Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Natka33
Kup sobie BOBO TEST.Podobno szybciej wykrywa ciąże niż inne testy tak czytałam na forum o testach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, jestem non stop w WC;/ jeszcze mi nie przeszło, dziś 5ty dzień. zapowiada się lepiej, ale zobaczymy. ja wiem, że niektórym testy nie wychodzą wcale, dopiero np. 3 tyg od miesiączki. nie wiadomo dlaczego. sam lekarz mój mi powiedział, że testy kłamią non stop w tą stronę, ze ciąża jest, a one negatywne. Mowił mi, że on ma ciągle takie pacjentki. nawet beta hcg wychodzi strasznie niska, czasami organizm nie wytwarza za dużo beta hcg. powiem ci, że ja w 1 ciąży robiłam test w okolicach spodziewanej miesiączki i wyszedł cień cienia kreski.....u innych byłyby 2 grubaśne krechy... powodzenia natka, omijaj tą dziewczynę z daleka, nie działaj jej na nerwy. Ona zazdrości ci i jeszcze ci zaszkodzi. Teraz to ty jesteś najwazniejsza, w ogole o niej nie myśl. ona ma swoje życie i sama musi sobie z nim poradzić. nie ma dzidzi, niech adoptuje noworodka. moja koleżanka w pracy dostał z mężem noworodka. Teraz Domi ma 2,5 roku i jest cudowny. Wszyscy są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobilam test i mimo ze do @ jeszcze 3 dni to juz jest widoczna bardzo delikatna druga kreska nie jest to cien cienia bo widac ja golym okiem i jest bardzo blado rozowa ale jest! Jak bede w domu to sprobuje dodac zdjecie ;-) O BOZE ALE SIE CIESZE!!!! NIE WIEM CO NAPISAC, JESTEM W TOTALNYM SZOKU! Zrobilam bobo test jak radzila natka i wogole sie nie spodziewalam drugiej kreski, nie pojawiala sie od razu wiec myslalam ze znowu klapa a po niecalych dwoch minutach pojawila sie. MAM NADZIEJE ZE TOO NIE JAKIS GLUPI ZART TYLKO ZE NAPRAWDE JESTEM W CIAZY! Silu zdrowiej szybciutko! Czuje ze i ty zobaczysz we wtorek DWIE KRECHY. Zycze tegoo wszystikim staraczkom ;-) zrobie kolejny test w poniedzialek i oby sie potwierdzilo. ALEZ JA SIE CIESZE KURCZE! Narazie nic nie powiem mojemu M dopiero jak zrobie usg i okaze sie ze jest fasolka a nie tak jak ostatnio. Jestescie pierwszymi osobami z ktorymi podzielilam sie ta cudooooowna nowina :-* ciesze sie ze was mam, modlcie sie prosze aby tym razem wszystko bylo jak nalezy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek kochana, gratuluje ogromniascie!!!!!!!! To na pewno ciaza, jestes w ciazy, jestes w ciazy, JESTES W CIAZY!!!!!!!!!!!! YUPPPPPPPPPPi. Alez sie ciesze, ze kolejnej upragnionej mamusce sie udalo! Od razu mam lepszy humor! Kochane moje ja niedlugo wyjezdzam i wroce dopiero we wtroek, trzymajcie sie cieplo i rozmnazajcie!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Puszniek na pewno jesteś w ciąży,ja jak robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki to też za 2,3 minuty wyszła mi blada cienka różowa krecha:))Puszniek Kochana JESTEŚ W CIĄŻY:))Kurcze nawet nie wiesz jak ja się cieszę,że Tobie również się udało:))Będziemy rodziły w tym samym miesiącu:)Jupi,Jupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszzzka
u mnie niestety dziś zaczyna się jakieś plamienie, dziwnie że nic mnie nie boli jak zawsze przy okresie, ale pewnie się rozkręci wszystko :((( tak mi smutno że się nie udałoo ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, zrobiłam sobie dziś dla jaj test.... 2 kreski............... jedna blada, bardzo...zaraz postaram się zrobić zdjęcie o boze.