Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Witam wszystkie Panie :) Też zaliczam się do grona starających, ale od niedawna i tak się zastanawiam czy coś mogło z tych naszych starań wyjść :) Tylko nie pamiętam kiedy miałam @, bo nie zapisałam sobie. Koniec stycznia, na początku lutego bądź w połowie drugiego tygodnia lutego mi się skończył, a starania były : 17.02-21.02 i potem 23.02 i 24.02. Hmm jak myślicie czy mogło nam się udać? Ogólnie test robiła teraz w niedzielę, ale myślę, że było za wcześnie ... wyszła jedna kreseczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdunia, uszy do gory, jestes mloda i na poczatku staranek, wiec na pewno szybko zajdziesz w ciaze, nastepny cykl bedzie twoj;) Natala, to zalezy kiedy mialas plodne, mialas owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala, poza tym cos niezgodnie i dosc zroznicowanie piszesz z tym okresem, koniec stycznia, poczatek lutego a moze druga polowa...hmmm trudno stwierdzic, natomiast test robilas znacznie za wczesnie, nie wczesniej niz 6 dni od zaplodnienia, jelsi juz robic a to i tak duuuzo za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło o to, nie dopisałam, że okres teraz nie pamiętam zaczął mi się albo na samym końcu stycznia albo na początku lutego. Skończył mi się na pewno jakoś na początku bądź w połowie drugiego tygodnia lutego, a nie w drugiej połowie lutego .... ( Tylko nie pamiętam kiedy miałam @, bo nie zapisałam sobie. Koniec stycznia, na początku lutego bądź w połowie drugiego tygodnia lutego mi się skończył - tak było w moim poście ). Wiem tylko, że mój M wrócił do domu 11.02 ( pracuje zagranicą ), a właśnie w tygodniu miedzy 6.02 a 10.02 skończył mi się okres. Test robiłam tydzień po ewentualnym zapłodnieniu. Być może jeszcze za wcześnie. Niestety są to nasze pierwsze starania. Nie chcę popadać w obłęd. Przyznam, że NIGDY nie obliczałam owulacji, nie mierzyłam temperatury, nie obserwowałam śluzu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi też o może jakieś wasze porady dotyczące jak się w tym wszystkim połapać. Czy może zaopatrzyć się w jakieś testy owulacyjne ? Tym bardziej, że mamy strasznie mało okazji :) Jak wcześniej wspomniałam mój M pracuje zagranicą w systemie 4 tyg tam, 2-3 tyg w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Jestem ostatnio mało aktywna na forum, bo nie chciałam się nakręcać znowu i ciągle myśleć o jednym: jestem czy nie jestem w ciąży ehh.. wrzuciłam na luz ;) u mnie @ nadchodzi wielkimi krokami, więc tym razem nic z tego... Isia jak u Ciebie? szłyśmy łeb w łeb do tej pory :) za miesiąc lecimy na tydzień do Egiptu powygrzewać się trochę w słońcu, więc może tam się coś zmajstruje... ;) pozdrawiam i powodzenia, mam nadzieję że wkrótce coś ruszy się w tabelce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, trzymam kciuk za kogo się da jeszcze w tym cyklu :-) ale u mnie plamienia więc @ za sekundę.. także na chwilę odpuszczam i spadam z tabelki, muszę chwilę odetchnąć od forum ... jak to młodzi mówią: w.o.c.h.... Lidziu buziaki "wytrwalcze" Ty mój :-) :P Racuch, Muna kissowniki i do potem zbyt mnie teraz to walnęło..muszę mieć chwile przerwy ... całuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magduniaa Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 gosiak1986..........26...............5................... ..........09.03 Lidka32..............32................12;(.............. ...........10.03 magduniaa..........25...............2.................... ....... 25.03 preggers ............23...............4...........................06. 04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lidka32, mam dwójeczkę,a jak zakładałam topik to byłam w ciąży z młodszym dzieckiem - synkiem, który w styczniu skończył 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ teacher26............26...............2............................04.03. Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 gosiak1986..........26...............5................... ..........09.03 Lidka32..............32................12;(.............. ...........10.03 magduniaa..........25...............2.................... ....... 