Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Lidka ok :) Powodowana comiesięcznym rozczarowaniem jestem za tym, żeby nie świrować i czekać najdłużej jak się da :) Muna na zajście w ciążę wcale nie ma wpływu różnica wieku pomiędzy partnerami, facet jak to mówią może mieć dzieci przez całe życie, to z kobietą jest gorzej. A jak sama mówisz nie chcesz czekać nie wiadomo ile bo zegar tyka. Badanie nasienia robi się żeby w pierwszej kolejności wykluczyć słabą jakość nasienia jako przeszkodę w zajściu w ciążę, dopiero później zaleca się robić badania kobiecie, bo po pierwsze są dużo bardziej skomplikowane, trzeba zbadać więcej rzeczy (u mężczyzn to tylko nasienie ma wpływ na płodność natomiast u kobiet to może być wszystko od niedrożnych jajowodów poczynając na zaburzeniach hormonalnych oraz blokadzie psychicznej kończąc) a po drugie badania dla kobiet są dużo droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansk jak najbardziej możesz robić test już jutro, myślę że minęło wystarczająco dużo czasu od Waszego przytulanka :) Trzymam kciuki :) Polecam Ci także kalendarzyk owulacyjny na netmama.pl - naprawdę bardzo fajny, pokazuje dni płodne oraz dni w których można najwcześniej testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiecool
Dzis owulacja i były też poranne przytulanki. Trzymajcie kciuki. Do miłego za dwa tygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiecool
Dziewczynki, jeszcze jedno- polecam na androidy wrzucić sobie taką aplikacje- gdzie możecie dzień po dniu zapisywać swoje samopoczucie, kiedy zaczyna sie Cykl Miesiączkowy etc. Naprawdę pomocne, bo telefon zawsze przecież pod ręka. https://market.android.com/details?id=com.womanlog&hl=en Aplikacja nazywa sie WomanLog. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już za 3 dni testowanie :) w ogóle tak od niedzieli strasznie zmęczona chodzę , spać mi się chce niemiłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak1988 Acon Ultraczuły płytkowy i Bobotest Strumieniowy one chyba jako jedyne u nas mają czułość już od 10..., później jest Amil też strumieniowy o czułości 20... Chyba wszystkie pozostałe mają od 25.. pozdrawiam i życzę II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś głupia zrobiłam test Mąż mnie namówił wczoraj wieczorem Nie spałam pół nocy Już od 1:00 AM się budziłam. Testowałam Aconem wyszła.. jedna gruba krecha Jestem 3-4 dni przed @. Tak sobie tylko myślę.... bo zrobiłam dziś też test owulacyjny (zostały mi po owu), wiem że on też wychodzi pozytywne w ciąży przed @ a mi dziś taki wyszedł (testowa w zasadzie tak samo ciemna jak kontrolna) ale czy nim się testuje rano jak ciążowym, z porannego moczu (tak zrobiłam) czy tak jak przed owulacją - popołudniu nie z porannego moczu??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
WItam U mnie jedną krecha na teście więc jutro @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, muna przykro mi :( :( :( teacher ja nie mam pojęcia jak to jest z tymi testami owulacyjnymi, nigdy ich nie robiłam...natomiast test ciążowy 3-4 dni przed @ mógł Ci nie wyjść, za wcześnie natulka wg mnie miałaś szanse, jeśli okres zaczął by Ci się np. między 1-3 stycznia (bo piszesz że skończył się jakoś 6-10 styczeń) a starania zaczęłaś od 17 to szansa jest, mam nadzieję, że Ci się udało, ja też tak jak Ty przy 1 ciąży nie miałam pojęcia że trzeba mierzyć temperature, patrzeć kiedy jest owulacja, poszłam na żywioł i zaszłam w ciążę za 1 podejściem, więc trzymam kciuki żeby u Ciebie też tak było :) Ty jakoś już na dniach powinnaś mieć @ prawda? daj nam koniecznie znać czy się udało :) lidka ja w tym cyklu jestem całym sercem z Tobą, nie mogę się już doczekać kiedy będziesz testować!!! :) ciocia wełna widzi przez swój brudny monitor jak do niej macha fasolka z Twojego brzucha ;) u mnie dziś trochę słońca w końcu zagląda przez okno, nareszcie! mam już dosyć tej pochmurnej pogody, jak tylko mała wstanie idę z nią na spacer na pół dnia ;) mam 4 kg na plusie!