Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Natka33
Szara Bura czemu nie zrobisz B HCG????Ja dzisiaj byłam i czekan na wynik na 14stą....dzisiaj rano miałam ból jajnika,jak na miesiączkę i też nie wiem czy tak naprawdę mi się nie przesunęła??Niby dwie kreski mam ale nigdy nic nie wiadomo??czekam na 14stą .Lekarz do którego dzwoniłam wczoraj powiedział mi,że chyba za wcześnie na ciążę,a niby miałam dostać wczoraj??Cykle od stycznia mam co 24 dni,teraz niby kwiecień a nie wiadomo czy nie przesunęło mi się znowu na co 28 dni???Mąż mi może dobrze powiedział,że powinnam poczekać do piątku z testem??Nie wiem poczekam do 14 stej i Wam napiszę po południu jaki był wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karuśka
gosiak666 to czekamy do 8 :P rada nie rada trzeba poczekać. tyle że jak ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
I hasło od kumpeli którą znam chyba z 7 lat,że Ona myśli,że ja nie jestem w ciąży:(i to się nazywa niby,,przyjaźń''?Więcej od Was mam słów pocieszenia niż ok od kumpeli oj kobiety:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuśka musimy dać radę :) Też nie wiem jak wytrzymam, bo ja już dni odliczam :P Jeszcze 10 :) Natka te dwie kreski to nie przypadek, więc betka na pewno będzie prawidłowa. A po czym koleżanka Twoja wnioskuje, że nie jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka a czemu niby nie masz byc w ciazy? Kolezanka tez by chciala i Ci zazdrosci? Czekam z niecierpliwoscia do 14!!!! :) A poza tym testy rzadko sie myla wiec prawdopodobienstwo ze ciazy nie ma jest male. No jest to na pewno bardzo wczesna ciaza, ale jest! :) Gratuluje i trzymam kciuki! Na kiedy bys miala termin? Dziewczyny a ja mam pytanie, na poczatku sie cieszylam ,ael teraz troche mnie zaczyna to niepokoic. Czy to mozliwe ze tak szybko mi mdlosci odeszly? To dopiero 9tc. Ale w zasadzie po prostu nie mdli mnie caly dzien tylko jak jestem glodna. Ale przy tym od razu mam wiecej energii. Poza tym reszta objawow jest. Tylko te mdlosci mniejsza i rzadsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karuśka
trzeba się czyms zajac :P ja sie tak zastanawiam czy nie zrobic pierwszego testu ok 3-4.05:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak! trzymaj sie twardo!!! Juz TYLKO 10 dni! Bedzie dobrze, masz szybko zaciazyc, ale to raz dwa! :) Silu kochana jak sie czujesz? Dalej "grypa"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg gdzie Ty się podziewałaś, co? :) Nic się nie martw, mdłości to indywidualna sprawa i każdy ma inaczej. Także pewnie wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiegany tydzien mialam strasznie! Caly czas uczelnia -> praca i w kolko, teraz mam jeszcze pisanie pracy licencjackiej musze skorzystac ze wreszcie mam wiecej sily na to;p Teraz nawet na uczelni siedze, ale wzielam komputer ze soba zeby sie nie nudzic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara bura
A na bete mozna isc bez skierowania? gdzie w wa-wie mozna zrobic bete?, trzeba sie umawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Gosiak666 koleżanka wnioskuje chyba z zazdrości,gdyż Ona od paru lat nie może zajść w ciążę,zresztą to jest faceta Jej wina bo On nie chce a dla mnie to jest tak,że jak kobieta chce to facet nie ma nic do gadki,bo robi to dla siebie jak i dla Niego tak??Mój błąd taki,że Jej powiedziałam za szybko mogłam powiedzieć Jej później,ale już po sprawie.Dzwoniłam do laboratorium i betę mam na plusie początki ciąży tak mi powiedziała w laboratorium:))Także szykuję się do lekarza dziewczyny:)Jesteście dla mnie najlepsze i tak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Szara bura ja za betę dałam u Nas w Katowicach 20zł i zrobiłam przy szpitalu w laboratorium.Poszukaj na necie laboratorium na pewno coś znajdziesz blisko siebie.Trzymam mocno kciuki za Ciebie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Pregress wyliczyłam na necie że na 3 stycznia...kurczę podejrzewam,że będzie wcześniej,syna rodziłam 10 dni przed terminem.A chciałabym w styczniu:)Zobaczymy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karuśka