25.03 preggers ............23...............4...........................06. 04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia, tak mi przykro, smutno mi tu bedzie bez Ciebie i bedzie mi Ciebie brakowac...;(, lecz szanuje i respektuje Twoja decyzje, zajrzyj prosze za jakis czas i powiedz nam ze jestes w ciazy!!!;) Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 teacher26............26...............2.................. ..........04.03 gosiak666 ..........26...............5................... ..........09.03 Lidka32..............32................12;(.............. ...........10.03 magduniaa..........25...............2.................... ....... 25.03 preggers ............23...............4...........................06. 04 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki :) Troszkę mnie tu nie było a tyle nowych staraczek przybyło :) Witam wszystkie "nowe" i trzymam kciuki :) Też się troszkę wyłączyłam z forum, żeby w spokoju czekać do @ ale ile można bez Was wytrzymać? musiałam zajrzeć :) Wełna, Doti, Margotka wspaniałe brzuszki :) U mnie w tym cyklu staranka jakoś tak wypadły, że wg kalendarzyka netmama.pl akurat w owu i dzień po owu, bo tak był M w domu no ale nie wiem jak liczyć bo generalnie cykle mam 30 dni ale ostatni był krótszy i trwał 26. więc jeśli by liczyć normalnie czyli 30 dni to przytulanka były dokładnie wtedy kiedy powinny :) No zobaczymy, nie będę się nastawiać jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Witajcie kobitki ! Isia nie zostawiaj nas tak na zawsze. Dziewczyny ją dzisiaj nie testowalam, nie mam żadnych przeczuc, nic mnie nie boli. Żeby nie myśleć zabrałam się za sprzatanie, jutro ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg kochana Ty byłaś już u tego lekarza? Bo coś te Twoje cykle za długie są. Idź niech Ci coś da na wyregulowanie cyklu i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu a my testujemy razem z tego co widzę :) Tylko pytanie czy testujemy czy czekamy do terminu @? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Racuszek jeżeli nie ma @ to nic jeszcze nie jest przesądzone. Trzymam kciuki. Fajnie że dochodzą nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna a Wy, w sensie Ty i Twoj M robiliście jakieś badania? Pytam bo widzę, że już długo się staracie o drugą dzidzię więc może warto się przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
haej jak dziewczyny uwazacie czy 8 dni po stosunku zakladajac ze mialam dni plodne moge za 2 dni zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Mój M nie chce słyszeć o badaniu nasienia, mówi że jego koledzy mają dzieci gdzie różnica między nimi wynosi nawet 10 lat. Jeżeli teraz przyjdzie @ to idę do giną, niech coś pomoże. Ją nie chcę czekać niewiadomo ile bo zegar biologiczny tyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansk21
Cześć wszystkim jestem tu pierwszy raz. Jakieś dwa tygodnie temu kochałam się z mężem dokładnie w walentynki od tamtej pory jakoś dziwnie się czuje bolą mnie piersi, ale jakoś inaczej niż przed okresem, jest mi zimno, temperaturę w niedziele miałam 36,8 - 37,3 cały czas się czuje zmęczona czy powinnam zrobić test? ostatni @ miałam 03.02 @ mam regularny co jakieś 27-28 dni dodam, że staramy się od dzidziusia. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak1988 Możesz, ale jeśli wyjdzie test ujemny to szansa jest nadal i próbuj za kolejne 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1988
a mozesz mi doradzic ktore to jak sie nazywaja dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
U mnie jeszcze jest taki problem że mój M prawie 2 lata temu miał kolizję po której schudl bardzo i uszkodził kręgosłup. Skutki tego odczuwa do dziś. Obecnie powoli ale przybiera na wadze,mniej nerwów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Na przytulanka zawsze chętny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, to fajnie, bedziemy sie razem wspierac, umawiamy sie ze czekamy ok, no moze zatestujemy na dzien przed okresem, co ty na to;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×