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo blada kreska, różowa.nie widac jej na zdjęciu moim aparatem. test robiony teraz nie z porannego moczu i...9 dni po seksie, wiec bardzo wcześnie. jutro zrobie test apteczny. na razie proszę nie grtaulujcie, musze się przekonać jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska pojawiła się dopiero po 5 minutach (ale w tych testach allegrowych trzeba czekać 10min na wynik). Teraz jest ledwo widoczna, jak by wyschła. teraz to taki cień jest jedynie. Boże mam nadzieję, że to prawda, że jestem w ciąży. zrobie jeszcze jeden jak mi się siku uzbiera. a potem jeszcze kupię z apteki ten bobo test, ale go zrobię jutro z rana. jutro rano będzie 10 dni po współżyciu, czyli kurna też wcześnie, ale w życiu nie wytrzymam dłużej:) nic mężowi nie mowię jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Nie gratuluję Ci ale jak czytałam Twoje wpisy to mam uśmiech do tej pory:))Nie powiem Ci dlaczego,ale jutro mam nadzieję,że Ci napiszę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam drugi, wytrzymałam aż 5 minut:) tez allegro, bo takie mam w domu. synuś mi śpi, sama jestem, to nie mam jak wyskoczyć do apteki, poza tym malutki złapał ode mnie to świństwo (grypę żołądkową), chyyyba, bo rano miał gorączkę:( a tak u mnie sie zaczęło, więc majówka spieprzona, bo nigdzie nie jedziemy, ale może to i dobrze:) bo chyba jestem w ciąży:) ten drugi test również wyszedł tak samo - dwie kreski, ale druga to naprawdęęęęęęęęęęę blaaaaaaaaaady cień. robiłam zdjęcia, widać ten cień, ale jak go przybliżycie sobie i spojrzycie z daleka. zdjęcia nie oddają rzeczywistości, więc nie będę wam wklejała. wkleję wam test apteczny, mam nadzieję, że jutro będzie ładniej widać, bo w końcu beta hcg rośnie z czasem. wiecie co mnie dziś pokusiło??? bolące piersi PO BOKACH>>>>>>>>>>>>> mówię, kurna, co to za dziwny ból a teraz odczuwam kłucie w jajnikach zaczynam brać luteinę i kwas foliowy. bo wcześniej nie brałam:( mam nadzieję, że nic mi nie będzie po tych lekach które brałam na ta biegunkę, czyli nifuroksazyd, węgiel, paracetamol. wzięłam też TYLKO jedną tabletkę stoperanu (nie wolno w ciąży, szczególnie w I trymestrze, ale dowiedziąłam się o tym jak już ją połknęłam). to była tylko 1 tabletka. teraz siedzę i się martwię:( natka, pisz, bo uschnę z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu oby to bylo to! Jak ja robilam 9 dni po stosunku to nie bylo nawet cienia dzisiaj jest 11 dni i mimi ze tez nie robilam z porannego moczu to jest blada krecha. Trzymam kciuki za ciebie mocno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
No ja też myślę,że to Ciąża:)I oby mój uśmiech do jutra był,jak przeczytam wiadomość od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu mam nadzieje ze ci sie udalo!!!!!!! ciesze sie strasznie, trzymam mocno kciuki!!!! wzruszylam sie jak czytalam twoje wpisy!!!!!!!!!!!!!! juz sie nie moge doczekac twojego porannego testu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
ja też miałam ból w piersiach po bokach,no naprawdę dziwny i inny ten ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, co za dobre wiadomości, Silu rany jak ja się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiesz, że te allegrowe testy to szit!!!!!!!!! Biegnij po Bobo test i pokaż zdjęcie. Pozostałym nowym dziewczynom również gratuluję i ściskam mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuję, ja po cichu już skaczę z radości, ale musi minąć jeszcze kilka dni, żebym mogła naprawdę szeroko się uśmiechnąć. Muszę powiedzieć mężowi, wszystkim, kiedy już będę pewna. Ale teraz muszę się skupić na moim maleństwie w domku, bo go zaraziłam tym paskudztwem i czekają nas 4 ciężkie dni. Idę do niego, bo wstał i znowu gorączka:( spojrzalam jeszcze raz na test - są nadal te kreski, a ja ten cień widzę i jest to zdecydowanie kreska:) buziaki i dziękuję. pojawię się tu w wolnej