........26...............5................... ..........09.03 Lidka32..............32................12;(.............. ...........10.03 magduniaa..........25...............2.................... ....... 25.03 Misiaczek2507......20................3................... ........28.03 preggers ............23...............4...........................06. 04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek, tak mi przykro, myslalam ze Tobie sie udalo, ale nie zalamuj sie, nastepny cykl jest Twoj ;) Welna, ja dzis oslabiona jestem, jeszcze mnie trzyma od wczoraj, nawtykalam sie wczoraj wieczorem czosnku i czuje jak dzis z kazdej pory na skorze ulatnia mi sie jego cudowny zapach;), dzis z dala od ludzi..hihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Niestety zmieniam cykl nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 teacher26............26...............2.................. ..........04.03 gosiak666 ..........26...............5................... ..........09.03 Lidka32..............32................12;(.............. ...........10.03 magduniaa..........25...............2.................... ....... 25.03 Muna.................33...............17................. ..........26.03 Misiaczek2507......20................3................... ........28.03 preggers ............23...............4...........................06. 04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, przykro mi...wiem, ze zadne slowa nie zastapia tego co bym chciala wyrazic, znam to cholerne uczucie rozczarowania...jestem z Toba;) buzi kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera no, dziewczyny co sie dzieje no, niech ktorach zaciay w koncu!!! domagam sie tego!!! Roxi powiedz, ze tobie sie udalo!!!!!!!!!! BITTE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry pomylka, mialo byc Racuszek!!! Tak sie zdenerwowalam, ze pomylilam was dziewczyny, przepraszam!!! Ale niech w koncu ktorach da nam tu pozytywna wiadomosc!!! A wiec Racuszek do ciebie slowa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest dziwne że do tego czasu żadna nie zaszła ;/ a tyle nas tu jest :) stawiam że do Maja wszystkie zajdą :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×