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i wielkie postanowienie, że od dzisiaj nie jem 3 batonów na 5 minut przed snem ;) ;) w dodatku wczoraj oglądałam zdjęcia z wakacji i jak zobaczyłam swój brzuch to dosłownie w depresje wpadłam, miałam deske, prawie że wklęsłą buuuuuuuuuu a teraz taki saganior! mam nadzieję, że po tej ciąży też uda mi się zrzucić to co przytyłam, ale jakoś czarno to widzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
techaer nie chcę Cię rozczarować ale ja miałam podobną sytuację z testem ciążowym i owulacyjnym w styczniu (możesz o tym przeczytać na stronie 77 tego forum,są tam też zdjęcia mojego testu, nick gosiak1986). U mnie niestety to nic nie znaczyło, owulacyjny wyszedł pozytywny, ba nawet chyba ciemniejsza krecha niż podczas owulacji a było to na dzień przed @, nastawiłam się już na ciążę mimo, że test ciążowy wyszedł negatywny - chciałam wierzyć, że się udało no ale niestety... Więc nie zawsze pozytywny test owulacyjny musi świadczyć o ciąży i też testowałam rano tak jak Ty. Ale oczywiście trzymam kciuki, może w Twoim przypadku będzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, ciociu Ty moja dziekuje, ze ejstes ze mna, nie powiem, szczescie by mi sie przydalo, a moze jakis cud...poczekajmy zatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welnianykamyk : właśnie wczoraj wieczorem tak sobie myślałam i próbowałam przypomnieć kiedy ten @ był ... i na pewno skończył mi się między 6.02. a 9.02.-10.02, bo jak pisałam mój M wrócił do domku 11.02 i byłam dosłownie chwilę po @. No właśnie myśmy poszli na żywioł :) Bo widzisz Ci którzy nie powinni mieć dzieci to kurczę im się "udaje"nawet za pierwszym razem, a Ci, którym zależy i się starają, dbają o siebie to zawsze są jakieś komplikacje :( Hmm.. jak to jest :) No, ale nic czekam do niedzieli, wtedy powtórzę test. I zobaczymy :) A okres właśnie powinnam mieć jak nie już to a chwilę dosłownie, ale nie czuję się jak na @. Zawsze na twarzy mi coś pojawiło na tydzień przed @, piersi mnie bolały też jakoś na tydzień przed. A tak szczerze to teraz nic :) Zero wyprysków, nic mnie nie boli. Tylko w podbrzuszu mam tak, że czuję się strasznie pełna ( jakbym była objedzona ). Tak mam od niedzieli tej co była. I ze 2-3 razy takie kłucie miałam - nie wiem jak mam odbierać takie delikatne "objawy" - wiem, że może być zdecydowanie za wcześnie na cokolwiek, ale hmm.. nie przypominam sobie, żebym tak już wcześniej miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natala, mze to byl ten zloty strzal ;), czego naturalnie zycze i daj koniecznie znac jak zrobisz kolejny tescik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacher26, moze za wczesnie zrobilas test, jeszcze nic przesadzonego, glowa do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cos lamie cholera, w kosciach boli, glowa tez zaczyna, katar i gardlo do tego wrrrrrr a do tego caly czas boli mnie prawy jajnik, kluje i ciagnie, bole poowulacyjne chyba...ehhh ja chce juz wiosenki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka32, ja ok tygodnia przed zrobieniem testu też się źle czułam, taka przeziębiona. Być może to stan w którym dochodzi do zapłodnienia?? Takie osłabienie organizmu na wskutek zachodzących zmian?Skoro Cię boli jajnik?? Trzymam kciuki!! A jeśli to zwykłe przeziębienie, to nich ucieka szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka ja tez byłam chora i też mnie bolały jajniki, pamiętam jak Wam to pisałam, że mnie wręcz "palą", trzymam kciuki, ja na prawdę wierzę, że