Natka33 Gratulacje :) a koleżanka się nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, nic sie nie martw tymi mdlosciami, ja bedac w ciazy nie mialam ich wcale, jeden jedyny raz tylko mnie zamdlilo jak bylam w 3 miesiacu ciazy ;) Natka, caluje ogromnie, to wspaniala wiadomosc!!! Wszytkiego dobrego i powodzenia;) Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Moj synuś ma 11 lat:)Byłam w ciąży 6 lat temu ale poroniła w 8 tygodniu ciąży:(Mam jakieś antyciała które odrzucają płód,teraz mam naprawdę dobrego lekarza,także myślę,że teraz będzie dobrze:)Staraliśmy się o dziecko dopiero teraz w tym miesiącu i się udało za pierwszym razem:)Ale dziwne jest to,że cycki przestały mnie boleć mam większe,ale już nie bolą,i jakby puste były w środku dziwne co dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszzzka
Gratulacje Natka33!!!!!!!!!!!!!!! ja mam dziś 30 dzień, czyli powinnam dostać okres dziś, jak na razie cisza, ale samopoczucie mam takie jak właśnie przed okresem, ból brzucha-jajników, dużo śluzu, obolałe piersi,apetyt. Robiłam test i wyszedł negatywny, pewnie lada moment przyjdzie okres, ale łudzę się że się mimo wszystko udało. Bo coś temperatura nie spada, ciągle mam od 37,1 do 37,4 obojętnie kiedy mierzę. tzn rano ostatnio zawsze mam 37,2 a wieczorem nawet do 37,5,w ciągu dnia też sporo ponad 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Dziewczyny robiłam betę wyszła mi 18,3 byłam u lekarza zrobił mi usg i On nic nie widzi,tylko to,że jajeczkowanie było z lewego jajnika śluz,ale nie ma np.pęcherzyka z krwią na zwiastowanie miesiączki i to jest plus:)Na 100%nie daje mi gwarancji,że to ciążą tylko 50 na 50 .Do poniedziałku jak nie dostanę miesiączki mam zrobić dalej betę i miałaby wyjść wtedy ponad 50 i brać luteinę jak i zrobić progesteron i resztę antyciał.Z wynikami zadzwonić do Niego i tyle dziewczyny.Tyle się nabiegałam,że mam dość dlatego teraz leżakowanie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Szara Bura a co u Ciebie zrobiłaś betę???Pewnie czekasz na wynik?Albo jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie u gina. I widziałam dzisiaj pierwszy raz moją fasoleczkę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Loco99 SUPER!!!!!:)GRATULACJE:)A w którym tygodniu jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
a to super:)Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers nie przejmuj się, że nie masz mdłości, to nawet chyba lepiej, jedna dolegliwość mniej :) natka koleżanka ci zazdrości, nie przejmuj się tym, ja nawet troszke rozumiem o co jej chodzi bo mamy w pracy taką dziewczynę, jak się dowiedziała, że inna dziewczyna z pracy jest w ciaży to tamta wybiegła z płaczem. Jej po prostu jest przykro bo też by chciała. Nie przejmuj się tym i ciesz się swoim szczęściem :) loco :):):) gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy zdarzyło się którejś z was że zrobiła test w dniu spodziewanej @ i mimo że była w ciąży to wynik był negatywny? Bolą mnie przeokrutnie piersi i brzuch i mam straszne wzdęcia, więc albo okres idzie albo to ciąża. To czekanie jest okropne:( Silu gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Ja zawsze jak podejrzewałam ciążę to robiłam po miesiączce.Zrób sobie betę nie wiem na co czekasz zrób jeszcze jutro rano test i zobaczysz>Pani w aptece mi powiedziała,że test wychodzi dzień po miesiączce,ja robiłam 2 dni przed miesiączką i nic nie było a w dniu było,jak czytałam na innych forach to dziewczyny pisały o zagnieżdżeniu się jajeczka później i dlatego testy niektóre wychodzą parę dni po spodziewanej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Wzdęcia też mam,brodawki większe.Kręgosłup mnie trochę pobolewa cycki większe,ale już nie bolą tak jak parę dni wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
taka,j wiem,że koleżance jest szkoda i dlatego dzisiaj jak była u lekarza mojego to poprosiła o tabletki na szybkie zajście także ja ją rozumiem,ale wolę tego nie widzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×