chwili i pewnie ze zdjęciem:) a powiedzcie mi tylko jaki ten bobo test mam kupić? jestem dopiero 9 dni po, to wcześnie, a jutro bym chciała zrobić... jaki kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu co za wiadomosc!Jestem pewna ,ze to ciaz,tego Ci zycze z salego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bede czekala na zdjecie:) Lidka a co u Ciebie? aha welna na wakacjach!to nie bede jej przeszkadzala:) hehe U mnie wciaz owulka,tak mysle,bo jajniki bola i mam bol brzucha jak na zblizajaca sie @ Milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu ..... nic nie powiem :D:D:D:D:D:D:D puszku :D:D:D:D:D:D:D:D:D dziewczyny życzę wam bezproblemowych, pięknych ciąż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja prawdopodobnie za ok. 12 dni dostanę tylko u mnie to się waha i teraz się zastanawiam, czy wy gdybyście miały okres tak pomiędzy 26 a 31 dniem cyklu to czy poszłybyście w 25 dniu cyklu na basen? Troche się obawiam, że mogłabym dostać w wodzie, po pierwsze chyba by mnie obciążyli za czyszczenie a po drugie wstyd!!!!! Wiem, że to może głupi problem no "ale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j. Dziekuje bardzo ;-) z tego co wiem to woda zatrzymuje miesiaczke, ja zawsze tak mialam ze jak wychodzilam z wody to zawsze dopiero wtedy dostawalam @ zreszta przeciaz mozesz uzyc tampona i nie bedziesz miala stracha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo to się przyznam ... nie używam tamponów, gdybym jeszcze miała tą miesiączkę to wiadomo ale tak bez miesiączki to bałabym się użyć tampona bo co jak go włożę a dostanę dopiero za 2-3 lub więcej dni? jeszcze zobaczę jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Dziewczyny mi lekarz powiedział,że mam brać luteinę od poniedziałku jak wzrośnie mi b hcg.Wczoraj miałam 18,3 i byłam dzień po @Mam do Was pytanie czy luteina Wam pomogła w sensie przy zagrożonej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i Puszku okruszku ale super informacja :):):):):):):) uśmiech nie schodzi mi z twarzy - ogromnie się cieszę i gratuluję Kochane :* Silu nic się nie martw ja tez brałam na początku różne leki min nifuroksazyd itp i wsio jest ok. Byłam dziś na usg i widziałam mojego Skarbeczka :):):) ma 5,6cm jest śliczny, ma śliczne rączki i w ogóle cały jest cudowny, tak go kocham!!!!!!! Właśnie pije kawę i się relaksuję i cieszę się z Wami... Wow Silu czyli będzie styczniowy dzidziuś:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sie cięszę, że Wam sie udało!!!!! :))) Super sie czyta takie dobre wieści. Ja tez robiłam test 2 dni przed @ i wyszła bladziusieńka kreska, a wczoraj widziałam moje maleństwo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszku, dziękuję, powiedz mi kochana jak długo brałaś ten nifuroksazyd?? ja biorę drugi dzień każdego dnia po 4 tabletki. Mam przestać? tej kuracji nie powinno się przerywać. Jak przerwię to może mi ta bakteria wrócić, czy jak? sama nie wiem... cieszę się, że twoja dzidzia jest zdrowa!! muszę się umówić do mojego lekarza, ale wiem, że jest za wcześnie na wizytę chyba jeszcze. Najpierw chciałabym zrobić za parę dni inny test sikany, powiedzieć mężowi i wtedy sobie pójść do lekarza, betę przy okazji zrobić itp. jak myślicie? dziś mam 9 dzień po zapłodnieniu dopiero. na chłopski rozum jeśli zaszłam 18 kwietnia, to urodzę 9 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszku, przepiękny dzidziuś, urocze zdjęcie. zakochałam się normalnie. a powiedz mi, czy ty dźwigałaś na poczatku kiedy jeszcze nie wiedziałaś swojego synka? bo mój a teraz jest chory ciągle na rączki chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×