Ci się teraz udało! :) natuleczka czekam niecierpliwie do niedzieli w takim razie na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacher ja mysle tak jak dziewczyny, ze test mogl nie wyjsc pozytywny bo jest jeszcze za wczesnie. Odczekaj jeszcze te 3/4 dni i powtorz go, bo wynik moze Cie jeszcze zaskoczyc! :) A co do testu owu, to niestety tak jak mowila Gosia, ja tez mialam pozytyw chyba ze dwa tygodnie temu i pozytyw, wiec nimi nie ma sie co sugerowac. Welna na pewno schudniesz po ciazy, widocznie taka Twoja uroda!:) A skoro po tamtej ciazy latwo schudlas to ciesz sie ze teraz mozesz sie najesc bez wyrzutow sumienia. :) Ja pewnie przytyje z 30kg, tak jak moja mama. Lidka ja tez mocno trzymam za Ciebie kciuki i juz sie nie moge doczekac Twojego testowania. Mysle ,ze teraz musialo sie udac! :) Gosiak za Ciebie tez trzymam kciuki, mam nadzieje ze niedlugo okaze sie, ze obie z Lidka zaciazylyscie! A u mnie juz sie @ skonczyl. Bardzo szybko bo trwał tylko 2 dni. Tyle czekania, a trwa to chwile. Bola mnie jakby jajniki i mysle sobie ze chyba cos sie tam zle dzieje, moze dlatego nie moge zajsc. Jakos te ostatnie 3 cykle mam inne sponziaja sie @, bol jajnikow praktycznie caly cykl, a na dodatek krotki @. Do tej pory mialam reagularnie jak w zegarku, @ trwal tydzien i nie moglam sie poskladac z bolu. W przyszly piatek 9.03 ide do gina, powiedzial ze da mi cos od polowy cyklu na regulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzewczyny Dlugo mnie tutaj nie bylo,ale postanowilam odpoczac troche od komputera.Oczywiscie zagladalam do Was od czasu do czasu. Duzo tutaj nowych staraczek,ktore witam serdecznie! Moja @ tuz tuz.Nie bede robila zadnego testu az do 2.03 a po tym czasie zobaczymy. Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka, Welna, no to dalyscie mi kopa ;), takiej z ogromna dawka nadzieji ;), zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :* Najbardziej martwi mnie, że testowałam bardzo czułym Aconem wiec byłam przekonana że coś będzie już.... :( Nie wiem... nie nastawiam się mój M tak dziś też posmutniał bo myślał, że już teraz się uda. Nawet po brzuszku mnie całował, że niby coś tam już się "rodzi" :( No nic.... zobaczymy w niedzielę bo wtedy planowana @ Do tego czasu szlaban na testy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie dziewczyny nagrzaly, ze najchetniej zaraz bym testowala...ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka! spokój mi tam! ;) ;) wiesz, że bez sensu teraz testować, za wcześnie, poczekaj przynajmniej do dwóch dni przed @ preggers z tym tyciem w ciąży to chyba wcale nie jest rodzinne, moja mama przytyła ze mną 8 kg!!! a ja 8 to za miesiąc bede miała na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z welnianykamyk!!! Ja zatestowałam za wcześnie i lipa wyszła bo nie wiem co myśleć teraz :( Najlepiej do terminu @ czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Lidka!Miałyśmy razem testować więc się nie nakręcaj :) Dobrze wiesz, że to za wcześnie na dwie kreseczki no chyba że miałaś owu wcześniej niż przypuszczasz ale lepiej poczekaj :) Pregg kochana ja za Ciebie też trzymam kciuki mooocno :) I zobaczycie, że w tym cyklu którejś musi się udać! Będzie marzec, wiosna tuż tuż wszystko budzi się do życia i w nas też będzie rozkwitało nowe życie - zobaczycie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacher napewno ci jeszcze wyjdą II kreseczki , Lidka ty też nie szalej ;p Mnie zaczęły Piersi boleć , ale to może być przed @ , ale wiecie mam takie przeczucie że sie udało i co dziwne taki spokój w sobie . a przeczucie mam , bo tamten śluz , zmęczenie , i jeszcze te piersi . cos w tym musi chyba być , tzn fantastycznie by było . :) A co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×