Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gosiak no nie wiem czy to zagniezdzenie,co prawda tez mi to przeszlo przez mysl,ale nie wbijam sobie tego do glowy,bo jeszcze bede miala urojona ciaze :) Gosiak a to prolaktyne to robilas w okreslonym dniu czy tak po prostu idziesz kiedy chcesz? No idziemy leb w leb,zobaczymy!moze dwie zauwazymy kreseczki:) Silu bidulko a jednak jakies cholerstwo zlapalo Cie.Wracaj do zdrowia i do testowania. Witajcie nowe staraczki! Im Nas wiecej tym razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! pisze juz jako żona:) niestety nie mialam czasu wczesniej sie odezwac. wesele sie udało. czuje sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu życzę szybkiego ekspresowego powrotu do zdrowia! do lekarza mojego nie mam jak wygonić wcześniej bo lekarz był dzisiaj a mąż na wyjeździe w pracy a za tydzień te święta są i nieczynne ma facet, mam nadzieję, że za 2 tygodnie będzie miał czynne. Póki co kupiłam jakiś preparat z cynkiem i będę mu to wciskać przez te 2 tygodnie, żeby bezczynnie nie siedzieć a jutro chyba się udam do tego mojego lekarza i pokażę mu te jego wyniki, zobaczymy co on mi powie. Dziękuję za pocieszenia dziewczyny, z tym wiekiem to też muszę się spieszyć bo mam już 31 lat więc już nie dużo mi brakuje do tego 35 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi - coś więcej na temat wesela opowiedz! gosiak jak wyniki wyszły? silu jeszcze jedno, moja kuzynka tak zaczęła ciąże, myślała, że to grypa jelitowa, życzę ci tego samego bo ona teraz ma w brzuszku ślicznego bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko robiłam ja dziś, w 17dc. Lekarz mówił mi ze nie trzeba robić w określonym dniu byleby tylko być na czczo, wyspać się i nie uprawiać seksu dzień przed.Wynik wyszedł mi 12,35 i nie wiem czy to dobrze czy źle.jutro idę do gina to się dowiem. Taka j a co kupiłaś mężowi? Ja słyszałam ze salfazin jest dobry i mojemu to kupiłam ale nie było potrzebne.jak chcesz to możemy porównać wyniki naszych M. Roxi pisz coś więcej o weselu i to szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. no to koniecznie zapytaj gina o te wyniki męża, cynk i selen są dla facetów dobre na te sprawy, no i oczywiście jak najszybciej jego wysłać po majówce. a poczytaj jakie leki się na to bierze, na pewno w necie dużo informacji, będziesz wiedziała co i jak. a to twoje pierwsze maleństwo będzie??? no też słyszalam, że często jelitówka jest oznaką ciąży:) hehe. no nie wiem nie wiem. na razie to ledwo dobiegam do toalety, nawet dziś się zastanawiałam, czy sobie mojego synka pampersa nie założyć, haha. ale tak na serio, to w brzuchu mi się przelewa ostro i byłam dziś w WC ze 30 razy. Drzwi mam na roścież otwarte, żeby zawsze zdążyć;/ wzięłam dziś stoperan. mam nadzieję, że coś da i zatrzyma to badziewie. nawet z domu się wyjść nie da:( racuszku, co jeszcze brałas na jelitówkę i jak długo trwała? dziś to mój drugi dzień dopiero. roxi, ciesze się, że wesele się udało. jako żona i mama musisz być mega happy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. no to koniecznie zapytaj gina o te wyniki męża, cynk i selen są dla facetów dobre na te sprawy, no i oczywiście jak najszybciej jego wysłać po majówce. a poczytaj jakie leki się na to bierze, na pewno w necie dużo informacji, będziesz wiedziała co i jak. a to twoje pierwsze maleństwo będzie??? no też słyszalam, że często jelitówka jest oznaką ciąży:) hehe. no nie wiem nie wiem. na razie to ledwo dobiegam do toalety, nawet dziś się zastanawiałam, czy sobie mojego synka pampersa nie założyć, haha. ale tak na serio, to w brzuchu mi się przelewa ostro i byłam dziś w WC ze 30 razy. Drzwi mam na roścież otwarte, żeby zawsze zdążyć;/ wzięłam dziś stoperan. mam nadzieję, że coś da i zatrzyma to badziewie. nawet z domu się wyjść nie da:( racuszku, co jeszcze brałas na jelitówkę i jak długo trwała? dziś to mój drugi dzień dopiero. roxi, ciesze się, że wesele się udało. jako żona i mama musisz być mega happy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zabije tego mojego meza!!! No normalnie go zamorduję!!! w tym cyklu nie mam co czekać na dzidzię bo mój wspaniały mąż zwierzył mi się dzisiaj, że przeczytał gdzieś na internecie, że jeśli staramy się o dziecko to nie możemy się przytulać codziennie ale najlepiej co drugi dzień wtedy 'plemniki nie będą osłabione' no i ja mu na to że przecież my się przytulamy co drugi dzień a on mi na to że niby tak ale on ma ostatnio dużo większe potrzeby seksualne i robił sobie dobrze nawet dwa, trzy razy dziennie jak był na szkoleniu i czasem w nocy też więc ta jego sperma to chyba sama woda była bo przytulanie było między jednym jego wyjazdem a gdrugim. BU(c)HAJ nie facet !!!! No i jak ja mam zajść w ciąże jak on mi takie numery robi i potem sie dziwi że w ciązy nie jestem :( wrrrr jutro mam 26 dc a dzisiaj ostatni raz wzięłam duphaston i powinnam jutro zatestować i sprawdzić czy się coś nie rozwinęło ale chyba nawet testu nie będę robiła przez tego...... wrrrrr SZUKAM PEŁNOWARTOŚCIOWEJ SPERMY MA KTOŚ NA ZBYCIU :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, masz po prostu faceta z krwi i kości. Mój tyle seksu nie potrzebuje, więc zapraszam do siebie;) :) :) to trochę mit jest,że co 2 dzień trzeba się kochać. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, jaki plemnik, co i jak. Nie masz nad tym kontroli, więc zatestuj jutro, a nóż! moja koleżanka zaszła z córeczką kochając się z m. jak króliki dzien w dzień po 3 razy caaaały cykl. Nie spodziewała się ciąży, bo brała tabletki antykonc., a że miała w międzyczasie biegunkę, to juz inna sprawa, że się co nieco nie wchłonęło. Ale najważniejszy plemnik się wchłonął, bo jej córa jest boska;) więc czasem naprawdę woda męska zrobi swoje, jak ma zrobić. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak zatestowalam ale niestety 1 krecha i odkad wstalam nasilaja mi sie objawy @ mam wielkie piersi i kluja mnie jajniki wiec moga to byc objawy ciazy jak i @. Silu dzieki temu co napisalas nadzieja wciaz tli sie we mnie. Czekam do 1 maja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara bura
Silu jak tam grypa, dzisiaj lepiej troszkę? żołądek na swoim miejscu? puszek głowa do góry! jeszcze wszystko może się zdarzyć, człowiek to nie mechanizm, z nim nigdy nic nie wiadomo. cierpliwosci, jak to już wiele razy pisano na tym forum, dopóki nie ma @ jest nadzieja:) A u mnie dziś małe zwycięstwo, wczoraj nie dostałam @ dziś też nic nie wskazuje, ale nie zapeszam :) Jak wszystko będzie dobrze to jutro robię teściora! Natka a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu jak tam samopoczucie? ja brałam nifuroksazyd, chyba endiex - tak nazywa się lek. no i dużo pij płynów żebyś się nie odwodniła. mi też pomogła coca-cola podobno jest dobra na biegunkę :) puszek okruszek u mnie ostatnio seksu brak, więc zapas spermy mamy duży ;P za 2 dni usg - już nie mogę się doczekać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Silu jak tam dziś samopoczucie? Wełna, Pregg gdzie jesteście? Racuszku nie dziwię się, że nie możesz się doczekać USG :) Szara bura życzę dwóch kreseczek i podziwiam za cierpliwość :P ja bym nie wytrzymała. U mnie jeszcze 11 dni do @. Dziewczyny żadna z Was nie orientuje się czy ta moja prolaktyna to dobra czy nie? Dziś idę do ginka ale chyba padnę do tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, masz racje, poszly spac wszytskie czy jak?;) A u mnie czekanie i czekanie, kalendarzyk mowi, ze moge zatestowac 28, czyli w sobote, wiec sie chyba zabawie...;), tym bardziej, ze wyjezdzamy na weekend majowy, to wolalabym wiedziec czy spodziewac sie okresu czy nie, tym bardziej, ze mam go dostac w poniedzialek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, a podaj wyniki prolaktyny, bo na czym mam się opierać???:) u mnie dalej brzuch boli, ale biegunka mniejsza, w nocy gorączka, no nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
hej dziewczyny, wiecie co popsułam sobie komputer :/ jak to określił mój mąż - ugotowałam twardy dysk :) bo ja go używam stawiając na łóżku i biedny nie miał się jak wentylować i się ugotował :) mam chwilowo zastępczy komputer, ale kurde tak działa, że ledwo mi ta kafeteria zipie, dwie godziny mi się strony otwierają...więc dopóki nie dostanę swojego kompa to niestety rzadziej tu będę :( tym bardziej, że w sobotę wyjeżdzam... będę starała się zaglądać w każdym razie trzymam kciuki za Wasze pozytywne teściory! silu zdrowiej! ja te z miałam "grypę żołądkową" jak dobrze zauważyła lidka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu wyniki podawałam wczoraj i myślałam, że ktoś zauważył :) Moja prolaktyna to 12,35. Lidka testuj :) To będziesz wiedziała czy brać zapasy higieniczne czy nie :) Wełna zdolniacho Ty :) Mam nadzieję, że szybko Ci naprawią tego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Szara Bura a powiedz mi kiedy masz dostać @?????Ja planowo miałam dostać dzisiaj ale wyobraź sobie,że nie miałam objawów takich jak zwykle w stylu bolący brzuch,osłabienie,tylko chyba tak jak Ty klujące co jakiś czas jajniki i bolące jak nigdy piersi.I to mnie zastanowiło?Nawet do męża mówiłam,że coś jest nie tak.Test miałam robić jutro ale dzisiaj przed południem zrobiłam i po dwóch minutach ukazała się druga krecha:)))))Kurcze jestem w szoku...Dwa dni temu robiłam test i nic mi nie wyszło...A kiedy Ty mi napisz masz dostać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Szara bura zrób test jak jesteś po spodziewanej@już musi coś wyjść choćby coś mało widocznego:)Ja jutro idę zrobić na krew i do lekarza się przejdę,gdyż ja mam antyciała które odrzucają ciążę i muszę tabletki brać a co najlepsze badania na to jutro chcę zrobić aby wiedzieć co brać.Dziewczyny jestem w szoku,przez 6 lat od poronienie nie planowaliśmy dziecka,a jak spróbowaliśmy a ja nie wierzyłam,że się uda za pierwszym taka niespodzianka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Gosiak666 DZIĘKUJĘ:)Jestem jeszcze w szoku mąż jeszcze nic nie odpisał,pewnie też chyba nie wierzy,że tak szybko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, nie ma twojego postu dot. prolaktyny. Chyba go nie wysłałaś, bo śledziłam specjalnie twoje posty. prolaktynę wyjściową masz w normie!!! natka, strasznie się cieszę. gratulacje. pędź do lekarza, żeby tym razem wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu kochana jest mój post:) 19:09 [zgłoś do usunięcia] gosiak666 Majeczko robiłam ja dziś, w 17dc. Lekarz mówił mi ze nie trzeba robić w określonym dniu byleby tylko być na czczo, wyspać się i nie uprawiać seksu dzień przed.Wynik wyszedł mi 12,35 i nie wiem czy to dobrze czy źle.jutro idę do gina to się dowiem. Taka j a co kupiłaś mężowi? Ja słyszałam ze salfazin jest dobry i mojemu to kupiłam ale nie było potrzebne.jak chcesz to możemy porównać wyniki naszych M. Roxi pisz coś więcej o weselu i to szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×